نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: زندگی کسل

734
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

زندگی کسل

سلام پسری 18 ساله م.
    توروخدا کمکم کنین توان رفتن پیش مشاور رو هم ندارم.
    زندگیم مختل و کسل شده.
    نمیتونم هیچ تصمیمی بگیرم تا تصمیمی هم میگیرم نمیتونم اجرا و عملیش کنم و اگ شروعش کردم درجا ازش دلسرد میشم و جا میشم.
    اصن هیچ روحیه؛انگیزه و اراده ای واسم نمونده...خیلیییی برنامه تو زندگی دارم و میدونم اگ اراده کنم میتونم موفق شم اماااااا با وجود کمالگراییم و امروزفردا کردن کارا کل عمرم داره بیهوده تلف میشه.
    توروخدا بگین چجور ب زندگیم معنا ببخشم چجور نظم بدم چجور ب برنامه هام برسم.
    چجور ارادم روحیم انگیزم بره بالا
    خیلی بی تفاوت و سرد شدم
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زندگی کسل

منم 18 سالمه عین شما
    یکی از رموز موفقیتم این بوده که اصلا از کسی انتظاری و نفرتی ندارم و روی پای خودم ایستادم و فقط به اینده فکر میکنم
    و مهم تر اینکه با کمک بچه های اینجا تونستم مثبت اندیش بشم و افکار منفی رو کنار بذارم
    بوخودا افکار منفی فقط ادمو نابود میکنه کار دیگه ای نمیکنه ناموسا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    منم 18 سالمه عین شما
    یکی از رموز موفقیتم این بوده که اصلا از کسی انتظاری و نفرتی ندارم و روی پای خودم ایستادم و فقط به اینده فکر میکنم
    و مهم تر اینکه با کمک بچه های اینجا تونستم مثبت اندیش بشم و افکار منفی رو کنار بذارم
    بوخودا افکار منفی فقط ادمو نابود میکنه کار دیگه ای نمیکنه ناموسا
    خوبه که تونسی خودتو جمع و جور کنی و روی پای خودت بایستی اما من نمیتونم و نمیدونمم...رمز موفقیتتون هم واسه من کار ساز نی
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

همانطور که دوستان گفتن در مرحله اول شما باید منی گرای را در خودتون حذف کنید .( شما هر چقدر هم مثبت باشید یک قطره منی گرای میتونه شما را آلوده کنه و باز از کار بندازه ، پس از افراد منفی هم دوری کنید )
    همیشه در زندگی مثبت باشید و نیمه پر لیوان و مسئله ها را نگاه کنید !
    و این هم بدون هدف و عمل مطمعنن گذراست و فراموش شدنی ...
    اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای خودتون تعین کنید و برای رسیدن بهش تلاش ( با انرژی و فکر مثبت )
    همچنین شما نیازمند یک هدف بزرگ برای زندگیتون هستین تا کمال درونی شما بسازه ، ( مخصوصاً هم در این سن این نیاز در وجود ادم کم کم بیشتر و بیشتر حس میشه ، که اگر درست بهش رسیدگی نشه میتونه به انحراف ختم بشه )
    منم جز مسیر خدا هدفی والاتر حس نمیکنم که معرفی کنم ، هدفی کامل که نیاز واقعی و معنوی هر انسانه .

ان شاء الله که موفق باشید

5. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34325
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. بی انگیزگی و خسته شدن از زندگی بخاطر نداستن هدف و برنامه توی زندگیه. برای خودت یه هدف تعیین کن و تلاش کن بهش برسی.
    ویرایش توسط من 87 : 04-10-2017 در ساعت 10:07 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

همیشه شرایط طوری که آدم فکر می کند پیش نمی رود پس نباید زود ناامید شد همیشه موانعی برای رسیدن به هدف هست هر وقت به مانعی برخوردیم نباید از کوشش و تلاش باز بایستم باید یا مانع از بین برد یا به گونه ای از آن رد شد به طور مثال شاید یک مطلب را خوب متوجه نمی شویم نباید همه وقت را صرف آن بکنیم باید بعضی وقتها از یک مطلب باید عبور کنیدبقیه مطالب را بخوانید بعد مطلبی که متوجه نشده اید را از کسی بپرسید اگر کاری را شروع می کنیم باید ادامه بدهیم شاید بعضی از قسمتهای کار الان قابل انجام نباشد ولی باید آنجاهایی که می توانیم کارمان را پیش ببریم این فکر همه یا هیچ را از ذهنتان دور کنید این جمله را به خود بگویید من به اندازه ای که توان دارم کارم را پیش می برم اگر کل کار انجام نشد اقلا قسمتهایی از آن را انجام می دهم رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود/رهرو آن است که آهسته پیوسته رود. هیچ وقت دست از فعالیت برندارید این رمز موفقیت هست
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

شما اگر به امر خود ارضایی مشغول هستید،‌به نظر من سعی کنید این کار رو ترک کنید، چون با هر بار انجام این کار انرژی شما تخلیه میشه و به نقطه صفر میرسید.

یه دلیل دیگه هم این هست که توی زندگی vision ندارید، نمیدونید میخواید چیکاره بشید، هرچند میدونم که فوق العاده سخته که ادم بخواد توی این سن به این دید برسه ولی شدنی هست.

مشکل اصلی شما این هست که هیچ کاری رو توی زندگیتون به اخر نرسوندید، مثلا یک بار سعی کنید یک کتاب رو تا آخرش بخونید. یا یه متلب رو به طور کامل بخونید و بفهمید، چون همیشه سر سری از مسايل رد شدید فکر میکنید همه کار ها به راحتی انجام پذیر هست.

چون تا الان هیچ کاری انجام ندادید،‌از محدودیت های خودتون خبر ندارید، مثلا الان میگید که فکر میکنید خیلی از کار ها رو میتونید انجام بدید،‌ولی به شما قول میدم که اصلا اینطور نیست و شما خیلی محدودیت دارید و از اون کار ها به زور شاید دوتاش رو بتونید انجام بدید.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد