نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: بعد از یک سال جدا شدیم

2459
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بعد از یک سال جدا شدیم

سلام

یکم زیاده داستانم ولی خوشحال میشم تا اخر بخونید و جواب بدید پیشاپیش هم ممنون

رابطه ای که من شروع کرده بودم از خیلی جهات عقلانی نبود، آغاز رابطه ما دقیقا همزمان بود با جدا شدن دختر خانوم از دوست پسر قبلیش اوایل یه جورایی نقش تیمار داشتم بعد مدتی از طرف دوست پسر سابقش تهدید شدم که باید ازش جدا شم وگرنه چیزایی که ازش داره رو پخش میکنه این ماجراها بخیر گذاشت و دوست پسر سابقش بخاطر تحصیل از ایران رفت ولی خب ضربه بدی خورده بودم، بعدا فهمیدم دوست پسر قبلیش اولین دوست پسرش نبود و من ۳مین یا ۴مین رابطه اش بودم. اوایل میگفت توبه کردم و واقعا عاشقمو میخام ازدواج کنیم،‌ و این جور حرفا، به این حرفش اعتماد کردم و خودش گفت که منتظر باشه برام اشتباهاتش رو جبران کنه ولی هر چقدر که جلوتر رفت همه چی بدتر میشد دعوا ها بیشتر میشد از کارامون عقب میفتادیم بعد یه مدت فهمیدم که حتی از نظر اعتقادی هم یه جورایی بمن دروغ گفته بود و خیلی مثل هم نبودیم من برام چیزای اولیه دین مهم بود ولی اون خیلی توجهی نداشت و مثلا دست دادن به پسرای غریبه. یک بار هم از دور دیدم یه پسری میخاد دست به صورتش بزنه اون موقع واقعا میخواستم رابطرو تموم کنم ولی التماس کرد که من اجازه ندادم قبلا اینجوری بودم الان دیگه بخاطرت اینکارارو نمیکنم
    اصولا دوستایی هم که داشت ادمای خیلی درستی نبودن،‌یعنی با پسرایی که کافه یا جایی میرفت اصولا تو دانشکده ما معروف بودن به کسایی که هر هفته با یه دخترن

دوباره بعد یه مدت دیگه فهمیدم حتی از نظر خانوادگی هم بهم نمیخوریم،‌ پدرش خیانت کرده بود به مادرش و رابطه اونها بین طلاق و اشتی بود و این مشکل سال ها بود تو خونشون وجود داشت و حتی خواهرش تو سن پایین دچار یه دوستی اشتباه شده بود و کارشون به دادگاه رسیده بود و خانواده من خانواده دختر براشون خیلی مهمه البته تا حدی حق میدادم که این تعدد رابطه بخاطر مشکلات خانوادگیش بوده تا از اون فضا جدا بشه. حتی این اواخر یک بار بخاطر مشکلات خانوادگیش میخاست از خونه فرار کنه و یک بارم تو مسافرتی که رفته بودن از ماشین خودشو پرت کرده بود بیرون. شاید بهتر بود همون اوایل رابطرو تموم میکردم ولی خب هرچقدر جلوتر رفت وابستگی ها بیشتر شد و حتی هروقت دعوا شدید میشد یا میخواست به جدایی بکشه تهدید میکرد خودشو بکشه . من تو این مدت خیلی روزا بوده که بخاطر خانوادش حالش بد بوده و من همیشه پشتش بودمو بدخلقی هاشو پیش من میکرد و تحمل میکردم هرچی میخاد راحت بگه

تا اینکه این اواخر یه بار منو تهدید به خودکشی کرد و فرداش که معذرت خواهیو اینها کرد من بهش گفتم دیگه نمیخام این رابطرو داشته باشم همش یا تهدید میشم یا از کارهام میفتم و بخاطر اینکه اون گذشترو هم جبران نکردی نمیتونم باهات باشم یکی دوهفته گذشت ولی مجددا ازش خواستم که رابطمون رو درست کنیم بعد کلی دست رد زدن قبول کرد ولی کلا عوض شده بود سر هرچیز کوچیکی میخواست جدا شه گفت باید تا یکی دوماه دیگه بیای خواستگاری و برام خرج کنی، من یکم از نظر مالی این مدت تحت فشار بودم و خب خانوادمم راضی نبودن که تو این شرایط خواستگاری کسی برم بهش گفتم تا دو سه ماه صبر کن شرایط درست میشه ولی قبول نکرد هروقتم دعوایی چیزی میشد میگفت این خرج کردنو صرفا میگفتم ببینم برام ارزش میزاری یا نه واقعا اینو نمیخاستم ولی بعدا دوباره این درخواست هاش رو تکرار میکرد و سر یه مساله خیلی چرتی جدا شد ازم که چرا فلان روز با من نیومدی بیرون تنها رفتم منم گفتم خب کار داشتم همیشه که نمیشه، بهش گفتم وقتی اینهمه داریم بهم لطمه میزنیم دیگه جدا بشیم بیشتر وقتمون رو سر کار یا درس بزاریم تا شرایط بهتر شه و از اینکه اسیب بزنیم به دور باشیم تا بعدا تصمیم بگیریم و تصمیم رسمی،‌قبول کرد ولی تقریبا دو سه روز بعدش بهم یه عکسی کنار یه پسر دیگه فرستاد و گفت من به این اقا مدتیه علاقه مند شدم و با هم بیرون میریم و خواستگارمم هست و چون از تو زودتر قدم برداشته من قبول میکنم

وقتی اینو فهمیدم واقعا نابود شدم با مادرش صحبت کردم و این قضیه رو گفتم، گفتش که من میدونستم جدا شدید و خب یه ادم دیگه ای رو بهش معرفی کردم، من باور نکردم که تو چند روز بخان تا این حد اشنا شن که عکس یادگاری بندازن،‌نکته قابل تاملش اینجا بود که مادر ایشون هم مشاور خانوادست و تعجب من از اینجا بود که چجور وقتی دخترشون یه سال تو رابطه عاطفی بوده و هنوز یه هفته هم نگذشته راضی شده با کس دیگه باشه و خودش دست به کار شده، مادرش هم کل رابطه هاش رو میدونست و از اول ورود به دانشگاهش تماما تو رابطه بوده وماهی نبوده که تنها باشه و شروع رابطه هاش تقریبا همزمان بوده با تموم شدن رابطه قبلیش حتی اوایل رابطه ما که هنوز خانوادش نمیدونستن براش یکی دونفر رو پیدا کرده بود و جلسه اشنایی هم باهاشون گذاشته بود.

این موضوع گذشت تا یه هفته بعدش که بخاطر مسایل کاری باهم مجبور بودیم صحبت کنیم ناخوداگاه سر صحبت رو از اینکه از دستش ناراحتمو اینا گفتم و بهش گفتم اینکاری که کردی انسانی نبودو اینا(و یه مقدار هرچی که منو اروم میکرد بهش میگفتم تا بفهمه چی سرم اومده)، بهم گفت اشتباه میکنی هنوز بهت فکر میکنم هنوز عکسات رو دارم حتی نشونم داد منم خب حسی که بهش داشتم پر رنگ تر شد و واقعا هم هنوز دوسش داشتم ازش معذرت خواهی کردم ولی باز دست رد زد گفت منو زود قضاوت کردی تهمت زدی اینکارو نباید میکردی و گفت دیگه هیچ حسی بهت ندارم

خب تا اینجا فقط جنبه های بد ماجرا رو گفتم،‌از اونور خب ما هم تو کار هم تو درس مکمل خوبی بودیم و خب تو یکی از دانشگاه های معروف تهران درس میخوندیم وحتی این پتانسیل رو داشتیم که از ایران بتونیم با هم بریم. حتی هنرهای دیگه ای هم داشت اشپزی نقاشی و... اینکه حس میکردم جنبه های خوبیم داره منو دلگرم میکرد وخب ادم مهربونیم بود به حد خوبی کادو میگرفت و به فکر بود و خاطره مینوشت عکسامون رو نگه میداشت و اینکارارو خوب انجام میداد

سوال من اینه چجور باید این رابطرو فراموش کنم تا زیاد به روحیم فشار نیاد
    - اینکه از هیچ نظر شبیه هم نبودیم اینکه تو مشکلات هیچوقت پشتم نبوده اینکه هر وقت مشکلی پیش میومده جا خالی میکرد هیچوقت نتونستم دردودل کنم باهاش هیچوقت بخاطر من تویه دعوا ها کوتاه نیومد یا اینکه صبور باشه و بچسبه به کارو درسش
    - ولی از اونور تو رابطه های عاطفی خوب بود، کادو میخرید حتی بعضی وقتا اون مهمون میکرد تو بیرون کارایی میکرد که فکر کردن بهش حس میکنه واقعا اولین عشقش بودم
    یعنی واقعا سر دوراهی موندم از نظر عقلی که به کلی اشتباه ولی ظاهرو باطن کاراش هم با هم ۱۸۰ درجه متفاوت بوده
    ممنون میشم نظر یا پیشنهادتون رو بدید یا حتی اگه مشاوره خوبی میشناسید ادرس بدید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35321
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بعد از یک سال جدا شدیم

سلام دوست عزیز
    منم مشکلم 80درصدش شبیه شماست
    لطفا نتیجه کارتونو بهم بگید
    چون یک ماهه دیگ باید تصمیم بگیرم
    با تشکر

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من مشاوره نیستم ولی مطلب شما رو جلب میکنم به توجه کسانی که رابطه دوستی دختر و پسر قبل ازدواج رو قبول دارن و توبه دختری که قبلا رابطه داشته با پسری رو خیلی راحت میپذیرن
    اینم نتیجش!!!!!

4. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fattah نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم مشکلم 80درصدش شبیه شماست
    لطفا نتیجه کارتونو بهم بگید
    چون یک ماهه دیگ باید تصمیم بگیرم
    با تشکر
    شما میخاید جدا شید؟
    مشکل اصلی من این بود احساسات زودتر از شناخت و عقل حرکت کرد و به اینکه از خیلی جهات بهم نمیخوردیم رو فراموش کردم، بلاخره وابستگی ایجاد میشه و هی اصرار داریم به خودمون بقبولونیم که انتخابمون درست بوده فرد مورد نظر اشتباه نمیکرده و ...
    طبق این تجربه ایم که داشتم وقتی از اول رابطه کلی سوال اذیتتون میکنه بعضی وقتا بی اعتماد میشید و کلی اتفاقات این شکلی بهترین کار اینه جدا شید تا اینکه تو یه رابطه بمونید و خودتون اذیت شید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35321
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تفاوت من با شما اینه که ما عقدیم ولی هنوز اتفاقی بین شما نیفتاده.
    از این جهت ازتون کمک خواستم که فکرامون از نظر وابستگی مثل همه و طبق توضیح که دادید چند بار تصمیم به جدایی گرفتید ولی کنار کشیدید خواستم کمکم کنید چون منم مثل شمایم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fattah نمایش پست ها
    تفاوت من با شما اینه که ما عقدیم ولی هنوز اتفاقی بین شما نیفتاده.
    از این جهت ازتون کمک خواستم که فکرامون از نظر وابستگی مثل همه و طبق توضیح که دادید چند بار تصمیم به جدایی گرفتید ولی کنار کشیدید خواستم کمکم کنید چون منم مثل شمایم.
    بلاخره تو هر رابطه ای وابستگی شکل میگیره و اینکه خب شاید دلیل بزرگی که نمیزاره ادم جدا بشه همین باشه، ولی آینده رو هم باید نگاه کنید، الان شما هم مشکلتون رابطه های گذشتشه یا مشکلات دیگه ای هست؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ir86 نمایش پست ها
    من باشم ادامه نمیدم.ولی خوب من مذهبی ام.پیشنهادم به شما اینه بیشتر عقلانی باشی تا احساسی
    اره درسته کلا بیشتر باید به عقل نسبت به احساس اهمیت داد

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط enaro نمایش پست ها
    سلام

یکم زیاده داستانم ولی خوشحال میشم تا اخر بخونید و جواب بدید پیشاپیش هم ممنون

من دنبال رابطه های اینجوری نیستم ولی اگه بودم اصلا با همچین آدمی ادامه نمی دادم اون هم یک سال و به صورت جدی و احساسی

عزیز یکم برای خودت ارزش قائل باش ( تو کف بودن تا چه حد آخه ) اینقدر ندید بدید نباید بود

سطح توقات اینقدر پایینه که کافیه فقط طرف دختر باشه

دلم به حال همجنسام میسوزه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها

متقابلا

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من دنبال رابطه های اینجوری نیستم ولی اگه بودم اصلا با همچین آدمی ادامه نمی دادم اون هم یک سال و به صورت جدی و احساسی

عزیز یکم برای خودت ارزش قائل باش ( تو کف بودن تا چه حد آخه ) اینقدر ندید بدید نباید بود

بله آرش عزیز حق با شماست

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوش حال میشم بقیه هم نظراتشون رو بگن

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    داداش اخه چه راهنمایی میخوای
    دختری ک با ی پسر بیرون میره و قول و قرار ازدواج میزاره و از طرفی عکس ی پسر دیگه را تو گوشیش داره و خدا میدونه ممکنه چندنفر دیگه عکسشون باشه تو گوشیش یا تو دلش
    اخه ی همچین فردی اصلا مورد اعتماد نیست ک بخوای باهاش زندگی کنی یا حتی تو قلبت راهش بدی.
    اون لحظه ک عکس تورا تو گوشیش نشون داد بهش قاطع میگفتی پس برای اون پسر متاسفم ک رو همچین فردی برنامه زندگی داره میریزه.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

برای فراموش کردن باید سعی کنی بهش فکر نکنی تمام یادگاریها عکسها و چیزهایی که تو رو یاد اون می اندازه از دسترست خارج کن

مکانهایی که به یاد او میفتی نرو یا کمتر برو

آهنگهایی که با اون یا به یاد اون گوش میدادی رو پخش نکن

برای خودت برنامه ریزی کن و اوقات فراغتت رو پر کن با ورزش ، شغل ، یاد گرفتن مهارت جدید و تفریح و ...

مدتی طول میکشه و بهت فشار هم میاد اما می گذره هر چی بیشتر فکر کنی بیشتر طول میکشه
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا روابط دوستیه و در اون حد اهمیت نداره طرف چجور باشه چون معمولا بدون تعهد هست و تقریبا یه هدف دنبال میشه.لطفا موقع خواستگاری بیایید همجنسای عزیزتون رو ببینید که چجور دخترو تخریب میکنن بعد دلسوزی کنید.
    اتفاقا همجنساتون اعتماد به سقف دارن طرف هیچی نداره فقط ادعا داره و دست میزاره رو دختری که اصلا بهش از هیچ لحاظ نمیخوره.

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اینا روابط دوستیه و در اون حد اهمیت نداره طرف چجور باشهچون معمولا بدون تتعهد هست و تقریبا یهه هدف دنبال میشه.لطفا موقع خواستگاری بیایید همجنسای عزیزتون رو ببینید که چجور دخترو تخریب میکنن بعد دلسوزی کنید.
    اتفاقا همجنساتون اعتماد به سقف دارن طرف هیچی نداره فقط ادعا داره و دست میزاره رو دختری که اصلا بهش از هیچ لحاظ نمیخوره.

واسه ایشون جدی بوده و اهمیت داشته و میبینید که وابسته شدن.

رسم دنیا اینجوریه گاهی کسایی رو به کسایی وصل می کنه که لیاقت ندارن.

منظورتون از تخریب چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طرف میره خواستگاری نه میشنوه ، دوبار که اینجور جاها بره یاد میگیره چه کار باید بکنه ( به جز آدما پست کلفت و پرو ) این برای چی براتون مساله شده

بعضی دخترا هم در ضمینه توقع و ادعا کم نمیارن

تو پستای دیگه تون هم دیدم که خیلی خیلی خیلی نسبت به پسرا بدبین هستید. اگه تو فروم در این ضمینه مسابقه بذارن مقام خوبی میارید.
    امضای ایشان

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

واسه ایشون جدی بوده و اهمیت داشته و میبینید که وابسته شدن.

رسم دنیا اینجوریه گاهی کسایی رو به کسایی وصل می کنه که لیاقت ندارن.

منظورتون از تخریب چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طرف میره خواستگاری نه میشنوه ، دوبار که اینجور جاها بره یاد میگیره چه کار باید بکنه ( به جز آدما پست کلفت و پرو ) این برای چی براتون مساله شده

بعضی دخترا هم در ضمینه توقع و ادعا کم نمیارن

تو پستای دیگه تون هم دیدم که خیلی خیلی خیلی نسبت به پسرا بدبین هستید. اگه تو فروم در این ضمینه مسابقه بذارن مقام خوبی میارید.
    بدبین نیستم به چشم دیدم .خودم رو اصلا نمیگم اما خیلی دیدم خونه دختر(حالا دختر خاله و...) زنگ زدن گفتن دخترتون چه شکلیه بعد میگن نمیخواییم ما پسرمون اینجور دوست نداره منظورم ااز تخریب اینه.در صورتی که پسره هیچی نداره.مثلا پسره هیچ ویژگی ظاهری جذابی نداره اما دوست داره زنش از ستاره های هالیوود قشنگ تر باشه.
    من میگم هر ادمی در حد خودش انتخاب کنه چه از نظر ظاهر چه سلامت اخلاقی چه اعتقادات.ولی اکثر پسرا نمیتونن اینجور باشن.
    بعدشم فکر نمیکنم هیچ وقت تو فروم همچین مسابقه های بیخودی بزارن
    ویرایش توسط saba95 : 06-10-2017 در ساعت 03:55 PM

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

بدبین نیستم به چشم دیدم .خودم رو اصلا نمیگم
    این همه دختری که هالیوودی نیستن و ازدواج کردن رو چطور توجیه می کنین؟؟

به نظرم شما دارید موارد خاص رو به کل تعمیم می دید و بعد نتیجه گیری می کنید

غر زدن و بد و بیراه گفتن کار دشواری نیست
    امضای ایشان

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

این همه دختری که هالیوودی نیستن و ازدواج کردن رو چطور توجیه می کنین؟؟

به نظرم شما دارید موارد خاص رو به کل تعمیم می دید و بعد نتیجه گیری می کنید

غر زدن و بد و بیراه گفتن کار دشواری نیست
    این دخترا از اون دسته دخترایی هستن که همسرشون کچلشون میکنه کلی به خودشون ور برن و شبیه اونا خودشونو درست کنن.من کلی دیدم که میگن برو موهاتو یا هیکلتو شبیه فلان بازیگر کن.شوهرای اینا معمولا چشمشون دنبال زن خودشون نیست.البته اصلاا جمع نمیبندم اما خیلی زیاد دیدم.

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

این دخترا از اون دسته دخترایی هستن که همسرشون کچلشون میکنه کلی به خودشون ور برن و شبیه اونا خودشونو درست کنن.من کلی دیدم که میگن برو موهاتو یا هیکلتو شبیه فلان بازیگر کن.شوهرای اینا معمولا چشمشون دنبال زن خودشون نیست.البته اصلاا جمع نمیبندم اما خیلی زیاد دیدم.

پس میبینید اکثر کسایی که برنامه ازدواج دارن ، ازدواج کردن و همه مردا دنبال هالیوودی نیستن نه به این دلیل که نمیخوان ( همون طور که یک خانم بهترین چیزها رو می خواد مرد هم می خواد ) بلکه چون همچین چیزی امکانش نیست بعضی ها دیرتر به این شعور می رسند و حد خودشون رو دیر پیدا می کنن بعضی ها زودتر. بعضی ها صبور ترند و بیشتر جست جو می کنند بعضی ها احساساتیند و همون موردهای اول دل می بندند بعضیها خیلی منطقی اند بعضیها دنبال پولن و ...

خیلی از پسرای خوش تیپ رو هم میبینیم که خانماشون هم سطح خودشون نیستند

این که هر کسی زیبایی رو دوست داره چیز طبیعیه و مرد و زن نداره به نظرم مهم توجه و تعهده که باید وجود داشته باشه و ریز شدن رو این چیزا هم حاصلی برای آدم نداره.

در رابطه زن و شوهر در عین حالی که حرفتون رو به صورت کلی قبول ندارم نمی تونم نظری بدم چون مورد به مورد فرق می کنه بنابراین نمیشه قضاوت کرد.

باید دیدگاه ها ، هدف ها ، میزان صمیمیت و مسائل دیگه ای رو سنجید.

دختران زیبا خواستگاران بیشتری دارن این حرف درستیست اما به معنای این نیست لزوما که ازدواج موفقی هم دارند.

از استارتر هم به خاطر انحراف تایپیک معذرت می خوام
    امضای ایشان

21. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

اندازه قد و هیکل زن از چهرش مهمتر هست چرا دخترها این همه به چهرشون دقت میکنند و چنان رنجهایی رو متحمل میشن برای زیبایی مصنوعی
    زنی که به هیکلش نمیرسه قطعا درخیلی جاها کم میگذاره.دخترهای خوش هیکل سریعتر از کسانی که فقط خوشگل هستند ازدواج میکنند واقعیت اینه...

من هم عذرخواهی میکنم اگر پست با تایپیک منافات داشت ولی خیلی در این مورد در فروم بحث شد

23. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

دوست گرامی من یه چیزیو یاد گرفتم تو رابطه با دختر جماعت اگه خاکی باشی همون خوب خوباشون خاکت میکنن اینکه دیگه هیچ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد