نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: شوهر نفهم

2789
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32932
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر نفهم

سلام یک سال از زندگی مشترک و مستقلمون میگذره.قبلش یکسالو نیم عقد بودیم.هر 3.4ماه یکبار همسرم اختیار از دست میده و تو بحثها و دعواها فریاد میکشه منو هل میده به شدت .سرمو فشار میده.بعد توجیهش اینه که من نزدمت فقط هل دادم منو عین توپ پرتاب میکنه درحالیکه این رفتارش پرخطرتر از زدنه.خیلی بد دهنه هم تو دعوا هم تو آرامشو حرف زدن.تو آرامش بهش گوشزد میکنم ولی هربار باز تکرار میکنه.تو دعوا که دیگه غیر قابل کنترل میشه فحش رکیک و ناموسی هم به من هم به خونوادم میده جواب ندم بدتر ادامه میده جئاب هم که بدم میگم همه چیزایی که گفتی پدر مادر خودتن دیوونه تر میشه.تک فرزنده و خیلی لوس و نونر بار اومده.تا حالا این رفتار و 4.5 بار تکرار کرده.یکبارم تو عقد جلو مادرش.یکبارم من اصلا ربطی به قضیه نداشتم با مادرش همچین رفتاری میکرد تو دعوا.احساس میکنم ازدواجم بزرگترین اشتباهم بوده.بد دهنی هم تو خونوادشون عادیه چون بارها این فحشارو جلو مامانش داده ولی اون هیچ تعجب نکرده.تمام افتخارش اینه که صبح میره سرکار و 6غروب میاد در حالیکه وظیفه شه.چه من باشم چه نه سر کار میرفت. الان نه ناراحتم نه عصبانی.فقط خالیم خالیه خالی و بی انگیزه و هیچ رغبتی به ادامه یا بهبود این رابطه ندارم.به جز این اخلاقش در کل ازش ناراضی بودم همش از رفتار و روابط عمومی پایینش.پول کم دادنهاش.عاشقانه های کمش... 4سال با هم دوست بودیم تو دوستی پشت تلفن فحش و دادشو شنیدم کاش همون موقع تموم کرده بودم. اون موقع تموم افتخارش این بود که رودر رو فحاشی نکرده اما حالا...
    لطفا جوابمو جزعا بدید.خواهش میکنم یه مقاله روانشناسی واسم کپی پیست نکنید.
    لطفا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهر نفهم

سلام
    مقابل فرد عصبانی یا کسی که موقع بحث اختیار رفتاری یا کلامی از خود نداره وارد بحث نشید خصوصا" اگر همسرتون باشه.چون جز اعصاب خوردی برای شما و حق به جانب شدن ایشون چیزی در پی نداره
    شوهر شما قطعا" رفتار ناپسندی دارند هر چند بدترین دعوا یا ناراحتی یوجود بیاد نباید برخورد فیزیکی با شما داشته باشند و این کار ایشون... پرتاب کردن شما بسیار خطرناکه.
    شما سعی کنید در ابندا همسرتون رو عصبانی نکنید و در کنار اون حتما" مشاوره حضوری تشریف ببرید
    اگر این کار رو تکرار کردند گذشت نکنید و خیلی جدی صحبت کنید اگر دفعه بعد انجام شد شما تصمیم دیگه ای میگیرید
    بگذارید از عواقب کاری که میکنند واهمه داشته باشند
    ویرایش توسط siavash_en : 02-07-2017 در ساعت 01:41 PM

3. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32932
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم یعنی به طلاق تهدیدش کنم؟ یا بگم بره مشاوره؟
    برای مشاوره خودم واسش وقت بگیرم یا بگم خودش پی گیر شه؟

5. کاربران زیر از تیناز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32932
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    مقابل فرد عصبانی یا کسی که موقع بحث اختیار رفتاری یا کلامی از خود نداره وارد بحث نشید خصوصا" اگر همسرتون باشه.چون جز اعصاب خوردی برای شما و حق به جانب شدن ایشون چیزی در پی نداره
    شوهر شما قطعا" رفتار ناپسندی دارند هر چند بدترین دعوا یا ناراحتی یوجود بیاد نباید برخورد فیزیکی با شما داشته باشند و این کار ایشون... پرتاب کردن شما بسیار خطرناکه.
    شما سعی کنید در ابندا همسرتون رو عصبانی نکنید و در کنار اون حتما" مشاوره حضوری تشریف ببرید
    اگر این کار رو تکرار کردند گذشت نکنید و خیلی جدی صحبت کنید اگر دفعه بعد انجام شد شما تصمیم دیگه ای میگیرید
    بگذارید از عواقب کاری که میکنند واهمه داشته باشند

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تیناز نمایش پست ها

نه اصلا" درباره طلاق صحبت نکنید چون قبحش برای همسر شما ریخنه میشه و ممکن هست رفتاری بدتر از قبل داشته باشند.جدایی وقتی باید باشه شما همه راهها رو رفته باشید یعنی آخرین راه هست.
    کلا" ایشون رو تهدید نکنید. ابتدا سعی کنید از بروز بحث و دعوا جلوگیری کنید اگر حرفی میزنند شما فعلا" جواب ندید بگذارید جو آرام باشه
    در اولین تایمی که دارید واسه مشاوره حضوری وقت بگیرید و با مشاور صحبت کنید سعی کنید همسرتون رو مشاوره ببرید ولی اجازه بدید راه مشاوره رفتن ایشون رو خود مشاور به شما بگن

8. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32932
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    نه اصلا" درباره طلاق صحبت نکنید چون قبحش برای همسر شما ریخنه میشه و ممکن هست رفتاری بدتر از قبل داشته باشند.جدایی وقتی باید باشه شما همه راهها رو رفته باشید یعنی آخرین راه هست.
    کلا" ایشون رو تهدید نکنید. ابتدا سعی کنید از بروز بحث و دعوا جلوگیری کنید اگر حرفی میزنند شما فعلا" جواب ندید بگذارید جو آرام باشه
    در اولین تایمی که دارید واسه مشاوره حضوری وقت بگیرید و با مشاور صحبت کنید سعی کنید همسرتون رو مشاوره ببرید ولی اجازه بدید راه مشاوره رفتن ایشون رو خود مشاور به شما بگن
    همسرم خودش پیشنهاد مشاوره داده هر سری خودش پیشنهاد میده ولی عملی نمیشه اما اینبار کوتا نمیام

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

همسرم خودش پیشنهاد مشاوره داده هر سری خودش پیشنهاد میده ولی عملی نمیشه اما اینبار کوتا نمیام

این خیلی خوبه وقتی پیشنهاد دادند یعنی میدونند رفتارشون ایراد داره و به شما و زندگی مشترکی که دارید علاقمند هستند.
    شما بایست وقت مشاوره بگیرید آقایون در این موارد کمتر پیشقدم میشن.پیشنهاد من این هست حالا که ایشون مایل هستند یک جلسه در ابتدا شما با مشاور صحبت کنید بعد همراه همسرتون تشریف ببرید.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم تهدید کردی همیچزو خرابتر میکنه
    خب گلم وقتی دوران عقد متوجه این موضوع شدی چرا ازدواج کردی؟
    باید همونموقع میرفتی مشاوره و در صورت بهبودش ازدواج میکردی
    نه اینکه ادامه بدی و حالا به فکر حل مشکل باشی
    میتونی بری مشاوره و راهکار بگیری
    معجزه نمیشه اما تا حدی میتونی کنترلش کنی
    امیدتو از دست نده گلم سعی کن برای زندگیت
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    زن و شوهر رقیب هم نیستند شوهر شما شاید نمی تواند خشم خودش راکنترل کند به هر حال از قدیم گفتند که بفرما و بنشین و بتمرگ یک معنی می دهد ولی تاثیرش خیلی متفاوت هست اصلا خشم را جنون آنی نیز می گویند پس در حالت خشم شوهرتون ساکت باشید و حتی الامکان تنهایش بگذارید زمانی که آرام شد به نرمی بگویید که تو اگر بتونی خشمت را کنترل کنی واقعا شوهر ایده آلی می شوی پس همانطور دوستان گفتند او را برای رفتن به مشاوره ترغیب کنید سعی کنید همواره تغییر یک رفتار طول می کشد و نیاز به تمرین دارد همیشه شما مشوق همسرتان باشید تا می توانید در کنار همسرتان باشید تا در مقابل او.حرفتان را بزنید ولی شخصیت او را هدف نگیرید به او نگویید تو اینجوری هستی به او بگویید تو می توانی خیلی بهتر از این باشی صبور باشید

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33720
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگر میتونید باهم پیش یک روان شناس برید و با منطق و حقوق دو طرف خواسته هاتون بیان کنید و خودتون اصلاح کنید اگر جواب نداد تو فکر طلاق باشید و یک فرد دیگری برای ازدواج پیدا کنید .

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

خب بزرگترين اشتباه بيان اين موارد هست.ببينيد دوست عزيز بايد بپذيريد همسرتون اين ويژگي رو تقريبا به صورت ذاتي داره.باهاش بحث نكنيد.به نظرم اولين قدم در حل اين موضوع اينه كه اين موضوع رو بپذيريد. و بعد به همراه مشورت از مشاوران آگاه در اين زمينه كم كم حساسيت رو كم كنيد.
    حتما حتما حتما از بحث و جواب دادن بهش پرهيز كنيد. اين موضوع مخربه براي زندگيتون علتشم اينه كه همسرتون اخلاقش اينه و نه اينكه بخواد اينجوري باشه.توي حرفهاتون گفتيد نميزنه و اين جاي خوشحاليه.اين به نوعي عشق رو ميرسونه
    اما بايد صبور باشيد
    اين موضوع يك روزه ايجاد نشده كه يك روزه درس بشه
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

15. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33900
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر منم همینجوریه
    اون داد که میزنه من سکوت میکنم و چیزی نمیگم اما این سکوت من اون و بیشتر عصبی میکنه
    اما ما دیگه داریم از هم جدا میشیم. نه بخاطر این اخلاقش بلکه بخاطر اینکه بعد 3سال زندگی مشترک نتونستم براش بچه بیارم
    خودش گفته که مهریت میدم و طلاقت میدم
    همیشه بعد اینکه فحش میداد وقتی که آروم میشد ازم معذرت خواهی میکرد منم میبخشیدمش
    اما با وجود این اخلاق بدش باز هم حاضر بودم باهاش زندگی کنم اما حالا اون دیگه من و نمیخواد
    چند روز دیگه وقت دادگاه داریم
    نمیدونم آخرش چی میشه.
    لطفا برام دعا کنید
    شما هم سعی نکنید این رفتارش و تحمل کنین. آخرش میشین مثل من( البته خدا نکنه که مثل من شین

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خاله بهاره نمایش پست ها
    شوهر منم همینجوریه
    اون داد که میزنه من سکوت میکنم و چیزی نمیگم اما این سکوت من اون و بیشتر عصبی میکنه
    اما ما دیگه داریم از هم جدا میشیم. نه بخاطر این اخلاقش بلکه بخاطر اینکه بعد 3سال زندگی مشترک نتونستم براش بچه بیارم
    خودش گفته که مهریت میدم و طلاقت میدم
    همیشه بعد اینکه فحش میداد وقتی که آروم میشد ازم معذرت خواهی میکرد منم میبخشیدمش
    اما با وجود این اخلاق بدش باز هم حاضر بودم باهاش زندگی کنم اما حالا اون دیگه من و نمیخواد
    چند روز دیگه وقت دادگاه داریم
    نمیدونم آخرش چی میشه.
    لطفا برام دعا کنید
    شما هم سعی نکنید این رفتارش و تحمل کنین. آخرش میشین مثل من( البته خدا نکنه که مثل من شین
    شاید دعواهای مکرری که داشتین حرص خوردناتون و کتک کاری باعث ناباروریتون شده

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21334
    تشکـر
    41
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

متاسفانه همسر منم اینجوریه چرا آقایون اینقدر بد دهن شدن ..آخه کسب که نتونه خودش رو کنترل کنه چطور یه زندگی رو میخواد بچرخونه ..بعد میگن عصبیش نکن اونم داد نمیزنه .. کسی که دنبال بهونه باشه از هر چیز کوچیکی هیولا میسازه ...چقدر خانمها باید بریزن تو خودشون که یه وقت به آقا برنخوره ..عجب روزگاریه هاا..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد