نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشکل مرد سالاری تو خونه ما

1414
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32142
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل مرد سالاری تو خونه ما

سلام‌ همسرم رفتار های مردسالارانه و همش در حال دستور دادنه تو زندگیمون تصمیم گیرنده است و اگه خلاف میلش کاری انجام بدم کار به دعوا و اختلاف می کشه از اونجایی که تمام رفتارا منشائی داره منم دنبال منشاء رفتار همسرم رفتم و متوجه شدم تو خونشون زن سالاریه و حرف حرف مادر شوهرمه حرف اول و آخر و مادر شوهرم می زنه و پدرشوهرم علاوه بر تابع حرف همسرشون هستن تازه حمایت هم می کنن ولی من از زن سالاری و مرد سالاری بیزارم از این رفتارای همسرمم بیزارم بدم میاد که این رفتارارو انجام میده انگار من یه زیر دستم و باید هر چی می گه بگم چشم مثل یه برده با من برخورد می کنه بارها با همسرمم با ارامش صحبت کردم که من اینجوری نمی پسندم چه خوبه که با مشورت با هم تصمیم بگیریم ولی همسرم فکر می کنه اگه کمی از موضعش کوتاه بیاد و محبت کنه و با مشورت تصمیم بگیریم من پرو می شم و زن سالار میشم مثل مامانش و دیدم که مادرش گاهی بهش می گه که بهش رو نده که سوارت بشه
    میشه راهنماییم کنین که چیکار کنم که همسرم متوجه بشه من واقعا نمی خوام زن سالاری باشه بلکه می خوام با مشورت تصمیم بگیریم و با یکم محبت کردن پرو نمی شم
    ممنون می شم

2. کاربران زیر از کریسی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : مشکل مرد سالاری تو خونه ما

سلام
    متاسفم از آنچه خوندم ، حق دارین ، زندگی زناشویی نه مرد سالاریش درسته نه زن سالاری ، هیچ توجیه هم نمیشه براششون آورد ، هردوش غلطه.

الان هم شک دارم همسرتون به گفته های شما توجه ، شما فقط میتونید با سیاست های نرم زنانه تون ایشون رو نرم کنید تا به سمت درست بره .

اما در کل برای بهتر شدن روابط زندگیتون بهتره که ایشون توسط شخص سومی راهنمای بشن ، و از دخالت های افراد دیگه در زندگی جلو گیری بشه ، همچنین سیاست های رئیس بازی در خونه

اگه شخصی رو نمیشناسین بهتره پیش یک مشاور ببرین تا در مورد این مسائل باهاشون صحبت کنه ( که بردن ایشون پیش مشاور هم خودش یک پروسه است که شاید مقاومت کنند و حوصله میخواد )

یک راه دیگه هم هست ،میشه براشون کتاب های روابط زناشوی بخرین و حتی باهمدیگه مطالعه کنید ، تا بتونن همسرداری را یاد بگیرن و بتونن به درستی با شما ارتباط برقرار کنند ، و روابط زناشویی خوبی داشته باشین .

همچنین خودتون هم میتونید با مطالعه این کتاب ها راه ارتباط موثر با همسر و سیاست های زنانه را یاد بگیرین و همسرتون رو نرم کنید .( من کتاب راز های درباره مردان را به شما ، و راز های درباره زنان را به همسرتون توصیه میکنم ، که نوشته باربارا دی آنجلیس هست ...)

4. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32142
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفم از آنچه خوندم ، حق دارین ، زندگی زناشویی نه مرد سالاریش درسته نه زن سالاری ، هیچ توجیه هم نمیشه براششون آورد ، هردوش غلطه.

الان هم شک دارم همسرتون به گفته های شما توجه ، شما فقط میتونید با سیاست های نرم زنانه تون ایشون رو نرم کنید تا به سمت درست بره .

اما در کل برای بهتر شدن روابط زندگیتون بهتره که ایشون توسط شخص سومی راهنمای بشن ، و از دخالت های افراد دیگه در زندگی جلو گیری بشه ، همچنین سیاست های رئیس بازی در خونی

اگه شخصی رو نمیشناسین بهتره پیش یک مشاور ببرین تا در مورد این مسائل باهاشون صحبت کنه ( که بردن ایشون پیش مشاور هم خودش یک پروسه است که شاید مقاومت کنند و حوصله میخواد )

یک راه دیگه هم هست ،میشه براشون کتاب های روابط زناشوی بخرین و حتی باهمدیگه مطالعه کنید ، تا بتونن همسرداری را یاد بگیرن و بتونن به درستی با شما ارتباط برقرار کنند ، و روابط زناشویی خوبی داشته باشین .

همچنین خودتون هم میتونید با مطالعه این کتاب ها راه ارتباط موثر با همسر و سیاست های زنانه را یاد بگیرین و همسرتون رو نرم کنید .( من کتاب راز های درباره مردان را به شما ، و راز های درباره زنان را به همسرتون توصیه میکنم ، که نوشته باربارا دی آنجلیس هست ...)
    سلام سپاس گذارم بابت راهنماییتون

6. کاربران زیر از کریسی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    شما نباید از خواسته هاتان بگذرید ولی نباید طوری رفتار کنید که احساس کند شما به او دستور می دهید این باعث لجاجت او می شود باید خواسته هاتان طوری مطرح کنید که به غرور مردانه او برنخورد باید ایشان پیش مشاور ببرید اگر مستقیم به او بگویید حتما درباره موضع شما مقاومت می کند اگر غیر مستقیم موضوع را به او بگویید یک مثال می زنم شما می توانید به همسرتان بگویید یک لیوان آب بیآور یا اینکه بگویید من خیلی تشنه هستم در دو صورت نیازتان را به همسرتان گفتید کدام شیوه مؤثرتر خواهد بود
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

همسرتون الان میترسه از اینکه زندگی او هم مثل زندگی پدرش بشه پس یه جورایی میخواد گربه دم حجله بکشه شما باید بهش ثابت کنید قرار نیست با دیکتاتوری حرف بزنید

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32142
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    همسرتون الان میترسه از اینکه زندگی او هم مثل زندگی پدرش بشه پس یه جورایی میخواد گربه دم حجله بکشه شما باید بهش ثابت کنید قرار نیست با دیکتاتوری حرف بزنید
    iدرسته منم متوجه هستم که دوست نداره مثل پدرش بشه ولی من واقعا این وسط لطمه میبینم حق همه چی از من گرفته شده روزام همه تکراریه دارم از دستش افسردگی می گیرم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32142
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    شما نباید از خواسته هاتان بگذرید ولی نباید طوری رفتار کنید که احساس کند شما به او دستور می دهید این باعث لجاجت او می شود باید خواسته هاتان طوری مطرح کنید که به غرور مردانه او برنخورد باید ایشان پیش مشاور ببرید اگر مستقیم به او بگویید حتما درباره موضع شما مقاومت می کند اگر غیر مستقیم موضوع را به او بگویید یک مثال می زنم شما می توانید به همسرتان بگویید یک لیوان آب بیآور یا اینکه بگویید من خیلی تشنه هستم در دو صورت نیازتان را به همسرتان گفتید کدام شیوه مؤثرتر خواهد بود
    مشاوره که به هیچ عنوان نمیاد همشم به من انگ می زنه که تو دیونه ایی بشین زندگیتو بکن اگه حتی با ارامش هم باهاش حرف بزنم توهین و تحقیر می کنه واقعا اذیت می شم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    شما به شوهرتان بگویید تازگیها روحیه سابق را ندارم فکر می کنم افسرده شده باشم یک دوستم بهم گفته برو پیش روانشناس . حالا یک جلسه می خواهم بروم پیش روانشناس اگر مخالفت کرد بگو منم دوست ندارم تک و تنها بروم اگر تو باهام بیایی راحتترم به هر حال یک جوری هم که شده با هر ترفندی شده جوری که غیرتش را تحریک کنید تا با شما بیاید
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32142
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    شما به شوهرتان بگویید تازگیها روحیه سابق را ندارم فکر می کنم افسرده شده باشم یک دوستم بهم گفته برو پیش روانشناس . حالا یک جلسه می خواهم بروم پیش روانشناس اگر مخالفت کرد بگو منم دوست ندارم تک و تنها بروم اگر تو باهام بیایی راحتترم به هر حال یک جوری هم که شده با هر ترفندی شده جوری که غیرتش را تحریک کنید تا با شما بیاید
    سلام ممنون از راهنماییتون همینطوری تا مخالفت می کنم یا اعتراض می کنم به من انگ دیونگی و ۲ قطبی بودن میزنه دیگه بگم که دیگه بدتر اصلا هم مشاور رفتن و قبول نداره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)