نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: انتخاب رشته دندان یزشکی

1223
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب رشته دندان یزشکی

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من سال88 پیش داشگاهیمو گرفتم و جز شانسهای برتر برا رشته های پزشکی شهر بودم ولی پیش دانشگاهی شانس بد ما دچار این عشق دبیرستانیا شدم و خلاصه نتونستم درس بخونم و اون چه که نباید بشه شد و خلاصه رفتم مهندسی برق ازاد. 7 ترمه برقو با معدل 19 خوندم سربازی هم رفتم و ی مدتم دنبال کار اینا گشتم ولی همه اوضاع کارو خبر دارین دیگه!!!خدایی من دندون پزشکی رو دوست دارم من 4 سال دبیرستانمو به عشق اون زندگی کردم و همیشه هم بهش فکر کردم به خاطر همین تصمیم گرفتم برا کنکور 97 بخونم چند هفته هم خوندم و برا خوندن درسا مشکلی ندارم ولی اون چیزی که ناامیدم میکنه این که اگه این ی سال وقت بزارم و قبول شم از سن 28 سالگی باید دندونو شروع کنم. سن 34 سالگی تازه تموم میکنم.به قول یکی از دوستان تازه میشی ی دندون پزشک تازه کار.تا اون سن هنوز باید از پدرم پول بگیرم اصلا وضع ازدواجم چی میشه !!!ی روز داشتم تعداد دندون پزشکا ی شهر بیست هزارتایی رو میشمردم حدود ده تایی شد فکر کنم تعداد ساندویچیا کمتر باشه!!!!ولی ابن رشته رو دوست دارم نمیدوم باید چکار کنم.دوستان لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8223
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دندان یزشکی اری یا نه؟؟؟؟؟

کنکور 97 اخرین کنکور مطابق با کتب درسی شماست
    میشه گفت اخرین شانس میتونه باشه
    نگاهی به سوالات کنکور انداختید? سوالات سال به سال سنگین تر میشن و در این بین دانش اموزان محصل بیشترین نتیجه رو میگیرن چون هنوز تو جو درس و مدرسه هستن شما فارغ التحصیل هستید کار برای شما سختتره اگه میخواید یک یا دو درس رو کلاس برید کتاب تست های خوب تهییه کنید ان شا الله که قبول میشید
    اور الان سرکار هستین یا مطمنین که میرید سر کار و درامد خوبی دارین سراغ تحصیل دوم نرید اراده ی اهنین میخاد درس خوندن برای کنکور
    درضمن اگر دندون هم بخونید حین درسخوندن میشه کار کرد لازم نیست حتما پدر شما رو تامین مالی بکنن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دندان یزشکی اری یا نه؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
    کنکور 97 اخرین کنکور مطابق با کتب درسی شماست
    میشه گفت اخرین شانس میتونه باشه
    نگاهی به سوالات کنکور انداختید? سوالات سال به سال سنگین تر میشن و در این بین دانش اموزان محصل بیشترین نتیجه رو میگیرن چون هنوز تو جو درس و مدرسه هستن شما فارغ التحصیل هستید کار برای شما سختتره اگه میخواید یک یا دو درس رو کلاس برید کتاب تست های خوب تهییه کنید ان شا الله که قبول میشید
    اور الان سرکار هستین یا مطمنین که میرید سر کار و درامد خوبی دارین سراغ تحصیل دوم نرید اراده ی اهنین میخاد درس خوندن برای کنکور
    درضمن اگر دندون هم بخونید حین درسخوندن میشه کار کرد لازم نیست حتما پدر شما رو تامین مالی بکنن

مشکل بزرگ من اینده کاریشه من اگه تا سن 34 درس بخونم ایا تو این مملکت تضمینی برا کار وجود داره یا نه؟؟به هر حال من اگه الان وارد بازار کار بشم تا 7 هشت سال دیگه ی بیزینس برا خودم دارم ولی ایا تضمینی برا این شغل هست؟؟همین الانم تو شهرا پزشک بیکار داریم داره مثل رشته های مهندسی کم کم اشباه میشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : انتخاب رشته دندان یزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط سروششش نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    من سال88 پیش داشگاهیمو گرفتم و جز شانسهای برتر برا رشته های پزشکی شهر بودم ولی پیش دانشگاهی شانس بد ما دچار این عشق دبیرستانیا شدم و خلاصه نتونستم درس بخونم و اون چه که نباید بشه شد و خلاصه رفتم مهندسی برق ازاد. 7 ترمه برقو با معدل 19 خوندم سربازی هم رفتم و ی مدتم دنبال کار اینا گشتم ولی همه اوضاع کارو خبر دارین دیگه!!!خدایی من دندون پزشکی رو دوست دارم من 4 سال دبیرستانمو به عشق اون زندگی کردم و همیشه هم بهش فکر کردم به خاطر همین تصمیم گرفتم برا کنکور 97 بخونم چند هفته هم خوندم و برا خوندن درسا مشکلی ندارم ولی اون چیزی که ناامیدم میکنه این که اگه این ی سال وقت بزارم و قبول شم از سن 28 سالگی باید دندونو شروع کنم. سن 34 سالگی تازه تموم میکنم.به قول یکی از دوستان تازه میشی ی دندون پزشک تازه کار.تا اون سن هنوز باید از پدرم پول بگیرم اصلا وضع ازدواجم چی میشه !!!ی روز داشتم تعداد دندون پزشکا ی شهر بیست هزارتایی رو میشمردم حدود ده تایی شد فکر کنم تعداد ساندویچیا کمتر باشه!!!!ولی ابن رشته رو دوست دارم نمیدوم باید چکار کنم.دوستان لطفا راهنماییم کنید
    بستگی داره کدوم شهر هستید... تعهد وزارت بهداشت یا بورسیه سپاه و ارتش قبول بشی یا ...

دندون پزشک در چه سطحی باشی...

پزشک خانواده خیلی معمولی حداقل ماهی 12 الی 13 میلیون تومن درآمد داره ینی دولت بهش میده و اینطور شنیدم. البته دندون پزشکا نمی دونم میتونن پزشک خانواده بشن یا نه...

واسه ازدواجتون راه حل دیگه ای بیاندیشید... و دندونپزشکی خوندن رو با ازدواج قاطی نکنید... چون اصلا نمیشه گفت که این شغل باعث میشه شما ازدواج کنید یا نه...

دندون پزشکی رو با علاقتون بسنجید... ینی نگید برم دندون بخونم تا ازدواج کنم چون معلوم نیست اینده شما رو تضمین کنه یا نه اونم تا سن بالای سی که ازدواج کم کم دیر میشه... اگه علاقه دارید بخونید.
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34649
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ...
    من از شما خیلی کوچیکترم .. یعنی تقریبا 10 سال ... و منم قراره در کنکور سال 97 شرکت کنم ...
    رشته ام تجربیه ^_^ اما خب رقیبت نیستم چون من میخوام پزشکی بخونم .. و البته بعدشم تخصص ... و برام مهم نیست که چند تا پزشک بیکار هست .. اولین چیزی که برام مهمه خودم و هدفمم .. من دلم می خواد پزشک بشم ... حتی اگه بهم بگن پزشکی cheap ترین شغل رو زمینه (: ...
    ببین من 17 سالمه ... شما رو نمیدونم ولی خب بزرگتری ... اما می خوام بهت بگم آدم وقتی بزرگ میشه .. مجبوره با اون منطق کنار بیاد .. کار ، درآمد ، ازدواج و هرچیز دیگه ای ... اما هیچوقت بیخیال هدفت نشو ... مگه داری برای کی زندگی میکنی ؟! .. مگه چندبار بدنیا میای که زندگی کنی ؟! ... این منطق ـآرو ول کن برو دنبال هدفت ... بنظر من بهترین کار و میکنی با توجه به رشته و معدلت ... ریاضی و فیزیکت مطمئنا خوبه .. و تو کنکور تجربی خوب زدن اون دو تا غوغا میکنه .. یه زیست و شیمی میمونه شیمیتم که مطمئنا بد نیست ، برای خوندن زیستی که قبلا خوندیش و درسای عمومیتم یه عالمه وقت داری ..
    میبینی ؟ همین الانشم بیشتر از نصف راه و رفتی .. خودت و باور کن ... به خود 17 سالت فک کن که چقدر اینو می خواست ... نگران مشتری ام نباش .. کار 2 نفر و دُرست انجام بدی اونا خودشون ناخواسته برات مشتری جمع میکنن ^_^ و بـــــوم یهو مطبت پر میشه چون اینجا ایرانه :| ... اوم کلی حرف زدم .. آخرش فقط میخوام بگم شاید حرفای من مهم نباشه .. ولی اگه نری دنبالش پشیمون میشی .. ین
    خودت و دوست داشته باش :x و به خواسته هات احترام بزار این کم ترین کاریه که میتونی برای خودت انجام بدی ..

8. کاربران زیر از adiaw بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)