نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: اصرار شوهر به طلاق

8401
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33900
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اصرار شوهر به طلاق

با سلام.3سال هست عروسی کردیم و تو خونه خودمونیم. 6 ماه هست که به دلیل فحاشی های شوهرم قهر کردم و اومدم خونه پدرم. تو این مدت اصلا شوهرم بهم زنگ نزده دنبالم نیومده منم که بهش زنگ میزنم اصلا جواب نمیده. چند نفر و واسطه کردم رفته با شوهرم حرف بزنه اما حرفش اینکه دیگه من و نمیخواد و از نظر اون همه چی تموم شدس. میگه برم دادگاه و بیاد مهریم و بده از هم جداشیم
    الان بعد از 5 ماه به خواست شوهرم مهریه ام و گذاشتم اجرا بلکه اینجوری بتونم ببینمش و باهاش حرف بزنم. به خواست من از شورای حل اختلاف فرستادنمون پیش مشاور به مشاور هم گفته چون من نمیتونم باردار شم برا همین دیگه من و نمیخواد و اینکه چون من نیروی پیمانی تو آموزش و پرورش هستم میگه که من مشکل گزینشی دارم و هر ان ممکنه که اخراج شم و پولم از دستم بره!!!!!
    از شورای حل اختلاف دعوتمون کردن شوهرم اونجا نیومد . از شورای حل اختلاف به شوهرم زنگ زدن که چرا نیومده گفت پرونده رو بفرستین دادگاه بیام دادگاه همه چی تموم شه
    الان دیگه نمیدونم چیکار کنم. نمیدونم هدفش چیه
    آیا واقعا میحواد طلاقم بده یا اینجوری میخواد اذیتم کنه؟؟؟؟؟
    خونوادش اصلا با ادامه زندگیمون موافق نیستن و اصرارشون اینکه ما جدا شیم. شوهرمم نمیتونه رو حرف اونا حرفی بزنه
    الان چیکار کنم. خییییییییییییییییییییلی مضظربم. ما زندگیه خیلی خوبی داشتیم اما این موضوع بچه دار نشدنم( البته مشکل از هردومون بود) باعث شد شوهرم ازم دور شه
    خواهش میکنم راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33720
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرم اصرار داره بریم دادگاه و طلاق بگیریم

سلام
    دوستان هستن جهت مشاوره ی خوب اما من نظرم میگم امیدوارم مشکلی پیش نیاد این ها فقط نظر هستن دوست من لطفا حرفارو بسنجید و با مشورت یک راه خوب انتخاب کنید
    نظر من اینه این ها ی جور بهونه هست که شوهرتون اورده به خاطر بچه دار نشدنتون و... میخواد طلاق بگیره خوشبین نیستم برگردن اگر به جایی رسید که طلاق گرفتید میتونید یک فرد دیگری پیدا کنید و ت و شرایطتون بگید یک پیوند خوبی به وجود بیارید .

3. کاربران زیر از ali89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواجتون سنتی بوده ؟!
    اگه میبینین جوون هستید و رنج سنی 18 تا 40 دارین به نظر من حالا که خودش میخاد طلاق بده و مهرتون هم بده ازش جدا بشین
    یه دندون کشیده رو باید کشید
    وقتی خودش به شما اینطور برخورد میکنه خب طبیعتا عشق و علاقشون رو نسبت به شما از دست داده
    مطمئن باشید در اینده فرصت های خوبی اگر جوان باشید براتون پدیدار میشه

5. 2 کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33900
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم اصرار داره بریم دادگاه و طلاق بگیریم2

سلام. من و شوهرم هم سن هستیم. 29 سال دارم. ازدواجمون هم کاملا سنتی بود. من فوق لیسانس هستم و معلم هستم شوهرم هم معلم هست و دانشجوی دکتری تو دانشگاه آزاد. پدرشوهرم چون جانباز هست بنابراین هزینه تحصیل شوهرم و دولت پرداخت میکنه برا همین میترسه اگه خلاف میل پدر مادرش رفتار کنه پدرش نزاره ادامه تحصیل بده( چون هر ترم باید از بنیاد جانبازین برگه ای بگیره و بده دانشگاه تا اونا شهریه دانشگاهش و پرداخت کنه) یعنی نزاره از بنیاد بهش برگه معرفی بدن.
    یکشنبه دادگاه داریم. ما تو شهرستان زندگی میکنیم. تو شهرمون پیش مشاور رفتم گفت میخواد اذیتت کنه یا ممکنه یکی دیگه پیدا کرده که اینجوری خیالش راحته .
    شوهرم خیلی خسیسه نمیدونم چجوری میخواد مهریه ام و بده. مهریه من 800 سکه هست.
    توروخدا راهنماییم کنین بگین رفتیم دادگاه قاضی نظرش چی میتونه باشه؟
    یعنی شوهرم اونجا هم میگه که میخواد مهریم و بده و طلاقم بده؟؟؟؟؟؟
    توروخدا جواب بدین

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : شوهرم اصرار داره بریم دادگاه و طلاق بگیریم2

نقل قول نوشته اصلی توسط خاله بهاره نمایش پست ها
    سلام. من و شوهرم هم سن هستیم. 29 سال دارم. ازدواجمون هم کاملا سنتی بود. من فوق لیسانس هستم و معلم هستم شوهرم هم معلم هست و دانشجوی دکتری تو دانشگاه آزاد. پدرشوهرم چون جانباز هست بنابراین هزینه تحصیل شوهرم و دولت پرداخت میکنه برا همین میترسه اگه خلاف میل پدر مادرش رفتار کنه پدرش نزاره ادامه تحصیل بده( چون هر ترم باید از بنیاد جانبازین برگه ای بگیره و بده دانشگاه تا اونا شهریه دانشگاهش و پرداخت کنه) یعنی نزاره از بنیاد بهش برگه معرفی بدن.
    یکشنبه دادگاه داریم. ما تو شهرستان زندگی میکنیم. تو شهرمون پیش مشاور رفتم گفت میخواد اذیتت کنه یا ممکنه یکی دیگه پیدا کرده که اینجوری خیالش راحته .
    یعنی شوهرم اونجا هم میگه که میخواد مهریم و بده و طلاقم بده؟؟؟؟؟؟
    توروخدا جواب بدین
    خسیس باشه یا نه مگه یه معلم چقد حقوق میگیره که بتونه 800 سکه رو بده؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربـه 1 نمایش پست ها
    800 میلیون مهریه رو بگیر و برو تا آخر عمر بخور و بخواب
    خودتو هفتاد نسلت ساپورت ميشين
    به این میگن افق دید نامحدود

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33900
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پس اگه نمیتونه اینهمه سکه رو بده پس چرا اصرار داره مهریم و بده؟
    من که قصد طلاق ندارم، اما شوهرم قصد طلاق من و داره

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    8

بنظر من شما وقتی همسرت میخاد طلاقت بده

عجله نکن صبور باش
    توکل کن به خدا

همسرت هم که نمیخاد باهات زندکی کنه
    پس حتما مهریه تو بگیر
    تا فردا منت کسی برات نباشه و خرج خودت بدی
    برا خودت همه چی داری شغل
    نگران نباش
    امیدت به خدا باشه

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    8

چون شماقصدطلاق نداری

همسرتون قصد طلاق دارد مجبور مهریه بده چون قانون میگه درصورتی که مرد بخاد طلاق بده باید مهریه پردااخت کنه

ولی اگر زن قصد طلاق داشته باشه مهریه تعلق نمیگیره بهش

اون مجبوره وگرنه اونم بهت نمیداد

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    8

اگر طلاق از طرف مرد توسط وکیل انجام شود چه مزایایی دارد؟

1. مدت زمان آن حدودا 5 ماه خواهد بود.
    2. نیازی به حضور مرد در دادگاه نمیباشد.
    3. در جلسه داوری نیازی به حضور مرد نخواهد بود.
    4. نحوه پرداخت حقوق زن را میتواند به وکیل واگذار کند.
    5. اجرای صیغه طلاق هم بدون حضور مرد و توسط وکیل میباشد.

چنانچه طلاق از طرف مرد باشد باید تکلیف موارد زیر را مشخص نماید:
    تعیین و تکلیف مهریه در طلاق از طرف مرد

مهریه به مالی گفته می شود که مرد در هنگام وقوع عقد نکاح به زوجه خود می پردازد یا مکلف به پرداخت می شود.
    در صورتیکه مهریه عندالمطالبه باشد تحت هر شرایطی باید به زن پرداخت شود و در صورتیکه مهریه عندالاستطاعه باشد زن باید توانایی مالی را ثابت کند و یا اموال ایشان را بعد از معرفی توقیف کند.
    در صورتیکه طلاق از طرف مرد باشد میتواند دادخواست اعسار داده تا در صورت پذیرش مهریه به صورت اقساط به زن پرداخت شود و دادخواست طلاق از طرف مرد با دادخواست اعسار منافاتی با هم ندارند.
    نفقه در طلاق از طرف مرد باید پرداخت شود

نفقه عبارتست از همه ی نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسكن. البسه. غذا. اثاث منزل و هزینه های درمانی و بهداشتی و هر آنچه را به صورت عادت یا احتیاج لازمه زندگی وی باشد.
    میزان نفقه را دادگاه بر اساس شئونات اجتماعی و خانوادگی زن درامد مرد تعیین خواهد کرد و مرد موظف به پرداخت آن خواهد بود.
    تعلق گرفتن اجرت المثل اگر طلاق از طرف مرد باشد

اصل بر اینست که زن قصد این را ندارد که کارهای منزل را به صورت رایگان انجام دهد. حال چنانچه زن در انجام کارهای خانه‌داری از ابتدا قصد و نیت تبرع و به اصطلاح رایگان داشته باشد، نمی‌تواند اجرت‌المثل ایام زوجیت را بگیرد و در این صورت نحله به ایشان تعلق خواهد گرفت.
    در صورتیکه طلاق از طرف مرد باشد باید اجرت المثل زن را پرداخت نماید که معمولا مبلغ اجرت المثل را دادگاه با توجه به مسئولیتهای زن در خانه و سالهایی که با یکدیگر زندگی کرده اند تعیین خواهد کرد.
    شرط تنصیف دارایی اجرا خواهد شد

یکی از شروطی که در قباله نکاح وجود دارد و زوجین آن را امضا می کنند شرط انتقال تا نصف دارایی شوهر است. (این میزان نباید از نیمی از اموال تجاوز کند اما ممکن است کمتر از نصف اموال باشد یعنی ربع، خمس و مقادیری از این قبیل.)
    طبق بند «الف» شرایط ضمن عقد مندرج درسند ازدواج، چنانچه طلاق بنا به درخواست مرد باشد و طبق تشخيص دادگاه، تقاضاي طلاق ناشي از تخلف زن از وظايف همسری يا سوء اخلاق و رفتار وی نباشد، زوج مكلف است تا نصف دارايي موجود خود را كه در ايام زناشويي با زوجه به دست آورده يا معادل آن را، بصورت بلاعوض به زن منتقل نماید.
    در صورت طلاق، زوج مكلف نيست به طور قطع نصف اموال خويش را به زوجه منتقل کند، بلكه آنچه در اين شرط مورد لحاظ قرار مي گيرد، تا نصف اموال است، نه نصف اموال به طور مطلق. همچنين اجراي اين شرط كه چه مقدار از اموال زوج به زوجه منتقل مي شود، به نظر دادگاه بستگي دارد كه حسب مورد ممكن است حكم به يك پنجم يا يك چهارم اموال وي صادر كند.
    حضانت فرزند مطابق قانون است

بعد از طلاق از طرف مرد در صورتیکه فرزند دختر داشته باشند حضانتش تا سن 7 سالگی با مادر و تا سن 9 سالگی با پدر است و در صورتیکه فرزند پسر باشد حضانتش تا سن 7 سالگی با مادر و تا سن 155 سالگی با پدر خواهد بود. نفقه فرزند نیز توسط پدر باید پرداخت شود. بعد از رسیدن دختر به سن 9 و پسر به سن 15 از سن حضانت خارج شده و میتوانند به اختیار خود با پدر و یا مادر زندگی کنند.
    سوالات طلاق از طرف مرد

1. آیا طلاق از طرف مرد نیاز به جلسه داوری میباشد؟
      بله در طلاق از طرف مرد، زن و مرد به داوری ارجاع شده و سپس صورت جلسه توسط داور تنظیم میشود.
    2. در صورتیکه زوجه در جلسات داوری شرکت نکند مرد نمیتواند طلاق بگیرد؟
      در صورت عدم حضور زن در دادگاه و یا جلسات داوری طلاق غیابی امکان پذیر است.
    3. آیا طلاق از طرف مرد نیاز به اثبات شروط ضمن عقد است؟
      خیر با توجه به ماده 1133 قانون مدنی ضمن پرداخت حقوق زن میتواند او را طلاق دهد و نیازی به رضایت زن و یا یکی از شروط ضمن عقد نمیباشد.
    4. آیا قاضی میتواند با طلاق از طرف مرد مخالفت کند؟
      در صورتیکه تکلیف حقوق زن اعم از مهریه و نفقه و اجرت المثل و شرط تنصیف دارایی مشخص شده باشد خیر.
    5. آیا در طلاق از طرف مرد ممکن است دادخواست اعسار او قبول نشود؟
      خیر در صورتیکه ایشان معسر باشند اعسار ایشان پذیرفته میشود و ارتباطی به این ندارد که دادخواست طلاق از طرف مرد باشد.
    6. آیا بعد از طلاق زن توسط مرد نام او از شناسنامه مرد حذف میشود؟
      خیر فقط در صورت ازدواج مجدد زوج و با ثبت آن در شناسنامه قابل حذف است.
    7. آیا در طلاق از طرف مرد باید نصف اموال به زن پرداخت شود؟
      در صورتیکه طلاق ناشی از ناشزه بودن زن نباشد و اموال بعد از عقد بدست آمده باشد باید تا نصف اموال پرداخت شود و این شرط در عقد نامه امضا شده باشد.
    8. در صورتیکه مرد قصد طلاق زن باکره خود را داشته باشد چقدر مهریه را باید پرداخت کند؟
      در صورتیکه زن باکره باشد باید نصف مهریه به زن پرداخت شود و یا تکلیف پرداخت آن مشخص باشد تا مرد بتواند زن را طلاق دهد.
    9. اگر زن در حال دریافت اقساط مهریه باشد مرد میتواند او را طلاق دهد؟
      بله حتما لازم نیست که مهریه به طور کامل پرداخت شود تا مرد زن را طلاق دهد بلکه اگر تکلیف پرداخت حقوق زن نیز مشخص شود مرد میتواند زن را طلاق بدهد.
    10. در صورتیکه رابطه نامشروع زن اثبات شود آیا مرد میتواند ایشان را بدون پرداخت مهریه طلاق بدهد؟
      مرد تحت هر شرایطی میتواند زن را طلاق دهد و در صورت اثبات رابطه نامشروع مهریه نیز به زن تعلق خواهد گرفت.

مراحل طلاق توافقی

1. مرد تصمیم خود را برای طلاق زن گرفته است.
    2. خوب اکنون شما نیاز به وقت حضوری دارید تا مدارک خود را تحویل وکیل متخصص امور خانواده و طلاق دهید. (برای دریافت وقت با دفتر تماس حاصل فرمایید)
    3. تنها در این مرحله مرد برای تحویل مدارک به وکیل مربوطه به دفتر مراجعه می کند و از اینجا به بعد کلیه مراحل توسط وکیل انجام می شود.
    4. مراجعه وکیل به دادگاه (در جلسات دادگاه مشخص می شود که مرد چه مقدار باید بابت مهریه، اجرت المثل و نفقه زن پرداخت نماید.)
    5. حضور در جلسات داوری (در این مرحله نیز نیاز به حضور مرد نمی باشد.)
    6. تقاضای قسط بندی مهریه، نفقه و اجرت المثل (مرد به صورت قسطی این حق و حقوق را پرداخت می کند)
    7. در این مرحله صیغه طلاق جاری می شود (صرفا با حضور وکیل مرد) در شناسنامه ثبت می شود و مدارک تحویل مرد می شود.

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33720
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا این قدر براتون مهمه زندگی با اون اقا ؟خوب طلاقم گرفته بشه چه چیزی از دست دادید ؟این همه ادم هست یکی پیدا کنید باهم توافق کنید و زندگی کنید اگر بحث ابرو هست اصلا اهمیت ندید این جا ایرانه میتونید. از ایران برید و یک کشور خارجی زندگی.کنید با محیط بهتر.....

14. کاربران زیر از ali89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

قانون و دادگاه تا 110 سکه رو براتون پیگیری میکنه و از شوهرتون میگیره بهتون میده ( اگه داشته باشه)

بقیه اش شوهرتون اگه خواست و داشت میده اگه نداشت یا نخواست نمیده
    ویرایش توسط pesarbahal : 02-10-2017 در ساعت 05:26 PM

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام یعنی چی من اصلا نمیفهمم!
    خودش فحاشی کرده و خودشم تقاضای طلاق داره ؟ اخه چرا ؟ به همین راحتی؟ خانوادش چی میگنن ؟ مگه مسخره بازیه !!
    ان شالله خیر نبینه با شما اینطوری بازی کرده
    ولی کاش از خونه نمیرفتی
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من ادامه دادن زندگی با کسی که برای ادم ارزش قائل نیست فایده نداره.چقدر بعضی مردا پر رو شدن!!!واقعا لیاقت شما رو ندارن تا همین جا هم که باهاش بودید زیادش بوده.

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33900
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونم نباید از خونه میرفتم. اما خب کاریه که شده
    خیلی به شوهرم پیام دادم که بیا مشکلات رو حل کنیم اما اون اصلا جواب نمیداد
    همه چیو سپردم دست خدا تا خدا چی بخواد

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

ناراحت نباشید
    بعضی ها دنبال پایین تر از خودشان میگردند تا به خود ثابت کنند خوشبختند...

20. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام.3سال هست عروسی کردیم و تو خونه خودمونیم. 6 ماه هست که به دلیل فحاشی های شوهرم قهر کردم و اومدم خونه پدرم. تو این مدت اصلا شوهرم بهم زنگ نزده دنبالم نیومده منم که بهش زنگ میزنم اصلا جواب نمیده. چند نفر و واسطه کردم رفته با شوهرم حرف بزنه اما حرفش اینکه دیگه من و نمیخواد و از نظر اون همه چی تموم شدس. میگه برم دادگاه و بیاد مهریم و بده از هم جداشیم
    الان بعد از 5 ماه به خواست شوهرم مهریه ام و گذاشتم اجرا بلکه اینجوری بتونم ببینمش و باهاش حرف بزنم. به خواست من از شورای حل اختلاف فرستادنمون پیش مشاور به مشاور هم گفته چون من نمیتونم باردار شم برا همین دیگه من و نمیخواد و اینکه چون من نیروی پیمانی تو آموزش و پرورش هستم میگه که من مشکل گزینشی دارم و هر ان ممکنه که اخراج شم و پولم از دستم بره!!!!!
    از شورای حل اختلاف دعوتمون کردن شوهرم اونجا نیومد . از شورای حل اختلاف به شوهرم زنگ زدن که چرا نیومده گفت پرونده رو بفرستین دادگاه بیام دادگاه همه چی تموم شه
    خونوادش اصلا با ادامه زندگیمون موافق نیستن و اصرارشون اینکه ما جدا شیم. شوهرمم نمیتونه رو حرف اونا حرفی بزنه
    الان چیکار کنم. خییییییییییییییییییییلی مضظربم. ما زندگیه خیلی خوبی داشتیم اما این موضوع بچه دار نشدنم( البته مشکل از هردومون بود) باعث شد شوهرم ازم دور شه
    سر چه موضوعی دعواتون شد که بهتون فوش داد؟
    بحثای یک ماه اخیرتون سر چی بوده؟

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

میدونم نباید از خونه میرفتم. اما خب کاریه که شده
    خیلی به شوهرم پیام دادم که بیا مشکلات رو حل کنیم اما اون اصلا جواب نمیداد
    همه چیو سپردم دست خدا تا خدا چی بخواد
    سلام

متاسفم عزیز از آنچه که خواندم , ولی ازدواج غلط و بدی داشته اید از طرفی چه فایده داره اگر این شوهر بچه ننه شما (به عبارتی) برگرده به این زندگی(البته اگه بشه نامش را زندگی مشترک گذاشت)

و دوبار ه به عنوان مختلف بهونه بگیره و فحاشی کنه و..... و یا دوباره قهر کنه و بره!!!؟؟|

با یک وکیل حقوقی در مورد موقعیت خودتان و مهریه و آیا اینکه اگر جدا بشید مسئله اینکه شما ناتوانی بارداری دارید و یا خیر بر پروسه طلاق شما تاثیری میگذارد و یا خیر مشورت کنید

حتما و حتما شغل و توانایی مالی خودتان را حفظ و یا تقویت کنید که در صورت جدایی مشکل مالی نداشته باشید.

آرزوی بهترینها

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اصرار شوهر به طلاق

یک طرفه قضاوت کردن کار راحتیه ولی درست نیست!
    ما حرف های ایشون رو نشنیدیم که چرا اینقدر اصرار بر اینکار دارند!
    ولی در دعوای زن و شوهر هیچوقت یکی مقصر نیست!
    هر چی که بوده وقتی کار به اینجا رسیده کار عقلانی منطقی و ...اینه که جداشید !
    شما از روی دلتنکی یا شاید پذیرفتن بعضی اشتباهاتتون در خلوت، علاقمند به بازگشت شده باشید ولی اینکار دیگه به نفعتون نیست!

اگر همسرتون کمی کینه ورز باشه همین جریانات که جریانات ساده ای هم نیست هر روز تو بحثاتون بر سرتون خراب میکنه .

پس بدون کش دادن ماجرا جداشید اینجوری حداقل کمتر اذیت میشید .

زندگی جریان داره و اشتباهات هم ادامه داره به شرطی که ازشون درس های بزرگی برای ساختن بگیریم .

موفق باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد