نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج مجدد پدرم

1006
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33837
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج مجدد پدرم

باسلام خدمت شما. پدرم مدتی است که با یک خانم از آشنایان ما پیام میدهد و گویا عاشقش شده است. آن خانم شوهرش مرده و دارای دو فرزند پسر15 و دختر12ساله می باشد.مادرمن زنده هست و یک خواهر16ساله و برادر9 ساله و خودم 21 ساله و ازدواج کرده ام.اکنون مادرم بسیار پدرم را دوست دارد و بهم عشق میورزند ولی من و خواهرم متوجه پیامهای آن خانم به پدرم را شده ایم. خیلی پیامهای عاشقانه بهم میدهند.دیروز مشاهده کردم که پدرم گفته بود باید صیغه کنیم ولی آن خانم گفته بود که هنوز برای صیغه دیر نیست.این خانم قبلا بسیار رابطه خوبی داشته اند با مادرم و خانواده ما و الان باعث وجود همچین مشکلی شده است. اعصابم بسیار داغون هست مرا راهنمایی کنید که آیا با آن خانم بروم دعواکنم که پایش را بکشد بیرون یا به مادرم بگویم یا به پدرم؟؟؟؟نمیدانم چه نقشه ای بکشم .خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید.

2. کاربران زیر از seyedfsh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : ازدواج مجدد پدرم

سلام
    عزیزم پدرتون را به منزل دعوت کنید و غیرمستقیم صحبت کنید تا خودشون به حرف بیان و بعد بگین این اتفاق خانواده دوست داشتنی ک داره را داغون میکنه و حتی باعث اختلاف در زندگی شما میشه.

یا علی مدد

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    شرایط سختی هست
    به نظرم اگه بخواید خودتون راجع به این موضوع با پدرتون حرف بزنید اول باید شرایط و اخلاق پدرتون رو بسنجید
    میتونین واسش تو یه نوشته توضیح بدین
    یا میتونین غیر مستقیم سر صحبت رو باهاشون باز کنید شاید خودشون در موردش بگن
    ولی شاید راه حل بهتری هم پیدا بشه
    مشاوران سایت میتونن بیشتر راهنماییتون کنن که چه عکس العملی مناسب تر هست
    من نمیدونم چه کاری بهتر هست
    موقعیت حساس و سختیه
    مراقب باشید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedfsh نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما. پدرم مدتی است که با یک خانم از آشنایان ما پیام میدهد و گویا عاشقش شده است. آن خانم شوهرش مرده و دارای دو فرزند پسر15 و دختر12ساله می باشد.مادرمن زنده هست و یک خواهر16ساله و برادر9 ساله و خودم 21 ساله و ازدواج کرده ام.اکنون مادرم بسیار پدرم را دوست دارد و بهم عشق میورزند ولی من و خواهرم متوجه پیامهای آن خانم به پدرم را شده ایم. خیلی پیامهای عاشقانه بهم میدهند.دیروز مشاهده کردم که پدرم گفته بود باید صیغه کنیم ولی آن خانم گفته بود که هنوز برای صیغه دیر نیست.این خانم قبلا بسیار رابطه خوبی داشته اند با مادرم و خانواده ما و الان باعث وجود همچین مشکلی شده است. اعصابم بسیار داغون هست مرا راهنمایی کنید که آیا با آن خانم بروم دعواکنم که پایش را بکشد بیرون یا به مادرم بگویم یا به پدرم؟؟؟؟نمیدانم چه نقشه ای بکشم .خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید.

شما به سنی معقول رسیدید و میتونید در این مورد با فردی قابل اعتماد در خانواده و فامیل مشورت کنید
    به هر حال نیاز هست که بدونید چرا پدرتون به این سمت کشیده شده ...و دلیلشو پیدا کنید
    متأسفانه بی وفایی و خیانت همیشه وجود داشته و همواره جای صحبت و بحث را در مورد آن باز نموده است. این مسئله در زندگی امری نکوهیده و ضد اخلاقی است که اثرات زیان بار آن قطعا دیر یا زود گریبان‌گیر فرد خواهد شد. بنابراین چنانچه مشکلی در روابط وجود دارد باید با دید باز به آنها نگریست و با اندیشه و تدبیر سعی در حل آنها نمود، شما هم می توانید درباره این موضوع با پدرتان شخصاً صحبت کنید و همچنین می توانید به همراه ایشان به یک مشاور متخصص در امور خانواده مراجعه کنید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

عزیزم مادر یا پدره ، پدرت اگر در قید حیاطن بهشون بگو تا با پدرت صحبت کنن
    بهشون بگو اگر پدرتون به خودش نیاد این موضوع رو با مادرتون درمیون خواهید گذاشت چون بی اذن زن اول مجاز نیست کسی زن دوم بگیره!!!!
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد