نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اثبات نشدن مرد

819
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33696
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اثبات نشدن مرد

با سلام خدمت مشاورین محترم و اعضای فهیم انجمن
    من دختری 20 ساله و دانشجو هستم . موقعیت اجتماعی بالایی دارم و تک دخترم. حدود 7 ماه هست که با آقایی 24 ساله که از همکاران بنده هستند آشنا شدم و مدت تقریبا 2 ماه هست که به صورت چت ارتباط داریم. ایشون مدعی هستند که قصدشون ازدواج هستش و میگن که خانوادشون رو در جریان گذاشتن.از طرفی من با وجود مخالفت های شدید خانوادم خواستار ازدواج با این شخص هستم به این خاطر که دوسشون دارم.این رو هم بگم که ایشون از لحاظ سطح اجتماعی و علمی از من پایین تر هستن و فکر میکنم مالی هم همینطور.
    مشکل اینجاست که من به این آقا اعتماد ندارم . چون فقط به صورت زبونی ابراز علاقه کردن و به هیچ وجهه اثبات نکردن و به بهانه نداشتن شرایط مالی خواستگاری نمیان.از طرفی من خواستگاران بسیار عالی دارم اما بخاطر علاقم به این فرد نمیتونم بپذیرم مرد دیگه ای همسر من باشن.
    ایشون تو این 2 ماه اسم چند نفر از جمله دختر دایی و دختر عمشون رو میاوردن و میگفتن خانوادشون برای ازدواج اینهارو در نظر دارن.در صورتی که اگر علاقشون به من حقیقت داشت به نظرتون همچین حرفی میزدن؟
    هرچند که در پایان حرفاشون میگفتند که من انتخاب اول و آخر ایشون هستم.
    ناگفته نمونه پدر من نظامی هستن و بسیار شخصیت خشکی دارن و یکبار بعد از اینکه ماجرای علاقه ایشون به من رو متوجه شدن اومدن محل کارم و به ایشون گفتن که مخالف ازدواج ما هستن اما همکار من به من گفتن با این شرایط صبر کنم تا وضعیت مالیشون بهتر بشه بعد اقدام کنن.
    اما من بی نهایت به ایشون بی اعتماد هستم. تماما تصور این شده که ایشون احساسشون دروغ هستش و من یک بازیچه هستم.
    لطفا من رو راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : اثبات نشدن مرد

سرکار هستی

7 ماه فرصت کمی نیست میتونست لا اقل خانوادشو بفرسته صحبت کنند اگه واقعا هدف ازدواج بود
    اینکه حرف از دختر عمه دایی میزنه غیر مستقیم میخواد بگه ببین تو تنها دختر زندگیم نیستی کیس واسه من زیاده

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33696
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اثبات نشدن مرد

بله کاملا حق با شماست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد