نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکوک به خیانت

1084
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33764
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکوک به خیانت

با سلام و عرض ادب. من و شوهرم (پیمان) در دوره لیسانس همکلاسی بودیم و توی همون دوران به هم علاقمند شدیم. سال 82 ایشون تمایل به ازدواج با من رو اعلام کردن ولی سال 89 تونستیم ازدواج کنیم چون خانواده ایشون اصرار داشتند که با فامیل وصلت کنند. خلاصه اوضاع ما طوری بود که همه از علاقه زیاد بین ما و مخصوصا ایشون به من خبردار بودند. من در دوره لیسانس تابستانها به دانشجویان ارشد یا دکترا در انجام و تکمیل پایان نامه هاشون کمک میکردم. تابستان 84 که سال آخر ما بود من و پیمان به کمک یکی از دخترهای دوره دکترا (به اسم فاطمه) رفتیم ولی من زیاد نتونستم کاری انجام بدم چون برای عمره دانشجویی به مکه مشرف شدم. فاطمه دختری از خانواده ای مشابه خود ما بود، خانواده ای مذهبی و سنتی. پدرشون هنگام یکسالگی ایشون فوت کرده بودن و 2تا خواهر بزرگتر از خودشون دارن که ازدواج نکردن و یکی از خواهرهاش دچار اسکیزوفرنی حاد و شدید هستش. خلاصه پیمان کمکشون کرد و کارشون انجام شد و حالا عضو هیئت علمی دانشگاه هستن و هنوز مجردن. محل کارشون و منزلشون در دو استان متفاوت و بسیار دور از همدیگه ست و تنها زندگی میکنن. ما با ایشون ارتباط مجازیمون (ایمیل، تلفن و ...) رو تا حالا حفظ کردیم و بعد از سالها تابستون گذشته که به خونه خودشون برای تعطیلات اومده بودن رفتیم و از نزدیک دیدیمش. اینم بگم که من و پیمان الان یک پسر حدود 4 ساله داریم. مساله ای که باعث شده مزاحمتون بشم اینه که من به ارتباط فاطمه و شوهرم حساس شدم. نمیدونم کار خوبی کردم یا نه ولی تلگرام شوهرم رو چک کردم (با ترفند تونستن رمزش و بفهمم) و دیدم که خیلی با هم صحبت میکنن، تقریبا هر روز و در مورد مسائل روزمره. فاطمه پیمان رو "داداش عزیزم" خطاب کرده بود. بین مکالماتشون چیزی که من رو بیشتر نگران کرده بعضی مطالب فوروارد شده از کانالهای دیگه ست که شوهرم برای ایشون میذاره، مثلا اینکه در بعضی کشورها روی پای زنها تبلیغات نصب میکنن و از این قبیل. من چیزی بروز ندادم تا حالا و سعی کردم به شوهرم بیشتر محبت کنم. البته اگر من به تلگرامش دسترسی پیدا نمیکردم، از روی رفتارش چیزی حدس نمیزدم چون همه اعمال و حالات و افکار شوهرم مثل قبل بوده. اینم بگم که پیمان از نظر شغلی خیلی پرمشغله ست و برای زندگیمون خیلی تلاش میکنه. نمیدونم چکار کنم. استرس وحشتناکی دارم و دیشب تا صبح نتونستم بخوابم. خواهش میکنم راهنماییم کنید که چکار کنم.....

2. کاربران زیر از omidvar606292 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکوک به خیانت

شاید حرف زدن اونا خیلی معمولی باشه ولی خب زندگی شما تو خطره بهتره با اون خانم فاطمه خیلی دوستانه صحبت کنید و بهش بگید با شوهر شما سرد برخورد کنه و یه جورایی جواب شوهرتونو نده

4. کاربران زیر از zeinab1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

همچین مواقعی که شک به وجود میاد و هنوز بهتون ثابت نشده که چیز جدی هست یا خیر ، اشتباه ترین کار همینه که به روی اون خانم یا همسرتون بیارید ، حالا حرف زدن زیادشون خیلی نباید باشه واقعا ، چون وابستگی پیش میاد ، ولی شما هم نباید بگید که رفتید سر گوشی ایشون ، چون حتی اگه چیزی هم بینشون نباشه (که به نظر من نیست ) با این کار شما کار میفته روی لج و لجبازی و خدایی نکرده اتفاقای بدی میفته ...

شما باید یکم رفتارتون را سرد کنید با همسرتون ، نه اونقدر که ازتون زده بشه ، ولی در حدی که بفهمه رفتارتون باهاش تغییر کرده ، غالبا اینجور مواقع میپرسن که خب چی شده که رفتارت اینجوریه ؟ شما چیزی نگید و بزارید ذهنش یکم مشغول بشه ، همین که تمرکزش بیاد روی شما ، اتوماتیک وار تمرکزش روی اون خانم کمتر میشه (البته ممکنه بخواد تازه به اون خانم بگه که شما یکم رفتارت عوض شده -که بچه بازیه البته این حرکت ) و برمیگرده سمتتون ...

امیدوارم که اینجوری ارتباطشون کمتر بشه و شما هم ذهنت آرومتر ...
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

6. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    یجوری غیرمستقیم حرف فاطمه خانم را پیش بکشین و ببینید نظر همسرتون درموردش چیه و بروز میده ک باهاش پیام میده
    نه با عصبانیت نه با طعنه
    فقط با بی خیالی و عادی بفهمید

یا علی مدد

8. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد