نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: نظرتان در مورد هاله انرژی چیست !

1995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

نظرتان در مورد هاله انرژی چیست !

سلام
    دوستان تا به حال توجه کردید بعضی وقتا از یک نفر خوشتان نمی اید حتی باهاش صحبتی هم نکردید ! یا توجه کردید تو دوستاتون بیشتر یک ماه خاصی هستن یا مصلا بعضی افراد خیلی محبوبن برای یک جنسیت مرد ها و یا زن ها ! اینا همه بر میگردد به دیدگاه ما و انرژی که دور اطراف ما بر میگردد دستگاه هایی هم هست که عکسبرداری میکنن و با تشخیص انرژی های اطراف شخصیت مارو تا حدودی بیان میکنن اگر نظری دارید و مطلب جالب هست بگید ممنون .

2. 3 کاربران زیر از ae85 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نظرتان در مورد هاله انرژی چیست !

نقل قول نوشته اصلی توسط ae85 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تا به حال توجه کردید بعضی وقتا از یک نفر خوشتان نمی اید حتی باهاش صحبتی هم نکردید ! یا توجه کردید تو دوستاتون بیشتر یک ماه خاصی هستن یا مصلا بعضی افراد خیلی محبوبن برای یک جنسیت مرد ها و یا زن ها ! اینا همه بر میگردد به دیدگاه ما و انرژی که دور اطراف ما بر میگردد دستگاه هایی هم هست که عکسبرداری میکنن و با تشخیص انرژی های اطراف شخصیت مارو تا حدودی بیان میکنن اگر نظری دارید و مطلب جالب هست بگید ممنون .
    اینا که گفتین ارتباطی به هاله انرژی نداره یه خرده دلیل بیارین براش

کدوم دستگاه با عکس برداری شخصیت آدمو میگه؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.بله منم اعتقاد دارم اما نمیدونم دلیل علمیش چیه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام.بله منم اعتقاد دارم اما نمیدونم دلیل علمیش چیه.

درک آدما از زیبایی نزدیک به هم است و یکی از دلایل جذاب بودن همینه
    اینم که دوستا هر شخص بیشتر از یه ماه هستن در عمل خلاف واقعه براحتی میشه مثالهای نقض زیادی براش پیدا کرد.اصلا تعداد ماه های سال یه قرارداد که ما برای نظم و درک بهتر زمان روش توافق کردیم

مغز ما چون با الکتریسته کار میکنه دارای میدان الکترومفناطیسیه خیلی خیلی ضعیفه در نتیجه انرژیش ( به معنای فیزیکی ) بسیار کمه

شما بگو گیرنده انرژی کجای بدن انسان هست؟ چه جوری انرژی رو دریافت میکنه اون نفر دوم
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    درک آدما از زیبایی نزدیک به هم است و یکی از دلایل جذاب بودن همینه
    اینم که دوستا هر شخص بیشتر از یه ماه هستن در عمل خلاف واقعه براحتی میشه مثالهای نقض زیادی براش پیدا کرد.اصلا تعداد ماه های سال یه قرارداد که ما برای نظم و درک بهتر زمان روش توافق کردیم

مغز ما چون با الکتریسته کار میکنه دارای میدان الکترومفناطیسیه خیلی خیلی ضعیفه در نتیجه انرژیش ( به معنای فیزیکی ) بسیار کمه

شما بگو گیرنده انرژی کجای بدن انسان هست؟ چه جوری انرژی رو دریافت میکنه اون نفر دوم
    بحث زیبایی و جذابیت مطرح نیست ادم گاهی به تعدادی ادما چه بچه چه همجنس حس خوبی داره .مثلا من از همون اول که دوستمو دیدم بهش حس عجیبی داشتم و بهم ارامش میداد.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    بحث زیبایی و جذابیت مطرح نیست ادم گاهی به تعدادی ادما چه بچه چه همجنس حس خوبی داره .مثلا من از همون اول که دوستمو دیدم بهش حس عجیبی داشتم و بهم ارامش میداد.

شاید دیدین شبیه خودتونه راحت باهاش صمیمی شدین
    کلا ممکنه به این دلیل باشه که به صورت نا آگاه شما رو یاد چیزی انداخته باشه

به عنوان مثال فردی در گدشته با شما خوب بوده حالات و رفتارهای اون آدم شده بخشی از معیار قضاوتتون(به صورت نا آگاه) حالا چون شما این رفتارا رو میبینین حس خوبی بهتون دست میده و رفیق میشین
    ویرایش توسط آرش67 : 05-11-2017 در ساعت 10:47 PM
    امضای ایشان

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

ویرایش توسط رزمریم : 05-11-2017 در ساعت 05:14 PM

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

همسو عکسبرداری هاله

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

یکی از شاخص های محبوبیت انرژی که دور ما ه وجود میاد یا میدیم به طور مثال دیدین یاد یکی میکنید زنگ بزنه بهتون !!!! امام خمینی گاندی پوتین متولد مهر ماه هستن خیلی محبوبن خاتمی البته کنار از حرفای منطقی که میزنن اون دیدگاه خودشن و انرژی که منحصرن دارن و ادما لمس میکنن ... چه طور بگم ما به هرچی فکر کنیم یک نوع انرژِ تولید میکنیم افرادی که تو ماهن بیشتر خصوصیاتشون به دلایلی منحصر به فرده تو هر ماه و بعد اون افراد با اون طرز فکر ی انرژی خاصی دارن
    ویرایش توسط ae85 : 05-12-2017 در ساعت 01:50 AM

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ae85 نمایش پست ها
    یکی از شاخص های محبوبیت انرژی که دور ما ه وجود میاد یا میدیم به طور مثال دیدین یاد یکی میکنید زنگ بزنه بهتون !!!! امام خمینی گاندی پوتین متولد مهر ماه هستن خیلی محبوبن خاتمی البته کنار از حرفای منطقی که میزنن اون دیدگاه خودشن و انرژی که منحصرن دارن و ادما لمس میکنن ... چه طور بگم ما به هرچی فکر کنیم یک نوع انرژِ تولید میکنیم افرادی که تو ماهن بیشتر خصوصیاتشون به دلایلی منحصر به فرده تو هر ماه و بعد اون افراد با اون طرز فکر ی انرژی خاصی دارن
    منم مهرماهی ام میگم من چقدر خوووووبمممم نگو به خاطر اینه

12. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

تاکید میکنم ماه تولد در هوش شخصیت موفقیت نقشی انچنانی ندارد و فقط رو روحیه ما تا حدی تاثیر داره یک جوری خواستم ربط بدم طرز فکر ما به خودمون و محیط و انعکاس اون ب صورت انرژی و حس کردن انسانا .

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

تعریف شما از انرژی چیه

تمام رهبران دنیا به یک حساب محبوبند دیگه هر کدومم متولد یک ماهی هستنداز کاسترو چپ بگیر تا همین ترامپ راست

بعد تکلیف این مهرماه هایی که محبوب نیستند چی میشه
    این چیزا رو از کجا در میاری
    من یه تعداد رهبر محبوب اسم می برم که شهریوری باشن بعد میگم اینا شهریوری ها فلانن
    امضای ایشان

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

تعریف شما از انرژی چیه

تمام رهبران دنیا به یک حساب محبوبند دیگه هر کدومم متولد یک ماهی هستنداز کاسترو چپ بگیر تا همین ترامپ راست

بعد تکلیف این مهرماه هایی که محبوب نیستند چی میشه
    این چیزا رو از کجا در میاری
    من یه تعداد رهبر محبوب اسم می برم که شهریوری باشن بعد میگم اینا شهریوری ها فلانن
    الان حسودیت شد که من مهرماهی امممم

حسسسسوووودددد الکی میخوای بگی شهریوری ها خوبن؟؟؟

نخیرم فقط مهرررررررررماهییی هااااااااا

16. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    الان حسودیت شد که من مهرماهی امممم

حسسسسوووودددد الکی میخوای بگی شهریوری ها خوبن؟؟؟

نخیرم فقط مهرررررررررماهییی هااااااااا

طبق مطالعات گفتم شهریورو وگرنه ربطی به شهریوری بودن خودم نداشت اصلا به همین سوی چراغ قسم

مردم چه فکرایی می کنن
    امضای ایشان

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

من میگم ماه تولد رو روحیه انسانا تاثیر داره حتی میگن روی هوش تو تمامی ماه ها باهوش داریم اما تو یک ماه تولد بیشتر من یکم حالم خوش نبود نتونستم دقیق منظورم بگم
    ماه تولد stephen hawking - albert einstein - newton - thomas edison - galilei گالیله نگاه کنید تو فصل زمستون هستن دوستان گرامی در تمامی ماها افراد خوب و بد باهوش و... داریم من نمیدونم چه جوری منظورم بفهمونم .

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

ماه تولد می تواند بر عملکرد و همینطور ساختار سلول های مغزی و اعصاب تاثیر داشته باشد. اگر از خواندن این جمله شگفت زده شده اید، باید بدانید که مقاله ای با همین موضوع در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.به گزارش خبرگزاری مهر، محققان دانشگاه کلمبیا و نیویورک در این تحقیق 536 نفر را با استفاده از تصویربرداری مغزی (ام.آر.آی) مورد بررسی قرار دادند.
    محققان در تحقیقات خود به نتایج جالب توجه و تاحدودی عجیب دست یافتند؛ افرادی که در ماههای پاییز و زمستان به دنیا آمده اند به نسبت افرادی که در ماههای بهار و تابستان به دنیا آمده اند از هوش و حافظه بیشتری برخوردارند.
    این استدلال در لوب تمپورال یا لوب گیجگاهی که نیمکره های مخ را تشکیل می دهد، توجیه می شود. لوب تمپورال در زیر شیار جانبی (شیار سیلویوس) قرار دارد. در جلوی شیار جانبی، لوب فرونتال (لوب پیشانی) واقع شده است. لوب تمپورال مرکز درک شنوایی است. این ناحیه از نیمکره مخ در ادراک کلمات و اصوات نقش دارد. لوب گیجگاهی نقش مهمی در هوش و حافظه دارد.
    در بررسی ها مشخص شد لوب تمپورال افرادی که در دو فصل پایانی سال (پاییز و زمستان) به دنیا آمده اند به نسبت افرادی که در دو فصل اول سال ( بهار و تابستان) متولد شده اند، فعالیت بیشتری دارد. فعالیت بیشتر لوب تمپورال با افزایش هوش اشخاص در ارتباط است.
    آیا این مطالعه پایه علمی دارد ؟
    شاید برخی در صحت این تحقیق دچار تردید و شک شوند اما باید گفت این تحقیق در عین جالب بودن، حقیقت دارد و نتایج آن با عنوان "پیش بینی هوش متولدان ماه های سال با ام.آر.آی " در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.
    محققان دانشگاه امریکا در روند بررسی های خود بر نتایج تحقیقاتی که در سال های 2005 و 2006 میلادی انجام شده بود، تاکید ورزیدند. مطالعه دیگری در سال 2005 در مجله "روانپزشکی" امریکا به چاپ رسیده بود که از ارتباط بین بیماری اسکیزوفرنی و فعالیت تمپورال حکایت داشت.
    بررسی های برگرفته از تست روانشناسی عصبی و تصویربرداری های مغزی نشان دهنده تفاوت هایی است که اغلب در لب قدامی مغز هیپوکامپ و لب گیجگاهی رخ می دهد.
    اسکیزوفرنی یا شیزوفرنی ، اختلال روانی است که مشخصه آن از کار افتادگی فرآیندهای فکری و پاسخگویی است.
    اشخاص مبتلا به این بیماری معمولا با توهم شنیداری، تکلم و تفکر آشفته و .. دست و پنجه نرم می کنند. احتمال ابتلا به این بیماری در افرادی که در فصل های پاییز و زمستان به دنیا آمده اند، بیشتر است. اما محققان با وجود تمام تحقیقات و بررسی ها معتقدند که این مطالعه جدید نیاز به بررسی و آزمایشات بیشتری دارد.

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

کپی
    ویرایش توسط Name12 : 05-12-2017 در ساعت 04:10 AM

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Name12 نمایش پست ها
    ماه تولد می تواند بر عملکرد و همینطور ساختار سلول های مغزی و اعصاب تاثیر داشته باشد. اگر از خواندن این جمله شگفت زده شده اید، باید بدانید که مقاله ای با همین موضوع در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.به گزارش خبرگزاری مهر، محققان دانشگاه کلمبیا و نیویورک در این تحقیق 536 نفر را با استفاده از تصویربرداری مغزی (ام.آر.آی) مورد بررسی قرار دادند.
    محققان در تحقیقات خود به نتایج جالب توجه و تاحدودی عجیب دست یافتند؛ افرادی که در ماههای پاییز و زمستان به دنیا آمده اند به نسبت افرادی که در ماههای بهار و تابستان به دنیا آمده اند از هوش و حافظه بیشتری برخوردارند.
    این استدلال در لوب تمپورال یا لوب گیجگاهی که نیمکره های مخ را تشکیل می دهد، توجیه می شود. لوب تمپورال در زیر شیار جانبی (شیار سیلویوس) قرار دارد. در جلوی شیار جانبی، لوب فرونتال (لوب پیشانی) واقع شده است. لوب تمپورال مرکز درک شنوایی است. این ناحیه از نیمکره مخ در ادراک کلمات و اصوات نقش دارد. لوب گیجگاهی نقش مهمی در هوش و حافظه دارد.
    در بررسی ها مشخص شد لوب تمپورال افرادی که در دو فصل پایانی سال (پاییز و زمستان) به دنیا آمده اند به نسبت افرادی که در دو فصل اول سال ( بهار و تابستان) متولد شده اند، فعالیت بیشتری دارد. فعالیت بیشتر لوب تمپورال با افزایش هوش اشخاص در ارتباط است.
    آیا این مطالعه پایه علمی دارد ؟
    شاید برخی در صحت این تحقیق دچار تردید و شک شوند اما باید گفت این تحقیق در عین جالب بودن، حقیقت دارد و نتایج آن با عنوان "پیش بینی هوش متولدان ماه های سال با ام.آر.آی " در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.
    محققان دانشگاه امریکا در روند بررسی های خود بر نتایج تحقیقاتی که در سال های 2005 و 2006 میلادی انجام شده بود، تاکید ورزیدند. مطالعه دیگری در سال 2005 در مجله "روانپزشکی" امریکا به چاپ رسیده بود که از ارتباط بین بیماری اسکیزوفرنی و فعالیت تمپورال حکایت داشت.
    بررسی های برگرفته از تست روانشناسی عصبی و تصویربرداری های مغزی نشان دهنده تفاوت هایی است که اغلب در لب قدامی مغز هیپوکامپ و لب گیجگاهی رخ می دهد.
    اسکیزوفرنی یا شیزوفرنی ، اختلال روانی است که مشخصه آن از کار افتادگی فرآیندهای فکری و پاسخگویی است.
    اشخاص مبتلا به این بیماری معمولا با توهم شنیداری، تکلم و تفکر آشفته و .. دست و پنجه نرم می کنند. احتمال ابتلا به این بیماری در افرادی که در فصل های پاییز و زمستان به دنیا آمده اند، بیشتر است. اما محققان با وجود تمام تحقیقات و بررسی ها معتقدند که این مطالعه جدید نیاز به بررسی و آزمایشات بیشتری دارد.
    اکه به جای 536 نفر میرفتند روی 1536 نفر تحقیق می کردند نتیجه عوض میشد حتی اگه میرفتن 536 آدم دیگه میتوردن باز نتیجه می تونست فرق کنه

ازین تحقیقها زیاد انجام میشه ولی ازش نظریه هم در نمیاد چه برسه به قانون

اسکیزوفرنی هم اغلب ارثی هست و سابقش تو فامیل باشه بر اساس نزدیکی خونی شما در فامیل احتمال میدن که شما یا فرزندتون تا چه حد مستعده بیماریه
    امضای ایشان

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

منظورتو متوجه میشم ولی قبول ندارم
    امضای ایشان

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34374
    تشکـر
    337
    تشکر شده 212 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    منم مهرماهی ام میگم من چقدر خوووووبمممم نگو به خاطر اینه
    .

منم مهر ام

درسته به ماه و انا اعتقاد ندارم ولی اینبار معتقد شدم
    امضای ایشان

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

24. کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin1371 نمایش پست ها
    .

منم مهر ام

درسته به ماه و انا اعتقاد ندارم ولی اینبار معتقد شدم
    بــــــــــــه بــــــــه...میگم به دلم نشستی نگو به خاطر اینه هااااا

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

طبق مطالعات گفتم شهریورو وگرنه ربطی به شهریوری بودن خودم نداشت اصلا به همین سوی چراغ قسم

مردم چه فکرایی می کنن
    حدس میزدم خودتون شهریوری هستین

حالا خیلی حرص نخور شما...مهر و شهریور نزدیکن بهم...کنار میایم یه جورایی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)