نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: اعتیاد به تلگرام

4026
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19324
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد به تلگرام

با سلام
    حدود 11 سال ازدواج کردم زندگی خوبی دارم بچه هم بنا به دلایلی نداریم حدود یک ماهی هست خانمم خیلی تو تلگرام میره یه جورایی اعتیاد پیدا کرده بهش که میگم میگه من که تفریحی ندارم و سرم با این برنامه گرمه قبلا اصلا به زور وارد تلگرام میشد ولی الان خیلی تو تلگرام میره چند بار هم تو گرووهای مختلف افردای تو پیجش جواب دادن که همشون رو بلاک کرد و یا جواب نداد چند وقت خیلی نگرانم و حالم خیلی بد شده موندم چی کار کنم کلافه و خسته هستم تو رو خدا راهنماییم کنید تا از این وضعیت نجات پیدا کنم احساس خوبی ندارم فکرهای خوبی تو ذهنم نمیاد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تلگرام

نقل قول نوشته اصلی توسط hossin نمایش پست ها
    با سلام
    حدود 11 سال ازدواج کردم زندگی خوبی دارم بچه هم بنا به دلایلی نداریم حدود یک ماهی هست خانمم خیلی تو تلگرام میره یه جورایی اعتیاد پیدا کرده بهش که میگم میگه من که تفریحی ندارم و سرم با این برنامه گرمه قبلا اصلا به زور وارد تلگرام میشد ولی الان خیلی تو تلگرام میره چند بار هم تو گرووهای مختلف افردای تو پیجش جواب دادن که همشون رو بلاک کرد و یا جواب نداد چند وقت خیلی نگرانم و حالم خیلی بد شده موندم چی کار کنم کلافه و خسته هستم تو رو خدا راهنماییم کنید تا از این وضعیت نجات پیدا کنم احساس خوبی ندارم فکرهای خوبی تو ذهنم نمیاد
    درود دوست عزیزم

به نظر من اینا همش از بیکاری و مهم تر از همه توجه نکردن خود شما به خانمت هست..که اونم باعث میشه با اون سرگرم بشه..
    شما اگه وقت بزاری برای خانمت ..تفریح و...این مشکلات پیش نمیاد

دوست عزیزم ببین خانمت به چی علاقه داره؟؟؟مثلا یک کتاب مفیدا براش بخر بزار با اون سرگرم بشه..اطلاعاتش بره بالا..خیلی مفید هم هست..

بازم بزار دوستان عزیز بیان راهنمایی کنند.

3. 2 کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19324
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به خدا خیلی بهش توجه میکنم و حواسم بهش هست از نظر عاطفی و محبت هیچ چیز کم نذاشتم هیچ چیز نه کتاب میخونه و نه چیز دیگه سر همین موضوع کلافم میگم نکنه با کسی تو تلگرام دوست شده این فکر داره دیونم میکنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

چرا کنجکاوی نمی کنی تا شکت برطرف شه؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32486
    تشکـر
    58
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

استراتژی کم محلی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتیاد به تلگرام

ما بعضی وقت ها گله داریم که چرا به هیچ کاری نمی رسیم. مخصوصا در این روزهای پاییزی که تا به خودت بیایی شب شده. شاید بشود گفت یکی از مهم ترین عوامل این کمبود وقت، این است که مدام مشغول گشت و گذار در تلگرام هستیم؛ نرم افزاری که بعد از کندشدن وایبر، جایگاه خودش را در گوشی های ما تثبیت کرد و با فرار از خطر فیلترینگ، همچنان دارد می تازد.
    اینکه تلگرام ابزار قدرتمند و کار راه اندازی است، چیزی نیست که بشود انکارش کرد، اما از آنجا که هر پدیده ای در کنار محاسنش، معایبی هم دارد، می شود این نقد را به تلگرام وارد دانست که زمان زیادی از کاربرانش می گیرد.

ما- اگر کوآلا نباشیم- حداقل در ۱۴ ساعت از شبانه روز بیداریم. اگر دو ساعت یک بار هم به تلگرام سربزنیم و هر بار سر زدنمان ۱۵ دقیقه طول بکشد، بالغ بر ۱۰ دقیقه از وقتمان در تلگرام می گذرد. این در حالی است که شاید خودمان گذر سریع زمان را اصلا حس نکنیم. در این مطلب می خواهیم پیشنهادهایی برای بهینه سازی استفاده از این شبکه اجتماعی پرطرفدار بدهیم.

برای خودتان یک زمانبندی مشخص برای حضور در تلگرام داشته باشید و در صورتی که به آن عمل نکردید، جریمه در نظر بگیرید. یک جریمه متعادل که نه آن قدر آبکی باشد که با کمال میل و در شوق رسیدن به گوشی آن را ادا کنید، نه آن قدر سنگین که از حد توانتان خارج باشد. علاوه بر این، اخیرا نرم افزارهایی هم تولید شده اند که این برنامه ریزی را به بهترین شکل برایتان انجام می دهند و شما را مجبور می کنند از یک حدی بیشتر با گوشی هوشمندتان وقت نگذرانید؛ نرم افزارهایی مثل forest راه حل جالبی برای ترک اعتیاد به انواع شبکه های اجتماعی است.

در یک گروه دوستانه، غیر از شما حداقل ۲۰-۱۰ نفر دیگر هم هستند و به همان اندازه ای مخاطب یک پیام محسوب می شوند که شما هستید. پس دلیلی ندارد وقتی بیکاری به یک نفر فشار آورده و می خواهد یک گپ و گفت راه بیندازد، شما اولین کسی باشید که جوابش را می دهید. تجربه نشان داده صحبت های این چنین هیچ آورده ای برای طرفین ندارند و بعد از گذشت چند دقیقه به همان جای اول می رسد. تازه ممکن است آخرش مدیر گروه جلوی همه بی آبرویتان کند و با جذبه خاص خودش بنویسد: «چت= حذف»

کلا گروه ها و کانال های جوک سر و ته یک کرباسند. چند روز پس و پیش بالاخره پست های همدیگر را کپی می کنند. بنابراین اگر چند جا مشتری جوک های تلگرامی هستید، با یک مشاهده دقیق بهترینش را انتخاب کنید و مابقی را بفرستید. قاتی باقالی ها بسیاری از هنرمندان هم به تازگی برای خودشان کانال زده اند، اما معمولا محتوایی که در آن می گذارند تفاوتی با پیج اینستاگرامشان ندارد. پس در صورتی که جزء فالوئرهای یک سلبریتی هستید، از کانال تلگرامی اش چیز جدیدی کاسب نیستید. در عوض لیست پیشنهادهای ما را در گوشه همین صفحه بخوانید، شاید یکی دوتایش به دردتان خورد.

در چت های دونفره اگر بخواهید بعد از هر تشکری یک «خواهش می کنم» تحویل بدهید و در جواب هر شوخی ای اسمایلی خنده گریه آلود بگذارید، باید تا صبح چت کنید. هر جا حس کردید ادامه پیدا کردن صحبت سودی ندارد، یک سکوت طولانی کنید یا از بحث های قبلی یک جمع بندی انجام دهید و چت را تمام کنید. شاید طرف مقابلتان برنامه زندگی اش با شما متفاوت باشد و بخواهد تا صبح با یک نفر حرف بزند.

یاهومسنجر قابلیتی داشت به نام invisible که کاربر را از نظرها پنهان می کرد. حالا تلگرام هم با last seen recently این امکان را به شما می دهد که حریم شخصی ایمن تری تجربه کنید و از کنجکاوی دیگران در مورد رفت و آمدهای مجازیتان در امان باشید. از این مهم تر، وقتی دیگران نبینند شما آنلاین هستید، احتمال اینکه بخواهند یک گفت و گوی طولانی را با شما آغاز کنند بسیار کمتر است. بالاخره دیر یا زود همه باید متوجه شوند که شغل مشاورها گوش کردن است و در هزاره سوم حتی برای درددل کردن هم باید پول خرج کرد.

حالا دیگر تعداد پیام های بی اساس و سطحی کمتر از قبل شده است، اما هنوز کسانی باقی مانده اند که از رئیس بیمارستان فلان فکت می آورند و در مورد مواد غذایی و چیزهای دیگر متن های هشدارآمیز می فرستند. واقعیت این است که شما یک نفرید و اگر بخواهید به همه این پیام ها واکنش نشان دهید، باید وقت زیادی را هدر دهید. با این کار فقط در نظر سایرین به یک آدم غرغرو تبدیل می شوید که می خواهد از بقیه ایراد بگیرد. بحث و جدل فایده ای ندارد، لذا تیک ایت ایزی!
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنمایی های خوبتون

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مطالب مفید بود مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)