نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: وسواس فکری عملی خودارضایی

8459
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34047
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری عملی خودارضایی

سلام؛ برای اولین بار هست که این مشکل رو با کسی در میون میزارم. مشکلی که سالهاست ازش رنج می برم و به بیماری تبدیل شده. شاید حرفام براتون عجیب باشه ولی امیدوارم بدون قضاوت و پیش ذهنیت راهنمایی کنید.
    من نزدیک 21 سالمه و یادم میاد از زمان دبستان که هنوز اسپرم هم نداشتم این تفکرات سراغم اومد، چطورش رو نمیدونم! و تا الان ادامه داشته. میتونم به جرات بگم در چندسال گذشته سابقه نداشته دو هفته کامل و بطور مداوم این ذهنیت و این کار رو از خودم دور کنم و ارادم بعد از چند روز شکسته شده. خودارضایی من دیگه بصورت وسواس فکری عملی تبدیل شده و با فکر کردن سراغم میاد و بعد از اتمامش هست که پشیمونی سراغم میاد و میگم آخرین بار هست تا اینکه چند ساعت بعد دوباره... متاسفانه این تفکرات سر کلاس درس هم سراغم میومد..
    دیگه برام یه چیز ارادی نیست، جزوی از مکررات ذهنیتم شده، برای خودم نامه نوشتم، برچسب نوشتم زدم به اتاقم، ورزش رفتم، به خدا توکل کردم، از فیلم و عکس ها دوری کردم و میکنم، مقاله خوندم، تو این چندسال خیلی رو خودم کار کردم ... نه که نه، نشد. بازم تاکید میکنم این ذهنیت برام وسواس فکری شده و لذتش همون چندثانیس که اون هورمونی که ترشح میکنه و لذت و ارامش چندثانیه ای میده مثل یک ارام بخش برای مغزم شده و براش نیاز روزانه شده! مثل یک ادم معتاد.
    متاسفانه دفعات زیاد باعث شده نیرو و ذهنیتم تحلیل بره و نمیدونم چه کار کنم، زیاد تفکرات مذهبی ندارم که مثلا پیشنهاد نماز و قران و روزه گرفتن بدید! خودمم نمیدونم چه انتظار راهنمایی از شما داشته باشم که بتونه معجزه کنه من از خداهم طلب معجزه کردم برای این بیماری.. فقط خواستم در میون بزارم بلکه گهگاهی هم خودم به این پست مراجعه کنم حرفای خودم و شما روم تاثیر بزاره و بتونم کنترل تفکراتمو بدست بگیرم و بتونم لذت و آرامبخش سالمی برای مغزم جایگزین این تفکرات ناسالم کنم، چیزی که اجازه نده ارادم بعد از چند روز بشکنه.
    ببخشید طولانی شد. ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : وسواس فکری عملی خودارضایی

دوست عزیز این مشکل شما بیماری نیست

این یک حس طبیعیه و شما باید درکش کنید و باهاش کنار بیایت

به هر حال وقتی سطح هورمون در خون شما بالا میره باید راهی برای خروج داشته باشه که گاهی برای افراد بصورت احتلام در خواب رخ میده

پس از صورت هدف از ذهنتون خارجش کنید و به بدنتون مواد مغذی رو برسونید و خودتون رو از وسواسهای فکری دور کنید تا به ازدواج برسید

چون مشکل خودارضایی شما با ازدواج حل میشه ولی وسواس فکری میتونه برای همیشه همراهتون بشه

به همین خاطر با مسایل طبیعی در بدنتون طبیعی و با درک رفتار کنید نه بعنوان دشمن

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

هر چه زودتر ازدواج کن درمانش فقط همینه

5. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

این کلیپ را گوش بده

http://www.aparat.com/v/AIGn9

7. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود.
    افراط زیاد در هر چیز بد است.
    ازدواج کنید اگر شرایطش را دارید, اگر نه بدنبال دوست دختر باشید
    دوسدخترخوب نیس

9. کاربران زیر از خود بابت این پست مفید تشکر کرده اند

N.f

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشان مذهبی نیستند یاد بگیرید قوانین شما فقط مخصوص خودتان است به دیگران بسط ندهید
    عزیزم مگه مذهب رشته تحصیلی هست که به دلخواه انتخابش کنیم یا تغییر بدیم یا اصلا ادامش ندیم
    مذهب از طرف خدا و برای راهنمایی ما اومده
    قطعا حرفی که میزنم از لحاظ علمی هم ثابت میشه
    انقد فکرای جنسی نکن پسر برو دو کلوم درس بخون قرآن بخون برو تفریح چمیدونم یه غلطی بکن دیگه این فکرا از سرت میپره

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مذهب انتخابیست اولا (خود خدای شما هم گفته)
    دوما کی فکر جنسی کرد؟ شمایید شب تا صب دغدغه این دارید که کی دنبال کدام دختر است
    هروقت اثبات علمی آمد بفرمایید ما می پذیریم
    میگم نحوه برخورد خانواده باهات چطوره؟
    یادمه یه پست زدی قبلا گفتی کسی آدم حسابم نمیکنه

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33316
    تشکـر
    49
    تشکر شده 50 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Qaribe نمایش پست ها
    سلام؛ برای اولین بار هست که این مشکل رو با کسی در میون میزارم. مشکلی که سالهاست ازش رنج می برم و به بیماری تبدیل شده. شاید حرفام براتون عجیب باشه ولی امیدوارم بدون قضاوت و پیش ذهنیت راهنمایی کنید.
    من نزدیک 21 سالمه و یادم میاد از زمان دبستان که هنوز اسپرم هم نداشتم این تفکرات سراغم اومد، چطورش رو نمیدونم! و تا الان ادامه داشته. میتونم به جرات بگم در چندسال گذشته سابقه نداشته دو هفته کامل و بطور مداوم این ذهنیت و این کار رو از خودم دور کنم و ارادم بعد از چند روز شکسته شده. خودارضایی من دیگه بصورت وسواس فکری عملی تبدیل شده و با فکر کردن سراغم میاد و بعد از اتمامش هست که پشیمونی سراغم میاد و میگم آخرین بار هست تا اینکه چند ساعت بعد دوباره... متاسفانه این تفکرات سر کلاس درس هم سراغم میومد..
    دیگه برام یه چیز ارادی نیست، جزوی از مکررات ذهنیتم شده، برای خودم نامه نوشتم، برچسب نوشتم زدم به اتاقم، ورزش رفتم، به خدا توکل کردم، از فیلم و عکس ها دوری کردم و میکنم، مقاله خوندم، تو این چندسال خیلی رو خودم کار کردم ... نه که نه، نشد. بازم تاکید میکنم این ذهنیت برام وسواس فکری شده و لذتش همون چندثانیس که اون هورمونی که ترشح میکنه و لذت و ارامش چندثانیه ای میده مثل یک ارام بخش برای مغزم شده و براش نیاز روزانه شده! مثل یک ادم معتاد.
    متاسفانه دفعات زیاد باعث شده نیرو و ذهنیتم تحلیل بره و نمیدونم چه کار کنم، زیاد تفکرات مذهبی ندارم که مثلا پیشنهاد نماز و قران و روزه گرفتن بدید! خودمم نمیدونم چه انتظار راهنمایی از شما داشته باشم که بتونه معجزه کنه من از خداهم طلب معجزه کردم برای این بیماری.. فقط خواستم در میون بزارم بلکه گهگاهی هم خودم به این پست مراجعه کنم حرفای خودم و شما روم تاثیر بزاره و بتونم کنترل تفکراتمو بدست بگیرم و بتونم لذت و آرامبخش سالمی برای مغزم جایگزین این تفکرات ناسالم کنم، چیزی که اجازه نده ارادم بعد از چند روز بشکنه.
    ببخشید طولانی شد. ممنون.
    با سلام،
    اگر از رفتن به مشاور و گفتن مشکلتان خجالت می‌کشید، می‌توانید به بهانه وسواس فکری به مشاور یا روانپزشک مراجعه نمایید. چون حذف این وسواس گاهی نیازمند درمان دارویی است. گاهی این عمل راهی برای کاهش اضطراب است که آن هم با مشاوره کاهش می‌یابد. یک نکته اینکه شما هیچ وقت این کار را جلوی کسی انجام نمی‌دهید. یعنی وجود وسواس هم شما را از اراده تهی نمی‌کند. پس یک نکته بسیار مهم این است که تنها نباشید. از افراد و دوستان بی‌حیا دوری کنید و دوستان سالم انتخاب نمایید. ورزش هم ورزش دست جمعی مثل فوتبال یا بسکتبال از ورزش‌های انفرادی مثل بدنسازی بهتر است. ذکر موثر برای نجات از افکار وسواسی ذکر "لا حول و لا قوه الا بالله" است.

13. 2 کاربران زیر از hamdask بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    تشکر شده 29 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ودرود

این فایل رو دتلود کنید که درباره خودارضایی و راه های ترک آن توضیح دادم.خیلی راحت میتونید با شنیدن این فایل صوتی ،خودارضاییتون رو ترک کنید.مطمئن باشید.
    tarke-khoderzaee2

اگه دان نشد ، لطفا به وبلاگم سر بزنید
    کلید های پنهان زندگی
    کلیدهای پنهان زندگی

در وبلاگم دوتا فایل گذاشتم ،که لینک بالایی ساخته خودمه و لینک دیگه رو از یه منبع گرفتم.

موفق باشید دوست گرامی.

15. کاربران زیر از peyman5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43196
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به کاربر عزیز ومحترم
    راسیاتش من هم به نوعی وسواس فکری در مورد این عمل داشتم ولی زیاد به خود سخت نگیرید در این عادت ناپسند
    از من می شنوید دوره های کوتاه ترک برای خود در نظر بگیرید وکم کم مدت این دوره ها رو زیاد کنید کتاب های مفید مطالعه کنید از جمله کتاب های خوب می تونم بهتون کتاب های مشاوره ای دکتر شهاب اناری رو برای تقویت اراده معرفی کنم
    ویرایش توسط AliMahdi : 05-02-2020 در ساعت 04:18 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)