نمایش نتایج: از 1 به 44 از 44

موضوع: بد دلی دوست پسرم

3341
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بد دلی دوست پسرم

سلام.من ۲۵ سالمه آقایی که دوستم هستن ۳۱ سالشونه. ۱۰ ماهه باهاش دوستم که خیلی دوستم داره منم دوستش دارم ولی مشکلی که این وسط پیش اومده اینه که اون به گذشته من توجه کرده ازم سوال میپرسید که قبلا با کسی دوست بودم یا نه.منم بهش گفتم با ۲نفر صحبت کردم ودر حد صحبت و با هر کدوم یک بار قرار ملاقات داشتم. با یکیش رفتیم کافی شاپ و از یکیش کادو گرفتم. رابطه من با این دو نفدر فقط در حد تلفن و قراری که گفتم بوده و به ۱ماه نکشید و تو سن ۱۹ و ۲۱ سالگیم اتفاق افتاده. ولی دوستم که قراره ازدواج کنیم حدود ۷ ماهه با من درگیری داره بهم میگه دروغ میگم و من این ۲نفرو دوست داشتم و رابطه من باهاشون بیشتر از این بوده. دلم نمیخواد ازش جدا بشم دوسش دارم. حالش هرروز بدتر میشه و مشکوک تر به من میشه همش دعوا میگیره داد میزنه فوش میده میگه چقدر رابطه داشتین با چند نفر دیگه هم دوست بودی بهم بگو. میگه من دلم نمیخواد با کسی که قبلا دوست پسر داشت باشم میگه چرا از اول نگفتی. ۳ماه بعد دوستیمون من بهش همه چیو گفته بودم.ولی یواش یواش چون خیلی میترسیدم آخه خیلی حساسه.موندم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین فکرو خیالات هر روزشو چطوری کنار بزاره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بد دلی دوست پسرم

هیچ دلیلی برای ادامه این رابطه شکل نگرفته وجود نداره
    هیچکس نمیتونه شما رو به خاطر گذشتتون محکوم یا سرزنش کنه
    شما صادقانه گذشتتون رو گفتید و کار خیلی خوبی رو انجام دادید . و باگفتن این حرفش خصیت اصلی ایشون رو شناختید
    به هیچ وجه به فکر ازدواج با ایشون نباشید
    دوست داشتن و علاقه یک حس زود گذره
    هزاران نفر مثل شما بودن و بعد از شروع زندگی مشترک، زندگی براشون جهنم شده
    یا تا آخر عمر زجر میکشن ، یامجبور به طلاق میشن ...
    شما نمیتونید ایشون رو تغییر بدید ، پس به فکر درست شدن یا درست کردن چیزی نباشید
    عقلانی برای آیندتون تصمیم بگیرید !

3. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

فاتحه این رابطه دیگه خونده شدست. ...

وقتی تو 10. ماه این همه بی حرمتی و بی اعتمادی به وجود امده
    یک درصد ششششک نکن که این رابطه اخرش جداییی

شما حتی ازدواجم کنید انقدر تو چشمت میکشه که اخرش کارت به طلاق برسه

عاقلانه فکر کن اگر برا خودت ارزش قائلی میخوای بیشتر این ضرر روحی نبینی جدا شو ازش اگر بخوای این رابطه رو ادامه باید بهت قول صدرصد میدم اخیرش کارتون به جدایی میرسه ولی وقتی این اتفاق میافته که تو خیلی وابستش شدی و از ریشه نابود شدی و راهی جز پشیمونی برا خودت نمیذاری

موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

10 ماه اینطوریه فک کن به ازدواج برسه چجوری میشه

7. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

اگر از زنان بپرسید حاضرند با مردی که دچار ضعف اعتماد به نفس است ازدواج کنند یا نه، مطمئنا جواب آنها منفی خواهد بود، اما دقیقا این همان کاری است که بسیاری از زنان انجام می دهند.در واقع یک مرد با اعتماد به نفس پایین، ممکن است برای برخی از زنان جذاب هم باشد به خصوص اگر برخوردهای قبلی شان با مردان خودشیفته ای بوده باشد که فقط به خودشان فکر کرده اند و توجهی به آنها نداشته اند. از دیدگاه زنی که با چنین مردانی برخورد داشته، ممکن است آنها حساس و علاقه مند جلوه کنند، خجالتی و محجوب باشند و زیاد به نظرات اطرافیان اهمیت بدهند،

اما باید مراقب بود چون این تمام ماجرا نیست؛ این مرد با اعتماد به نفس پایین ممکن است تا آخرین ذره عشق را بگیرد و در مقابل چیزی به طرف مقابل ندهد. علاوه بر این برای کسب حس اعتماد به نفس می تواند بلاهایی را سر شما بیاورد که تحملش برای هر کسی غیرممکن است!

افراد با شخصیت با اعتماد به نفس پایین نشانه های کلیدی دارند که باتوجه به آنها می توانید این افراد را شناسایی کنید:

آنها به سرعت اعتماد به نفسشان را از دست می دهند. با کمترین مشکلی سخنانی مانند «چه کار احمقانه ای کردم » یا « همیشه بد می آورم » به زبان می آورند.

این مردان چندان اجتماعی نیستند، اما با دوستان و خانواده شان رابطه نزدیکی دارند. آنها به شما می چسبند و اجازه نمی دهند حیطه فردی خود را داشته باشید. عشق آنها بیشتر شبیه یک تار عنکبوت است که شما باید همیشه گرفتار آن باشید در غیر این صورت او از شما رنجیده می شود.

آنها به دیگران بی اعتمادند، همیشه به انگیزه های دیگران شک می کنند و معتقدند ازشان سوءاستفاده می شود. در نتیجه همیشه از دیگران انتقاد و به سرعت خطاهای آنها را پیدا و به آنها اشاره می کنند. از انتقادهای همسرشان درمورد اعضای خانواده و دوستانشان یا مورد سوال قراردادن انگیزه های آنها، بسیار ناراحت می شوند، چون فکر می کنند آنها تنها کسانی هستند که خالصانه دوستش دارند.

نداشن اعتماد به نفس به معنی خصوصیتی « همه یا هیچ » نیست. برخی از مردان، آنقدر بی ثبات و دچار ضعف اعتماد به نفس هستند که تقریبا ایجاد رابطه ای پایدار با آنها ناممکن است. در این موارد همسران فقط باید از انجام کارهایی که این بی ثباتی را تشدید می کند، بپرهیزند. اگر تا الان با چنین خصوصیاتی آشنایی نداشتید و حالا می بینید که کار از کار گذشته و با چنین مردی در شرف ازدواج هستید، به این نکات توجه کنید.

سعی نکنید با اطمینان دادن مداوم به طرف مقابل و تغییر سبک زندگی برای تطبیق یافتن با او، با ضعف اعتماد به نفس او کنار بیاید. شما با انجام این کار ناآگاهانه مسوولیت نقص شخصیتی طرف مقابل را به دوش می گیرید. اگر مردی که قصد دارید با او ازدواج کنید، بی اعتماد به نفس است، ابتدا باید این نقیصه را بشناسید. این احساس اعتماد به نفس پایین، قبل از آشنایی با شما هم در او وجود داشته و فقط خود او می تواند این مشکل را حل کند.

شیوه زندگی تان را به خاطر ضعف اعتماد به نفس طرف مقابل تغییر ندهید
    مرد با اعتماد به نفس پایین تمایل دارد عرصه زندگی را بر شما تنگ کند، همیشه در حال سرزنش دیگران باشد و به طور غیرعادی حسادت عاطفی از خود نشان دهد.

چنین مردی ممکن است بخواهد شیوه زندگی تان را مطابق ذهنیات نادرست او تغییر دهید و به شما فشار آورد که روابطتان را حتی با اعضای خانواده تان، محدود کنید یا به کوچک ترین جزئیات سر و وضع شما کار داشته باشد. هرچه بیشتر زندگی تان را به دلیل حس اعتماد به نفس پایین او تغییر دهید، کمبود اعتماد به نفس او بهبود نمی یابد و حتی بدتر هم می شود،

بنابراین از ابتدا نباید تن به چنین خواسته های غیرمنطقی ای بدهید.
    خبر خوب این است که می توان بر ضعف اعتماد به نفس فرد غلبه کرد، اما این کار فقط هنگامی قابل انجام است که شخص قبول کند دچار چنین شخصیتی است و باید برای حل این مشکل اقدام کند و از روان شناسان کمک بخواهد.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    تشکر شده 1,135 بار در 596 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربـه 1 نمایش پست ها
    ینی واقعا دارم به یقین میرسم که در آینده دختر پاک میشه مثل طلا کمیاب
    اونوقت میگن چرا ازدواج نمیکنید
    بابا مگه شماها مسلمون نیستید مگه دینمون نگفته دوستی پسر و دختر حرامه پس چرا اصرار دارید این کارو ادامه بدید
    هیچ جای قرآن ننوشته دوستی دختر و پسر حرامه. لطفا قوانین ... رو به پای دین اسلام نزارید.
    ویرایش توسط رنگو : 02-09-2017 در ساعت 03:23 PM

11. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    تشکر شده 31 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    هیچ جای قرآن ننوشته دوستی دختر و پسر حرامه. لطفا قوانین آخوندا رو به پای دین اسلام نزارید.
    با سلام خدمت شما
    به نظرم یه سرچ کوچک تو اینترنت میکردید، می دیدی که تو قرآن به صراحت در رابطه با دوستی پسر و دختر آیه داریم.
    بهتره دوستان عزیز ابتدا یه تحقیق کوچک انجام بدهند و بعد مطلبی رو به قرآن نسبت بدهند.

برای آگاهی بیشتر آیات زیر رو مطالعه کنید
    دو آیه از قرآن در مورد دوستی دختر و پسر
    آیه 5 سوره مبارکه مائده :

الْیَوْمَ أُحِلَّ لَکُمُ الطَّیِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ حِلٌّ لَّکُمْ وَطَعَامُکُمْ حِلُّ لَّهُمْ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ مِن قَبْلِکُمْ إِذَا آتَیْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ مُحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ وَلاَ مُتَّخِذِی أَخْدَانٍ وَمَن یَکْفُرْ بِالإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِی الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ ﴿5﴾

امروز چیزهاى پاکیزه براى شما حلال شده و طعام کسانى که اهل کتابند براى شما حلال و طعام شما براى آنان حلال است و [بر شما حلال است ازدواج با] زنان پاکدامن از مسلمان و زنان پاکدامن از کسانى که پیش از شما کتاب [آسمانى] به آنان داده شده به شرط آنکه مهرهایشان را به ایشان بدهید در حالى که خود پاکدامن باشید نه زناکار و نه آنکه زنان را در پنهانى دوست ‏خود بگیرید و هر کس در ایمان خود شک کند قطعا عملش تباه شده و در آخرت از زیانکاران است (5)

آیه 25 سوره نساء به مردان می گوید با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه ای با دیگران داشته اند ازدواج نکنید ... [فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان] یعنی آنان را با اجازه خانواده هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به طور پسندیده به آنان بدهید [به شرط آنکه] پاکدامن باشند و زناکار و دوست گیران پنهانی نباشند.
    ویرایش توسط راهنما 110 : 02-09-2017 در ساعت 01:12 PM

13. 4 کاربران زیر از راهنما 110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط راهنما 110 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    به نظرم یه سرچ کوچک تو اینترنت میکردید، می دیدی که تو قرآن به صراحت در رابطه با دوستی پسر و دختر آیه داریم.
    بهتره دوستان عزیز ابتدا یه تحقیق کوچک انجام بدهند و بعد مطلبی رو به قرآن نسبت بدهند.

الْیَوْمَ أُحِلَّ لَکُمُ الطَّیِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ حِلٌّ لَّکُمْ وَطَعَامُکُمْ حِلُّ لَّهُمْ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ مِن قَبْلِکُمْ إِذَا آتَیْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ مُحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ وَلاَ مُتَّخِذِی أَخْدَانٍ وَمَن یَکْفُرْ بِالإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِی الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ ﴿5﴾

امروز چیزهاى پاکیزه براى شما حلال شده و طعام کسانى که اهل کتابند براى شما حلال و طعام شما براى آنان حلال است و [بر شما حلال است ازدواج با] زنان پاکدامن از مسلمان و زنان پاکدامن از کسانى که پیش از شما کتاب [آسمانى] به آنان داده شده به شرط آنکه مهرهایشان را به ایشان بدهید در حالى که خود پاکدامن باشید نه زناکار و نه آنکه زنان را در پنهانى دوست ‏خود بگیرید و هر کس در ایمان خود شک کند قطعا عملش تباه شده و در آخرت از زیانکاران است (5)

آیه 25 سوره نساء به مردان می گوید با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه ای با دیگران داشته اند ازدواج نکنید ... [فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان] یعنی آنان را با اجازه خانواده هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به طور پسندیده به آنان بدهید [به شرط آنکه] پاکدامن باشند و زناکار و دوست گیران پنهانی نباشند.
    ممنونم بابت اطلاعاتی که دادید. ولی وقتی دختری که با پسری رابطه دوستی برقرار میکنه به معنی زناکاری، و فاحشه بودنش نیست.

15. 3 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

با سلام خدمت شما
    به نظرم یه سرچ کوچک تو اینترنت ... دوست گیران پنهانی نباشند.
    قرآن خیلی چیزا گفته که بهش عمل نمیکنیم پس الکی بوق و کرنا نکنید

مگه بدون دوست شدن و شناختن میشه با کسی ازدواج کرد؟

همین خانم استارتر تاپیک اگه این 10 ماه دوستیو نداشت و مستقیم میرفت سراغ ازدواج، یا باید تا آخر عمر اخلاق اون آقا رو تحمل میکرد و یا باید طلاق میگرفت

ولی الان با شناختی که ازش داره میتونه آگاهانه تصمیم بگیره که باهاش ازدواج میکنه یا نه
    ویرایش توسط Experience : 02-09-2017 در ساعت 03:58 PM

17. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم بابت راهنماییاتون.
    حتما پیش مشاوره میبرمش. امروز بدون اینکه چیزی بهش بگم خودش بهم گفت اعتماد به نفسم پایینه .
    ماهای سختیو داشتم.
    همش حال خودش مهمه میگه من اذیت شدم یه بار اول به حال من فکر نکرد.

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی عصبیه
    زود عصبانی میشه تردم میکنه
    ویرایش توسط سوسن۱۲۳ : 02-09-2017 در ساعت 04:36 PM

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بابا مگه شماها مسلمون نیستید مگه دینمون نگفته دوستی پسر و دختر حرامه پس چرا اصرار دارید این کارو ادامه بدید
    من این موضوع نذاشتم که قضاوت بشم فقط راهنمایی خواستم.

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

سلام

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    ممنونم بابت اطلاعاتی که دادید. ولی وقتی دختری که با پسری رابطه دوستی برقرار میکنه به معنی زناکاری، و فاحشه بودنش نیست.
    با سلام مجدد خدمت شما
    من نگفتم دختری که رابطه دوستی برقرار میکنه فاحشه هست
    شما گفتید رابطه دختر و پسر در قرآن نیومده که من آیاتی اوردم که دقیقا اشاره به ارتباط نادرست دختر و پسر داره
    محل بحث نباید گم بشه
    موفق باشید

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    قرآن خیلی چیزا گفته که بهش عمل نمیکنیم پس الکی بوق و کرنا نکنید

مگه بدون دوست شدن و شناختن میشه با کسی ازدواج کرد؟

همین خانم استارتر تاپیک اگه این 10 ماه دوستیو نداشت و مستقیم میرفت سراغ ازدواج، یا باید تا آخر عمر اخلاق اون آقا رو تحمل میکرد و یا باید طلاق میگرفت

ولی الان با شناختی که ازش داره میتونه آگاهانه تصمیم بگیره که باهاش ازدواج میکنه یا نه
    با سلام خدمت شما
    اولا قرآن مطالب درست رو بیان کرده که ماها عمل کنیم
    اگه عمل نمیکنیم مشکل از ماست
    ثانیا گفتید که مگه بدون دوست شدن شناخت برای ازدواج حاصل میشه؟
    جواب این سئوال این هست : بله. بدون دوست شدن میشه شناخت پیدا کرد.
    البته من موافق این نیستم که سریع هر فردی که به خواستگاری دختری رفت زود جواب بده و بدون هیچ شناختی اقدام به جواب مثبت و یا منفی بکنه ولی اینطور هم نیست که به خاطر شناخت پیدا کردن ما باید به سراغ دوستی بریم. راههای بهتر و مطمئن تری هست.
    واقع مطلب این هست که در دوستی دختر و پسر شناخت پیدا میشه ولی شناخت درستی نیست و همین باعث ضربه خوردن در آینده میشه

24. کاربران زیر از راهنما 110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

با سلام مجدد خدمت شما
    من نگفتم دختری که رابطه دوستی برقرار میکنه فاحشه هست
    شما گفتید رابطه دختر و پسر در قرآن نیومده که من آیاتی اوردم که دقیقا اشاره به ارتباط نادرست دختر و پسر داره
    محل بحث نباید گم بشه
    موفق باشید
    این آیاتی که شما گفتید راجب فاحشه ها و زناکاری است. موضوع بحث دوستی دختر و پسره.

ممنون. شما هم موفق باشید

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سوسن۱۲۳ نمایش پست ها
    من این موضوع نذاشتم که قضاوت بشم فقط راهنمایی خواستم.
    دوست عزیز، بهتره دونفری حضوری با مشاور یا روانشناس صحبت کنید. اینجوری هر دو متوجه اشتباهاتتون خواهید شد.

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

با سلام خدمت شما

شما هم بهتر تحقیق کنید ببینید قران دقیقا چه رابطه ای رو. گفته گناه ..
    صرفا رابطه ای که به زنا کشیده بشه گناه ....
    نه هر رابطه دختر و پسر

عادت ما اینکه همه چیز و کلی میبینیم بدون اینکه بدونیم قران چه چیز جزای گفته

فقط میگن قران گفته روابط دوستی دختر و پسر گناه !! خب چه رابطه ای صدتا رابطه وجود داره

میگن قران گفته صیغه حلال ولی نمیدونن صیغه برا همه حلال نیست شرایط خودش و داره

میگن قران گفته زنان پاک گیر مردان پاک میان و ببالعکس

ولی متاسفانه فکر میکنن پاک بودن یه انسان فقط و فقط به نداشتن رابطه نامشروع با جنس مخالف نمیدونن خیلییی فاکتور های دیگه هست که پاکی رو زیر سوال میبره نمونش غیبت که. خود قران گناهش از زنا هم بدتر میدونه و روزانه اکثرا انجام میدن ولی کی توجه میکنه ؟؟!!! .....

و و و و و خیلی چیزا میگن ولی به حالت کلی نکته اصلی رو نمیگن ....

دوستان الان هم بحث تایپک چیز دیگه هست کمک کنید در غیر این صورت و. بحث موضوع بی ربط نکنید
    ویرایش توسط پریماه. : 02-10-2017 در ساعت 10:04 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

شما چرا نمیری خارج ازدواج کنی؟! همون طور که قبلا گفتید دخترای ایرانی باب میل شما نیستن پس چرا اینقدر سنگ پاک بودن یا نبودنشو به سینه میزنید؟!!!!!

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من خودم با اینکه مواردش برام زیاد بوده تا حالا با پسری دوست نبودم .حتی جدیدا دارم فکر میکنم ازدواج نکنم .چون مردایی که من میبینم هیچ کدوم شخصیت درست و حسابی ندارن.به شما نظر شخصیمو میگم که یا با هیچ پسری دوست نشو یا اگر میخوای دوست بشی زیرنظر خانواده باشه .من به این جمله واقعا معتقدم که ادم یا ازدواج موفق میکنه یا هیچ وقت دوست نمیشه و یا ازدواج نمیکنه حتی اگر تا اخر عمر تنها باشه.
    ویرایش توسط saba95 : 02-10-2017 در ساعت 08:27 PM

31. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اول سلام
    دوم اینکه مگه من با شما مشکل داشتم که انقد بداخلاقی میکنید بامن
    سوم اینکه مگه دروغ میگم؟ اکثر دخترا خراب شدن کور که نیستم دارم میبینم جامعه رو که تو چه وضعیه
    چهارم دخترای ایرانی باب میلم نیستن ولی خارجم نمیتونم ازدواج کنم
    چون پول ندارم برم خارج اگرم برم باید زبون اونارو بلد باشم که بلد نیستم
    دخترای خارجی اصلا دوست پسر و روابط ازاد جنسی ندارن میدونید کهواقعا نمیدونستم براتون پاکی اینقدر مهمه!!!!!

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

دوستی و ازدواج فرق دارن باهم این دوتارو قاطی نکن
    شما ازدواج کنی حتی اگر همسر مورد علاقت نباشه ثواب میکنی و نصف ایمانتو حفظ کردی و سنت پیامبر رو بجا آوردی
    اگر مردا بی شخصیتن دخترا هم خیلی لوس و پر توقع و مامانی و بی هنر و زشت هستن
    در هر صورت خدا رو شکر. تا حالا خدا بهم لطف کرده که غرورمو حفظ کردم و به هیچ کدوم از این پسرای به دردنخور رو ندادم.

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اونا همشون اینطور نیستن بالخره پاک هم توش پیدا میشه
    تفاوت عمدشون اینه که هرچی هستن به ظاهر نشون میدن نه مثل دخترای ایرانی آب زیر کاه و خیانتکار و منافق
    اهان نکه مردای ایرانی منافق نیستن!!!پسره میره همه جور غلطی میکنه با هزارتا دختر دوسته بعد موقع ازدواجش که میشه یه دختر پاک و خوب میخواد خب با همچین عدالتی توقعی نباید داشت زن ها هم تغیر نکنن!!!!تو خارج اگه پسره رابطه داشته توقع نداره زنش حضرت مریم باشه!!!دقیقا برعکس مردای ایرانی
    ویرایش توسط saba95 : 02-10-2017 در ساعت 08:51 PM

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

من نمیخوام از اونا طرفداری کنم که خیانتکارن
    چه مرد چه زنش کار اشتباهی میکنن
    مشکل تو با من چیز دیگس
    من از اخلاق گندتون خوشم نمياد یه مشت دختر سیاه سوخته زشت بی هنر پرتوقع بی ادب
    حالا این وسط چندتا پاک و خوب هست که گیر ما نمیاد
    اول اینکه من سیاه سوخته نیستم بلکه خیلی سفیدم دوم اینکه اشالا یکی مثل خودتون گیرتون بیاد شما هم این دعا رو برای من بکنید.
    ویرایش توسط saba95 : 02-10-2017 در ساعت 08:58 PM

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

باهام ازدواج میکنی؟
    چه کنیم دیگه چاره ای نیست ما نباشیم شماهارو بگیریم تا آخر عمر میترشید
    ترس من از اینکه تا اخر عمر تنها بمونم نیست ترس من اینه تا اخر عمر با یه ادم که هیچی نمیدونه و نمیفهمه سر و کله بزنم.وگرنه ترشیدن که هیچی من از بس میان طرفم خسته شدم و بیشتر دنبال راهی هستم که دیگه کسی طرفم نیاد تا اینکه بترسم تنها بمونم!!!شما نگران تنها موندن دیگران نباش بیشتر به فکر خودتون باشید که نترشید.

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

راهنمایی اینه باهاش کات کن
    و به فقط به فکر ازدواج باش نه دوستی
    برای ازدواج باهمیم

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

قرار گذاشتیم وقتی اومد به شهرم بریم مشاوره شاید ۲ یا ۳هفته طول بکشه

39. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

۲روزه از بابت کارش ابراز پشیمونی کرده میگه دیگه راجب گذشته نمیپرسم. ولی قبلا هم گفته بود. امیدوارم این دفعه واقعی باشه و مشاوره تاثیر مثبت داشته باشه

40. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط سوسن۱۲۳ نمایش پست ها
    ۲روزه از بابت کارش ابراز پشیمونی کرده میگه دیگه راجب گذشته نمیپرسم. ولی قبلا هم گفته بود. امیدوارم این دفعه واقعی باشه و مشاوره تاثیر مثبت داشته باشه
    مطمعن باش بازم میپرسه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    ترس من از اینکه تا اخر عمر تنها بمونم نیست ترس من اینه تا اخر عمر با یه ادم که هیچی نمیدونه و نمیفهمه سر و کله بزنم.وگرنه ترشیدن که هیچی من از بس میان طرفم خسته شدم و بیشتر دنبال راهی هستم که دیگه کسی طرفم نیاد تا اینکه بترسم تنها بمونم!!!شما نگران تنها موندن دیگران نباش بیشتر به فکر خودتون باشید که نترشید.
    صبا جون این همون پسرست که میگفت دخترا ایرانی همشون زشتن فکر کنم اسم کاربریش 111 بود که بلاک شد خودتو ناراحت نکن
    باید دلسوزی کرد برای این کاربر حتما عقده های زیادی درونش هست که تو این راه می خواد بیرونشون بریزهبهترین جواب واسش بی محلیه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

42. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام میگن قبل از ازدواج چشماتو باز کن
    بعدش ببند
    ببین اگه شوهرت بود باید کمکش میکردی باهاش میرفتی مشاوره تا این اخلاقش بهتر بشه (که خیلی کم پیش میاد فرد شکاک عوض بشه)
    ولی شما که هنوز ازدواج نکردید برای چی باشد اینکارو براش انجام بدی؟
    ببین ماها کلی فرد مورد نظرمون برای ازدواج میسنجیم بعد که میریم زیر یه سقف باز مشکلات دیگه ای پیدا میکنیم
    نمیفهمم وقتی انقدر اخلاقش بده و به خودش اجازه میده تورو که هیچ نسبتی باهات نداره سیم جیم کنه
    چطوری باهاش داری ادامه میدی
    نکن اینکارو با کسی ازدواج کن که ارزش برات قائل شه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

44. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

اهان نکه مردای ایرانی منافق نیستن!!!پسره میره همه جور غلطی میکنه با هزارتا دختر دوسته بعد موقع ازدواجش که میشه یه دختر پاک و خوب میخواد خب با همچین عدالتی توقعی نباید داشت زن ها هم تغیر نکنن!!!!تو خارج اگه پسره رابطه داشته توقع نداره زنش حضرت مریم باشه!!!دقیقا برعکس مردای ایرانی
    با اجازه استارتر:

اگه همون هزار تا دختره چراغ سبز(خودنمایی ، خود آرایی) به اون پسره نشون نمیدادن هرگز چنین بی عدالتی اتفاق نمی افتد
    خداوند عفاف را مراتب بالاتری در مونث قرار داده زیرا زیبایی بالاتری نسبت به مذکر دارند

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    با اجازه استارتر:

اگه همون هزار تا دختره چراغ سبز(خودنمایی ، خود آرایی) به اون پسره نشون نمیدادن هرگز چنین بی عدالتی اتفاق نمی افتد
    خداوند عفاف را مراتب بالاتری در مونث قرار داده زیرا زیبایی بالاتری نسبت به مذکر دارند
    اگر یکی به شما بگه من میخوام بیفتم توی چاه شمام باید بیغتید؟اصلا منطقی به نظر نمیاد مگر اینکه شما خودتون رو موجودی فاقد اراده و اختیار فرض کنید!!!!!!!!
    شما میگی چون دخترا چراغ سبز نشون میدن طرف حق داره رابطه نامشروع برقرار کنه ولی من این منطق رو به هیچ وجه نمیپذیرم و معتقدم ادم خودش باید خودشو بسازه نه رفتار دیگران اونو بسازه!!!!!پس چرا توی خارج که اینقدر همه بی حجاب هستن این بی عدالتی رو نمیبینیم؟!!!!!!!!!!!!!!!
    اقای عزیز پسری که اراده نداره و با دیدن یه دختر که اصلا به فرض خرابه یا به قول شما چراغ سبز نشون میده و نمیتونه شخصیتشو حفظ کنه نباید از زنش توقع داشته باشه که در برابر مردایی که خرابن حضرت فاطمه باشه باید یه زن مثل خودش بگیره حرف من اینه!!عدالت به این میگن!!!هر وقت تو تونستی خودتو کنترل کنی توقع داشته باش زنتم بتونه خودشو کنترل کنه.هر وقت تو حضرت علی بودی حضرت فاطمه بخواه.
    ویرایش توسط saba95 : 02-11-2017 در ساعت 11:55 PM

47. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

اگر یکی به شما بگه من میخوام بیفتم توی چاه شمام باید بیغتید؟اصلا منطقی به نظر نمیاد مگر اینکه شما خودتون رو موجودی فاقد اراده و اختیار فرض کنید!!!!!!!!
    شما میگی چون دخترا چراغ سبز نشون میدن طرف حق داره رابطه نامشروع برقرار کنه ولی من این منطق رو به هیچ وجه نمیپذیرم و معتقدم ادم خودش باید خودشو بسازه نه رفتار دیگران اونو بسازه!!!!!پس چرا توی خارج که اینقدر همه بی حجاب هستن این بی عدالتی رو نمیبینیم؟!!!!!!!!!!!!!!!
    اقای عزیز پسری که اراده نداره و با دیدن یه دختر که اصلا به فرض خرابه یا به قول شما چراغ سبز نشون میده و نمیتونه شخصیتشو حفظ کنه نباید از زنش توقع داشته باشه که در برابر مردایی که خرابن حضرت فاطمه باشه باید یه زن مثل خودش بگیره حرف من اینه!!عدالت به این میگن!!!هر وقت تو تونستی خودتو کنترل کنی توقع داشته باش زنتم بتونه خودشو کنترل کنه.هر وقت تو حضرت علی بودی حضرت فاطمه بخواه.
    متاسفانه توجیه گناه بعد از خود گناه است ...

بنده صحبتی از عدالت نکردم ولی اگر دختران جامعه عفاف خدادادی خود را رعایت کنند چنین وضعی پیش نمیاد
    همانطور که میدانید بدلیل اینکه حضرت آدم به دنبال حوا بود انسان کنونی نیز به دنبال جنس مخالف خود است که با خودنمایی هایی که اکنون رواج پیدا کرده بهتر به آن دست میابد و از آن سواستفاده هایی ...

اما اگر چنین خودنمایی هایی وجود نداشت و شخص مونث عفاف خدادادی خودرا حفظ میکرد هرگز چنین بی عدالتی به وجود نمی آید و همه با همسرانی پاک ازدواج میکردند و وقت ما شما نیز برای بحث چنین توجیهی گرفته نمیشد

من خودم یاد نمیارم با دختری نامحرم حتی بگوبخند داشته باشم !

بنده درخارج زندگی نکردم که اظهار نظر کنم فکر نمیکنم شما هم در خارج زندگی کنید که دارید ( ازروی حرف مردم یا مشتی چرند) اظهار نظر میکنید
    من فقط میدانم آمار آزار های جنسی آمریکا(به صورت عمومی) بسیار بالاست !

انسان دنباله بی نهایت و کمال طلبی و زیبایی و لذتی بی نهایت هست
    قطعا در چاه افتادن برای ما کمال نیست ( برای شما نمیدانم! )
    اما داشتن دوست جنس مخالف لذت بخش است !( اگر چه گناه باشد اما بدلیل وسوسه های شیطان گناه تبدیل به لذت میشود)

49. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه توجیه گناه بعد از خود گناه است ...

بنده صحبتی از عدالت نکردم ولی اگر دختران جامعه عفاف خدادادی خود را رعایت کنند چنین وضعی پیش نمیاد
    همانطور که میدانید بدلیل اینکه حضرت آدم به دنبال حوا بود انسان کنونی نیز به دنبال جنس مخالف خود است که با خودنمایی هایی که اکنون رواج پیدا کرده بهتر به آن دست میابد و از آن سواستفاده هایی ...

اما اگر چنین خودنمایی هایی وجود نداشت و شخص مونث عفاف خدادادی خودرا حفظ میکرد هرگز چنین بی عدالتی به وجود نمی آید و همه با همسرانی پاک ازدواج میکردند و وقت ما شما نیز برای بحث چنین توجیهی گرفته نمیشد

من خودم یاد نمیارم با دختری نامحرم حتی بگوبخند داشته باشم !

بنده درخارج زندگی نکردم که اظهار نظر کنم فکر نمیکنم شما هم در خارج زندگی کنید که دارید ( ازروی حرف مردم یا مشتی چرند) اظهار نظر میکنید
    من فقط میدانم آمار آزار های جنسی آمریکا(به صورت عمومی) بسیار بالاست !

انسان دنباله بی نهایت و کمال طلبی و زیبایی و لذتی بی نهایت هست
    قطعا در چاه افتادن برای ما کمال نیست ( برای شما نمیدانم! )
    اما داشتن دوست جنس مخالف لذت بخش است !( اگر چه گناه باشد اما بدلیل وسوسه های شیطان گناه تبدیل به لذت میشود)
    اول اینکه من نصف فامیل هامون مقیم خارج هستن و چرند نیست پس اول ادبتون رو اصلاح کنید.دوم اینکه اگر شما زن های جامعه رو صرفا مقصر میدانید پس عربستان که همه زن ها تو گونی هستن باید پاک ترین مردان رو داشته باشه که متاسفانه بدترین مردان رو داره پس مشکل از یه جای دیگس!!
    سوم اینکه شما حرف خودتون رو میزنید و نمیدونم حرف منو واقعا نمیفهمید یا نمیخونید که بفهمید!!عدالت به این معناست که شما یه همسر مثل خودت بگیری از نظر عفت و پاکدامنی حالا اگر شما اصرار میکنی مرده تحریک میشه گناه میکنه ولی زن خوب میخواد من نظری ندارم.

50. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

اول اینکه من نصف فامیل هامون مقیم خارج هستن و چرند نیست پس اول ادبتون رو اصلاح کنید.
    پس فامیل هاتون گفتن اونجا همه چی عالیه ؟
    فامیل هاتون کجای خارج هستن؟
    لندن خارجه ، ارمنستان خارجه ، افغانستان هم خارجه ! کجای خارج؟

دوم اینکه اگر شما زن های جامعه رو صرفا مقصر میدانید پس عربستان که همه زن ها تو گونی هستن باید پاک ترین مردان رو داشته باشه که متاسفانه بدترین مردان رو داره پس مشکل از یه جای دیگس!!
    اتفاقا عربستان چون در عربستان زن سالاری حاکم نیست مردان آنجا 3 الی 4 زن دارند چنین بی عدالتی دیده نمیشه
    بدلیل اقتصاد خوب مردمان آن کشور جوانان در سنین پایین ازدواج میکنند !
    آیا میدانستید که در عربستان زن اولش میره خواستگاری زن دوم شوهرش؟!
    (مجددا) پس لطفا بدون اطلاعات اظهار نظر نکنید

سوم اینکه شما حرف خودتون رو میزنید و نمیدونم حرف منو واقعا نمیفهمید یا نمیخونید که بفهمید!!عدالت به این معناست که شما یه همسر مثل خودت بگیری از نظر عفت و پاکدامنی حالا اگر شما اصرار میکنی مرده تحریک میشه گناه میکنه ولی زن خوب میخواد من نظری ندارم.
    من دم از عدالت و بی عدالتی نزدم
    فقط علت این بی عدالتی رو شرح دادم ! اما شما متوجه منظور من نشدین وبه شکل اشتباهی(توجیه گناه بعد از خود گناه است ...) توجیه کردین !
    ویرایش توسط pesarbahal : 02-13-2017 در ساعت 02:48 PM

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اتفاقا عربستان چون در عربستان زن سالاری حاکم نیست مردان آنجا 3 الی 4 زن دارند چنین بی عدالتی دیده نمیشه
    بدلیل اقتصاد خوب مردمان آن کشور جوانان در سنین پایین ازدواج میکنند !
    آیا میدانستید که در عربستان زن اولش میره خواستگاری زن دوم شوهرش؟!
    (مجددا) پس لطفا بدون اطلاعات اظهار نظر نکنید
    ببخشیدا چطور انقدر با افتخار میگید؟؟؟؟!!!!!!!!
    این یه بیشعوری به تمام معنا هست. که یه مرد سه چهار تا زن میگیره چون غیر یه ادم هوس باز کثیف چیزی نیست

مردی که درست باشه دور زن دوم نمیره

و بیشعور تر اون زنی که میره برا شوهرش خاستگاری
    !!!!!!!!!!!!

انقدر ذهنتون از چیزهای جنسی پر شده که فقط همه چیز و تو این بعد میبیند! !!!

پس فرق ما با حیوان چیه !!!!

واقعا تاسف برانگیزه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    این یه بیشعوری به تمام معنا هست. که یه مرد سه چهار تا زن میگیره چون غیر یه ادم هوس باز کثیف چیزی نیست

!!!!!!!!!!!!

واقعا تاسف برانگیزه
    عزیز آیا بنده در مورد مسائل جنسی صحبت کردم؟
    آیا من گفتم عرب ها کار درستی میکنن که 4 الی 5 تا زن میگیرن ؟
    آیا من گفتم ما ها هم باید بریم دو زن بگیریم ؟( اما دوزن گرفتن بهتر از خیانت است !)

ایشون یه سری حرف(چرند) درمورد کشور عربستان زندن و من فقط اونو با توضیحات صحیح تکذیب کردم

متاسفانه ذهن شما نسباتا منحرف، و بدبین هستید و برداشت اشتباه کردید

(( بنده خودم به شدت از عرب های صعودی متنفرم ! ))
    ویرایش توسط pesarbahal : 02-15-2017 در ساعت 03:52 PM

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

!!!!!!!!!!!!

واقعا تاسف برانگیزه
    بیخیال پریماه جان وقتت رو تلف نکن.کسی که نخواد بفهمه خدا رو از اسمون بیاری نمیفهمه.متاسفم با اینا تو یه کشورم!!من یه چیز دیگه میگم اینا میرن یه مشت قلنبه سلنبه که اصلا ربطی به حرفای ادم نداره بلغور میکنن.

56. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

عزیز آیا بنده در مورد مسائل جنسی صحبت کردم؟
    آیا من گفتم عرب ها کار درستی میکنن که 4 الی 5 تا زن میگیرن ؟
    آیا من گفتم ما ها هم باید بریم دو زن بگیریم ؟( اما دوزن گرفتن بهتر از خیانت است !)

ایشون یه سری حرف(چرند) درمورد کشور عربستان زندن و من فقط اونو با توضیحات صحیح تکذیب کردم

متاسفانه ذهن شما نسباتا منحرف، و بدبین هستید و برداشت اشتباه کردید

(( بنده خودم به شدت از عرب ها {چه خوزستانی چه سعودی} متنفرم ! ))
    عجب تربیتی!دارید تبریک میگم!!!!حرفای شما بیشتر به چرندیات شباهت داره تا حرفای من.کسی مجبورتون نکرده بود منو نقل قول کنید.توضیحاتتون اصلا ارتباطی با حرف من نداره!!!فقط انکار میخوایید حرف بزنید.
    ویرایش توسط saba95 : 02-13-2017 در ساعت 10:34 PM

58. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

(( بنده خودم به شدت از عرب ها {چه خوزستانی چه سعودی} متنفرم ! ))
    الان فک میکنین این حرفتون خیلی شما رو های کلاس جلوه میده؟؟؟؟

60. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

عجب تربیتی!دارید تبریک میگم!!!!حرفای شما بیشتر به چرندیات شباهت داره تا حرفای من.کسی مجبورتون نکرده بود منو نقل قول کنید.توضیحاتتون اصلا ارتباطی با حرف من نداره!!!فقط انکار میخوایید حرف بزنید.
    صبا دیگه بحث نکن.ان کس که نداند و نداند گه نداند در جهل مرکب ابد الدهر بماند.
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

62. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    الان فک میکنین این حرفتون خیلی شما رو های کلاس جلوه میده؟؟؟؟
    متاسفام برای شما که این چیزارو های کلاس میدونید !

64. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

سلام
    این دخترا هرچی بگی حرف حرف خودشونه
    صحبت باهاشون بی فایدس
    بله درست میگید صحبت باهاشون بی فایده است
    جوابی ندارن بدن مارو احمق فرض میگیرن ( قضیه روشن فکر بودنه ... | از قدیم هم گفتن حرف حق تلخ است !)
    به قول بچه ها : دختر است دیگر ...

پيامبر صلي الله عليه و آله : وَ نِساءٌ كاسياتٌ عارياتٌ مُميلاتٌ مائِلاتٌ رُؤُوسُهُنَّ كَأَسْنِمَةِ الْبُخْتِالْمائِلَةِ لايَدْخُلْنَ الْجَنَّةَ وَلايَجِدْنَ ريحَها وَ اِنَّ رِيحَها لَيُوجَدُ مِنْ مَسيرَةِ كَذا وَكَذا؛
    (در آينده) زنانى پيدا مى شوند كه در عين پوشيدگى برهنه اند (لباس هاى بدن نما وجوراب هاى نازك مى پوشند) هوسباز و دلفريب مى باشند، موهاى خود را طورى آرايشمى كنند كه مانند كوهان شتر جلوه مى كند. اينان داخل بهشت نمى شوند و حتى بوىآن را استشمام نمى كنند، با اين كه بوى بهشت از راه بسيار دور استشمام مى شود
    صحيح مسلم، ج3، ص1680، ح2128
    ویرایش توسط pesarbahal : 02-15-2017 در ساعت 09:02 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)