صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 70 از 70

موضوع: مشکل خواستگارم

6554
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34622
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل خواستگارم

نقل قول نوشته اصلی توسط من 87 نمایش پست ها
    من هنوز متوجه نمیشم چرا شما میخواید این کارا رو بکنید؟ بخاطر چی؟ این همه فکر و وقتتون رو برای چی میزارید؟ مگه قحطی خواستگاره؟ شما هیچ شناختی ازین آقا ندارید. خودتون میگید که از خیلی نظرا با شما فرق دارن و پدرتون هم مخالف ایشون هستن.
    دختر خوب نیازی نیست شما هیچ کاری بکنید. ایشون اگر واقعا شما رو دوست داشته باشند اگر واقعا بخوان به شما برسن، هر کاری میکنند. شغلشون رو عوض میکنند با پدر و مادرتون بیشتر صحبت میکنند.
    اگر این کارا رو انجام دادند یعنی علاقشون به شما واقعی هست و تلاش میکنند بخاطر شما.
    ولی اگر فقط بلدند توی دنیای مجازی پست عاشقانه بذارند و در واقعیت کاری نمیکنند یعنی مورد مناسبی برای شما نیستند.
    اگر شغلشون رو عوض کردند ولی با یه دختر دیگه ازدواج کردند یعنی اونقدر براش ارزش نداشتید که دوباره با خونوادتون صحبت کنند
    پس بیخودی فکر خودتو مشغولش نکن. بسپارش به خدا. اگر خدا بخواد دوباره سروکلش پیدا میشه. اگرم خدا نخواست یعنی به خیر و صلاحت نبوده.
    صحبتتون کامل متین و درسته اما علاقمو چیکار کنم؟؟
    دنبال شوهر نیستم بخدا... من که نمیدونم ایشون اصلا از لحاظ اخلاقی به من میخورن یا نه... فقط میگم همون یک جلسه خواستگاری باعث میشه هم من هم ایشون متوجه بشیم ک آیا واقعا به درد هم میخوریم یا نه و اگر نه ک هردومون همو فراموش میکنیم مثل باقیه خواستگارایی ک اومدنو خب به دلایلی نشده و الان دیگه بهشون فکر نمیکنم... اونجوری حداقل یه دلیل منطقی برای "نه" گفتنم وجود داره
    بعد اینکه رفتار خانواده من باهاشون خیلی مناسب نبود. اینکه چندین بار تماس گرفتن و خب من خواهش کردم اجازه بدن بیان تا حضوری باهاشون صحبت کنیم ولی دفعه آخر پدرم دیگه گوشیشونو کلا جواب ندادن. قطعا خانواده ایشون از این برخورد ناراحت شدن و الانم فک میکنن ک پدر من کلا نمیخواد دخترشو بده و دیگه سراغ ما نمیان... یعنی خودِ اون آقا میخوان ولی خانوادشون دیگه اجازه نمیدن برگردن و میگردن کسی دیگه ای رو براشون پیدا میکنن... من به قسمت و حکمت پروردگار ایمان دارم اما به اینم ایمان دارم ک من باید یه قدمی بردارم تا خدا صدتا قدم برداره اونم برای کار خیر... من واقعا هدف بدی ندارم... خدا خودش شاهده

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34622
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    نه با صفحه و شناسه خودتون اون عکس که گذاشته بودن رو برای خودشون خصوصی شیر کنید و زیرش با اعتماد به نفس کامل بنویسین که دارن اشتباه میکنن و دلیل شما برای رد کردن ایشون نداشتن یه شغل مناسب تر بوده و پدرتون در واقع تا یه حدودایی حق داشتن و اینکه این پیام صرفا جهت این بوده که شما رو از اشتباه در بیارم که ملاک من در درجه اول مادیات نبوده هرچند مهمه اما اولویت اول نیست و اینکه لطفا این پیام رو بعد از قرائت پاک کنید چون دوست ندارین کسی مطلع باشه و اینا..بعد از این اگر واقعاً دوستتون داشته باشه واسه داشتنتون تلاش میکنه و میجنگه تا بدستتون بیاره
    مرسی از راهنماییت عزیزم. پیشنهاد خوبیه و ممنونم ازت ک کمکم کردی
    امیدوارم خوشبخت و سلامت باشی همیشه

3. کاربران زیر از na22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34622
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    اگر عمومی کامنت بزارین نه تنها خانواده ایشون بلکه بقیه فالوارای خودتون هم متوجه میسن پس حتما خصوصی بزارین
    دقیقا درسته. خودمم همین فکرو میکردم

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط na22 نمایش پست ها
    دقیقا درسته. خودمم همین فکرو میکردم
    موفق باشین عزیزم

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

حرف های ِگفتنی و دوستان زدن

شایدم من اشتباه کنم ولی این نظر شخصی منه به نظرم جالب نیست برید زیر پستش کامنت بذارید وقتی هنوز هیچی صدرصد ازش نمیدونید

هروقت به هرچیزی اطمینان کامل داشته جای شک هم بذار یک درصد فکر کن اون پست هایی که میذارن مخاطبش شما نباشید اصلا ممکن مخاطب دیگه ای هم نداشته باشه ( چون یکی مثل منم پست میذارم ولی به هیچ وجه مخاطب ندارم ...) بعد شما بری کامنت بذاری به خودت بگیری جز کوچیک کردن خودت چیز دیگه ای میمونه ؟؟!!

شما فقط به یه احتمال تکیه نکن احتمالات دیگه هم در نظر بگیر

موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

بله درسته من این نکته رو باید حتما ذکر میکردم که اگر صد در صد مطمئن هستین که مخاطب اون پیاما و عکسا شمایین این مدلی جلو برین اما اگر مطمئن نیستین فقط میتونین عذر خواهی کنین به علت محل نگذاشتن پدرتون به تماسهای اونا یا هر چیز دیگه ای که خودتون فکر میکنین خانوادتون تند رفتن. اما نظر شخصی بنده اینه که به خودشون پیام بدین بهتر از خواهرشونه بازم هر طور صلاحدیده خودتونه
    موفق باشید در پناه حق

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    واااای کریم ....
    میخوایی بری بهش پیام بدی؟؟؟
    پسری که فقط یه علاقه بهش داری؟؟
    نمیگی شاید طرفت فکر کنه ای بابا این دختره هرزست؟؟معلوم نیست تا حالا به چند نفر پیام داده منم یکیشون؟؟
    دختره خوب نکن به هیچ وجه خودتو سبک نکن
    انتخاب همسر مثل انتخاب برادر و خواهر و مادر و پدر دست خدا و سرنوشته زووور نزن اگر خدا بخواد درست میشه
    علاقه ای که برای تو به وجود اومده واسه چارتا حرفه اون پسرست که تو پروفایلاش گذاشته
    تو رو جانه هرکی دوست داری نکن خودتو خراب نکن
    من یه مرد هستم و اتفاقا گکم و بیش مذهبی
    خدا شاهده این حرف من نیست حرفه تمومه هم جنس هایه منه
    دختری که خودش میاد برای برقراری ارتباط معلوم نیست تا حالا با چند نفر بوده
    به خیال خودت میخوایی توضیح بدی یه پیام دو پیام ارتباط شروع میشه
    شروعش با توهه ولی تموم شدنش با تو نیست الان نمیتونی جلو دلتو بگیری فردا که رابطه شروع شدم نمیتونی بگیری

در پناه یکی که همیشه هست

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    8

دوستانی که مشاوره میدید
    تو رو به خدا الکی و از روی احساسات مشاوره ندید
    شما با زندگیه آدما بازی میکنید یه مشاوره بد و اشتباه ممکنه یه زندگی رو از هم بپاشونه حتی به مرگ افراد منتهی بشه
    خیلی فکر کنید برای حرفهایی که میخوایید بزنید و عواقبشو در نظر بگیرید.
    همین مورد
    اگر پیام دادند و ارتباطی برقرار شد و ازدواج سر نگیره زندگیه این خانوم متلاشی میشه شاید البته شاید اتفاقات بدتری هم بیفته فرار دختر از خونه پسره بگه آره خوده دختره پیام داده که میخوام و به گوش بقیه برسه
    عفت و حیاش زیره سوال میره
    خیلی مواظب باشید مشاوره هایی که میدید

در پناه یکی که همیشه هست

10. کاربران زیر از sajjadebr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadebr نمایش پست ها
    دوستانی که مشاوره میدید
    شما با زندگیه آدما بازی میکنید یه مشاوره بد و اشتباه ممکنه یه زندگی رو از هم بپاشونه حتی به مرگ افراد منتهی بشه
    همین مورد
    اگر پیام دادند و ارتباطی برقرار شد و ازدواج سر نگیره زندگیه این خانوم متلاشی میشه شاید البته شاید اتفاقات بدتری هم بیفته فرار دختر از خونه پسره بگه آره خوده دختره پیام داده که میخوام و به گوش بقیه برسه

در پناه یکی که همیشه هست
    با سلام و درود فراوان... با کمال احترام میخام بگم که پیامتون سرشار از امواج منفیه... اخه چرا باید صحبت کردن با یه خواستگار که حتی اجازه صحبت هم بهشون داده نشده بخاد به فرار و دعوا و متلاشی شدن یه خانواده منتهی بشه...مگه از داخل خیابون دختره افتاده دنبال پسره که بخاد با ابروش بازی کنه... چرا یه دختر انقدر اعتماد به نفسش پایین باشه که نتونه یه حرکت از طرف خودش واسه اینده ش انجام بده چرا اگر پسره پیام بده نمیگن ابروریزی اما دختره پیام بده قران خدا غلط میشه؟ واقعا چرا؟

12. کاربران زیر از ostooree بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سلام
    واااای کریم ....
    میخوایی بری بهش پیام بدی؟؟؟
    پسری که فقط یه علاقه بهش داری؟؟
    نمیگی شاید طرفت فکر کنه ای بابا این دختره هرزست؟؟معلوم نیست تا حالا به چند نفر پیام داده منم یکیشون؟؟
    دختره خوب نکن به هیچ وجه خودتو سبک نکن
    انتخاب همسر مثل انتخاب برادر و خواهر و مادر و پدر دست خدا و سرنوشته زووور نزن اگر خدا بخواد درست میشه
    علاقه ای که برای تو به وجود اومده واسه چارتا حرفه اون پسرست که تو پروفایلاش گذاشته
    تو رو جانه هرکی دوست داری نکن خودتو خراب نکن
    من یه مرد هستم و اتفاقا گکم و بیش مذهبی
    خدا شاهده این حرف من نیست حرفه تمومه هم جنس هایه منه
    دختری که خودش میاد برای برقراری ارتباط معلوم نیست تا حالا با چند نفر بوده
    به خیال خودت میخوایی توضیح بدی یه پیام دو پیام ارتباط شروع میشه
    شروعش با توهه ولی تموم شدنش با تو نیست الان نمیتونی جلو دلتو بگیری فردا که رابطه شروع شدم نمیتونی بگیری

در پناه یکی که همیشه هست
    متاسفم واسه طرز فکر بچگانتون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دوستانی که مشاوره میدید
    همین مورد

در پناه یکی که همیشه هست
    چه ربطی به عفت و حیا داره چرا انقدر جو میدی دوست عزیز

از طرز پیام دادنتون مشخصه خیلی بچه هستید مگه اصلا دختری خاستگاری کرد از یه پسر هرزست ؟؟ چرا انقدر قضاوت های زشت و دیدگاه بدی دارید...
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چه ربطی به عفت و حیا داره چرا انقدر جو میدی دوست عزیز

از طرز پیام دادنتون مشخصه خیلی بچه هستید مگه اصلا دختری خاستگاری کرد از یه پسر هرزست ؟؟ چرا انقدر قضاوت های زشت و دیدگاه بدی دارید...
    سلام
    نه هرزه نیست ولی عرف جامعه رو باید در نظر گرفت
    البته این عرف مخصوص ایران نیست در تمام جوامع این مرده که برای ازدواج پیش قدم میشه
    این پیش قدم شدن زن خیلی مشکلات تو زندگی به وجود میاره
    حرف من(هرزگی) درست نبود عذر میخوام
    ولی دیده خوبی نیست به این اتفاق که یه دختر پیام به مرد بده

در پناه یکی که همیشه هست

18. کاربران زیر از sajjadebr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    8

تو حرفام تند رفتم قبول و من به قول معروف بدتری حالت ممکنش رو دیدم که شاید پیش نیاد
    ولی خوب باید احتمال هم داد
    بنده به شدت مخالف اینم که دختر خانومی برای ازدواج پیام بده حالا به هر دلیلی چون عواقب خوبی نداره
    و این تند حرف زدن فقط برای پشیمون کردن این خانومه از پیام دادن
    به هر حال اگر دوستان از حرفهای من ناراحت شدن و دلگیر به شدت و از صمیم قلب عذر میخوام.

در پناه یکی که همیشه هست

20. کاربران زیر از sajjadebr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سلام
    نه هرزه نیست ولی عرف جامعه رو باید در نظر گرفت
    البته این عرف مخصوص ایران نیست در تمام جوامع این مرده که برای ازدواج پیش قدم میشه
    این پیش قدم شدن زن خیلی مشکلات تو زندگی به وجود میاره
    حرف من(هرزگی) درست نبود عذر میخوام
    ولی دیده خوبی نیست به این اتفاق که یه دختر پیام به مرد بده

در پناه یکی که همیشه هست
    این شد یه حرفی کلمه هرزه کجا عرف جامعه کجا...
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پس اینطوری که دوستان میگن که عیبه دختر از پسر خواستگاری کنه
    حضرت شعیب هرزه بوده پس که از موسی واسه دخترش صفورا خواستگاری کرده

تو جامعه مزخرف الان چه اشکالی داره وقتی یه پسری واقعا سالمه و یه پدری دختر داره از اون پسر درخواست خواستگاری کنه؟؟؟
    چه اشکالی یه دختر وقتی میبینه پسری در نزدیکیش هستش که یقین داره این پسر سالم و پاکه از اون پسر بخواد که به خواستگاریش بیاد؟؟؟؟

این چه مسخره بازی هستش که درآووردیم

24. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34305
    تشکـر
    27
    تشکر شده 27 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    8

ممنون از شما. من شرایط اون پسر رو کامل نمیدونستم. تو خصوصی کاملا صحبت کردیم. من حرفم رو پس گرفتم و کاملا به پدرشون حق دادم. شما حق دارین . تا کامل شرایط کسی رو نمیدونیم نباید نظر بدیم. الان ایشون هم جوابشون رو گرفتن خدارو شکر. پس خیال همه دوستان راحت باشه. این جریان ایشالا ادامه نخواهد یافت. در کل بیایید ارزشهای خود را بشناسیم و خودمون رو دست کم نگیریم. در پناه حق باشید.

دوستانی که مشاوره میدید
    همین مورد

در پناه یکی که همیشه هست

25. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32142
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    پس اینطوری که دوستان میگن که عیبه دختر از پسر خواستگاری کنه
    حضرت شعیب هرزه بوده پس که از موسی واسه دخترش صفورا خواستگاری کرده

تو جامعه مزخرف الان چه اشکالی داره وقتی یه پسری واقعا سالمه و یه پدری دختر داره از اون پسر درخواست خواستگاری کنه؟؟؟
    چه اشکالی یه دختر وقتی میبینه پسری در نزدیکیش هستش که یقین داره این پسر سالم و پاکه از اون پسر بخواد که به خواستگاریش بیاد؟؟؟؟

این چه مسخره بازی هستش که درآووردیم
    سلام عزیزم
    ایرادی نداره ولی بدها که این زن و مرد ازدواج کردن و به پستی و بلندیای زندگی خوردن دعوا و اختلاف پیش امد همون مردی که ادعا عاشق پیشست می گه اره تو بودی که به زور می خواستی منو یه جورایی می زنه تو حس زن و واقعا اونجاست که زن کوچیک میشه با چشمای خودم وپدیدم این موضوع که دارم عنوان می کنم
    بنده نه دوستی و روابط قبل ازدواج قبول دارم نه ازدواج سنتی و که سریع بری زیر یه سقف
    ادم باید منطقی طرف مقابل و بشناسه با روحیات و اخلاقش اشنا بشه بعد بخاطر اخلاق طرف بهش علاقمند بشه

26. کاربران زیر از کریسی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط کریسی نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    ایرادی نداره ولی بدها که این زن و مرد ازدواج کردن و به پستی و بلندیای زندگی خوردن دعوا و اختلاف پیش امد همون مردی که ادعا عاشق پیشست می گه اره تو بودی که به زور می خواستی منو یه جورایی می زنه تو حس زن و واقعا اونجاست که زن کوچیک میشه با چشمای خودم وپدیدم این موضوع که دارم عنوان می کنم
    بنده نه دوستی و روابط قبل ازدواج قبول دارم نه ازدواج سنتی و که سریع بری زیر یه سقف
    ادم باید منطقی طرف مقابل و بشناسه با روحیات و اخلاقش اشنا بشه بعد بخاطر اخلاق طرف بهش علاقمند بشه
    منظورم
    از مسخره بازی دقیقا همین بود که بعضی از ما آقایون متاسفانه وقتی خانمی بهمون اظهار علاقه میکنه هار میشیم
    و اینم تقصیر ننه باباهامونه و فرهنگ غلط جامعمون که از بچگی تو حلقمون کردن آقا اگه دختره بهت اظهار علاقه کرد میخواد بندت بشه میخواد خودشو بهت بندازه میخواد قالب کنه خودشو بهت

28. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

تو حرفام تند رفتم قبول و من به قول معروف بدتری حالت ممکنش رو دیدم که شاید پیش نیاد
    ولی خوب باید احتمال هم داد
    بنده به شدت مخالف اینم که دختر خانومی برای ازدواج پیام بده حالا به هر دلیلی چون عواقب خوبی نداره
    و این تند حرف زدن فقط برای پشیمون کردن این خانومه از پیام دادن
    به هر حال اگر دوستان از حرفهای من ناراحت شدن و دلگیر به شدت و از صمیم قلب عذر میخوام.

در پناه یکی که همیشه هست
    بله منم با شما موافقم که پیشنهاد ازدواج باید از سمت پسر باشه و بهتر و در واقع درست تر اینه که مرد پا پیش بزاره و ولی این موضوع کاملا متفاوت با مشکل دوستمون هست دوست عزیز ما مشکلشون اینه که خانوادشون به شخصی که ازشون خواستگاری کرده هیچ فرصتی ندادن و ایشون در واقع میخان یه فرصت به خواستگارشون بدن واسه صحبت کردن که امکان داره به نتیجه نرسه و یا امکان داره به نتیجه برسه و در ضمن من خودم یه خانمم اما اینو مطمینم که مردی که به کسی علاقه داشته باشه اگر کوچکترین توجهی از فرد مورد علاقه ش ببینه نه تنها فکر بد نمیکنه بلکه بال در میاره ولی اگر مردی نسبت به زنی بی تفاوت باشه و از اون زن توجهی ببینه بله به قول شما امکان داره فکر بد کنه که بازم از نظر من مردان بی درک و دارای سطح فکری پایین همچین فکری میکنن زیرا که در قانون جهانی طبیعت زن و مرد دارای غرایض احساسی یکسان حتی گاهی زنان بیشتر هستند پس اگر بخاهیم منطقی فکر کنیم واقعا چرا امروزه با فکر باز به این قضیه نگاه نکنیم که زنان هم حق عاشق شدن دارند،، من خودم سالها پیش به مدت شش سال عاشق همسرم بودم اما بدلیل حجب و حیا نشان نمیدادم بعدها بعد از ازدواج که همسرم متوجه شد من قبلا به ایشان علاقه داشتم همیشه افسوس میخوردند که چرا من نشانه ای بروز ندادم زیرا که اگر نشان داده بودم ایشان بدون هیچ ترس و لرزی زودتر جلو می امدند و الان شش سال از زندگی جلوتر بودیم البته تقدیر را نمیشوان نادیده گرفت...

29. 2 کاربران زیر از ostooree بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط na22 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون. خودمم دلم میخواد قبل از اینکه خانوادشون دنبال دختر دیگه ای براشون بگردن بهشون بفهمونم ک منم مشتاقم تا دوباره بیان اما نمیدونم چه جوری... نمیدونم چه جوری بهشون بگم ک خیلی مستقیم نباشه. هیچکس نظر قطعی و مطمئن نمیده...
    درضمن شغلشونو عوض کردن. از طریق همون صفحه اجتماعیشون متوجه شدم ک شغل جدید پیدا کردن و این بیشتر منو اذیت کرد. ترسیدم از اینکه حالا با شغل جدیدشون خانوادشون دنبال دختر دیگه ای براشون بگردن
    دیدم بچه ها نوشتن پیام بدید بهشون ولی کار اشتباهیه چون اقا مذهبیه و درست نیست کار شما ممکنه بد برداشت بشه
    شاید شغلشون عوض کردن که دوباره اقدام کنن چون مشکل خانواده شما شغل اقا بوده دیگه درسته ؟
    شما کاری از دستت برنمیاد غیر ازینکه صبر کنی و ببینی چیکار میکنه
    اگر واقعا به شما علاقه داشته باشه اقدام میکنه
    اگرم که اقدام نکنه که هیچ با هرکی که ازدواج میکنه خوشبخت باشه
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

31. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)