نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بوی بد دهان همسرم

20979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34008
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بوی بد دهان همسرم

با سلام
    من مدت 5 ماه هست که ازدواج کردم و البته 8 ماه هم عقدم بودیم. در مدت عقد متوجه شدم که دهان خانومم بو میده و البته بویی که خیلی باعث آزارم می شد. واقعا دست خودم نبود که در مقابل این قضیه بیولوژیکی هیچ عکس العملی نشون ندم که این موضوع در انتهای عقد خودش خیلی روی رابطه ما تاثیر منفی گذاشت.

آخه خانوم من روحیه بسیار حساس و شکننده ای داره و به سرعت عصبی و ناراحت میشه و البته هنگام عصبانیت این بو دوچندان هم میشه . اونکه در انتهای دوران عقد متوجه عکس العمل های من شد باعث شد که ما در همون دوران عقد دعواهایی رو داشته باشیم که البته بیشتر بخاطر عصبانیت شدید خانمم بود. حتی تصمیم گرفتیم تو همون دوران از هم جدابشیم اما تصمیم گرفتیم به جای جدایی به درمان رو بیاریم.

خانمم که این موضوع خیلی ناراحتش کرده بود برای مداوا تن به هر دارو و هر دستور پزشک چه مدرن و چه سنتی میداد. اما از همون موقع تقریبا مشخص بود که علت به سادگی شناسایی نمیشه و همچنان اون بو که منو خیلی اذیت می کرد ادامه داشت.

رابطه ما سر این قضیه روز به روز بدتر میشد خب شما در نظر بگیرید که مهمترین قسمت زندگی مشترک که در آغوش گرفتن و بوسیدن هست واقعا برای من شده بود عذاب آورترین کار دنیا. هر بار از ترس حس کردن بوی خانومم سعی می کردم خیلی توی صورتش نفس نکشم و تا اونجایی که ممکن هست از این کار اجتناب می کردم. خب شرایط برامون خیلی سخت تا اینکه فشار های خانواده ایشون برای ازدواج بالا گرفت و به طور غیر مستقیم خانوادش و مستقیم خودش منو برای ازدواج تو منگه گذاشتن. خب مادر ایشون نظرش این بود که اگه ازدواج کنید به آرامش میرسید و البته مشکل دختر ایشون که به گفته خود ایشون می گفتن عصبی هست حل میشه. من هم با این موضوع موافقت کردم و شرایط باری ازدواج فراهم کردن و البته خانواده خانمم هم تو این مسئله کمک کردن و بساط عروسی رو راه انداختیم.
    بعد از ازدواج همچنان این بو منو آزار می داد بطوری که واقعا داشتن ارتباط جنسی برام سخت و سختر می شد.
    شرایط کاری من طرح اقماری (14 روز کار و 14 روز مرخصی) هست و البته خودتون می دونید کسی که 14 روز از خانواده دور هست توقع داره وقتی بر میگرده پیش خانواده از لحاظ جنسی واقعا تخلیه بشه ولی برای من شاید یکی دو روز اول این مسئله وجود داشت اما بعدش بخاطر همین بوی بد دهان کلا این احساس از سرم می افتاد.
    نا گفته نماد خانمم خیلی واقعا منو دوست داشت و داره و تمام تلاشش می کرد که من احساس خوبی داشته باشم و سعی می کرد به خودش و خونه به خوبی برسه و همه چیزو برای اومدن من از کار فراهم کنه .
    مجدد با توجه به اینکه این مشکل همچنان باقی بود مجدد دکتر های سنتی دیگری و امتحان کردیم ... نا گفته نماند که دکترا تشخیص دادن که این مشکل از معده خانمم هست و هر نوع دارو و آنتیبیوتیکی که دکترها میدادن خانمم مصرف می کرد ولی هیچ نتیجه خاصی عایدمون نشد. خلاصه بعد از 5 ماه که از زندگیمون می گذره فقط من سعی کردم با این موضوع کنار بیام و بسازم . متاسفانه عشقمون واقعا رو به نابودی رفت تو این مدت و الان بعد از این مدت وقتی من می خوام برگردم از سر کار به خونه واقعا وحشت دارم ... ما تو این مدت سر این مسئله خیلی با هم دعوا داشتیم... آخه ایشون به من می گفت وقتی که این بو رو حس کردی به من اطلاع بده ولی من که میدیدم این همه دارو مصرف می کنه و هیچ فایده ای نداشته دلم نمیومد که نا امیدش کنم و بگم که هیچ تاثیری نداشته به همین خاطر از هر بار که می پرسید سعی می کردم چندبارش بهش نگم که یه بار فهمید که بهش دروغ گفتم و به شدت ناراحت و عصبانی شد.
    الان حسابی مستهسل شدم و با توجه به این مشکلات خود ایشون تصمیم گرفته که جدا بشیم و من هم دارم سعی می کنم راهی پیدا کنم ولی هر چند که خودم هم نا امید شدم و فک می کنم هیچ راهی جز جدایی وجود نداره...
    لطفا منو کمک کنید که وضعم خیلی خراب و داغون هست...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بوی بد دهان همسرم

دوست عزیز این مشکل غیرقابل حل و تخریب‌کننده نیست. البته قبول دارم که می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. مخصوصا این‌که همسر شما مرد خوبی است و نمی‌خواهید رابطه‌تان خراب شود.

مانند هر انتقاد دیگر در زندگی زناشویی قبل از مطرح کردن انتقادتان باید حساب عزت نفس همسرتان را بکنید.

او را به خاطر خوبی‌هایی که دارد، ستایش کنید. رفتار صمیمانه شما باعث می‌شود بجای آن که در جایگاه متهم قرار بگیرد، درک کند شما برای گرم‌تر شدن رابطه‌تان چنین موضوعی را بیان می‌کنید.

حتما این موضوع را در خلوت مطرح کنید. از او بخواهید برای گرم‌تر شدن ارتباط‌تان، مراقب بهداشتش باشد. خالی از لطف نیست که اشاره‌ای به حفظ شان او در محل کار هم داشته باشید.

البته مانند هر تغییر رفتار دیگر، نمی‌توانید توقع داشته باشید

در عرض چند روز همسرتان به یک مرد شیک‌پوش و خوش بو تبدیل شود اما قدم قدم او را از وضع فعلی‌اش دور کنید.

یادتان نرود باید این حس را به او منتقل کنید که این مشکل مانع از دوست داشتن او نشده است.

و مواردی چون وجود دندان خراب و وجود سینوزیت رو در ایشون بررسی کنید چون در بوی دهان بسیار تاثیرگذار هستند
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

نسخه دکتر خیراندیش:

بوی بد دهان به سه دلیل بوجود می آید که جهت از بین بردن بوی دهان باید علت اصلی را درمان نمود:

۱- سینوزیت و ریزش سینوسی شبانگاه

۲ـ عفونت دهان : استفاده از خمیر دندان عسل و نمک. ( ۵ واحد عسل + ۲ واحد نمک )

۳ـ اختلال گوارشی ( سردی معده ) : نخوردن آب بین غذا ـ آب سرد نخوردن ـ استفاده از جوشانده عرق نعناع با بارهنگ ( ۱ لیوان عرق نعناع + ۱ قاشق مربا خوری بارهنگ را ۱۰ دقیقه آرام جوشانده و بعد از ولرم شدن ۱ قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید و شب موقع خواب میل شود)

در مورد خانم شما به احتمال زیاد مورد سوم صدق میکنه

4. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    تشخیص عامل سخت هست
    مسواک و نخ دندون استفاده بشه
    یکی رو میشناختم از چند مترییش نمیتونستی رد بشی بوی بد میدادبعد رفت کیسه صفرا شو در اورد انداخت دور هیچ بویی نمیداد
    مشکلی نیست که حل نشه پیش متخصص های مجرب نه این جدیدی ها که فقط فکر پولن ببریدش کسایی که کاربلد باشن درمان میشه
    دهان شو از اون قرمزا که تلخه مصرف بشه
    جوش شیرین رو حتما امتهان کن -به هیچ وجه نخوردش-فقط مسواک بشه %1000000000000000000000000000000

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40494
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش خود منم این مشکل رو دارم. واقعا خود من بیشتر از بقیه اذیت می شم. هر کاری هم کردم فایده نداره. به خاطر بوی بد دهان من یکساله که تون صدام به شدت اومده پایین چون اعتمادبنفسمو از دست دادم و خیلی وقتا نمی تونم تشخیص بدم بو می ده یا نه. احساس می کنم دایما بو میده. دو اینکه به شدت کم حرف شدم مثلا طرف ازم سوالی می پرسه من به جای توضیح دادن می گم نه یا اره. بعد طرف پیش خودش فکر می کنه من چقد روابط اجتماعیم افتضاحه و شبیه روبات می مونم. حتی ارتباط چشمی هم ندارم. خیلی وقتا موقع حرف زدن رومو میکنم اونور حرف می زنم. فکر کنید این حرکت از نگاه بقیه چقدر زشته و کسی نمی دونه من بیچاره مشکلم روابط اجتماعی نیست. خلاصه به خاطر بوی دهان تبدیل شدم به یه آدم دیگه.....خودم نیستم....واقعا دردناکه. من ده ساله این مشکلو دارم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط الیسان نمایش پست ها
    راستش خود منم این مشکل رو دارم. واقعا خود من بیشتر از بقیه اذیت می شم. هر کاری هم کردم فایده نداره. به خاطر بوی بد دهان من یکساله که تون صدام به شدت اومده پایین چون اعتمادبنفسمو از دست دادم و خیلی وقتا نمی تونم تشخیص بدم بو می ده یا نه. احساس می کنم دایما بو میده. دو اینکه به شدت کم حرف شدم مثلا طرف ازم سوالی می پرسه من به جای توضیح دادن می گم نه یا اره. بعد طرف پیش خودش فکر می کنه من چقد روابط اجتماعیم افتضاحه و شبیه روبات می مونم. حتی ارتباط چشمی هم ندارم. خیلی وقتا موقع حرف زدن رومو میکنم اونور حرف می زنم. فکر کنید این حرکت از نگاه بقیه چقدر زشته و کسی نمی دونه من بیچاره مشکلم روابط اجتماعی نیست. خلاصه به خاطر بوی دهان تبدیل شدم به یه آدم دیگه.....خودم نیستم....واقعا دردناکه. من ده ساله این مشکلو دارم.
    این لینک رو بخونید درمانتون همینه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44409
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام ، عجب نظری!!! چقدر دقیق هستین شما!!!
    متاسفانه شما شرح مشکل این دوست عزیز رو اونقدر بدون دقت و سرسری خوندین که متوجه نشدین که این دوست عزیز با تکرار چندباره این جمله که:"خانمم دهانش بوی بدمیده"مشکلشون رو شرح دادند پس ایشون آقا هستند(آقا ها معمولا مذکرند)که درخصوص مشکلخانمشون(که طبیعتا مونث هستند)راهنمایی خواستن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)