نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: برگشتن به همسر سابقم یا ازدواج جدید

1012
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33559
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برگشتن به همسر سابقم یا ازدواج جدید

با سلام
    من خانمی 35 ساله هستم و 10 سال پیش در مقطع کارشناسی ارشد با همسرم سابقم (5 سال بزرگتر از من) آشنا شدم و بعد از یک دوره دوستی یکساله با هم ازدواج کردیم البته به اصرار من و ایشون اصلا آمادگی ازدواج نداشتند.
    یک هفته بعد از عقد اختلافات و دعواها شروع شد و ایشو علنا میگفتند که من را دوست ندارن و باید از هم جدا شیم. ولی من هرگز باورم نمیشد که طلاق بگیرم و به ناچار ادامه دادیم چون هر دو تصمیم داشتیم برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برویم. حدود 6 سال خارج از کشور به درس خواندن در مقطع دکتری و دوره فوق دکتری سپری شد و ایشون هر روز جدی تر از دیروز بحث طلاق و جدایی رو مطرح میکردن. تا اینکه ناچار شدیم به ایران برگردیم و موضوع را با خانواده هامون مطرح کنیم و نهایتا یکسال به صورت جدا زندگی کردیم و تا این تاریخ حدود 8 ماه هست که رسما طلاق گرفتیم. در ان زمان همسرم با یک دختر خانم آشنا شده بود و علنا میگفت که تصمیم دارد با او ازدواج کند. در حال حاضر هر دو در دو دانشگاه در دو استان متفاوت هیات علمی هستیم.
    حدود 6-7 ماه هست که با پسری آشنا شدم که 2 سال از من کوچکتر است و مدرک کارشناسی دارد و شغل آزاد. ایشون به شدت به من علاقه دارد و بسیار متعهد و خانواده دوست می باشد. ایشون از نظر جسمانی و ظاهر بسیار جذاب هستن و از زمانیکه با من آشنا شدند در صدد هستن که شغل دولتی پیدا کنند و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند.
    در همین حین همسر سابقم بارها و بارها با من تماس گرفتند و ابراز پشیمانی کردند ولی ترس از گذشته و رفتارهای غیر نرمال ایشان از یک طرف و خاطرات گذشته از طرف دیگر من را سر دو راهی قرار داده. مدت زمانیکه من با مورد جدید آشنا شده ام و تقریبا هر روز و هر لحظه با هم در تماس بودیم من به عشق و علاقه شدید ایشون به خودم پی بردم و متئجه شدم ایشون حاضر هستن هر کاری به خاطر من و رضایت و خوشحالی من انجام دهند.
    لطفا راهنمایی کنید که من تصمیم اشتباهی نگیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : برگشتن به همسر سابقم یا ازدواج جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا بانو نمایش پست ها
    با سلام
    من خانمی 35 ساله هستم و 10 سال پیش در مقطع کارشناسی ارشد با همسرم سابقم (5 سال بزرگتر از من) آشنا شدم و بعد از یک دوره دوستی یکساله با هم ازدواج کردیم البته به اصرار من و ایشون اصلا آمادگی ازدواج نداشتند.
    یک هفته بعد از عقد اختلافات و دعواها شروع شد و ایشو علنا میگفتند که من را دوست ندارن و باید از هم جدا شیم. ولی من هرگز باورم نمیشد که طلاق بگیرم و به ناچار ادامه دادیم چون هر دو تصمیم داشتیم برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برویم. حدود 6 سال خارج از کشور به درس خواندن در مقطع دکتری و دوره فوق دکتری سپری شد و ایشون هر روز جدی تر از دیروز بحث طلاق و جدایی رو مطرح میکردن. تا اینکه ناچار شدیم به ایران برگردیم و موضوع را با خانواده هامون مطرح کنیم و نهایتا یکسال به صورت جدا زندگی کردیم و تا این تاریخ حدود 8 ماه هست که رسما طلاق گرفتیم. در ان زمان همسرم با یک دختر خانم آشنا شده بود و علنا میگفت که تصمیم دارد با او ازدواج کند. در حال حاضر هر دو در دو دانشگاه در دو استان متفاوت هیات علمی هستیم.
    حدود 6-7 ماه هست که با پسری آشنا شدم که 2 سال از من کوچکتر است و مدرک کارشناسی دارد و شغل آزاد. ایشون به شدت به من علاقه دارد و بسیار متعهد و خانواده دوست می باشد. ایشون از نظر جسمانی و ظاهر بسیار جذاب هستن و از زمانیکه با من آشنا شدند در صدد هستن که شغل دولتی پیدا کنند و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند.
    در همین حین همسر سابقم بارها و بارها با من تماس گرفتند و ابراز پشیمانی کردند ولی ترس از گذشته و رفتارهای غیر نرمال ایشان از یک طرف و خاطرات گذشته از طرف دیگر من را سر دو راهی قرار داده. مدت زمانیکه من با مورد جدید آشنا شده ام و تقریبا هر روز و هر لحظه با هم در تماس بودیم من به عشق و علاقه شدید ایشون به خودم پی بردم و متئجه شدم ایشون حاضر هستن هر کاری به خاطر من و رضایت و خوشحالی من انجام دهند.
    لطفا راهنمایی کنید که من تصمیم اشتباهی نگیرم

دوست عزیز در این مرحله کسی جز خودتون نمیتونه با صراحت بگه که آیا میتونید به ایشون اعتماد کنید یا خیر ؟

بهتره در انتخاب همسر اینده به اختلافات توجه کنید ...خصوصوا اختلاف سطح تحصیلات و فرهنگ و .... که میتونه شدیدا روی زندگی شما تاثیرگذار باشه

پس تا شرایط روحی شما برای یک زندگی جدید آماده نشده از ورود به رابطه ای دیگه خودداری کنید چون شما هنوز هم از نظر فکری درگیر شرایط سابق هستید

و نتونستید فراموش کنید ....

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام لطفا احساسی تصمیم نگیرید توی این جامعه فعلی که همه بیکارن شما دارای یه موقعیت اجتماعی عالی هستید شما اول باید بفهمید که عشق و علاقه این پسر واقعا راسته یا اینکه داره نقش عاشق رو بازی میکنه امتحانش کنید الکی بهش بگید من دیگه نمیخوام دانشگاه تدریس کنم میخوام بشینم خونه و از کارم استعفا بدم ببین عکس العملش چیه آیا شما رو واقعا دوست داره یا به خاطر موقعیتتون اومده سمتتون در مورد همسر سابق هم شما 10 سال با ایشون زندگی کردید چه تضمینی هست 1 سال بعد دوباره بگه من نمیخوامت چه تضمینی هست خودشو تغییر بده و من فکر میکنم نمیشه دوباره گول خورد و اینکه اون آقا حتما باید تحصیلاتشو ادامه بده و هم کفو شما باشه موفق باشید

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

4. کاربران زیر از zeinab1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    ادم عاقل اونی ک از ی سوراخ دوبار گزیده نشه
    شاید همسر سابقتون فهمیده ک پای کسی درمیونه اومده طرفت.
    و اما این اقا شاید بخاطره موقعیت شغلی شما اومده طرفتون
    باید بیشتر پرس و جو و تحقیق کنی

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد