نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ظاهر خواستگار

2135
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33419
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ظاهر خواستگار

سلام دوستان چند وقتیه که یک خواستگار برام اومده ایشون مثل خودم ترم 3 کارشناسی ارشد هستش من متولد 71 و ایشون 63 هستن بعد کلی تحقیقات در مورد هم خوشبختانه هیچ مورد منفی ای برای هیچ کدوممون نبوده اما تنها مشکلی که هست اینه که من هیچ حسی به این فرد ندارم (کمی هم از لحاظ ظاهری به دلم نیست) از لحاظ سطح زندگی هم از ما پیین ترن اما هرجور که فکر کنید خانواده ی خوب و ساده ای هستن
    همه به من میگن پسر خوب الان کم پیدا میشه که همه ی شرایط خوب از قبیل تحصیلات ،شغل ،پاک بودن ، مرد زندگی بودن و... رو داشته باشه و ظاهر مهم نیست میگن اون حس بعد جاری شدن خطبه عقد ایجاد میشه ولی نمیتونم با ریسک ازدواج کنم اگر همچین حسی ایجاد نشد چی!!!!!!!!!
    کسی میتونه کمکم کنه تا تصمیم درستی بگیرم؟

2. کاربران زیر از ss.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ظاهر خواستگار

[QUOTE=ss.h;227349]سلام دوستان چند وقتیه که یک خواستگار برام اومده ایشون مثل خودم ترم 3 کارشناسی ارشد هستش من متولد 71 و ایشون 63 هستن بعد کلی تحقیقات در مورد هم خوشبختانه هیچ مورد منفی ای برای هیچ کدوممون نبوده اما تنها مشکلی که هست اینه که من هیچ حسی به این فرد ندارم (کمی هم از لحاظ ظاهری به دلم نیست) از لحاظ سطح زندگی هم از ما پیین ترن اما هرجور که فکر کنید خانواده ی خوب و ساده ای هستن
    همه به من میگن پسر خوب الان کم پیدا میشه که همه ی شرایط خوب از قبیل تحصیلات ،شغل ،پاک بودن ، مرد زندگی بودن و... رو داشته باشه و ظاهر مهم نیست میگن اون حس بعد جاری شدن خطبه عقد ایجاد میشه ولی نمیتونم با ریسک ازدواج کنم اگر همچین حسی ایجاد نشد چی!!!!!!!!!

سلام عزیزم
    بنظرمن اینکه طرف به دلت بشینه ظاهرش مهمترین چیزه تو ازدواج !
    منم یه مورد دقیقا دوهفته پیش داشتم همینجوری پسره هیچ مشکلی نداشت
    ولی اصلا به دلم نمینشست
    منظوراز ظاهر این نیست طرف حتما فوق العاده خوش قیافه باشه
    ولی ظاهرش هرجورکه هست باید به دلت بشینه وگرنه بعد ازازدواج هرچقدرم خوب باشه شرایط زندگیت و هرچقدرم اون اقا عاشق شماباشه بازم از زندگیت لذتی نمیبری
    اینکه میگن عشق بعد ازازدواج بوجودمیاد منظورشون واقعا عشق و علاقه ی قلبی هست نه پسند اولیه ی طرفت (همون که از ظاهرش خوشت بیاد)
    اگه حس میکنی خوشت نمیاد و هیچ جوره به دلت نیست وقت خودتو تلف نکن
    البته این فقط نظرمنه بازم خودت میدونی و انتحاب خودته
    موفق باشی

امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

4. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33419
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=hamideh banoo;227390]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ss.h نمایش پست ها
    سلام دوستان چند وقتیه که یک خواستگار برام اومده ایشون مثل خودم ترم 3 کارشناسی ارشد هستش من متولد 71 و ایشون 63 هستن بعد کلی تحقیقات در مورد هم خوشبختانه هیچ مورد منفی ای برای هیچ کدوممون نبوده اما تنها مشکلی که هست اینه که من هیچ حسی به این فرد ندارم (کمی هم از لحاظ ظاهری به دلم نیست) از لحاظ سطح زندگی هم از ما پیین ترن اما هرجور که فکر کنید خانواده ی خوب و ساده ای هستن

سلام عزیزم
    بنظرمن اینکه طرف به دلت بشینه ظاهرش مهمترین چیزه تو ازدواج !
    منم یه مورد دقیقا دوهفته پیش داشتم همینجوری پسره هیچ مشکلی نداشت
    ولی اصلا به دلم نمینشست
    منظوراز ظاهر این نیست طرف حتما فوق العاده خوش قیافه باشه
    ولی ظاهرش هرجورکه هست باید به دلت بشینه وگرنه بعد ازازدواج هرچقدرم خوب باشه شرایط زندگیت و هرچقدرم اون اقا عاشق شماباشه بازم از زندگیت لذتی نمیبری
    اینکه میگن عشق بعد ازازدواج بوجودمیاد منظورشون واقعا عشق و علاقه ی قلبی هست نه پسند اولیه ی طرفت (همون که از ظاهرش خوشت بیاد)
    اگه حس میکنی خوشت نمیاد و هیچ جوره به دلت نیست وقت خودتو تلف نکن
    البته این فقط نظرمنه بازم خودت میدونی و انتحاب خودته
    موفق باشی

ممنون از راهنماییت عزیزم منم براتون آرزوی خوشبختی میکنم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ss.h نمایش پست ها
    کسی میتونه کمکم کنه تا تصمیم درستی بگیرم؟
    عزیزم بنظر من چند جلسه باهاش صحبت کن و بهش فرصت بده شاید به دلت نشست
    ولی اگر هیچ کششی به سمتش نداشتی و ظاهرش به دلت نمیشینه امکانش هست تا اخر عمر این حس باهات باشه فکر کن باید تا اخر عمر ببینیش
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

7. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33419
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    عزیزم بنظر من چند جلسه باهاش صحبت کن و بهش فرصت بده شاید به دلت نشست
    ولی اگر هیچ کششی به سمتش نداشتی و ظاهرش به دلت نمیشینه امکانش هست تا اخر عمر این حس باهات باشه فکر کن باید تا اخر عمر ببینیش
    از شمام بابت راهنماییتون ممنونم دوست عزیز
    آرزوی موفقیت دارم براتون

9. کاربران زیر از ss.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)