نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: تومور مغزی و تشنج

2475
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تومور مغزی و تشنج

سلام دوستان
    من مدتیه که متوجه شدم که تومور مغزی دارم و از وقتی متوجه شدم ، پزشگ برای کنترل توده برای من یک قرص تجویز کرد که با خوردنش متاسفانه بدن من وابسته شده و اگر قرص رو نخورم امکان داره که تشنج کنم ... و متاسفانه حدود 1 سال پیش برای اولین بار توی خوابم تشنج کردم و وقتی به هوش اومدم و به حال اومدم که داشتن منتقلم میکردن به بیمارستان ... بعد از اون ، این اتفاق 3 بار دیگه هم اتفاق افتاده که متاسفانه این مساله از همون دفعه اول برای همسرم مشکل ایجاد کرده که با تکرار تشنج ها بیشتر شده .
    مشکلی که برای همسرم ایجاد شده اینه که متاسفانه همسرم تو خونه احساس امنیت نداره و نمیتونه شبها بخوابه و میگه که هر لحظه احساس میکنه که من تو حالت تشنج هستم و دارم تشنج میکنم و اون هم تنهاست و کاری هم از دستش بر نمیاد ... همونطور که میدونید تو حالت تشنج آدم به شکل ترسناکی شروع به لرزش میکنه و چهره تغییر میکنه و ... و همسرم میگه که هر لحظه و مخصوصا موقع خواب یا وقتهایی که من خوابم تصویر ذهنی داره که این اتفاق افتاده و میترسه و کاری نمیتونه انجام بده . خیلی وقتها ممکنه توی خواب منو با وحشت بیدار کنه و صدام بزنه که بیدار میشم و میبینم چیزی هم نشده ولی اون فکر کرده من تشنج دارم
    از عزیزانی که میتونن توی این مورد راهنمایی کنن ممنون میشم و پیشاپیش سپاسگذارم که ما رو راهنمایی بفرمایند ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34188
    تشکـر
    21
    تشکر شده 28 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکل تشنج من که باعث شده همسرم در خواب وحشت داشته باشه

خدا بهتون کمک کنه . ناراحت شدم . وای فقط یه زن میتونه از دل همسرتون خبرداشته باشه که چقدر نگرانتونه . اصلا نمیدونم چی باید بگم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام آقا وحید

ان شاءالله هرچه زودتر بهبودی کامل رو به دست بیارید

راستش من حال خانمتون رو درک میکنم

مادر من مدتی پیش دچار تشنج شدن که البته یه فشار عصبی بود و خدا رو شکر رفع شد

دکتر به ایشون هم قرص داد و الان حالشون خوبه، و حتی گفتن که اگه خسته و عصبی نشه مشکلی براش پیش نمیاد دیگه شکر خدا

نزدیکه به دو ماه از اون جریان میگذره

اما من هنوز وحشت دارم ازش

خیلی وحشت شدید و اضطراب آور....با اینکه دیگه تکرار نشده شکر خدا

تا یه ماه اول کنار مامانم میخوابیدم...خواب که نه...دراز میکشیدم و تا صبح نگاه میکردم به مامانم که نفسش تنظیم باشه

انقدر رو یه سمت بدنم دراز کشیده بودم که تمام تنم درد میکرد ولی نمیتونستم بخوابم از استرس

الان یه ذره خروپف کنه تو خواب من صدبار بیدارش میکنه انقد که دیگه مامانم میگه تو رو خدا بذار بخوابم چیزیم نیس

واقعا کسی نمیتونه بگه باید برای همسرتون چیکار کرد چون خیلی حس بد و دردناک و وحشتناکی هس

تنها راهش اینکه از همسرتون بخواید که بره پیش یه روانشناس ، احتمالا دچار استرس پس از سانحه شدن

اگه لازم باشه بهشون قرص آرامبخش و ضداضطراب میدن

و یه چیز دیگه که بهتر هست اینکه از همسرتون بخواید کمک ها آموزش های اولیه رو ببینه

تا در صورت خدایی نکرده تشنج دوباره ی شما دست و پاشو گم نکنه

و به جای هول شدن بهتون کمک کنه

اینجوری در واقع با ترسش مقابله میکنه که بهترین روش هم برای ترس همین هس

امیدوارم هرچه زودتر خوب بشید تا خانمتون هم از این استرس خلاص بشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدتیه که متوجه شدم که تومور مغزی دارم و از وقتی متوجه شدم ، پزشگ برای کنترل توده برای من یک قرص تجویز کرد که با خوردنش متاسفانه بدن من وابسته شده و اگر قرص رو نخورم امکان داره که تشنج کنم ... و متاسفانه حدود 1 سال پیش برای اولین بار توی خوابم تشنج کردم و وقتی به هوش اومدم و به حال اومدم که داشتن منتقلم میکردن به بیمارستان ... بعد از اون ، این اتفاق 3 بار دیگه هم اتفاق افتاده که متاسفانه این مساله از همون دفعه اول برای همسرم مشکل ایجاد کرده که با تکرار تشنج ها بیشتر شده .
    مشکلی که برای همسرم ایجاد شده اینه که متاسفانه همسرم تو خونه احساس امنیت نداره و نمیتونه شبها بخوابه و میگه که هر لحظه احساس میکنه که من تو حالت تشنج هستم و دارم تشنج میکنم و اون هم تنهاست و کاری هم از دستش بر نمیاد ... همونطور که میدونید تو حالت تشنج آدم به شکل ترسناکی شروع به لرزش میکنه و چهره تغییر میکنه و ... و همسرم میگه که هر لحظه و مخصوصا موقع خواب یا وقتهایی که من خوابم تصویر ذهنی داره که این اتفاق افتاده و میترسه و کاری نمیتونه انجام بده . خیلی وقتها ممکنه توی خواب منو با وحشت بیدار کنه و صدام بزنه که بیدار میشم و میبینم چیزی هم نشده ولی اون فکر کرده من تشنج دارم
    از عزیزانی که میتونن توی این مورد راهنمایی کنن ممنون میشم و پیشاپیش سپاسگذارم که ما رو راهنمایی بفرمایند ...
    سلام

عزیز مطلب شما را خواندم و امید دارم با پیشرفت روز افزون علمی که خیلی هم شدید شده حتی به ساعت و ثانیه رسیده راه و روش درمانی کاملی برای مشکل شما ایجاد شه

البته از سن و سال خودتان و همسرتان و روابطتتون و چمد ساله در زندگی مشترکید و فرزند و یا فرزندان ..... و شغل و کار هر دو و.... نفرمودید. ولی همسر شما اصطلاحا دچار وحشت پس از حادثه ptsd

و حالا وحشت از وحشت کردن! که کاملا شناخته شده است.

در هر صورت پیشنهاد میکنم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود رجوع کنید جهت مشاوره و نوع برخورد با همدیگه و برخورد درست با بیماری شما.

با ارزوی موفقیت و سلامتی

پیروز باشید

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از همدلیتون

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام آقا وحید

ان شاءالله هرچه زودتر بهبودی کامل رو به دست بیارید

راستش من حال خانمتون رو درک میکنم

مادر من مدتی پیش دچار تشنج شدن که البته یه فشار عصبی بود و خدا رو شکر رفع شد

دکتر به ایشون هم قرص داد و الان حالشون خوبه، و حتی گفتن که اگه خسته و عصبی نشه مشکلی براش پیش نمیاد دیگه شکر خدا

نزدیکه به دو ماه از اون جریان میگذره

اما من هنوز وحشت دارم ازش

خیلی وحشت شدید و اضطراب آور....با اینکه دیگه تکرار نشده شکر خدا

تا یه ماه اول کنار مامانم میخوابیدم...خواب که نه...دراز میکشیدم و تا صبح نگاه میکردم به مامانم که نفسش تنظیم باشه

انقدر رو یه سمت بدنم دراز کشیده بودم که تمام تنم درد میکرد ولی نمیتونستم بخوابم از استرس

الان یه ذره خروپف کنه تو خواب من صدبار بیدارش میکنه انقد که دیگه مامانم میگه تو رو خدا بذار بخوابم چیزیم نیس

واقعا کسی نمیتونه بگه باید برای همسرتون چیکار کرد چون خیلی حس بد و دردناک و وحشتناکی هس

تنها راهش اینکه از همسرتون بخواید که بره پیش یه روانشناس ، احتمالا دچار استرس پس از سانحه شدن

اگه لازم باشه بهشون قرص آرامبخش و ضداضطراب میدن

و یه چیز دیگه که بهتر هست اینکه از همسرتون بخواید کمک ها آموزش های اولیه رو ببینه

تا در صورت خدایی نکرده تشنج دوباره ی شما دست و پاشو گم نکنه

و به جای هول شدن بهتون کمک کنه

اینجوری در واقع با ترسش مقابله میکنه که بهترین روش هم برای ترس همین هس

امیدوارم هرچه زودتر خوب بشید تا خانمتون هم از این استرس خلاص بشه
    سلام.ممنونم
    امیدوارم مشکل شما هم بزودی حل بشه
    منم سعی میکنم همسرم وشما رو درک کنم ، ولی میدونم که هرچقدر هم سعی کنم بازم نمیتونم اون حس و حال رو که باعث میشه در اوج خستگی نتونی از ترس بخوابی رو بفهمم و فقط ازین بابت ناراحتم و و دارم سعی میکنم به حل این موضوع کمک کنم
    در هر حال از شما بابت راهنمایی و همدلیتون سپاسگذارم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز مطلب شما را خواندم و امید دارم با پیشرفت روز افزون علمی که خیلی هم شدید شده حتی به ساعت و ثانیه رسیده راه و روش درمانی کاملی برای مشکل شما ایجاد شه

البته از سن و سال خودتان و همسرتان و روابطتتون و چمد ساله در زندگی مشترکید و فرزند و یا فرزندان ..... و شغل و کار هر دو و.... نفرمودید. ولی همسر شما اصطلاحا دچار وحشت پس از حادثه ptsd

و حالا وحشت از وحشت کردن! که کاملا شناخته شده است.

در هر صورت پیشنهاد میکنم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود رجوع کنید جهت مشاوره و نوع برخورد با همدیگه و برخورد درست با بیماری شما.

با ارزوی موفقیت و سلامتی

پیروز باشید

دکتر

سلام آقای دکتر
    سال نوتون مبارک
    سپاسگذارم از دعای خیرتون
    و ممنونم از راهنماییتون .

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1234 نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر
    سال نوتون مبارک
    سپاسگذارم از دعای خیرتون
    و ممنونم از راهنماییتون .
    سال نو بر شما هم مبارک

با ارزوی بهترین برای شما و خانواده و تمامی هموطنان عزیز

سپاس
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تومور مغزی و تشنج

سلام امیدوارم زودتر حالتون روبه بهبودی بره تومور اگر بدخیم نیست چرا با جراحی خارجش نمیکنن ؟ حتما خوش خیمه که مرخصتون کردن پس چرا با جراحی درش نمیارید ؟
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تومور مغزی و تشنج

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    سلام امیدوارم زودتر حالتون روبه بهبودی بره تومور اگر بدخیم نیست چرا با جراحی خارجش نمیکنن ؟ حتما خوش خیمه که مرخصتون کردن پس چرا با جراحی درش نمیارید ؟
    س
    سلام و ممنونم
    تشخیص خوش خیم یا بدخیم بودنش ظاهرن به این سادگی نیست . پیشنهاد پزشک عمله ولی به دلایلی هنوز قسمت نشده که اینکارو انجام بدم ... انشالا به زودی ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد