نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رابطه در دوران عقد

16112
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33551
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه در دوران عقد

با سلام و احترام
    ممنون از سایت خوبتون
    یه موضوعی هست چند وقتی ذهنمو درگیر کرده ممنون از اساتید راهنماییم کنن
    من الان یک سال و 3 ماه عقد کردم.
    تو دوران مجردی هیچ اطلاعی در مورد طبع خودم نمیدونستم و کنجکاو هم نبودم.ولی از زمانی که ازدواج کردم فهمیدم خییییلی طبع گرمی دارم همسرم هم همینطور هست

مشکلی اینجاست اوایل دوران معاشقه خیلی خوبی داشتیم ولی کم کم ... رابطه مون کامل شد

خیلی باهم صحبت کردیم حتی بهم قول میده فقط معاشقه داشته باشیم ولی باز شرایط جور میشه ...

نمیدونم دیگه چکار کنیم رابطه کامل نداشته باشیم تو عقد البته بعضی مواقع خودم پیشنهاد میدم بعضی مواقع یه حس شبیه عذاب وجدان دارم دوست داشتم تا زمانی که خونه خودمون نرفتیم رابطه مون کامل نمیشد.

از یه طرف قراره بریم خونه خودمون میگه بیایم برنامه ریزی کنیم ولی چون مادر و پدر شوهرم هم تو اون ساختمان ساکن هستم میگم یکم دیگه هم صبر کنیم البته قراره برن ولی دقیقا مشخص نیست کی آخه همسر من فرزند اخر هستن و تمام انتظار و توقع هاشون از همسر من هست.

نمیدونم واقعا چیکار کنم

2. کاربران زیر از رویا74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MEA

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : رابطه در وران عقد

خب اینکه خوبه دیگه الان همه همینطورن حساس نباش فقط زود اقدام کنید واسه خونه چون الان تو بلاتکلیفی

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

4. کاربران زیر از zeinab1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه در دوران عقد

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا74 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    ممنون از سایت خوبتون
    تو دوران مجردی هیچ اطلاعی در مورد طبع خودم نمیدونستم و کنجکاو هم نبودم.ولی از زمانی که ازدواج کردم فهمیدم خییییلی طبع گرمی دارم همسرم هم همینطور هست

مشکلی اینجاست اوایل دوران معاشقه خیلی خوبی داشتیم ولی کم کم ... رابطه مون کامل شد

خیلی باهم صحبت کردیم حتی بهم قول میده فقط معاشقه داشته باشیم ولی باز شرایط جور میشه ...

نمیدونم دیگه چکار کنیم رابطه کامل نداشته باشیم تو عقد البته بعضی مواقع خودم پیشنهاد میدم بعضی مواقع یه حس شبیه عذاب وجدان دارم دوست داشتم تا زمانی که خونه خودمون نرفتیم رابطه مون کامل نمیشد.

از یه طرف قراره بریم خونه خودمون میگه بیایم برنامه ریزی کنیم ولی چون مادر و پدر شوهرم هم تو اون ساختمان ساکن هستم میگم یکم دیگه هم صبر کنیم البته قراره برن ولی دقیقا مشخص نیست کی آخه همسر من فرزند اخر هستن و تمام انتظار و توقع هاشون از همسر من هست.

نمیدونم واقعا چیکار کنم

شما زن و شوهر واقعی هستید و میتونید روابط جنسی کامل داشته باشید ولی معمولا خانواده ها تمایلی ندارن فرزندانشون تا قبل از

مراسم عروسی و حرف و حدیث های مربوطه چنین رابطه ای داشته باشند که منجر به بارداری و باقی مسایل بشه

اگر رابطه شما کنترل شده باشه پس جای هیچ گونه نگرانی هم در کار نیست و میتونید به این رابطه ادامه بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

عزیزم بقول اقای فرخ شما زن و شوهر واقعی هستید چرا انقدر خودتون محدود میکنید ؟
    عقد نباید انقدر طول بکشه وقتی انقدر طول کشیده چه اشکالی داره روابط صمیمی تر بشه ؟ به هرحال جفتتون نیازهایی دارید دیگه
    فقط مراقب باشید موجب بارداری نشه
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

8. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39666
    تشکـر
    31
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا74 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    ممنون از سایت خوبتون

نمیدونم واقعا چیکار کنم
    خیلی خیلی عالی هست
    شما بعد از اتمام این دوره و رفتن تو خونه خودتون و راحت شدنتون به چیزهایی که امروز به عنوان مشکل دارید تجربه میکنید خواهید خندید
    خود من و همسرم همچین تجربه ای کردیم
    انشالله که خوشبخت باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد