نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: سردی در رابطه زناشویی

1833
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post سردی در رابطه زناشویی

سلام خسته نباشید. من 25سالمه. یک ساله تو عقدم. ولی بخاطر کار شوهرم ک شهر دیگس بخاطر تنهاییش اومدم باهاش زندگی میکنم تا بعد ک عروسی بگیریم. شوهرم 7ماه از من بزرگتره. 7سال باهم دوست بودیم و همو دوست داشتیم و بلاخره ازدواج کردیم. تو دوران مجردیمون فهمیدم که فیلم های مستهجن نگا میکنه ولی خب اهمیت ندادم و فقط گفتم دوست ندارم این چیزا رو ببینی. الانم ک ازدواج کردیم بعضی وقتها یواشکی نگاه میکنه. وقتی فیلمی تو گوشیش میبینم داغون میشم چن بار قهر کردم و هربار قول داده و حتی جون منو قسم خورده که دیگه نگاه نمیکنه ولی متاسفانه هربار ازین جور فیلمها تو گوشیش میبینم. دلم خیلی میشکنه کارم شده گریه همش احساس میکنم من کمبودی چیزی دارم. هربار بهش میگم من مشکلی دارم و....؟ هربار میگه نه معذرت میخوام و.... انقد عذابم میده این کارش ک حتی دیگه میلی به داشتن رابطه باهاش ندارم کلا از رابطه جنسی زده شدم. اگه میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟ ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردی در رابطه زناشویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda. M نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. من 25سالمه. یک ساله تو عقدم. ولی بخاطر کار شوهرم ک شهر دیگس بخاطر تنهاییش اومدم باهاش زندگی میکنم تا بعد ک عروسی بگیریم. شوهرم 7ماه از من بزرگتره. 7سال باهم دوست بودیم و همو دوست داشتیم و بلاخره ازدواج کردیم. تو دوران مجردیمون فهمیدم که فیلم های مستهجن نگا میکنه ولی خب اهمیت ندادم و فقط گفتم دوست ندارم این چیزا رو ببینی. الانم ک ازدواج کردیم بعضی وقتها یواشکی نگاه میکنه. وقتی فیلمی تو گوشیش میبینم داغون میشم چن بار قهر کردم و هربار قول داده و حتی جون منو قسم خورده که دیگه نگاه نمیکنه ولی متاسفانه هربار ازین جور فیلمها تو گوشیش میبینم. دلم خیلی میشکنه کارم شده گریه همش احساس میکنم من کمبودی چیزی دارم. هربار بهش میگم من مشکلی دارم و....؟ هربار میگه نه معذرت میخوام و.... انقد عذابم میده این کارش ک حتی دیگه میلی به داشتن رابطه باهاش ندارم کلا از رابطه جنسی زده شدم. اگه میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟ ممنونم
    سلام

عزیز مطلب شما را خواندم, ولی قبل از هر گونه پاسخی چند سوال داشتم که امید دارم با کمی دقت و به صورت نقل قول پاسخ دهید:

تحصیلات شما و ایشون و نوع رشته تحصیلی

کار و شغل ایشون و کار و شغل شما

تعداد روابط جنسی در هفته و ایا هر دو از روابط لذت میبرید و به اوج میرسید یا خیر

ایا هر دو و یا یکی از شما خود ارضایی هم میکند

باورهای مذهبی هر دو و شدت ان

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز مطلب شما را خواندم, ولی قبل از هر گونه پاسخی چند سوال داشتم که امید دارم با کمی دقت و به صورت نقل قول پاسخ دهید:

سپاس

دکتر
    من لیسانس آی تی. همسرم دیپلم کامپیوتر
    من خانه دار. همسرم کارگر کارخونه.
    تقریبا دو یا سه بار درهفته. البته الان کمتر شده شاید هفته ای ی بار. من خودم میلی ندارم. همسرم اره ولی من چند وقته ک نه. لذت میبرم ولی ن مث قبل.
    همسرم قبل ازدواج خود ارضایی میکردن. ولی الان رو نمیدونم. خودم نه
    فک میکنم من بیشتر ب عقاید مذهبی اهمیت میدم. مثلا من بیشتر وقتها همسرم رو اصرار ب نماز خوندن میکنم. همسرم رو حجاب من حساس هس ولی اینکه بخواد نماز بخونه و قران بخونه و اینا نه. کلا زیاد اهمیت نمیده به گناه و....
    واینم بگم ک همسرم بیشتر مواقع سرش تو گوشیشه ب طوری ک سوال میپرسم جواب نمیده یا حرف میزنم میگ ساکت الان کار دارم. عصبی هم هس.
    ممنون ک وقت میذارید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

خب شما که روابط رو کم کنید شاید بیشتر بره دنبال فیلم دیدن که! البته بعضی وقتا هم احتمالا از سر کنجکاوی میرع دنبال فیلم دیدن و قصد بدی نداره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

خب شما که روابط رو کم کنید شاید بیشتر بره دنبال فیلم دیدن که! البته بعضی وقتا هم احتمالا از سر کنجکاوی میرع دنبال فیلم دیدن و قصد بدی نداره
    آخه دست خودم نی وقتی میبینم میره سراغ اینطور چیزا. اینارو دوس داره نمیتونم رابطه داشته باشم دلسرد میشم. فک نکنم از سرکنجکاوی باشه با اینکه قهرو گریه و ناراحتی منو دیده بازم میره سراغشون

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

آخه دست خودم نی وقتی میبینم میره سراغ اینطور چیزا. اینارو دوس داره نمیتونم رابطه داشته باشم دلسرد میشم. فک نکنم از سرکنجکاوی باشه با اینکه قهرو گریه و ناراحتی منو دیده بازم میره سراغشون
    ببینید به نظر من اگه شما در موقع درخواست رابطه ردش کنید ممکنه باعث افزایش خود ارضایی و یا اعتیاد بیشتر به این فیلم ها میشه.

اینکه میگم از روی کنجکاوی نگاه میکنه منظورم این هست که این فیلم ها جاذبه خیلی شدیدی دارن چون هر بار و تو هر فیلم به یک شیوه خاصی که تحریک کننده تر باشه، میرن جلو دوربین چون هدف این فیلم ها اینه که همه کار بکنن تا بیننده جذب بشه

سعی کنید یک مدت به این مساله فکر نکنید و دنبال گوشی همسرتونم نباشید که آیا میبینه یا نه. بالاخره کم کردن رابطه تو سالهای اول زندگی که منطقی نیست (البته سعی میکنم شما رو هم درک کنم)

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید به نظر من اگه شما در موقع درخواست رابطه ردش کنید ممکنه باعث افزایش خود ارضایی و یا اعتیاد بیشتر به این فیلم ها میشه.

اینکه میگم از روی کنجکاوی نگاه میکنه منظورم این هست که این فیلم ها جاذبه خیلی شدیدی دارن چون هر بار و تو هر فیلم به یک شیوه خاصی که تحریک کننده تر باشه، میرن جلو دوربین چون هدف این فیلم ها اینه که همه کار بکنن تا بیننده جذب بشه

سعی کنید یک مدت به این مساله فکر نکنید و دنبال گوشی همسرتونم نباشید که آیا میبینه یا نه. بالاخره کم کردن رابطه تو سالهای اول زندگی که منطقی نیست (البته سعی میکنم شما رو هم درک کنم)
    بله حق با شماس. سعیم رو میکنم. ممنون از راهنمایتون

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

به زبون دیگه مشکل رو فراموش کنید و خودتون رو به اون راه بزنید و با شرایط کنار بیاد!!!
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام

سپاس

دکتر
    من لیسانس آی تی. همسرم دیپلم کامپیوتر
    من خانه دار. همسرم کارگر کارخونه.
    تقریبا دو یا سه بار درهفته. البته الان کمتر شده شاید هفته ای ی بار. من خودم میلی ندارم. همسرم اره ولی من چند وقته ک نه. لذت میبرم ولی ن مث قبل.
    همسرم قبل ازدواج خود ارضایی میکردن. ولی الان رو نمیدونم. خودم نه
    فک میکنم من بیشتر ب عقاید مذهبی اهمیت میدم. مثلا من بیشتر وقتها همسرم رو اصرار ب نماز خوندن میکنم. همسرم رو حجاب من حساس هس ولی اینکه بخواد نماز بخونه و قران بخونه و اینا نه. کلا زیاد اهمیت نمیده به گناه و....
    واینم بگم ک همسرم بیشتر مواقع سرش تو گوشیشه ب طوری ک سوال میپرسم جواب نمیده یا حرف میزنم میگ ساکت الان کار دارم. عصبی هم هس.
    ممنون ک وقت میذارید.
    سلام

ممنون از پاسخ شما. ببینید عزیز دیدن فیلمهای پورن و خود ارضایی و تحریکات آن.. به صورت یک اعتیاد است که گریبانگیر خیلی از مردان و زنان در کلیه نقاط دنیا شده و متاسفانه عواقب بدی رو مثل: عدم اشتیاق به هم آغوشی, ماندن در حالت تخیل و افکار جنسی, مشکل در انزلال و نغوظ, سرد مزاجی,و..... در پی دارد.

برای ترک این اعتیاد مثل هر نوع اعتیاد دیگر اولا شخص باید بپذیرد که بیمار است و نیاز به درمان دارد دوما نیاز به یک مشاور و متخصص مربوطه هست در جهت کمک و روند درمان و سوما پیگیری و کوشا بودن بیمار در جهت درمان.

از طرفی باید به شما عرض کنم این عیب و ایرادی در شما نیست که همسرتان به این کار روی اوردن(پس به دنبال عیب در خود نباشید) بلکه این فقط و فقط اعتیاد ایشان است که دست به این عمل میزنند!!

مثل معتادی که به مواد مخدر روی اورده!؟!

سعی کنید بر خودتان مسلط باشید

از ایشان دعوت کنید که با هم به پهلوی یکی از همکاران حاذق ما بروید

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان

10. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    درود بر شما بانوی گرامی
    اولا ناراحت نباشید و مطمئن باشید که خانومیت رو در حق همسرتون تموم کردین و جای نگرانی نیست
    دوما این خاصیت فیلم های پورن هست که افراد رو به خودش با تنوعی که داره جذب میکنه و مشاهده توسط مردان این زمونه چیز غیر عادی نیستش هرچند دیدنش اشتباست و توقعات در رابطه جنسی رو زیاد میکنه
    سوما سعی کنین در رابطه جنسیتون تنوع ایجاد کنین ! همیشه یکنواخت نباشه تا جذابیتش هم بیشتر باشه
    از انواع پوزیشن استفاده کنین ، مکان های مختلف رو تجربه کنین در رابطه و ...
    امیدوارم هر کجا هستین سلامت باشین
    سلام. ممنونم ازتون. اوایل این کارا ک میگین انجام دادم ولی خب وقتی دیدم فایده نداره بیخیال شدم. ولی خب باشه بازم اینکارارو انجام میدم. مرسی

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

ممنون از پاسخ شما. ببینید عزیز دیدن فیلمهای پورن و خود ارضایی و تحریکات آن.. به صورت یک اعتیاد است که گریبانگیر خیلی از مردان و زنان در کلیه نقاط دنیا شده و متاسفانه عواقب بدی رو مثل: عدم اشتیاق به هم آغوشی, ماندن در حالت تخیل و افکار جنسی, مشکل در انزلال و نغوظ, سرد مزاجی,و..... در پی دارد.

برای ترک این اعتیاد مثل هر نوع اعتیاد دیگر اولا شخص باید بپذیرد که بیمار است و نیاز به درمان دارد دوما نیاز به یک مشاور و متخصص مربوطه هست در جهت کمک و روند درمان و سوما پیگیری و کوشا بودن بیمار در جهت درمان.

از طرفی باید به شما عرض کنم این عیب و ایرادی در شما نیست که همسرتان به این کار روی اوردن(پس به دنبال عیب در خود نباشید) بلکه این فقط و فقط اعتیاد ایشان است که دست به این عمل میزنند!!

مثل معتادی که به مواد مخدر روی اورده!؟!

سعی کنید بر خودتان مسلط باشید

از ایشان دعوت کنید که با هم به پهلوی یکی از همکاران حاذق ما بروید

موفق باشید

سپاس

دکتر
    سلام.
    چشم حتما. فقط لطف میکنید ادرس ی مشاوره خوب و مطمئن تو مشهد بگید.
  13. کاربران زیر از Neda. M بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متاسفانه منم از این فیلم ها زیاد میبینم اصلا کارم شده این
    انقد خودارضایی میکنم که بیضه هام درد میکنه
    نمیدونم چجوری ترکش کنم واقعا کی تموم میشه این خودارضایی لعنتی
    من فکر میکنم اگر بتونم ازدواج کنم مشکلم حل بشه ولی جای تعجبه همسر شما هنوزم وابسته به فیلمه
    فکر کنم مغزمون شرطی میشه ینی بعد یه مدت دوست داریم فیبم ببینیم چون عادت کردیم
    باید از فیلم پورنو متنفر بشیم تا دیگه سراغش نریم
    من متاسفانه خیلی علاقه دارم
    از طرفی شرایط جنسی برای من مهیا نیست اما شوهر شما همسر داره
    باید کنار بزاره این کارشو
    من تو ذهنم یه چیزایی وجود داره که فکر کنم بخاطر پورنو هست
    مثلا اینکه زن سفید خیلی دوست دارم یا اینکه زنم ورزشکار باشه و تو باشگاه با زنم رابطه داشته باشم اینا فانتزی های ذهنمه که تحت تاثیر فیلم های پورن شکلک گرفته و شاید هیشکی این توقعات و ارزوهای منو نسبت به همسرش نداشته باشه
    پس بهش بفهمونید تماشای فیلم مستهجن جز ضرر چیزی نداره

15. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام.
    چشم حتما. فقط لطف میکنید ادرس ی مشاوره خوب و مطمئن تو مشهد بگید.

من متاسفانه کسی رو نمیشناسم ولی میتوانید از دانشکده پزشکی و روانپزشکی مشهد کمک بگیرید

موفق باشیبد

سپاس

دکتر
    امضای ایشان

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه منم از این فیلم ها زیاد میبینم اصلا کارم شده این
    انقد خودارضایی میکنم که بیضه هام درد میکنه
    نمیدونم چجوری ترکش کنم واقعا کی تموم میشه این خودارضایی لعنتی
    من فکر میکنم اگر بتونم ازدواج کنم مشکلم حل بشه ولی جای تعجبه همسر شما هنوزم وابسته به فیلمه
    فکر کنم مغزمون شرطی میشه ینی بعد یه مدت دوست داریم فیبم ببینیم چون عادت کردیم
    باید از فیلم پورنو متنفر بشیم تا دیگه سراغش نریم
    من متاسفانه خیلی علاقه دارم
    از طرفی شرایط جنسی برای من مهیا نیست اما شوهر شما همسر داره
    باید کنار بزاره این کارشو
    من تو ذهنم یه چیزایی وجود داره که فکر کنم بخاطر پورنو هست
    مثلا اینکه زن سفید خیلی دوست دارم یا اینکه زنم ورزشکار باشه و تو باشگاه با زنم رابطه داشته باشم اینا فانتزی های ذهنمه که تحت تاثیر فیلم های پورن شکلک گرفته و شاید هیشکی این توقعات و ارزوهای منو نسبت به همسرش نداشته باشه
    پس بهش بفهمونید تماشای فیلم مستهجن جز ضرر چیزی نداره

مطمئن باش خودت به تنهایی نمی تونی ترک کنی

اگر موفق بشی معمولا برای دوره ای کوتاه مدته و وقتی دوباره شروع بشه باز همون آشه و همون کاسه

برو پیش روانشناس و ایشون احتمال زیاد به روان پزشک برای مصرف دارو معرفیت کنه

احتمالا باید چندین جلسه مشاوره انجام بدی و برای جواب گرفتن توصیه ها رو جدی بگیر

به نظرم حتما حتما برای مراجعه به روانشناس اقدام کن این یه شروع خوبیه برای تغییر و داشتن حال خوب تو زندگیت

از نظر مالی هم اونقدر هزینه نداره
    ویرایش توسط آرش67 : 06-13-2017 در ساعت 11:51 PM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)