نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: همسرم همیشه من را مقصر می داند

5527
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33701
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم همیشه من را مقصر می داند

هفت سال است که ازدواج کردیم و من همیشه به خاطر اینکه زندگیم با قهر و دعوا شروع شد ناراحتم. با اینکه با هیچ کس توی زندگی هیچ مشکلی نداشتم اما از نظر همسرم سرتاسر مشکلم. همیشه از دید همسرم کم و کوچک شمرده شدم. هیچ وقت حس نکردم دوستم دارد. حتی می بینم کسانی که الان کارشان به جاهای باریک کشیده لااقل اوایل زندگی یا دوران نامزدی عشق را تجربه کردند. اما ما از همان اول زندگیمان با دعوا و قهر شروع شد. من را با زن برادرش و بعد با خواهران و مادرش مقایسه کرد. درحالیکه از دید دیگران اینطور نبود. من همیشه می خواستم خودم باشم. هیچ کدام از آنها تحصیلات و زیبایی من را نداشتند اما از نظر او من کسی هستم که فقط یاد گرفتم درس بخوانم. در حالیکه نه تنها درگیر مقالات پایان نامه دکترا هستم بلکه سعی می کنم به کار خانه و خانه داری و پخت و پز هم برسم و باردار هم هستم. برادر همسرم دکتر متخصص است و پولدار است و 15 سال از همسرم بزرگتر است با این حال ورزش میکند وزن متعادلی دارد. مسافرت خارجی می رود روی سرش مو کاشته و زنی دارد که مدام قربان صدقه اش می رود. همسر من چاق است ورزش نمی کند و موهایش ریخته و از صبح تا شب کار می کند و هر روز دوساعت رانندگی می کند تا سرکار برود و برگردد. من هم چون دانشجو هستم هیچ درآمدی ندارم و آنقدر نگرانی و استرس دارم و آدم آرامی هستم که سیاست های زنانه هم نمی دانم. در هر مهمانی که شرکت می کنیم وقتی به خانه برمیگردیم می گوید فلانی به من گفت تو از برادرت خیلی پیرتر به نظر می رسی. و بعد می گوید من همه این ها را ازچشم تو می بینم. تو مرا پیر کردی. موهایم را ریختی. قهر و لجباز ی کردی. این کابوس همه مراسم هایی هست که ما میرویم. در همه موارد دیگر هم همیشه از نظر اون من مقصرم. حتی اگر دستش زخم شود می گوید تو حواسم را پرت کردی یا تو ..... من دیگر نمی دانم چکار کنم. تمام اعتماد به نفسی که داشتم توی این هفت سال به باد رفت.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : همسرم همیشه من را مقصر می داند

سلام دوست عزیز

خب تو این هفت سال زندگیتون چطوری بوده؟

یعنی همسرتون همیشه ناراضی بودن از زندگی مشترک و شما؟

خیلی چیزارو به نظرم باید بررسی کرد که علت یا علل این مسئله رو فهمید

شاید چیزی اذیتشون میکنه.

باهاشون حرف بزنید و بگید علت چیه

اگه هم بتونین مشاروه برین که خب خیلی بهتره.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    شما قبلا گفتید ک شوهرتون استاد دانشگاه هستن
    بعضی از این افراد وقتی استاد میشن و دخترا تحویلشون میگیرن یخورده خودشون را گم میکنن و مدام همسرشون را مقایسه میکنن و خورد میکنن.
    باید براش بیشتر وقت بزاری کار خونه و اشپزی وظبفه واقعی یک زن نیست
    سعی کن وقتی میاد خونه به خودت برسی و براش شیطنت و طناری کنی
    محیط خانه را شاد و شوخ کن.
    سعی کن نیاز جنسی اش را کامل برطرف کنید و همیشه به خودتون برسید و برای خودتون هزینه کنید
    ی نصیحت :زنی ک از خودش بزنه وکم خرج کنه مطمین باش زن دیگه میاد و پول شوهرش را خرج میکنه.
    پس شیک و باکلاس بگرد و همیشه شاد و خوشرو و سرزنده باش.

یا علی مدد

4. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من حس می کنم شوهرتون خودکم بینی دارند. از همون جایی که گفتید بی دلیل بهتون ایراد می گیره و مقایستون می کنه یا اونجاییم که گفتید خودشو از برادرش پایین تر می بینه یا وضعیت خوبی نسبت به اون نداره. به خاطر همین ضعفای خودشونو پشت تشرایی که به شما می زنند قایم می کنند. دوستان می گند باید بیشتر بهشون برسید ولی حتما تا الان این کارو همه جوره براش کردید. من میگم یکم رهاشون کنید. از خودتون دفاع کنید. حرفاشو در مورد خودتون باور نکنید. از ته دلش نمی گه شاید اینارو میگه تا خودشم باور کنه. شاید حتی پیش شمام حس ضعف می کنه. یکم مثل خودش باهاش رفتار کنید تا قدر اخلاق خوب الانتونو بدونه. شوهرتون دارند اشتباه می کنند. اینطوری هم زندگی خودشون خراب میشه هم شما هم بچتون. سعی کنید یه کاری کنید متوجه اشتباهشون بشند. بعدشم بهش بفهمونید که اگه خودشو اصلاح نکنه همین زندگیم که داره از کف میده.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام یعنی شما از همه لحاظ سرتر از شوهری؟ شاید شوهرت این رو عقده کرده تا اعتماد بنفست رو خورد کنه و خودشو بکشه بالا؟؟؟
    چون مردا همیشه دوست دارن بالاتر از زنشون باشن وقتی میفمن زنشون بالاتره سعی میکنن خوردش کنن
    (البته این راجب مردای بااخلاق و نرمال صدق نمیکنه)
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    من حس می کنم شوهرتون خودکم بینی دارند. از همون جایی که گفتید بی دلیل بهتون ایراد می گیره و مقایستون می کنه یا اونجاییم که گفتید خودشو از برادرش پایین تر می بینه یا وضعیت خوبی نسبت به اون نداره. به خاطر همین ضعفای خودشونو پشت تشرایی که به شما می زنند قایم می کنند. دوستان می گند باید بیشتر بهشون برسید ولی حتما تا الان این کارو همه جوره براش کردید. من میگم یکم رهاشون کنید. از خودتون دفاع کنید. حرفاشو در مورد خودتون باور نکنید. از ته دلش نمی گه شاید اینارو میگه تا خودشم باور کنه. شاید حتی پیش شمام حس ضعف می کنه. یکم مثل خودش باهاش رفتار کنید تا قدر اخلاق خوب الانتونو بدونه. شوهرتون دارند اشتباه می کنند. اینطوری هم زندگی خودشون خراب میشه هم شما هم بچتون. سعی کنید یه کاری کنید متوجه اشتباهشون بشند. بعدشم بهش بفهمونید که اگه خودشو اصلاح نکنه همین زندگیم که داره از کف میده.
    منم قبول ددارم
    یکم رهاش کنید
    بجای محبت بهش اعتماد بنفس بدید
    میگید اون شمارو مقایسه میکنه با بقیه و خودتونم دارید اینکارو میکنید!
    اون ورزش میکنه شوهر من نمیکنه
    اون مو کاشته شوهر من نکاشته
    اون پولداره..
    خودتونم این اشتباه دارید انجام میدی
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

8. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حتما حتما سخنرانی های استاد حبشی رو گوش کنید توی کانال زن وزندگی هست عالیه واقعا مطمینم موفق میشید رفتن شما به این کانال نه برام سودی داری نه زیان داره فقط دوست دارم کمکی کرده باشم اگه ناراصی بودید لفت بدین ولی مطمینم خوشتون میاد برید تو این کانال و ویس های استاد رو گوش کنیدzeeendegy@
    یاعلی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد