نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: رابطه همسر در دوران مجردی

2046
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه همسر در دوران مجردی

بهتر شدن زندگیمان فهمیدم فایده ندارد خیلی با هم در مورد زندگی زناشوییمان صحبت کردیم تا اینکه گفت قبل با کسی ارتباط داشته ولی یمان به سردی میگراید تا شدم و ضربه روحی عمیقی بهم وارد شد در صورتی که من تا ان موقع با کسی نبودم فقط با همسرم بودم الان تو دوراهی موندم دیگه اعتمادم رو بهش از دست دادم اخه چندین بار بهم دروغ گفته و میگه میترسیدم تو رو از دست بدم بعد ازدواجم خیلی با اون نفر راحت بود که همیشه رفتارشو گوشزد میکردم الان نمیدونم چکار کنم در ضمن همسرم خیلی مقید به نماز و قران است ضمنا دارای یک فرزند میباشم
    ویرایش توسط omidzendeganii : 02-21-2017 در ساعت 11:33 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه همسر در دوران مجردی

دوست گرامی
    روشن است که از آغاز هم این خانم، علاقه ای به شما نداشته و تنها دنبال یک نفر بوده که با این شرایطی که دارد او را بپذیرد.
    معمولا اگر به کسی به صورت گروهی تجاوز شود از مردها متنفر می شود نه اینکه مانند این خانم به هر کسی که رسید با او رابطه جنسی برقرار کند
    ویرایش توسط خرد : 02-14-2017 در ساعت 04:34 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام خدمت شما دوست گرامی این زندگی به هیچ عنوان فایده نداره شما در اینده صاحب فرزند میشید و اینده خوبی برای بچه هاتون ندارید هرچه سریعتر از این زندگی راحت بشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط omidzendeganii نمایش پست ها
    سلام بنده ۳۲ ساله هستم با دختری ازدواج کردم از خانواده محجبهدر دوران عقد متوجه حرکات مشکوک از همسرم شدم که یکی از ان مخفی کاری بود که بعد از کلی جر و بحث گفتن که در دوران جوانی مورد تجاوز چند نفر قرار گرفتند و بکارت خود را از دست دادند گرچه موضوع برایم سخت بود ولی به خاطر خیلی از عوامل و دوست داشتنش بخشیدمش بعد از یک سال از زندگی مشترک فهمیدم که در رابطه زناشویی سرد و بی توجه است و حس میکردم که اصلا در هنگام رابطه احساس خوبی ندارد و از ان فرار میکند و به نوعی اکراه دارد بعد چندین سال و ازمایش تمام راهها برای بهتر شدن زندگیمان فهمیدم فایده ندارد خیلی با هم در مورد زندگی زناشوییمان صحبت کردیم تا اینکه گفت قبل با کسی ارتباط داشته ولی رابطه ای در کار نبوده در سالهای بعد متوجه شدم که دایما عصبی هست و روز به روز زندگیمان به سردی میگراید تا بالاخره بعد از ماهها گفتگو گفت که با فردی از اقوامش که متاهل بوده رابطه زیاد داشته و همینطور یه پسر مجرد در فامیل و چند نفر دیگر در دوران دانشگاه با انکه در ان دوران بنده با ایشان برای ازدواج صحبت کرده بودم و به ایشان قول ازدواج بعد دانشگاهم را داده بودم حتی خانواده ام را هم در جریان گذاشته بودم بعد از فهمیدن قضیه خیلی ناراحت شدم و ضربه روحی عمیقی بهم وارد شد در صورتی که من تا ان موقع با کسی نبودم فقط با همسرم بودم الان تو دوراهی موندم دیگه اعتمادم رو بهش از دست دادم اخه چندین بار بهم دروغ گفته و میگه میترسیدم تو رو از دست بدم بعد ازدواجم خیلی با اون نفر راحت بود که همیشه رفتارشو گوشزد میکردم الان نمیدونم چکار کنم در ضمن همسرم خیلی مقید به نماز و قران است ضمنا دارای یک فرزند میباشم

بهترین راه حل اینه که با ایشون قاطع و صریح باشید و تکلیف رو هر دوی شما در زندگی مشخص کنید
    1- نباید عکس العمل آنی از خود نشان دهید و یکمرتبه به دلیل بدعهدی همسرتان تصمیم بگیرید که از او جدا شوید. شما نیازمند کمی زمان هستید تا مسایل دیگر را نیز زیر و رو کنید. نباید به طور خاص تمام توجه خود را به خیانتی که از او سر زده معطوف نکنید.
    2- باید قبول کنید که احساس خشم، عصبانیت، شک و تردید، شکه شدن، آشفتگی، ترس، درد و رنج، افسردگی، و پریشانی برای فردی که شاهد خیانت همسرش بوده کاملا نرمال است.
    3- این مشکل باعث به وجود آمدن برخی مشکلات فیزیکی در فرد می شود از قبیل: حالت تهوع و استفراغ، اسهال، مشکلات مربوط به خواب (بی خوابی و یا پر خوابی)، لرزش، اختلال حواس، کم غذایی و کم اشتهایی. سعی کنید در این حال بیش از پیش از خود مراقبت کنید.
    4- خودتان را وادار کنید تا غذاهای سالم مصرف کنید، طبق برنامه پیش بروید، به اندازه کافی استراحت کنید، هر روز ورزش کنید، به اندازه کافی آب بنوشید و تفریح داشته باشید. ایجاد تعادل، بهترین راه حل، برای مبارزه با آسیبی است که به شما وارد شده است.
    5- خندیدن کاملا طبیعی و نشان دهنده سلامت فرد است. فیلم یا سریال های تلویزیونی خنده دار تماشا کنید و مقداری از وقت خود را با افرادی صرف کنید که خنده بر روی لب های شما می اورند. زندگی بدون اینکه توجهی به قلب های شکسته و خیانت های همسران داشته باشد، همچنان در حال پیش رفتن است.
    6- گریه کردن نیز یک امر کاملا طبیعی است. اگر خود به خود گریه نمی کنید، می توانید آهنگ های غمگین گوش کنید و یا به تماشای فیلم های تراژیک بنشینید.
    7- برای خود یک ژورنال درست کنید. تمام افکار و احساساتی که به شما به دلیل خیانت و بی وفایی همسرتان دست می دهد را بر روی کاغذ یادداشت کنید.
    8- با همسر خود در مورد بدعهدیش صحبت کنید. تمام سوال هایی که به ذهنتان میرسد را بپرسید. شاید با این کار به این نتیجه برسید که همسرتان هنگام ارتکاب به این کار، اصلا فکر نمی کرده که به شما خیانت می کند.
    9- به دنبال مشاوره بروید. سعی نکنید تا به تنهایی از پس این مشکل برآیید. هم شما و هم همسرتان پیش از اینکه مجددا رابطه جنسی بدون محافظت با هم برقرار کنید، باید تحت آزمایش hivv (ایدز) و تست سایر بیماری های آمیزشی قرار بگیرید.
    10- حداقل یک روز به خود فرصت دهید.
    11- نباید ضربه روحی وارده را پنهان کنید. با فرزندانتان صادق باشید؛ اما لازم نیست جزییات مشکل را نیز برای آنها شرح دهید. قسم هایی نخورید که بعدها نتوانید به آنها عمل کنید. تنها چیزی که بچه ها باید بدانند این است که حال شما رفته رفته رو به بهبودی خواهد رفت.
    12- سعی نکنید این بازی، که چه چیز و یا چه کسی مسبب بروز چنین فاجعه های شده است را شروع کنید. با این کار صرفا انرژی خود را تلف می کنید. در اینصورت فقط می توانید نفر سوم را سرزنش کنید و خودتان خوب می دانید که هیچ چیز درست نخواهد شد.
    13- اگر بیش از اندازه عصبانی باشید، بر سر مسایل کوچک داد و بیداد راه بیندازید، احساس کنید که بر روی طناب باریکی در حال راه رفتن هستید، و زمانی که به یاد بدعهدی همسر خود می افتید، عکس العمل های شدید فیزیکی از خود نشان دهید، بی شک دچار استرس بعد از ضربه روحی شده اید و باید هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید.
    14- انتظار نداشته باشید که حس آشفتگی، بی اعتمادی و عصبانیت به مجرد اینکه تصمیم می گیرید همسر خود را ببخشید و به سرسپردگی خود ادامه دهید به راحتی از بین برود. از بین رفتن دردورنج وارده از طریق خیانت، نیازمند زمان است.
    15- واقع بین باشید. درآمد، سرمایه، وضعیت مسکن، و حمل و نقل خود را در نظر بگیرید. اگر تصمیم به خاتمه زندگی زناشویی خود می گیرید باید ببینید که آیا جایی برای زندگی کردن دارید و منبع درامدی دارید که از آن طریق بتواند نیازهای اولیه تان را مرتفع سازید.

و اینکه :
    1) بی وفایی یک فرد، هیچ گونه دلیل روشنی ندارد. ممکن است نشات گرفته از سایر مشکلات در زندگی مشترک باشد، ممکن است چیزی در درون قلب همسرتان وجود داشته باشد و … به هر حال شما هیچ گاه به درستی دلیل واقعی آنرا متوجه نخواهید شد.
    2) نوع خیانت، معمولا فهم و درک آنرا راحت تر می کند. آیا به یک شب ختم می شود؟ به دلیل مشکلات زندگی بروز کرده؟ اعتیاد به برقراری رابطه جنسی بوده؟ آیا خیانت صرفا برای خاتمه دادن به زندگی مشترک بوده؟
    3) به خاطر داشته باشید که زندگیتان با گذشته فرق کرده و باید ناراحتی به وجود آمده را تسکین دهید.
    4) به طور مشابه می توان گفت که مرگ نزدیکان نیز باعث بروز غم و اندوه می شود (از عدم پذیرش از سوی فرد شروع می شود، بعد خشم، عصبانیت، کشمکش، افسردگی و در نهایت به پذیرش ختم می شود) پس چنین مسایلی بدین معنا نیستند که زندگی به پایان رسیده است و شما دیگر قادر به ادامه دادن آن نیستید، چرا که در اصل شما این توانایی را در وجود خود دارید و تنها مشکل به کارگیری ان است که کمی دشوار می باشد.
    5) پیش از اینکه خانواده خود و یا همسرتان را در جریان بد عهدی او قرار دهید، مجددا بر روی این امر فکر کنید. افراد خانواده می توانند کینه ها را برای مدت زمان بیشتری نگه دارند و شرایط را بدتر کنند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

آیا این به عدالتی نیست ؟! ( خطاب به افرادی که بی عدالتی را در این پست برای بنده توضیح میدادن!)

عزیز جوونیتون سوخته
    بچه دار هم که شدید ...
    این خانم بیشتر به دنبال آدم احمقی بوده که حالیش نباشه و بدون اطلاع از گذشته اش ازدواج کنه تا آبروریزی نشه

حالا که بچه دار شدید و به ظاهر این خانم توبه کرده بهتره به زندگیتون ادامه بدید و یه مشاوره برید و آینده رو یه جوری بسازید...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام متاسفم از بعضی نظراتی که خوندم.اقای عزیز خانم شما مورد تجاوز قرار گرفته و از همون لحظه که این شوک بزرگ بهش وارد شده روحیه اش رو باخته من به عنوان یه دختر که روحیات زن ها رو میشناسم با شما صحبت میکنم نه یه مرد متعصب!!
    همون طور که یکی دوستان اشاره کردند همسر شما نسبت به جنس مخالف حس بدی پیدا کرده و باید تا گذراندن این بحران ازدواج نمیکردن.شما به نظرم سعی کنید با همسرتون صمیمی بشید تا ناراحتی هاشو نو به عنوان یه دوست با شما مطرح کنه.همسرتون ضربه ی فوق العاده بدی خورده و به نظرم خیانتشون صد درصد دلیل داره که از همین ضربه ی بزرگ سرچشمه میگیره.من تعجبم بعضیا چطورن میتونن اینقدر بدون درک و خودخواهانه نظر بدن و توهین کنن!!!!.همسر شما شرایط خیلی بدی داشته حتما با هم یه مشاوره حضوری هم برید.
    ویرایش توسط saba95 : 02-14-2017 در ساعت 09:18 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربـه 1 نمایش پست ها
    ما هم خیلی ضربه خوردیم قرار نیست خیانت کنیم توجیهت کاملا غیرمنطقیه
    انقد الکی از دخترا دفاع نکن
    من نگفتم همسر ایشون کار خوبی میکنن!!!!
    بعدشم به شما دسته جمعی تجاوز کردن؟!!!!!
    این خیلی خانوم ایشون رو در هم شکسته من نگفتم کار درستی میکنه فقط گفتم باید خانم ایشون درک بشه و پیش یه مشاور برن برای ریشه یابی و درمان این اسیب بزرگ.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربـه 1 نمایش پست ها
    ما هم خیلی ضربه خوردیم قرار نیست خیانت کنیم توجیهت کاملا غیرمنطقیه
    بله درسته توجیهات ایشون غیرمنطقیه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من نگفتم همسر ایشون کار خوبی میکنن!!!!
    بعدشم به شما دسته جمعی تجاوز کردن؟!!!!!
    این خیلی خانوم ایشون رو در هم شکسته من نگفتم کار درستی میکنه فقط گفتم باید خانم ایشون درک بشه و پیش یه مشاور برن برای ریشه یابی و درمان این اسیب بزرگ.
    عزیز اگر دقت کنید

گفتن که در دوران جوانی مورد تجاوز چند نفر قرار گرفتند و بکارت خود را از دست دادند گرچه موضوع برایم سخت بود ولی به خاطر خیلی از عوامل و دوست داشتنش بخشیدمش
    ایشون گفتن باتوجه به علاقه ای که داشتن با باکره نبودنشون مشکلی نداشتن

اما اگر دقت کنید گفتند:

خیلی با هم در مورد زندگی زناشوییمان صحبت کردیم تا اینکه گفت قبل با کسی ارتباط داشته ولی رابطه ای در کار نبوده در سالهای بعد متوجه شدم که دایما عصبی هست و روز به روز زندگیمان به سردی میگراید تا بالاخره بعد از ماهها گفتگو گفت که با فردی از اقوامش که متاهل بوده رابطه زیاد داشته و همینطور یه پسر مجرد در فامیل و چند نفر دیگر در دوران دانشگاه با انکه در ان دوران بنده با ایشان برای ازدواج صحبت کرده بودم و به ایشان قول ازدواج بعد دانشگاهم را داده بودم
    ایشون بعد از تجاوزی که شده ((اونم اگر دروغ نگفته باشه که واقعا یک تجاوز بوده !)توبه نکرده که هیچ) با فردی از اقوامش که متاهل بوده رابطه زیاد داشته ! و همینوط با یه پسر مجرد درفایل و چند نفر دیگه در دانشگاه(هرزگی)( حتی باتوجه به اینکه این آقا با ایشون در مورد ازدواج در ددوران دانشگاه صحبت کرده بوده و قولش را بعد دانشگاه دادند !
    باتوجه به اینکه گفتند " زندگی شان رو به سردی میگراید " بدلیل اینکه درکل علاقه ای به ایشون ندارند و فقط برای اینکه آبرو ریزی نشه با ایشون ازدواج کردن!

آیا باز احساس نمیکنید زیادتر از حد توجیهاتتون غیر منطقی ( چرند ) است؟
    ویرایش توسط pesarbahal : 02-15-2017 در ساعت 03:50 PM

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33971
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

و چقدر تلخ است این ماجرا
    چرا که بعد از دوسال زندگی من هم همین بلا سرم اومد و معلوم شد در دوران 9-10 سالگی مورد تجاوز دوست پسر مادرش قرار گرفته و این روال تا سن 21 سالگی با افراد مختلف ادامه پیدا کرده /
    و مازاد بر این مصیبت /اکنون با مشاوره های مختلف و تست هوش و شخصیت /اثبات شد که خانوم بنده دچار اختلال روانیو کند ذهنیس /به همین خاطر مادرش تونسته این بلاها را سرش بیاره

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    عزیز اگر دقت کنید

اما اگر دقت کنید گفتند:

ایشون بعد از تجاوزی که شده ((اونم اگر دروغ نگفته باشه که واقعا یک تجاوز بوده !)توبه نکرده که هیچ) با فردی از اقوامش که متاهل بوده رابطه زیاد داشته ! و همینوط با یه پسر مجرد درفایل و چند نفر دیگه در دانشگاه(هرزگی)( حتی باتوجه به اینکه این آقا با ایشون در مورد ازدواج در ددوران دانشگاه صحبت کرده بوده و قولش را بعد دانشگاه دادند !
    باتوجه به اینکه گفتند " زندگی شان رو به سردی میگراید " بدلیل اینکه درکل علاقه ای به ایشون ندارند و فقط برای اینکه آبرو ریزی نشه با ایشون ازدواج کردن!

شما که دم از خدا پیامبر میزنید از کجا میدونید ایشون توبه نکرده باشه ؟؟؟؟؟!!!! تو قران به قضاوت نادرست خیلییی تاکیید شده و به شدت گناه حق الناسی هست

شما به چه حقی میشینید بنده خدارو قضاوت میکنی و ننگ هرزگی میزنی شاید اصلا همین سحر امروز این خانم توبه کرده باشه و از من و شما پاک تر شده باشه. و این وسط فقط و فقط تو گناه کاری باید بگردی این خانم و پیدا کنی و ازش حلالیت بطلبی این شماید که با قضاوت کثیفتون از یه زنا کار هم زنا کار ترین پس هواست و جمع کن دم از خدا و پیامبر و حلال حرومی میکنی هواست به این موردم باشه اون هرگناهی کنه به خودش کرده ولی تو داری تهمت میزنی

ادم هایی مثل شما گند زدن تو دین و با اخلاق کثیف و افتضاحی که دارید میشیند بیینید کی چیکار کرده ننگ بچسبونید قضاوت کنید ولی یه نگاه به خودتون نمیکنید که سر تا پا تو لجن و گناه فرو رفتی

عقق حال ادم بد شد

حالم بد میشه با ادم های مثل شما هم صحبت شم بلاک میکنم هرچی هم میخواید حرف مفت و چرند بزن

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

شما که دم از خدا پیامبر میزنید از کجا میدونید ایشون توبه نکرده باشه ؟؟؟؟؟!!!!
    لطفا پست را به دقت بخوانید گفته شد بعد از عمل زشت اولی !

تو قران به قضاوت نادرست خیلییی تاکیید شده و به شدت گناه حق الناسی هست

شما به چه حقی میشینید بنده خدارو قضاوت میکنی و ننگ هرزگی میزنی شاید اصلا همین سحر امروز این خانم توبه کرده باشه و از من و شما پاک تر شده باشه. و این وسط فقط و فقط تو گناه کاری باید بگردی این خانم و پیدا کنی و ازش حلالیت بطلبی این شماید که با قضاوت کثیفتون از یه زنا کار هم زنا کار ترین پس هواست و جمع کن دم از خدا و پیامبر و حلال حرومی میکنی هواست به این موردم باشه اون هرگناهی کنه به خودش کرده ولی تو داری تهمت میزنی

بازهم برداشت نادرست !

گفته شد در گذشته مانند یک ه*رزه رفتار میکرند

در پستی دیگر قبل از این پست اشاره به توبه کردن این خانم کردم:
    حالا که بچه دار شدید و به ظاهر این خانم توبه کرده بهتره به زندگیتون ادامه بدید و یه مشاوره برید و آینده رو یه جوری بسازید...

و این پست را فقط برای ارائه توضیح بیشتر به کاربر saba95 ارائه شد که استارتر مشکلی با باکره نبودن ایشون نداشتن و کوتاه اومدن مشکل از جای دیگه هست .....

لطفا زود قضاوت نکنید تا قضاوت شمارو ...

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

عزیز اگر دقت کنید

اما اگر دقت کنید گفتند:

نمیدونم چراکه با وجود اینکه میگم تمایلی به تبادل نظر باشما ندارم بازم منو نقل قول میکنید و میخوایید منو توجیه کنید.من به ایشون گفتم همسرشون رو درک کنن و باهاش همدردی کنن که این خااطره ی بد که حتی ممکنه باعث شده باشه رفتار های اشتباه مثل خیانت انجام بدن از بین بره حالا شما نمیفهمی مشکل از من نیست.خواهشا منو نقل قول نکنید واقعا حوصله توجیه کردنتون رو ندارم .با تشکر

15. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

شما که دم از خدا پیامبر میزنید از کجا میدونید ایشون توبه نکرده باشه ؟؟؟؟؟!!!! تو قران به قضاوت نادرست خیلییی تاکیید شده و به شدت گناه حق الناسی هست

ادم هایی مثل شما گند زدن تو دین و با اخلاق کثیف و افتضاحی که دارید میشیند بیینید کی چیکار کرده ننگ بچسبونید قضاوت کنید ولی یه نگاه به خودتون نمیکنید که سر تا پا تو لجن و گناه فرو رفتی

عقق حال ادم بد شد

حالم بد میشه با ادم های مثل شما هم صحبت شم بلاک میکنم هرچی هم میخواید حرف مفت و چرند بزن

من فقط و فقط تاسف میخورم.همین وبس.ما نمیتونیم دیگران رو تغییر بدیم مگر اینکه هر ادمی خودش به این نتیجه برسه که باید خودشو عوض کنه فقط دیدمون نسبت بهشون عوض میشه و نتیجه میگیریم دیگه با این افراد وارد هیچ بحث یا صحبتی نشیم.

17. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نمیدونم چراکه با وجود اینکه میگم تمایلی به تبادل نظر باشما ندارم بازم منو نقل قول میکنید و میخوایید منو توجیه کنید.من به ایشون گفتم همسرشون رو درک کنن و باهاش همدردی کنن که این خااطره ی بد که حتی ممکنه باعث شده باشه رفتار های اشتباه مثل خیانت انجام بدن از بین بره حالا شما نمیفهمی مشکل از من نیست.خواهشا منو نقل قول نکنید واقعا حوصله توجیه کردنتون رو ندارم .با تشکر
    نیاز به توجیه کردن من نیست
    توجیحات خودتان را اصلا ح کنید

انشالله سعی میکنم برای اصلاح توجیحات شما وقت نگذارم

زیرا خانم ها بسیار از هم(به جز مادر شوهر و خواهر شوهر و هم عاروس) دفاع میکنند و کاری نمیشه کرد ![replacer_img]
    این موضوع ( دفاع ) به قدری جدی هست که برنامه دست به نقد دیشب به نقد این موضوع در قالب طنز پرداخته بود

پیشنهاد میکنم تکرار برنامه رو نگاه کنید

19. کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    وقتی اعتماد تو زندگی ازبین میره میشه مثله ی خانه با پایه های سست و شکننده ک باید منتظر فروریختنش باشی و اگه در این خانه بمانی نبتید از ریزش اوار بر سرتون شکایت کنید
    حالا ببینید قدرتش را دارید؟!!

یا علی مدد

21. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد