نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: احیای سلامت جسم با تکنیکهای منحصر به فرد

1939
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

احیای سلامت جسم با تکنیکهای منحصر به فرد

قصد دارم شمارو با تکنیک هایی آشنا کنم که بدرد افرادی میخوره که مشکلات روحی -فکری و حتی جسمی دارند..تمامی این تکنیک ها امتحان شده هستند و جوابدهیی کاملا هم از نظرتجربه و هم علمی قابل اثبات هستند.

تکنیک های فوق روش های درمانی و پزشکی و روانشناسی نیستند بلکه تکنیک های منحصر به فردی هستند که خود اینها صاحب مکتب سبک و علم مخصوص به خود هستند و زیر مجموعه علوم دیگر نیستند

. بدن انسان برای ارتباط با جهان هستی از خود انرژی ساطع ودریافت میکند ( همان نیروهای معنوی که در قانون جذب به آن اهمیت داده میشود و میگویند در صورت داشتن انرژی سالم متقابلا زندگی سالم و شاد و موفقی خواهید داشت و در صورت انرژی غیرسالم نتایج معکوس شامل حال فرد میشود )
    روش تاثیرگذاری این تکنیکها با استفاده از شناسائی و رفع مشکلات دروازه های انرژی بدن هستند ..که مشکلات روحی و روانی و حتی گاها جسمی نتیجه اختلال در سیستم انرژی بدن میباشد.اگرچه در طب و علوم پزشکی مبنا جسم قرار داده میشودو تمامی تشخیص ها وتجویز ها بر مبنای سلامتی چسمی دنبال میشود ولی تکنیک ها و علومی که جنبه تشخیص و تقویت نیروهای معنوی و روحی را دارند از جنبه ای حکم مکمل طب پزشکی را دارند.به عنوان مثال ممکن است خیلی از پزشکان به تاثیر انرژی بر روی مشکلات جسمی و روانی اعتقادی نداشته باشند اما به عنوان مثال میبینیم خیلی از پزشکان دنیا در کنار علم پزشکی از علومی مانند طب سوزنی هم استفاده میکنند طب سوزنی دقیقا سوزن زنی به نقاط انرژیک روح بدن است.پس میتوانیم نتیجه بگیریم که این تکنیک ها نه به عنوان روش مطلقه ی درمان بلکه به عنوان مکملی برای درمان هم استفاده شود.چه در مشکلات جسمی و چه روحی...

در تکنیک eft nlp با شناسائی نقاط ضعف و قوت فرد مورد نظر به شکل متمرکز روی تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف کار میشود.با استفاده از دروازه و نقاط انرژی مخصوص به آن واعمال چند حرکت رفع انرژی منفی انجام ومشکل مورد نظر از بدن فرد پاک خواهد شد( درست شبیه به طب سوزنی ولی بدون سوزن)
    به منظور انجام این تکنیک ها احتیاج به مشاوره درمورد نحوه انجام و تعداد دفعات قابل انجام وجود دارد.اما با دستور العمل فوق میتوانید روزانه دو بار به آن بپردازید.ابتدا مشکل مورد نظرتان را به شکل جمله دربیاورید آنرا بپذیریدو قبول کنید ...سپس با ضربه انگشتان به نقطه انرژی روی عضوی که از آن ناحیه مشکل دارید یا عضوی که مروبط به مشکل روحی شما میشود ( و یا ضربه به نقاط عمومی مثل نقطه های روی دست و پا) ضربه بزنید همزمان مشکلتان را عنوان کنید وسپس خودتان خداوند و جهان هستی را ستایش کنید.و از هر3 عنصر نام برده راضی باشید.تکرار جمله حداقل3بار و تکرار ضربه حداقل 7 بار و دفعات تکرار کل ضربه و جمله 30 بار است( یعنی تکرار ازاول )

بعد از تمام تمامی جمله ها و ضربه ها بین0 تا 10 میزان مشکل خود را در ذهنتان اندازه بگیرید ( اولین نمره ای که به حستان به نظرتان میرسد ان نمره درست است) اگر نمره شما زیر 5 بود میتوانید در روزهای آینده در دو یا سه وعده در طول روزدوباره این مراحل را انجام دهید اگر نمره شما بیشتر از 7بود مجددا همان لحظه مراحل را تکرار کنید تا کاهش یابد( عدد و نمره 0 یعنی اثری از آن مشکل درذهنم نمیبینم وعدد 5 متوسط و 10 زیاد است)
    ولی بطور معمول اگر ضربه ها را با تمرکز بزنید و جمله ها را از ته دل مرتب تکرار کنید از تاثیر عمیقش خودتان لذت میبرید

در تصویر برخی نقاط انرژی مهم را مشاهده میکنید که میتوانید از آنها استفاده نمائید

سوالاتی که ممکن است برای خواننده مطلب پیش بیاید این تکنیک ها برای چه مسائلی کاربرد دارند ؟!
    - رفع ترس های خاص ( ترس از حیوانات - ترس از حیوان خاصی ...- ترس از مسئله خاصی)
    -رفع استرس درمورد موضوعات خاص
    - رفع استرس و اضطراب مداوم
    - درمان مکمل افسردگی هایی که ناشی از خودناباوری ..عدم موفقیت و تنهایی و ....باشد
    -رفع احساس گناه درمورد گذشته افرادی که نسبت به آن عذاب وجدان یا استرس و ناراحتی دارند
    -رفع عادات بد یا غلط ( عادت های جسمی و فکری مختلف نظیر ترک دخانیات -ترک خودارضایی - ترک وسواسی فکری - ترک زود رنجی- ترک احساس کنجکاوی بیش از حد( فضولی)
    -ترک وابستگی برای افرادی که به شخص خاصی وابستگی داشته و درزندگی آنها اخلال ایجاد شده ( برای افرادی که طلاق یا جدایی های عاطفی را تجربه کرده اند یا افرادی که عزیزی را از دست داده اند)
    -رفع نا امیدی و بی انگیزگی
    -رفع درد های بدون دلیل بدن مانند سردردهای عصبی-سرگیجه های بی دلیل و...
    رفع اختلال خواب ( بی خوابی - کم خوابی - دیر خوابی)

پیشنهاد میکنم تعدادی از کابران انجمن که دارای مشکل هستند مشکلشان رو عنوان کنند تا بنده درمورد مشکل آنها راهنمایی جهت انجام صورت گرفته.سپس انجام و نتیجه را اعلام کنند
    ویرایش توسط هوگر : 01-22-2017 در ساعت 10:44 PM
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

2. 3 کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رفع افسردگی و مشکلات روحی و احیای سلامت جسم با تکنیکهای منحصر به فرد

یک سوال دارم ازتون چطوری می شود فهمید کدام عضو یا نقطه بدن مربوط به فلان مشکل روحی است مثلا برای بی انگیزگی کدام عضو را باید انرژی داد؟ متشکرم از مطلب خوبتون.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    یک سوال دارم ازتون چطوری می شود فهمید کدام عضو یا نقطه بدن مربوط به فلان مشکل روحی است مثلا برای بی انگیزگی کدام عضو را باید انرژی داد؟ متشکرم از مطلب خوبتون.
    مسائل با زمینه ی عاطفی باید نزدیک به قلب باشند.مسائل منطقی شکم .مسائل مربوط به زندگی اجتماعی و ارتباط با دیگران گردن .فهم یادگیری شهود و ...هم مربوط به سر هستند.البته دو عضو هستند که عمومی تر بوده و برای همه ی موارد کاربرد دارند و آن دو عضو دستها و پاها هستند.

شما اول بسنجید ببینید مشکل شما ناشی ازچه موضوعی هست 1-بی انگیزگی ناشی از تجربه ی تلخ شکست در موضوعی از زندگی ؟ 2-ناشی از نداشتن امید به زندگی ؟؟ 3-بی انگیزنگی عاطفی هم ممکن است باشد( در اثرکمبود عاطفه یا جدایی...)
    اگه بخواید سریعتر نتیجه بگیرید وریشه ای حل بشه باید حتما به تاریخچه ذهنتون رجوع کنید و علت این حستون رو ردیابی کنید به زبان ساده تر از هرچیزی که شاکی هستید چه اوضاع خاصی باشد که از آن شاکی باشید چه شخص خاصی باشد بعد از پیدا کردن علت جمله ای متناسب با مشکلتان بسازید.از ادبیات رسمی برای بیان جمله استفاده کنید البته طوری که برایتان روان باشد

با این حال
    برای ساده تر شدن کار شما من خودم 2جمله رو برای شروع میگم.امکان داره با همین جمله ها و یکبار کارت راه بیفته و احتیاج به ادامه نباشه و امکان داره یک هفته یا یک ماه طول بکشه اگر دقیقا در بیان مشکل و جمله بندی دقیق عمل کنید انرژی منفی به سرعت از بدنتان خارج میشود

1
    "با وجود اینکه دچار این افسردگی و بی انگیزگی شده ام ولی کاملا و عمیقا خودم را قبول میکنم"
    2
    "اگرچه من بی انگیزه و نا امید هستم و گمان هم نمیبرم بتوانم درآینده آنطور که میخواهم زندگی کنم زیرا در زندگیم علائم و نشانه ای امیدوارم کننده نمیبینم اما کاملا و عمیقا خودم را قبول می کنم به خودم و جهان هستی عشق میورزم.انگیزه من عشق به جهان هستی است...انگیزه برای من به زودی پیدا خواهد شد... "
    این 2 جمله را حفظ و یا
    حتی اگر برایتان مقدور است این هارو بنویسید و مانند دعا از آن مراقبت کنید صبح ها بعد از بیداری و شب ها قبل از خواب همراه با زمزمه ای این جمله به نقاطی که در دو عکس زیر مشخص شده با انگشت اشاره ضربه بزنید ( ضربه را حتی المقدور محکم بزنید ولی طوری نباشد که ناراحتی ایجاد کند) تعداد ضربه در هر بار امتحان کردن حدودا 7 ضربه برای هر نقطه ( لازم به شمارش دقیق نیست چون ممکن است حین ضربه مشغول گفتن جمله باشید بنابراین چندعدد بیشتر ضربه زدن اهمیتی ندارد)

صبح ها یا ظهرها به این نقاط روی دست هر نقطه 7 بار ضربه بزنید و 2 جمله تعیین شده رو 2 یا 3 بار تکرار کنید

این نقاط هم برای شبها استفاده کنید

(بعد از اتمام هربار انجام این کار( یعنی بعد هر وعده کامل) از بین نمره 0 تا 10 به حس و حال خودت نمره بده مثلا احساس آرامش- حس انگیزه -دلگرمی -افسردگی ....هربارنمره هات رو همراه با تاریخ روز یادداشت کن اولین نمره ای که به ذهنت درمورد حست میرسه همون درسته .عدد0یعنی مشکل کاملا حس میکنی و عدد 5 متوسط و 10 یعنی حس سبکی داری و اثری ازمشکل رو حس نمیکنی
    تازمانی که نمره ات باتوجه به تشخیص حواست به زیر 5 یا 3 نرسیده هر روز ادامه بده اگه در طول مدت زمان کم به عدد پائینی رسید یا 0 شد ادامه نده وبهم اطلاع بده
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    قصد دارم شمارو با تکنیک هایی آشنا کنم که بدرد افرادی میخوره که مشکلات روحی -فکری و حتی جسمی دارند..تمامی این تکنیک ها امتحان شده هستند و جوابدهیی کاملا هم از نظرتجربه و هم علمی قابل اثبات هستند.

تکنیک های فوق روش های درمانی و پزشکی و روانشناسی نیستند بلکه تکنیک های منحصر به فردی هستند که خود اینها صاحب مکتب سبک و علم مخصوص به خود هستند و زیر مجموعه علوم دیگر نیستند

. بدن انسان برای ارتباط با جهان هستی از خود انرژی ساطع ودریافت میکند ( همان نیروهای معنوی که در قانون جذب به آن اهمیت داده میشود و میگویند در صورت داشتن انرژی سالم متقابلا زندگی سالم و شاد و موفقی خواهید داشت و در صورت انرژی غیرسالم نتایج معکوس شامل حال فرد میشود )
    روش تاثیرگذاری این تکنیکها با استفاده از شناسائی و رفع مشکلات دروازه های انرژی بدن هستند ..که مشکلات روحی و روانی و حتی گاها جسمی نتیجه اختلال در سیستم انرژی بدن میباشد.اگرچه در طب و علوم پزشکی مبنا جسم قرار داده میشودو تمامی تشخیص ها وتجویز ها بر مبنای سلامتی چسمی دنبال میشود ولی تکنیک ها و علومی که جنبه تشخیص و تقویت نیروهای معنوی و روحی را دارند از جنبه ای حکم مکمل طب پزشکی را دارند.به عنوان مثال ممکن است خیلی از پزشکان به تاثیر انرژی بر روی مشکلات جسمی و روانی اعتقادی نداشته باشند اما به عنوان مثال میبینیم خیلی از پزشکان دنیا در کنار علم پزشکی از علومی مانند طب سوزنی هم استفاده میکنند طب سوزنی دقیقا سوزن زنی به نقاط انرژیک روح بدن است.پس میتوانیم نتیجه بگیریم که این تکنیک ها نه به عنوان روش مطلقه ی درمان بلکه به عنوان مکملی برای درمان هم استفاده شود.چه در مشکلات جسمی و چه روحی...

در تکنیک eft nlp با شناسائی نقاط ضعف و قوت فرد مورد نظر به شکل متمرکز روی تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف کار میشود.با استفاده از دروازه و نقاط انرژی مخصوص به آن واعمال چند حرکت رفع انرژی منفی انجام ومشکل مورد نظر از بدن فرد پاک خواهد شد( درست شبیه به طب سوزنی ولی بدون سوزن)
    به منظور انجام این تکنیک ها احتیاج به مشاوره درمورد نحوه انجام و تعداد دفعات قابل انجام وجود دارد.اما با دستور العمل فوق میتوانید روزانه دو بار به آن بپردازید.ابتدا مشکل مورد نظرتان را به شکل جمله دربیاورید ....سپس با ضربه انگشتان به نقطه انرژی روی عضوی که از آن ناحیه مشکل دارید یا عضوی که مروبط به مشکل روحی شما میشودضربه بزنید همزمان مشکلتان را عنوان کنید

در تصویر برخی نقاط انرژی مهم را مشاهده میکنید که میتوانید از آنها استفاده نمائید

سوالاتی که ممکن است برای خواننده مطلب پیش بیاید این تکنیک ها برای چه مسائلی کاربرد دارند ؟!
    - رفع ترس های خاص ( ترس از حیوانات - ترس از حیوان خاصی ...- ترس از مسئله خاصی)
    -رفع استرس درمورد موضوعات خاص
    - رفع استرس و اضطراب مداوم
    - درمان مکمل افسردگی هایی که ناشی از خودناباوری ..عدم موفقیت و تنهایی و ....باشد
    -رفع احساس گناه درمورد گذشته افرادی که نسبت به آن عذاب وجدان یا استرس و ناراحتی دارند
    -رفع عادات بد یا غلط ( عادت های جسمی و فکری مختلف نظیر ترک دخانیات -ترک خودارضایی - ترک وسواسی فکری - ترک زود رنجی- ترک احساس کنجکاوی بیش از حد( فضولی)
    -ترک وابستگی برای افرادی که به شخص خاصی وابستگی داشته و درزندگی آنها اخلال ایجاد شده ( برای افرادی که طلاق یا جدایی های عاطفی را تجربه کرده اند یا افرادی که عزیزی را از دست داده اند)
    -رفع نا امیدی و بی انگیزگی
    -رفع درد های بدون دلیل بدن مانند سردردهای عصبی-سرگیجه های بی دلیل و...
    رفع اختلال خواب ( بی خوابی - کم خوابی - دیر خوابی)

پیشنهاد میکنم تعدادی از کابران انجمن که دارای مشکل هستند مشکلشان رو عنوان کنند تا بنده درمورد مشکل آنها راهنمایی جهت انجام تکنیک ارائه دهم.سپس انجام داده و در صورت بهبودی نتیجه را اعلام کنند
    با سلام بنده چند روزه حالم بد هست..استرس...دلشوره...ناراحتی ..خیلی داغونم میشه بگین باید چکار کنم..

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر ارنست نمایش پست ها
    با سلام بنده چند روزه حالم بد هست..استرس...دلشوره...ناراحتی ..خیلی داغونم میشه بگین باید چکار کنم..
    علت استرس شما از عذاب وجدان و گذشته است ؟ یا استرس آینده ؟!! اگر مشکل خاصی داشتید بهتره قبل از بکار بردن روش های زیر حتما مشکلتان رو لفظا بپذیرید یعنی از آن فرار نکنید بعداز پذیرش کاری به حل کردن آن نداشته باشید و حل آنرا به انرژی درونتان و جهان هستی بسپارید

اول فکرتان را خلوت کنید به هیچ چیز فکر نکنید ...لااقل تصمیم بگیرید که فکر نکنید( تصمیمش کافیست)
    برای جلوگیری و تخلیه احساسات منفی و دلهره تان با انگشت اشاره خود به شقیقه ها و کنار و زیر چشمان خود ضربه بزنید(طبق نقاط تصویرهای بالا) و این جمله را بگوید : به محض آرام شدن درياي افکار کشتي هاي نجات از راه ميرسند...
    خدا به زمان احتیاج ندارد و هرگز دیر نمی کند

ضمن پاسخ به سوال بالای بنده بر روی انگشتان دستانتان طبق تصویر بالا هرنقطه 7 ضربه و همینطور روی قلبتان ( بالای سینه ی چپ) 7 ضربه با انگشت بزنید و این جمله را تکرار کنید" با وجود اینکه بخاطر مشکلات گذشته و تصوراتم در مورد آینده دچار استرس شده ام ولی خودم را کاملا قبول میکنم و عمیقا به خودم و جهان هستی عشق میورزم...."

چند بار ضربه ها را تکرار کنید تا تمام جمله ها را بتوانید دست کم3 بار همراه ضربه های7 تایی بیان کنید
    جمله و ضربه های بعدی
    رهایی از ترس یک راه بیشتر ندارد: تبدیل ترس به ایمان من ترسم را با ایمان جایگزین میکنم و همینطور جمله و ضربه های بعدی ضربه به فرق سر با دو انگشت اشاره و سبابه وتکرارجمله ی " من این بارسنگینم را در ذهنم به دست خدا می سپارم و خود را آزاد می کنم.

جمله وضربه های چهارم روی مچ دست مخالف دست نوشتاری شما( دست مخالف دستی که با آن مینویسید) و تکرار جمله ی "من دچار ناتوانی در حل مشکلاتم هستم ولی قرار نیست بارش را به دوش بکشم زیرا نیروی الهی را در وجودم جاری میکنم و رحمت الهی مانند ابر بر مشکلات زندگیم میبارد و مشکلاتم را شسته وبا خود میبرد

بعد از تمام تمامی جمله ها و ضربه ها بین0 تا 10 میزان استرس و ناراحتی و دلشوره خود را اندازه بگیرید ( اولین نمره ای که به حستان به نظرتان میرسد ان نمره درست است) اگر نمره شما زیر 5 بود روزهای آینده در دو یا سه وعده در طول روزدوباره این مراحل را انجام دهید اگر نمره شما بیشتر از 7بود مجددا همان لحظه مراحل را تکرار کنید تا کاهش یابد
    ولی بطور معمول اگر ضربه ها را با تمرکز بزنید و جمله ها را از ته دل مرتب تکرار کنید از تاثیر عمیقش خودتان لذت میبرید
    امضای ایشان

7. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احیای سلامت جسم با تکنیکهای منحصر به فرد

بسیاری از افراد هنوز هم به نادیده گرفتن این حقیقت واضح و روشن تمایل دارند که سلامت جسمی بدن ما با سلامت روان ما به هم پیوسته‌اند، و نمی‌توان این دو را از هم جدا کرد. نقصان در سلامت یکی از آنها باعث اختلال در سلامت دیگری می‌شود. هر زمان که استرس دارید، ناراحتید، و یا به لحاظ عاطفی احساس حزن و اندوه می‌کنید، از ناراحتی‌های جسمانی رنج می‌برید که باعث بی‌حالی و ناخوشی شما می‌شوند. صدها نوع تحقیق وجود دارند که این ارتباط قوی را نشان داده‌اند. محققان دانشگاه بنگور در ولز همین نظریه را دارند. شرکت کنندگانی که پیش از انجام یک تست ورزشی سنگین، به لحاظ ذهنی خسته و فرسوده بودند، در مقایسه با کسانی که پیش از انجام همان تمرین جسمانی، راحت و آرام بودند، به سرعت خسته شدند. بنابراین، استراحت قبل از یک روز مهم فعالیت بدنی، قطعاً به شما کمک خواهد کرد که در طول روز به مدت طولانی‌تری دوام بیاورید.
    « تغییرات در شیوه زندگی باعث افزایش استرس شده و دیگر مشکلات روحی و روانی به تندرستی و سلامت کلی جامعه ضرر زیادی وارد ساخته است. استرس با بسیاری از بیماری‌ها و ناراحتی‌های جسمانی پیوند خورده است. احساسات منفی و همچنین سلامت ضعیف روانی، ناراحتی‌های جسمانی را که بدن تحمل کرده را تشدید می‌نمایند.
    « استرس، اضطراب، و افسردگی می‌توانند به اختلالات بیشماری در سلامت جسمی شما، مانند اختلالات خواب، مشکلات هضم، پشت درد ، سردرد، خستگی، و غیره منجر شوند. هورمونهای استرس در بدن منتشر می‌شوند، که ممکن است فشار خون را بالا برده و موجب خشم، پرخاشگری، ترس، و یا هر احساس منفی دیگری شوند. اگر این حالت برای مدتی طولانی ادامه یابد، مداومت سطح بالای هورمونهای استرس در بدن باعث تغییرات شیمیایی مغز می‌شوند. این حالت می‌تواند منجر به بیماری‌های قلبی، سکته مغزی، مشکلات خواب، سردرد، و دیگر بیماری‌های مزمن شود.
    « چاقی که در کودکان و بزرگسالان به طور یکسان شایع است، باعث می‌شود افراد سست و تنبل شده و نسبت به بیماری‌های مختلف و عفونت آسیب پذیرتر گردند. از طرف دیگر، اگر تناسب اندام نداشته باشید، خلق و خوی شما عوض می‌شود، که باعث می شود شما تحریک پذیر و بد خو شده و تندرستی و سلامت شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
    « احساسات شدید، خاتمه دادن به یک رابطه، از دست دادن یک دوست، و غیره، باعث می‌شود احساس بی‌حالی و بی‌حوصلگی کنید. این شرایط استرس‌زا شما را افسرده می‌کند. اگر احساساتتان را سرکوب کنید، آنها بصورت پرخاشگری، خشم، طرد، و غیره ظاهر می‌شوند. فردی که مبتلا به یک بیماری روحی روانی است، احتمال بیشتری می‌رود که در فعالیتهای پرمخاطره و خطرناک، مانند سوء مصرف مواد، خشونت، نابود کردن خود، یا خودکشی شرکت جوید و زیاده‌روی کند.
    « بعقیده‌ی دانشکده پزشکی هاروارد، درد، افسردگی می‌آورد، و افسردگی درد را به وجود می‌آورد و باعث تشدید آن می‌شود. افرادی که دردهای مزمن دارند، سه برابر بیشتر در معرض خطر ابتلا به یک بیماری روانی هستند و کسانی که مدتی است دچار افسردگی شده‌اند، سه برابر بیشتردر خطر ابتلا به درد طولانی مدت مداوم هستند.
    « تحقیقات همچنین نشان داده است که یک بیماری روانی، اختلالات جسمی را تشدید می‌کند و بالعکس. این یک دور باطل است، که می‌تواند با نگرش درست و درمان لازم برای غلبه بر هر دو این موانع، شکسته شود. درمان تنها یکی از این دو، سودمند نخواهد بود.
    از این رو، بسیار مهم است که مراقبت احساسات خود باشید، و میان سلامت جسمی و روانی خود تعادل برقرار کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : احیای سلامت جسم با تکنیکهای منحصر به فرد

حرکت یوگا مناسب برای افرادی که میخواهند کاهش وزن داشته باشند
    و همینطور برای بالا بردن انگیزه--بالا بردن اعتماد به نفس- دلگرمی و پر کردن خلاء های نیازی

امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد