نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: منفی بافی و بد دهنی و خشم و کینه حاد

743
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry منفی بافی و بد دهنی و خشم و کینه حاد

سلام. علیرضا هستم 30 ساله. دوسال و نیمه ازدواج کردم و خانمم 4 سال ازمن کوچکتره.
    متاسفانه خانم من در هر چیزی از حد معمول بیشتر زیاده روی میکنه و هر چیزی و هر کاری و هر کسی از جانب او هیچگونه اشتباهی نمیکنه و بر عکس کوچکترین چیز از جانب من بزرگترین خطا بحساب میاد. با چند نمونه ساده میگم.
    اگر از خانواده من کسی کوچکترین شوخی با من بکنه یا کوچکترین حرفی بزنه خانمم بمن میگه چرا بابات همچی کاری باهات کرد چرا داداشت باهات همچی شوخی کرد. اونم نه به زبون خوش. با بیشترین توهین و بی احترامی و بد دهنی ک از دهن یک زن نمیشه تصور کرد که در بیاد. ولی توی خانواده خودشون حتی اگه بیشترین بی احترامی هم بمن بشه مشکلی نیست و عیبی نداره و صلاح منو میخوان و منم که باعث شدم همچی اتفاقی بیوفته.(البته از دید همسرم خانواده خودش فرشته هستن و خاواده من دیو) البته اینا مشکلی نیست. ولی خانمم به شدت کینه ایه و کوچکترین موردی ک پیش اومده رو از روز اول بخاطر داره و توی کوچکترین بحث میگه از روز اول یه روز خوش باهات نداشتم. شبا میشینه تا صبح نفرین میکنه بالا سرم.
    بشدت منفی گرا و از هر چیزی همون نقطه منفی رو میگیره و بزرگش میکنه. اونم چیزایی ک از نظر منطق و عقل جز خوبی چیزی نبوده. مثلا خواهرم گفته بود اگه برای احمدرضا(برادرم) اینکارو بکنیم علیرضا و خانمش ممکنه ناراحت بشن پس نکنین. اونوقت برداشت خانمم این بوده ک گفتن خانم علیرضا حسوده و کلی فوحش و توهین و بد دهنی و نفرین. و تمام حرفا رو گوش میکنه ک بتونه ازش نکته گیر بیاره ک گیر بده و بحث راه بندازه. در ضمن بگم ک بحثامون بشدت شدیده و به کتک کاری میرسه. جالبه که خانمم موقعی ک خوبه میگه ببخشید این کارام دست خودم نیست. و از دوست داشتن زیاد اینجوری میشم. منم میدونم بعضی چیزا دست خودش نیست. اما لج بازیا و غرورش میدونم دست خودشه. بشدت هم لجبازه. من ک از صب تا شب میرم بیرون سرکار فکر میکنه میرم خوشگذرونی و اونم حتما باید بره بیرون. البته من با بیرون رفتنش مشکلی ندارم با لجبازی و طرز فکرش مشکل دارم. من هم البته تقصیرایی دارم ولی نه اینکه بخواد اینجوری زندگیم خراب بشه و حتی یه لحظه آرامش نداشته باشم. ضمنا خانم من بشدت شکاکه. و فوق العاده غیرتی در این حد ک اگه از بانک یا اداره ای خانمی بمن بزنگه دیگه واقعا خدا بخیر کنه.انگار نه انگار ک مثلا نصف کارمندای این مملکت خانمن و من انگار که گفتم به من بزنگن. تا حدی عصبی میشه ک عین مرغ سر کنده بالا پایین میپره و دعوا و بد دهنی.
    من اول ازدواج و حتی قبل ازدواج خانممو خیلی دوست داشتم ولی الان خیلی کم شده. در ضمن خانم من یه خواهر دو قلو داره ک دقیقا همین مشکلاتو دارن. البته من از لحاظ اخلاقی خیلی آرومتر و صبورتر از باجناقم هستم. همیشه ک خانمم بد دهنی میکنه 98 درصد سکوت میکنم و چیزی نمیگم و با یه شاخه گل یادهدیه یا بوسه تمومش میکنم اما دو روز بعد همان آش و همان کاسه. لطفا راهنمایی کنین.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : منفی بافی و بد دهنی و خشم و کینه حاد

ایشون باید خودشو اصلاح کنه اما متاسفانه هیچ نیرویی نمیتونه باعث بشه به خودش بیاد و بفهمه که کارش اشتباهه چند روزی بی محلی سردی سکوت حتی جدا زندگی کردن برای یه مدت میتونه اونو تحت تاثیر قرار بده که به رفتارش فکر کنه

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد