نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: چرا بختک میاد سراغ من

3006
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    9

چرا بختک میاد سراغ من

من نمیدونم چرا بختک میاد سراغ من ؟و راه درمانش چیه
    اولین بار هنوز یادم نرفته وقتی مامان بابام رفته بودن ماموریت چند سال پیش ...صبح زود خواهر برادرمو که رد کردم مدرسه اومدم وسط حال پذیرایی، خوابیدم
    بعد یهو از خواب پریدم وجود یه چیز سنگینو بالای سرم حس می کردم ولی جرات نداشتم سرمو برگردونم، زبانم بند اومده بود چون فهمیدم آدمه و داره بم نزدیک میشه بالا دستم بود و شروع کرد به نوازش دست و صورتم و من با زبون بند اومده و چشمای بسته در حال سکته قلبی بودم نفسم بند اومده بود بعد آروم اومد کنارم خوابید و طوری خودشو بم چسبونذ که نمیتونستم ت************ بخورم حتی مرد بودنشان حس می کردم
    هنوز اون صحنه های دردناک تو وجودم حس میشه
    هرکار می کردم ذره ای جابجا شم تا فرار کنم ذره ای نمی تونستم جابجا شم اون لحظه فقط به ذهنم خطور می کرد که موقع رد کردن خواهر برادرم درو یادم رفته ببندم و یکی اومده تو...
    من فقط آرزوی مرگ داشتم زیر نوازش کاریای اون حتی گرمی نفسشو حس می کردم وقتی می خواس دهنشو به سمت صورتم ببره

ولی هنوز نفسم بند اومده بود و نمی تونستم صورتمو برگردونم یا چشمامو باز کنم
    که یه دفه نمیدونم چی شد یه صدا اومد و من از خواب پریدم
    این قد همه چی واقعی بود که تا چند ثانیه مبهوت و غرق کرده عین تو فیلمها در حالی که صدای تپش قلبمو می شنیدم جرات بلند شدن و نگاه کردن به اطرافمو نداشتم..
    چیزی نگذشت که مطمئن شدم خواب دیدم
    اون شب تا صبح خوابم نبرد فردا صبحشم جمعو جور کردم رفتم پیش مامان بابام..به اونا فقط گفتم ترسیدم..
    گذشت تا یکی دو بار دیگه این اتفاق واسم تو خونه افتاد
    و تو همین حدودا وحشت کردم از دفعه ی دوم سوم به بعد هروقت تنها میخوابیدم حتی تو یه اتاق مجزا و می دیدم کسیو که میاد سمتم با اینکه وحشت میکردم ولی میدونستم خوابت به خصوص که تو این فاصله کمکی راجه به بختک شنیدم و فهمیدم
    ولی بازم نمی تونستم تحمل کنم و نمی تونستم از خواب بلند شم
    و ضمن ترسو وحشتو نارسایی که میشدم بسم الله بسم الله کنان از خدا کمک میخواستم منو از این فلج دستو پا و زبون نجات بده و از خواب بلند کنه
    بعد از اون تا جایی که میشد تنها نمیخوابیدم چون علاوه بر این قضیه همیشه کابوسای وحشتناکی هم می دیدم
    گذشت تا ازدواج کردم بعد از ازدواج مدتی درست شدم ولی دو باره بصورت خفیفتری شروع شد این بار به همسرم قضیه رو گفتم
    اولش جدی نمی گرفت ولی یبار که شب پیش خودش بودمو از خواب پریدمو حالمو دید راهکار برام پیدا کرد
    چند روز بعدش بم گفت قبل از خواب سوره ی فلق بخون
    هیچ وقت به معنی این سوره توجه نکرده بودم ...
    یه جورایی با جوابی که از این سوره گرفتم به معجزه بودن قرآن مطمئن شدم
    اگه شب این سوره رو بخونم یا قبل از خواب ، یا خواب بد نمیبینم و این بختکهارو یا واقعا بصورت خیلی خیلی خفیف میبینم
    ولی امام از وقتی که یادم میره بخونم
    مثل امروز صبح

این قد دردناک بود که منو مجاب کرد بیام اینجا و دوباره کمک بخوام و بپرسم واقعا چرا من
    چرا باید همچین چیزایی ببینم خسته شدم
    راهکار کلا رفتنش چیه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چرا بختک میاد سراغ من

این اتفاق برای منم زیاد میفته بخصوص وقتی تنها میخوابم به خاطر ترس و استرس این اتفاق رخ میده.
    بختک اون چیزی که شما فکر میکنی نیست گاهی ممکنه در طول روز فشار های عصبی و استرس اونقدر زیاد باشه که در قالب این پدیده نمایان میشه و سیستم بدن یه حالتی مثل ااین حالت به خودش میگیره به نظرم مصرف دم کرده های گیاهی قبل از خواب میتونه مفید باشه.زیادم بهش فکر نکن زیاد فکر کنی بدتر میشه.

3. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

استرس، پرخوری و غذاهای چرب قبل از خواب، مصرف زیاد کافئین در طول روز و قبل خواب، به شکم خوابیدن و طاق باز. مشغله های ذهنی و افسردگی از دلایلش هست.
    که با توجه به اینکه ژنتیک هرکس در مقابل این عوامل چه واکنشی نشون می ده بختک اتفاق می افته.
    قبل از خواب از مشغله های فکری گذشته و آینده راحت بشید، با کتاب خوندن یا قرآن خوندن یا گوش دادن به موسیقی آرامش بخش.
    پرخوری قبل از خواب نداشته باشین. و تو مصرف چای و مواد کافئین دار محتاط باشید.
    اگر رفع نشه به پزشک مراجعه کنید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

برای من فقط دوبار اتفاق افتاده و زمانی بوده که طاق باز خوابیده بوده
    حالت هم جوری نبوده که صدای نفس کسی رو بفهمم یا این توصیفاتی که شما کردید

فقط یک حالتی که از یه چیزی ترسیده بودم و نفسم بند اومده بود و داد هم نمی تونستم بزنم که کلا چند ثانیه بیشتر طول نکشید

البته خیلی وقتهای دیگه هم طاق باز خوابیدم ولی مشکلی نداشتم
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

بختک یک پدیده طبیعی است که عده بسیاری آن را تجربه کرده اند. به این شکل که از خواب بیدار شده و هشیاری خود را به دست می آورند، اما قادر به تکان دادن هیچ کدام از اجزای بدن نیستند و بعد از لحظات کوتاهی این حالت برطرف می شود.
    باور خرافی رایج در میان مردم این است که موجودی مثل جن ها بر روی سینه می نشیند و به همین دلیل احساس خفگی ایجاد می‌شود.
    حتی نقاشی معروفی توسط هنری فوسلی نیز در این باره کشیده شده است.

در طب قدیم، توضیح این پدیده، به این شکل بود که غلبه بلغم آن را به وجود می آورد. و توضیح مطلب بدین شکل است:
    وقتى شخصى غذا می‌خورد آن غذا پس از طبخ در معده به كبد می‌رود و به چهار جزء تقسیم مى‌‏شود:
    جزء اول كه مایعى زرد رنگ و از سه جزء دیگر سبك‏تر است و در روده مى‌‏ایستد موسوم بصفراء است.
    جزء دوم كمى سنگین‏‌تر است و بعد از صفرا واقع مى‌‏شود و آن خونست.
    جزء سوم مایه سفید لزجى است كه آن را بلغم مى‌‏نامند.
    جزء چهارم كه از همه اینها سنگین‏ تر است و مانند گل و لاى می‌ماند سوداء نام دارد.

طبیعت صفراء گرم و خشك، طبیعت خون گرم و تر، طبیعت سوداء سرد و خشك و طبیعت بلغم سرد و تر است.

... طبایع را بر چهار جزء بدن تقسیم كرد: بر سر، سینه، پهلو و شكم.

۱- خون را بر سر و صورت و چشمها و گوشها و بینى و دهان و دماغ مسلط كرد. ۲- بلغم را بر سینه با نیروى باد استیلا داد. ۳- صفرا را بر دنده‏‌هاى پهلو غالب كرد. ۴- سودا را بر شكم و احشاء و امعاء سیطره داد.

هر كدام از این اخلاط غلبه كند آثارش در جاهائى كه فوقا ذكر شد بیشتر مشهود است مثلا: وقتى خون غلبه كند رنگ رخساره و زبان و چشم سرخ مى‏‌شود ... وقتى صفرا غلبه میكند نیز داراى علائم بسیارى است كه ظاهرتر از همه عطش زیاد و درد پهلو و معده و احساس سوزش است. وقتى سوداء غالب مى‏‌آید شكم به پشت مى‌‏چسبد و بیمار احساس گرسنگى زیاد میكند. هنگامى كه بلغم چیره مى‌‏شود شخص بسیار آروغ میزند به تنگى نفس مبتلا مى‌‏شود، كمتر احساس عطش میكند و بسیار گمان مى‏‌برد كه سینه‌‏اش را خلط گرفته است.

بیمار بلغمى بسیار به سنگینى سینه مبتلا مى‌‏شود، چنان كه گاهى تخیل چیزى را در روى سینه‌‏اش مجسم میكند كه از آن تعبیر به بختك می‌نمایند.[۱]

و راه حلی که برای جلوگیری از بختک در افرادی که مبتلا به آن می شوند، می تواند توصیه هایی نظیر: پرهیز از خوردن زیاد غذا و نوشیدن كافئین به تجویز برخی پزشک ها، كاهش سطح استرس، خوابیدن به اندازه كافی، انجام ورزش‌های منظم و..باشد. حتی در برخی موارد از دارو نیز استفاده می شود.

البته درصد کمی از افراد هستند که مورد اذیت و آزار یا حمله جن ها هستند که حالاتی مشابه بختک دارند اما چون اغلب افراد همان حالت علمی براشون پیش میاد و هیچ ربطی به جن ها نداره برای همین اون درصد کم حالتی که براشون پیش میاد رو بهش بختک نمیگن و تمیز میدن با بختک.
    کسیکه دچار جن زدگی بشه علائم دیگری نیز داره.. خیلی از افرادیکه گرفتار عرفان حلقه میشوند دچار این حملات نیز هستند.
    اگر چه وجود جن امری واقعی است و آن ها در نوع خود شرور و صالح دارند و قدرت انجام کارهای بزرگ و فوق العاده ای دارند، اما واقعیت آن است که بیش از اندازه در باره این موجودات بزرگنمایی شده است و دروغ ها و خرافات زیادى در باره این موجود در اذهان مردم وجود دارد مثل اینکه آنها را صرفا موذی و پرآزار، کینه توز و بد رفتار می دانند که اگر یک ظرف آب داغ بریزید، آنها خانه ‏هایى را به آتش مى‏کشند و موهوماتی از این قبیل...که با هیچ عقل و منطقی مناسبت ندارد و قابل قبول نیست . علاوه برای انسان این امکان وجود دارد که با اتخاذ شیوه هایی از آزار آنان در امان بماند.
    و یک نکته مهم اینکه در ارتباط با جن خود انسان شروع کننده رابطست که یا این ارتباط آگاهانه و با اختیار بوده یا اموری انجام داده که باعث این ارتباط شده هر چند بی اطلاع باشه از این موضوع.

[۱]. طب الرضا- طب و بهداشت از امام رضا علیه السلام، ص: ۱۹۳.
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

7. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

از شر بختک چگونه خلاص شویم؟

1. سعي كنيد آرامش خود را حفظ كنيد
    زماني كه شما احساس مي كنيد در خواب فلج شده ايد سعي نكنيد با تلاش بيشتر براي حركت يا مبارزه با آن از اين حالت خلاص شويد زيرا ممكن است حتي با دست و پا زدن و تلاش بيشتر اين بي حسي و بقيه علائم تشديد شود و شما بيشتر وحشت كنيد در اين زمان فقط كافي است نفس عميق بكشيد و به خودتان يادآوري كنيد حالتان خوب است.

2.نجات از فلجي و بي حسي
    زماني كه خواب بد ديده ايد اما در خواب و بيداري هستيد و احساس فلجي مي كنيد مي توانيد انگشتان خود را تكان دهيد یا سعی کنید مشت خود را گره کرده و باز کنید تا از خواب به طور كامل بيدار شوید و از بي حركتي، حس خفگی و فشار در قفسه سینه خلاص شوید.

3.سعي كنيد بيدار شويد
    با یک حرکت یا تکان شدید در بدن حالت فلجی ازبین خواهد رفت ،همچنین وقتی از خواب برخاستید آب سرد بر روی صورت خود بپاشید تا این حالت از شما دور شود.

4. با یاد خدا دلها آرام میگیرد
    بهترین روش همان روشی هست که انجام میدهید و قبل از خواب یه سوره از قرآن مانند فلق را بخوانید

من وقتی بختک میاد سراغم سعی میکنم ببینمش و بینیش رو بگیرم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست گرامی اول از همه به این نکته توجه کنید قدیم ها علل این مشکل که اسمش را بعضی ها گذاشتن بختک نمیدونستن میرفتن قران کنارشان میذاشتن یا چاقو که جن این چیزا نیاد شبا پیششان که دچاره بختک زدگی نشن اصلا هیجی نیست و بختکی وجود ندارد و نترسید به این پدیده میگن فلج خواب علل اش را هم گذاشتم این جا مطالعه کنید .
    به این پدیده میگن فلج خواب
    علل :
    در طی خواب در مرحلهٔ حرکات سریع چشم (rem)، یعنی مرحله‌ای که رویا بینی در آن روی می‌دهد، مغز انتقال سیگنال‌های عصبی بسوی عضلات اسکلتی (به استثنای عضلهٔ دیافراگم و عضلات حرکت دهنده تخم چشم) را متوقف می‌سازد، تا شما رویاهای خود را برون‌ریزی نکنید. یعنی مثلاً وقتی خواب می‌بیند در حال دویدن هستید، از رختخواب بلند نشوید و شروع به دویدن کنید. هنگامی که شما قصد دارید از خواب بیدار شوید، مغز مجدداً کنترل عضلات را به دست می‌گیرد. اما گاهی اوقات قبل از اینکه مغز کنترل عضلات اسکلتی را بدست گیرد تا عضلات از حالت فلج بودن خارج گردند، شما هشیاری خود را باز می‌یابید. که نتیجهٔ آن احساس هراس آور فلج بودن بدنتان خواهد بود. نقطهٔ مقابل این عارضه زمانی است که مغز در برخی افراد در مرحلهٔ رویابینی انتقال سیگنال به سوی عضلات اسکلتی را متوقف نمی‌کند باعث می‌شود که آن‌ها هنگام رویا دیدن دست‌ها و پاهای خود را تکان دهند و یا در موارد شدیدتر دچار خواب‌گردی شوند.

موارد زیر باعث افزایش ریسک فلج خواب می‌شوند:

۱-کسانی که بطور طاق باز و رو به پشت می‌خوابند بیشتر به فلج خواب دچار می‌شوند.
    ۲-برنامهٔ خواب نامنظم و محرومیت از خواب.
    ۳- افزایش استرس و اضطراب.
    ۴- تغییرات ناگهانی در سبک و یا محیط زندگی.
    ۵- مصرف قرص‌های خواب آور و آنتی هیستامین‌ها.
    راه مقابله هنگام مواجهه با فلج خواب

۱- سعی کنید انگشتان دست و یا پای خود را تکان دهید.
    ۲- چشمان خود را به شدت تکان دهید، به دنبال آن پلک‌ها و سر خود را.
    ۳- سعی کنید وضعیت خروج از بدن را در خودتان القا کنید.
    ۴. در صورت مشاهدهٔ کسی که دچار فلج خواب شده است، می‌توان با صدا کردن اسمش یا لمس بدنش او را از این حالت خارج کرد.
    5. برای جلوگیری از تکرار این حالت می توان مقداری آب نوشید. کم آبی بدن، یبوست و اختلالات روده ارتباط معنا داری با این عارضه دارند.
    ویرایش توسط Name12 : 06-21-2017 در ساعت 01:50 AM

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

از نظر گروهی بختک هم از جمله موجودات نامرئی برای انسان است که توسط خداوند آفریده شده . این موجود میتواند بعضی انسانها را مورد حمله و تهاجم قرارداده و از نفس یا روح او تغذیه کرده و به تدریج اورا تضعیف نماید.

معمولا افرادی که دارای نیرو یا افکار منفی و اخلاق ناپسند و زشت هستند ، یا از تاراحتی شدید خانوادگی رنج میبرند (مانند درگیری زن و شوهر یا اختلاف والدین و فرزند) وکسانی که به هر دلیل دچار اختلال روحی و افسردگی شده اند ، بیشتر گرفتار بختک میشوند.

آنها قادرند اندازه بدن خود را کاملا به اندازه بدن افراد کرده ، تمام جسم او را بپوشانند . سپس با گرفتن مجاری تنفسی و صوتی صدای او را قطع میکنند و اجازه اعتراض یا صدا کردن و فریاد زدن به او نمی دهند آنگاه پس از تحت فشار قرار دادن شدید جسم فرد ، بخشی از انرژی و نیروی او را می گیرند .

معمولا پس از تهاجم بختک به انسان ، او احساس خستگی و کوفتگی شدید در بدن و عضلات خود مینماید ، به طوری که کبودی و ساهی در آن مشاهده میشود. بختک به افراد در سنین مختلف حمله میکند . حتی می تواند جنین انسان را مورد آزار و حمله قرار دهد .

مجموعا بختک با افراد مثبت و با روحیه قوی و شاد کاری ندارد بختک معمولا به تناوب حمله میکند . در مراحل اولیه با فواصل طولانی به سوی فرد می آید . اما به تدریج با افسردگی و ناراحتی هر چه بیشتر او ، تعداد حملاتبختک نیز بیشتر میشود ، تا آن که کاملا او را به ضعف و اختلال روحی روانی سوق دهد و سرانجام او را بکشد.

بهترین راه برای از بین بردن بختک و رفع تهاجم او آن است که افراد مورد تهاجم ، افکار منفی، روحیه و اخلاق بد را از خود دور سازند ، غذای مناسب و سالم خورده ، به شاد خواری ، تفریح ، ورزش و رگدش بپردازند . سپس افرادی که دارای انرژی مثبت هستنداز طریق دادن انرژی به آنان کمک کنند تا به تدریج این افراد انرژی از دست داده خود را باز یابند.

بختک گیری و جن گیری توسط عارفان قدیم هم شناخته شده بود. بختک معمولا شکل سیال و نامحسوس دارد و تنها از روی فشار و اثر منفی آن روی انسان قابل شناسایی است.

بختک در افسانهها و باور عامیانه ایرانی نام موجودی تخیلی است که شبها قصد خفه کردن افراد در خواب را دارد.

برخی منابع نیز بختک را با کابوس هممعنی دانسته اند. البته بختک با کابوس هم معنا نیست.
    بختک موجودی نامریی است که شب هنگام بر بدن انسان مسلط میشود و تمام بدن را در اختیار گرفته و قفل میکند، درین حالت انسان فقط نظاره گر ناتوانی خود است. ترسی بدون دلیل وجود انسان را در بر میگیرد و انسان توان کوچکترین واکنشی نسبت به این ترس ندارد .

در برخی باورهای قدیمی معتقدند که بختک روی سینه افراد مینشیند و تمام وجود انها را فلج میکند. شاید ترس انسان گرفتار این موجود نیز بدلیل این است که حضور انرا بر روی خود احساس میکند ولی نمیتواند انرا ببیند.
    برخی دیگر بر این باورند که بختک در درون انسان نفوذ میکند و بدن را در اختیار میگیرد. اصطلاح " بختکروی زندگیش افتاده " نیز ازین جا وارد ادبیات فارسی شده است .

مشخصات علمی
    این پدیده با نام Sleep Paralysis شناخته میشود. در هنگام به خواب رفتن و در مرحله REM، بدن به طور طبیعی دچار فلجی موقت میشود. بختک زمانی رخ میدهد که مغز از وضعیت REM بیرون می آید (بیدار میشود) اما فلج موقت بدن همچنان باقی می ماند.

تفسیر دانشنامهای
    حالت اختناق و سنگینی که گاهی در خواب به انسان دست میدهد، رؤیای وحشتناک توأم با احساس خفقان و سنگینی بدن که انسان را از خواب میپراند.
    خفتک، خفتو، برفنجک، درفنجک و فرنجک و فدرنجک و برغفج و برخفج و خفج و فرهانج و کرنجو و سکاچه هم گفته شده به عربی کابوس میگویند. «فرهنگ عمید»
    بختک موجودی افسانه ئی است که عوام، احساس سنگینی را که گاه اوقات به شخصی که طاقباز خوابیده دست میدهد به وسیله او توجیه میکنند.
    بختک یا فرنجک، به عقیده عوام، کنیز اسکندر بود. هنگامی که کلاغ به مشک محتوی آب حیات که اسکندر با خود از ظلمات آورده بود منقار زد و آن را درید و آب حیات بر زمین ریخت، این کنیز بی درنگ مشتی از آن آب را برداشته نوشید و اسکندر که سخت خشمگین شده بود به ضرب شمشیر بینی او را بینداخت، و فرنجک از گِل، و به قولی از خمیر، بینی ئی برای خود ساخت.

فرنجک که به سبب نوشیدن آن آب عمر جاودانه یافته است چون کسی را به پشت خفته ببیند بر سینه او میجهد. اگر در آن حال خفته بیدار شده چنگ در بینی او اندازد فرنجک از بیم آن که بینیش کنده شود گنجی از گنجهای اسکندر را که میشناسد رشوت خواهد داد تا دست از بینیش بردارد. بختــک که به سبب همین افسانه بینی گلی، دماغ گلی و خمیری نیز خوانده می شود به عقیده عوام در تاریکی و بخصوص زیر درختها و در جنگلها و باغها میگردد.
    ظاهرأ این اعتقاد از ناآگاهی عوام به گاز کربنیکی که شبها از گیاهان متصاعد میشود و کسی را که در جنـگل یا در زیر درخت خفته باشد به خفقان میافکند ناشی شده است.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا بختک میاد سراغ من ؟و راه درمانش چیه
    اولین بار هنوز یادم نرفته وقتی مامان بابام رفته بودن ماموریت چند سال پیش ...صبح زود خواهر برادرمو که رد کردم مدرسه اومدم وسط حال پذیرایی، خوابیدم
    بعد یهو از خواب پریدم وجود یه چیز سنگینو بالای سرم حس می کردم ولی جرات نداشتم سرمو برگردونم، زبانم بند اومده بود چون فهمیدم آدمه و داره بم نزدیک میشه بالا دستم بود و شروع کرد به نوازش دست و صورتم و من با زبون بند اومده و چشمای بسته در حال سکته قلبی بودم نفسم بند اومده بود بعد آروم اومد کنارم خوابید و طوری خودشو بم چسبونذ که نمیتونستم ت************ بخورم حتی مرد بودنشان حس می کردم
    هنوز اون صحنه های دردناک تو وجودم حس میشه
    هرکار می کردم ذره ای جابجا شم تا فرار کنم ذره ای نمی تونستم جابجا شم اون لحظه فقط به ذهنم خطور می کرد که موقع رد کردن خواهر برادرم درو یادم رفته ببندم و یکی اومده تو...
    من فقط آرزوی مرگ داشتم زیر نوازش کاریای اون حتی گرمی نفسشو حس می کردم وقتی می خواس دهنشو به سمت صورتم ببره

ولی هنوز نفسم بند اومده بود و نمی تونستم صورتمو برگردونم یا چشمامو باز کنم
    که یه دفه نمیدونم چی شد یه صدا اومد و من از خواب پریدم
    این قد همه چی واقعی بود که تا چند ثانیه مبهوت و غرق کرده عین تو فیلمها در حالی که صدای تپش قلبمو می شنیدم جرات بلند شدن و نگاه کردن به اطرافمو نداشتم..
    چیزی نگذشت که مطمئن شدم خواب دیدم
    اون شب تا صبح خوابم نبرد فردا صبحشم جمعو جور کردم رفتم پیش مامان بابام..به اونا فقط گفتم ترسیدم..
    گذشت تا یکی دو بار دیگه این اتفاق واسم تو خونه افتاد
    و تو همین حدودا وحشت کردم از دفعه ی دوم سوم به بعد هروقت تنها میخوابیدم حتی تو یه اتاق مجزا و می دیدم کسیو که میاد سمتم با اینکه وحشت میکردم ولی میدونستم خوابت به خصوص که تو این فاصله کمکی راجه به بختک شنیدم و فهمیدم
    ولی بازم نمی تونستم تحمل کنم و نمی تونستم از خواب بلند شم
    و ضمن ترسو وحشتو نارسایی که میشدم بسم الله بسم الله کنان از خدا کمک میخواستم منو از این فلج دستو پا و زبون نجات بده و از خواب بلند کنه
    بعد از اون تا جایی که میشد تنها نمیخوابیدم چون علاوه بر این قضیه همیشه کابوسای وحشتناکی هم می دیدم
    گذشت تا ازدواج کردم بعد از ازدواج مدتی درست شدم ولی دو باره بصورت خفیفتری شروع شد این بار به همسرم قضیه رو گفتم
    اولش جدی نمی گرفت ولی یبار که شب پیش خودش بودمو از خواب پریدمو حالمو دید راهکار برام پیدا کرد
    چند روز بعدش بم گفت قبل از خواب سوره ی فلق بخون
    هیچ وقت به معنی این سوره توجه نکرده بودم ...
    یه جورایی با جوابی که از این سوره گرفتم به معجزه بودن قرآن مطمئن شدم
    اگه شب این سوره رو بخونم یا قبل از خواب ، یا خواب بد نمیبینم و این بختکهارو یا واقعا بصورت خیلی خیلی خفیف میبینم
    ولی امام از وقتی که یادم میره بخونم
    مثل امروز صبح

این قد دردناک بود که منو مجاب کرد بیام اینجا و دوباره کمک بخوام و بپرسم واقعا چرا من
    چرا باید همچین چیزایی ببینم خسته شدم
    راهکار کلا رفتنش چیه
    خواب های بد را همه مون تجربه کردیم
    منم قبل از خواب چهارقل را میخونم ینی چهار سوره توحید و فلق و ناس و کافرون
    بعضی وقتا ک نمیخونم خواب های بد میبینم
    فک کنم دلیل این خواب تنش و استرس و مشغله های فکری مون باشه
    آزمایش بدین ببینین کمبود اهن و کمخونی ندارین چون این مشکل هم تو بوجود اومدن اشوب و استرس تاثیر داره

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35915
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به این حالت میگن فلج خواب سعی کن به پهلوبخوابی همیشه وایه الکرسی بخون واقعاتاثیرداره وارامش بخشه وترس هاتوازبین می بره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد