نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دیدن خواب نامزد قبلی

1896
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35203
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دیدن خواب نامزد قبلی

سلام دوستان من الان نزدیک 3 سال و هست ماه است ک از نامزدی قبلیم گذشته یعنی الان دوسال و 8 ماه است نامزد جدید دارم و خیلی هم دوستش دارم و باهم شادیم اما نمیدونم چرا چند مدت ک میگذره من خواب نامزد قبلیم رو میبینم مثلا همین دیشب کلی خوابشو دیدم ک داره میاد طرف منم دارم باهاش حرف میزنم همش داره میگه من دوستت دارم و از این حرفا وقتی بیدار میشم وسطای نیمه شب بعد اب میخورم دوباره میخوابم بازم ادامه خوابمو میبینم دارم میترسم کم کم ک معنی این خوابا اونم تو این موقعیت من چرا اخه ؟ حالا فکرمو مشغول کرده میخوام ب نامزدم بگم ک خواب اون رو دیدم اما میترسم ناراحت شه اما فکرمو مشغول کرده چیکار کنم میترسم ارادم سست بشه اخه فکر زیادی اونم ب گذشته ممکنه ک منجر ب اشتباه بشه حال خودمو میفهمم ک میگم چیکار کنم اصلا چرا خوابشو دیدم ؟ نمیدونم مغزم پر از فکر و سواله چیکار کنم؟
    ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35203
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواب گذشته

لطفا راهنماییم کنید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35192
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...

یه حرف قدیمی هست که میگن هر کی زیاد بهت فکر کنه خوابشو میبینید...
    احتمالا نامزد قبلیتان واسه از دست دادنتون ناراحته زیاد فکر میکنه بهت...
    خخخخ حالا خارج از شوخی نمیدونم این حرف چقد درسته یا غلطه اکثرا ادم شب پر خوری کنه خواب های چرت و پرت میبنه یکیم که خواب زن چپه زیاد مشفول نشید...
    حالا بشنیدفکر کنید با خودتون چند چنددید؟؟ اگه نامزد قبلیتون واستون بی ارزش شده و واقعا بهش فکر نمیکنید و نامزد حال حاضرتون رو دوس دارید شب قبل خوابیدن چنتا سوره کوتاه بخونید و بخدا پناه ببرید احتمالا شیطان میخواد یکم با هاتون خوش وبش کنه و منحرفتون کنه ایشالله که خلاص میشید... اگه واقعا دوسش داریدااا مطمن باشید کار شیطانه... اما اگه خدای نکرده هنوز علاقه ای هست....که خدا نکنه باشه اون وقت دلیل خوابتون رو خودتون میدونید قطعا... یا حق....خدا بهترین رفیق انسان است

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شما زمانی خواب اون فرد را میبینی که بهش فکر بکنی و ذهنت درگیرش باشه .بهتره به نامزد جدیدت فکر کنی نه نامزد قبلیت

5. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلای70 نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان نزدیک 3 سال و هست ماه است ک از نامزدی قبلیم گذشته یعنی الان دوسال و 8 ماه است نامزد جدید دارم و خیلی هم دوستش دارم و باهم شادیم اما نمیدونم چرا چند مدت ک میگذره من خواب نامزد قبلیم رو میبینم مثلا همین دیشب کلی خوابشو دیدم ک داره میاد طرف منم دارم باهاش حرف میزنم همش داره میگه من دوستت دارم و از این حرفا وقتی بیدار میشم وسطای نیمه شب بعد اب میخورم دوباره میخوابم بازم ادامه خوابمو میبینم دارم میترسم کم کم ک معنی این خوابا اونم تو این موقعیت من چرا اخه ؟ حالا فکرمو مشغول کرده میخوام ب نامزدم بگم ک خواب اون رو دیدم اما میترسم ناراحت شه اما فکرمو مشغول کرده چیکار کنم میترسم ارادم سست بشه اخه فکر زیادی اونم ب گذشته ممکنه ک منجر ب اشتباه بشه حال خودمو میفهمم ک میگم چیکار کنم اصلا چرا خوابشو دیدم ؟ نمیدونم مغزم پر از فکر و سواله چیکار کنم؟
    ؟
    به هیچ عنوان به نامزد قبلیت نگو اگه اذیت میشی برو پیش رو انشناس
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34782
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نيلاي عزيز، ببين گذشته اسمش روشه گذشته..به گذشته فکرنکن وبه نامزدت اصلا حرفي درباره خوابهات نگو الکي حساسش نکن.. به آينده ات فکر کن وبه زندگي که پيشه رو داري... زيادحساس نشو .. با نظردوستمون هم که گفتن "
    بخدا پناه ببرید احتمالا شیطان میخواد یکم با هاتون خوش وبش کنه و منحرفتون کنه " هم موافقم... از خدا بخواه کمکت ميکنه...در پناه حق

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خواب دیدن گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلای70 نمایش پست ها
    ؟
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, و چند نکته که باید خدمت تو دختر گلم بگم اینکه, خواب شما اصطلاحا سبک هست واسه همین هم خوابهایتان یادتان میماند!! که باید بررسی بشه.

اینکه نامزد قبلیتان را بیاد میاورید در خواب دلیل بر این دارد که ضمیر ناخوداگاه شما هنوز درگیر نامزد قبلیتان هست حال به هر دلیلی که جای توجه و بررسی داره و میتواند هشداری باشد از این جهت!!

توصیه میکنم که:

فعلا با نامزد جدیدتان از لحاظ شرعی و اجتمایی و..... جلوتر نروید تا حل کامل این خوابها

به یکی از همکاران روانشناس ما که تجربه کافی در زمینه هیپنوتیزم درمانی داشته باشند در شهر خودتان رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد