نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دوستی پسر با پسر

4019
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34143
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی پسر با پسر

سلام . من چند وقتیه با یکی تو مدرسه آشنا شدم و با هم دوستیم اما به نظرم دوستیه من با اون شخص یه طرفس و یه جورایی شک دارم که آیا اون هم علاقه ای به دوستی با من داره یا نه . میخواستم ببینم راهی داره که متوجه بشم اون هم به دوستیه با من علاقه داره یا نه ؟ مثلا ، میشه از حرکاتش فهمید که به من علاقه داره ؟ واقعا بچه باحالیه و تو معرفت هیچ وقت برام کم نزاشته اما نمیدونم چرا همش فکر میکنم نصبت به من تو مدرسه سرد رفتار میکنه. مثلا اونقدر که با بچه های دیگه بگو بخند میکنه با من صحبت نمیکنه . اما بیرون مدرسه رفتارش نصبت به من تغییر میکنه و با هام بیشتر گرم میگیره . واقعا گیج شدم . ممنون میشم کمکم کنید.
    ویرایش توسط مهدی دانش پژوه : 02-28-2017 در ساعت 08:11 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوستی پسر با پسر

دوست عزیز رویکرد ما با شما مشابه تمام افرادی است که رابطه دوستی را از حد خاج کرده و وابسته عاطفی می شوند.
    علاقه و وابستگى به دوستان تا وقتى که موجب اخلال در برنامه زندگى و کارى انسان، مشغولیت ذهن و ضعف اراده و عدم اعتماد به نفس و ضعف ایمان نگردد اشکالى ندارد،
    البته بهترین سیاست در این مسائل، میانه‏روى است و زیاده‏روى و افراط در آن موجب به وجود آمدن مشکلات ذکر شده خواهد گشت. همچنین تذکر این نکته ضروری است
    که افراط در اینگونه وابستگی ها به زندگی آینده شما به صورت جدی آسیب می رساند زیرا هزینه کردن عواطف بیش از حد معمول با دوستان، باعث می شود در آینده نتوانند
    روابط عاطفی وجنسی مطلوبی با همسر خود داشته باشید، چون هر انسانی دارای یک منبع محدودی از انرژی روانی است و همین طور که توانایی جسمانی او محدود است
    انرژی های روانی او نیز محدود است بنابراین باید این انرژی ها را به موقع، به تدریج و با احتیاط هزینه کرد.
    یکی دیگر از آسیب های خطرناک وابستگی های افراطی، ضعیف شدن اراده و محدود شدن قدرت انتخاب است، زیرا افراد وابسته در تصمیم گیری های خود نیز به دیگران وابسته می شوند
    و نمی توانند به موقع و به نحو صحیح تصمیم بگیرند. علاوه بر آن ممکن است فرد مورد نظر پس از اتمام دوران دبیرستان و ورود به دانشگاه شما را ترک کرده و شما دچار استرس و فشار روانی شدید شوید. دوست عزیز با توجه به ریشه ای بودن مشکل شما پیشنهاد ما به شما مراجعه به روانشناس شناختی برای بررسی وابستگی های عاطفی می باشد.موفق باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوستی پسر با پسر

سلام.من 17 سالمه و یک دوست همسن خودم دارم که چندساله باهم دوست هسیم.ولی متاسفانه این دوستم جدیدا با ادمای جدید میره بیرون و سیگار،قلیون،... میکشه.و من واقعا دلم به حالش میسوزه و نمیدونم باید چیکار کنم که از این مخمصه بیاد بیرون.لطفا اگه میشه راهنمایی کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)