نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سرد مزاجي همسر

3139
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34782
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد مزاجي همسر

سلام..خسته نباشيد.. من 29سالمه وشوهرم 27.5 ..چهار ساله که ازدواج کرديم، رابطه مون دوسال اول خيلي خوب بود..اما باشروع يه سري مشکلات کاري ومالي همسرم خيلي سرد شدن طوري که فاصله رابطه جنسيمون به ماهي يه بار ياحتي دوماه يه بار شدوتا جايي رسيد که الان يه سال ويه ماهه که رابطه نداريم... باهاش خيلي حرف زدم ميگه نميتونم به چيزي فکر کنم من تمام تلاشمو کردم از نظرپوشش وآرايش وغيره تو خونه براش سنگ تموم ميزارم تا کمبودي نداشته باشه... خيلي دوسم داره واهل خيانت اصلا نيست ،خيلي ازم تشکرميکنه که درکش ميکنم وبا اين جريان کناراومدم تاخوب بشه.. الان مشکلاتمون تقريبا حل شدن ولي همسرم هنوز بي ميله...درضمن اصلا هم دکتر ومشاوره نمياد ميگه من چيزيم نيست ..ولي خب من خيلي دارم اذيت ميشم ديگه داره تحملش وحشتناک ميشه، احساس افسردگي ميکنم دردهاي لگني هم دارم..نميدونم چيکارکنم ميشه کمکم کنيد اصلا خوب نيستم.... ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : سرد مزاجي همسر

سلام
    تغذیه همسرتون رو درست کنید طبع و مزاجش عوض میشه.
    غذاهایی با طبع گرم تو خونه درست کنید
    میوه ها و دم کردنی هایی با طبع گرم هم کارسازه.
    همسره شما دچار سرد مزاجی شده و احتمالا چای و نوشابه و فست فود و دوغ و ماست هم زیاد میخوره.

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...

3. کاربران زیر از sajjadebr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط م.نيري نمایش پست ها
    سلام..خسته نباشيد.. من 29سالمه وشوهرم 27.5 ..چهار ساله که ازدواج کرديم، رابطه مون دوسال اول خيلي خوب بود..اما باشروع يه سري مشکلات کاري ومالي همسرم خيلي سرد شدن طوري که فاصله رابطه جنسيمون به ماهي يه بار ياحتي دوماه يه بار شدوتا جايي رسيد که الان يه سال ويه ماهه که رابطه نداريم... باهاش خيلي حرف زدم ميگه نميتونم به چيزي فکر کنم من تمام تلاشمو کردم از نظرپوشش وآرايش وغيره تو خونه براش سنگ تموم ميزارم تا کمبودي نداشته باشه... خيلي دوسم داره واهل خيانت اصلا نيست ،خيلي ازم تشکرميکنه که درکش ميکنم وبا اين جريان کناراومدم تاخوب بشه.. الان مشکلاتمون تقريبا حل شدن ولي همسرم هنوز بي ميله...درضمن اصلا هم دکتر ومشاوره نمياد ميگه من چيزيم نيست ..ولي خب من خيلي دارم اذيت ميشم ديگه داره تحملش وحشتناک ميشه، احساس افسردگي ميکنم دردهاي لگني هم دارم..نميدونم چيکارکنم ميشه کمکم کنيد اصلا خوب نيستم.... ممنون
    سلام

مطلبتون رو خواندم عزیز, اگر مسئله, مسئله خیانت نیست که فرمودید نیست. مشکل یک مشکل فیزیکی و روحی است که نیاز به دارو و مشاوره داره . اگر ایشون نمیخواد پهلوی دکتر بیاد خیلی متاسفم.

ممکنه به خودی خود خوب بشن ولی احتمالش رو نمیدونم!!!!

ولی حتما و لطفا به زور ایشان را وادار به هم آغوشی و دخول نکنید و در ضمن مبادا فعلا تا حل شدن کامل این معضل و مشکل بچه دار بشید.

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34819
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من30سالمه وهمسرم38حدود1ونیم ساله ک ازدواج کردیم اماهمسرم سردمزاج هست واین مساله باعث ناراحتی منه واینوباخودش هم مطرح کردم ولی میگه ک مشکلی دررابطش بامن نداره.هربارم گفته ک بعدازین خودشواصلاح میکنه ولی این اتفاق نیفتاده.تازگی هاحتی من هم ک پیش قدم میشم واسه رابطه تمایلی نشون نمیده.نگرانم ک منم ازهمسرم سردبشم.لطفا راهنماییم کنید.متشکرم

7. کاربران زیر از ز.ع بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ز.ع نمایش پست ها
    سلام.من30سالمه وهمسرم38حدود1ونیم ساله ک ازدواج کردیم اماهمسرم سردمزاج هست واین مساله باعث ناراحتی منه واینوباخودش هم مطرح کردم ولی میگه ک مشکلی دررابطش بامن نداره.هربارم گفته ک بعدازین خودشواصلاح میکنه ولی این اتفاق نیفتاده.تازگی هاحتی من هم ک پیش قدم میشم واسه رابطه تمایلی نشون نمیده.نگرانم ک منم ازهمسرم سردبشم.لطفا راهنماییم کنید.متشکرم
    سلام
    امروزه این مشکل سرد مزاجی گریبان خیلی آقایون رو میگیره و دلیل بزرگش تغذیه است که طبع انسان رو به سردی میبره.
    امروزه این فست فودهای لعنتی و نوشابه و دوغ و ... طبع انسان ها رو داره سرد میکنه که حتی تو اخلاق و رفتار انسان ها هم تاثیر بدی میزاره.
    یه انسان با طبع سرد بی حوصله و تنبل و بد خلقه

از دمنوش هایی با طبع گرم استفاده کنید به جای مصرف چایی و حتما تو غذاهاتون از مواده با طبع گرم استفاده کنید.
    و مثلا ماست و برنج جزو غذاهای سرد محسوب میشه که برای اصلاح سردیش از نعنا خشک مخلوط با ماست و برنج استفاده میشه برای دفع سردی که به اسم مصلح شناخته میشه

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34819
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکرازشما وکاربران.همسرم غذاهای فست فودی خیلی کم میخوره وهمیشه همراه غذاادویه های گرم استفاده میکنم چون همسرم هم دوست داره.بعنوان مثال برنجم همیشه بازعفران یازیره همراهه وکلاچیزهای گرم میخوریم.امابازم این مشکل رودارم ویه مشکل دیگ زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی همسرم هست ایاممکنه دلیل بی میلیش زودانزالیش باشه؟راه کاربدیدممنون میشم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34819
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عذر میخوام من پیام خصوصی دریافت نکردم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد