نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: محبت بیش از حد

894
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33658
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

محبت بیش از حد

من یه پسر ۱۷ ساله ام. من از محبت های خانواده به خصوص پدرم نسبت به خودم خسته شدم.فک کنم چون مثلا بچه اول تو خانواده پدریمم اینقد روم حساسن.بابامو که نگو.زیادی بهم وابسته اس.وقتی سنم پایین تر بود این اتفاق برام جالب هم بود.ولی الان همش دردسره.مثلا همین تازگی خودمو کشتم یه مسافرت دو روزه ( اونم اردو مدرسه) به یکی از شهر های اطراف برم.اصن نذاشت.دلیلشم این بود که نمیتونه منو از خودش جدا کنه.مورد مشابه زیاد بوده.حالا من می خوام یکم از این محبت افراطی کم شه.نه اینکه روابطمون سرد شه یا دعوا بگیریمو اینجور چیزا... البته بگم خیلی هم به من اعتماد داره
    نمیدونم دلیل نارضایتیم دقیقا چیه،شاید بخاطر سنم باشه ولی کلا خسته شدم،البته میدونم همین آرزو خیلیاس ایشالله خدا پدر مادرمو بالا سرم حفظ کنه ولی خوب اینم مشکل ما دیگه
    لطفا اگه پیشنهادی برام دارید بهم بگید.هرچه سریع تر بهتر
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : محبت بیش از حد

روزی هزار بار خدارو شکر کن مگه بده خیلی هم خوبه خواهر زاده من همسن شماست یه شب خونه ما بود باباش زود اومد بردش گفت دلمون واسش تنگ میشه رفتار پدر و مادر شما به اقتضای سن شماست اصلا نگران نباش وقتی شما بزرگتر و مردتر بشید پدرتون میفهمه که این وابستگی باید کمتر بشه من وقتی هر روز میرفتم مدرسه مامانم قبلش بوسم میکرد الان میرم بیرون قبلش فحشم میده اینا طبیعیه 😆

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد