نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: شوهر بداخلاق

1269
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر بداخلاق

من ۱۲ ساله که ازدواج کردم همسرم هم دوست دارم،شاید نوشتن ۱۲ سال زندگی اینجا خیلی سخت باشه .همسر من ادم خاصیه،نمی تونم درکش کنم،کلا یه مدلیه،وقتی خوبه خیلی خیلی خوبه وقتی هم بد می شه تبدیل می شه به بدترین ادم روی زمین،از لحاظ مالی و احساس مسئولیت هیچی واسه ی من و پسرم کم نمی ذاره، ولی با یه چیزهایی خیلی عصبانی می شه ،مثلا امروز صبح من دیرتر ازاون پاشدم خودش چایی گذاشت بعد شروع کرد به داد و بیداد که من زندگی ای کهزنم توش پا نشخ چایی بذاره میارم بالا،البته من قبلا هم اصلا براش صبحانه نمی ذاشتم یه موقع هایی پا می شدم خودش هم می گفت نمی خواد ولی جدیدا داره روی این موضوع گیر می ده،یا اینکه هر چیزی که می شه می خواد وسایلشو جمع کنه بره،فوری چمدونهاشو جمع می کنه که من می رم و دیگه هم بر نمی گردم،هفته ی پیش هم رفت دو روز بعد به خاطر التماسهای من برگشت،کلا معذرت خواهی نمی کنه،یه روز که نرم طرفش برای ************ دیگه فرداش قبول نمی کنه،هرروز باید رابطه ی جنسی داشته باشیم وگرنه می گه تو سردی برو ببین زنهای دیگه چجوری به شوهراشون سرویس می دن،جدیدا هم می گه من می خوام برای خودم زندگی کنم توی این ۱۲ سال مجرد نبودم الان می خوام مجردی زندگی کنم برم بیرون با دوستام می خوام با خودم تنها باشم خودمو پیدا کنم البته که هنوز نرفته ولی خوب مدام حرفشو می زنه.بدقلقه نمی دونم چکار کنم همیشه یه چیزی پیدا می کنه که ************ بده و بدخلقی کنه،چرا نوشابه خریدی برای بچه بعد قهر می کنه می ره توی اتاق میرم سراغش هم می گه برو حالم به هم می خوره از کارات،یا چرا در تولت فرنگی رو نبستی،جوراب ندارم همش به فکر خودتی ماشینو روشن کن به جای این کارها،نمی دونم چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : دیگه کم اوردم

سلام خوش اومدین به سایت مشاور

رفتارای شوهرتون خیلی بچه گانه است

من فک میکنم خیلی به محبت شما احتیاج داره

و اینکارا رو میکنه توجه شما رو به خودش جلب کنه

خب بذارید یه مدت با دوستاش بره سفر چه ایرادی داره؟

من تنها چیزی که برداشت کردم اینکه شوهرتون دوس داره خیلی بهش توجه و محبت کنین..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

تا وقتی که شما در برخورد با رفتارهای ایشون ضعف نشون میدید مسلما برای فشار استفاده خواهد شد

شما 12 سال با ایشون زندگی کردید پس انتظارات ایشونو میدونید و به راحتی میتونید با رعایت این موارد ایشون رو آرام کنید

مردان در عصبانیت کلامی هستند پس اجازه بدید از این طریق خودشو تخلیه کنه

اولین و مهم‌ترین اشتباهی که بیشتر افراد به آن دچار می‌شوند این است که وقتی می‌خواهند به همسرشان بفهمانند فلان عمل و یا رفتارش درست نیست، سعی می‌کنند وی را تغییر دهند؛ برای همین در این کار شکست می‌خورند.

مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که دست از تلاش برای تغییر و اصلاح همسرتان بردارید؛ به عبارت دیگر بهتر است این واقعیت را بپذیرید که تنها یک چیز در دنیا تحت کنترل شماست و آن «خودتان» هستید؛ اینکه چگونه فکر می‌کنید، چگونه عمل می‌کنید و حتی چگونه احساس می‌کنید. همسر من در چه مواقعی عصبانی می‌شود و به احتمال زیاد بددهنی می‌کند؟

بهتر است بدانید که ما با هر کسی ازدواج کنیم، آن فرد قطعاً ویژگی‌هایی خواهد داشت که از دید ما دوست داشتنی نیست. تنها کاری که از دست ما برمی آید این است که آن ویژگی‌ها را بشناسیم و در صدد کنار آمدن با آن‌ها و مدیریت شرایط باشیم. یادتان باشد منظور از کنار آمدن، تایید آن رفتار نیست، بلکه منظور پذیرش آن رفتار و سعی در هماهنگ شدن با مسئله است؛ به نحوی که کمترین آسیب و بیشترین بهره نصیب همه اعضای خانواده شود. به طور مثال ممکن است وقتی همسرتان با بی‌پولی، ترافیک، مشکلات کاری و... روبه رو می‌شود، عصبانی شود؛ در چنین شرایطی بهتر است که عوامل ایجاد کننده عصبانیت را بشناسید و رفتار خودتان را طوری تنظیم کنید که اولا از عواملی که باعث بروز تنش می‌شود، پیشگیری شود و ثانیا در شرایط بروز تنش، زمینه کاهش آن را فراهم کنید.

از خودتان بپرسید سهم من در به وجود آمدن شرایط عصبانیت و بددهنی همسرم چقدر است؟ درواقع چه چیزهایی را رعایت نمی‌کنید که موجب درگیری بیشتر می‌شود؟ مثلاً نابلدی در نحوه گفت‌و‌گو، ادامه دادن بحث در مواقع پرهیجان، انتقاد غیر منصفانه و...؟

در همه تعارض‌ها معمولاً هر دو نفر سهمی دارند. پس بهتر است سهم خود را در ایجاد تعارض بشناسید و در صدد کم کردن آن باشید.
    این را بدانید که وقتی فردی مثل «دیگ زودپز» جوش می‌آورد و سوت می‌زند (بددهنی می‌کند) بهتر است فقط شعله را کاهش دهید؛ گاهی با سکوت، گاهی همدلی و یا حتی عذرخواهی؛ نه اینکه در صدد دفاع از خود برآیید، بحث را ادامه دهید و مدام ایراد بگیرید.

تشخیص دهید که ویژگی‌های مثبت واقعی همسرتان کدام است؟ چند بار این ویژگی‌ها را با همسرتان در میان گذاشته و از وی قدردانی کرده‌اید؟ «نگاه شکرگزارانه به زندگی، به انسان آرامش پایدار می‌دهد». همواره نعمت‌هایی در اطراف ما وجود دارد که به خاطر تکراری شدن، از دید ما پنهان می‌ماند. نگاه به موهبت‌ها به انسان سعه صدر می‌دهد و باعث می‌شود در مواقع عصبانیت، قدرت بیشتری برای مدیریت شرایط داشته باشید. این ویژگی‌ها را با همسر و فرزندانتان درمیان بگذارید تا فرهنگ قدردانی در خانواده شما گسترش یابد. همسرتان در شرایطی که عصبانی می‌شود، چه انتظاری از شما دارد؟ بهتراست خیلی شفاف از وی بپرسید که در این شرایط، دوست دارد شما چه کاری انجام دهید. در این گفت‌و‌گو سعی کنید که اطلاعات دقیقی به دست آورید؛ مثلا «منو عصبانی نکن» مبهم است و بهتر است به طور مثال بگوید که «وقتی از خانواده‌ات طرفداری می‌کنی، عصبی می‌شوم و اگر چیزی نگویی من هم ادامه نمی‌دهم».

بهتر است در این گفت‌و‌گو فقط شنونده بوده و در صدد کسب اطلاعات بیشتر باشید. فرزندانتان از شما چه چیزهایی می‌آموزند؟ بگذارید فرزندان دلبندتان از شما مدیریت شرایط بحرانی، انعطاف پذیری و صبوری را یاد بگیرند. این ویژگی‌ها در آینده می‌تواند زندگی آن‌ها را نیز نجات دهد

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شوهر بداخلاق

سلام خیلی سخته درکت میکنم که خسته شده باشی ولی قبل از هراقدامی بهتره چندین جلسه به مشاور رجوع کنی.وهمینطور تو رفتار خودت کنکاش کن ببین چه رفتاری ازت سر میزنه که با عث پرخاشگریای اون مشه و اونا رو اصلاح کن
    اینکه همسرت به شما و پسرت میرسه عالیه و همینطور اینکه از شما مرتب رابطه میخواد حداقل میشه حدس زد که پای کسی دیگه درمیون نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34305
    تشکـر
    27
    تشکر شده 27 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظرم حتما به یک مشاور مراجعه کنید. ببخشیدا این حرفو میزنم بیشتر زنان و دختران جامعه ما طرز برخورد با شوهرشون رو نمیدونن. تمام این بهانه گیریها علت خاصی داره که شوهرتون نمیتونه مستقیم به زبون بیاره. یک کلام بگم خسته شده از زندگی و یکنواختی اون و بعضی رفتارهای شما. رابطه جنسی ایده ال حرف اول رو در رضایتمندی یک مرد میزنه. خشن ترین مردها رو هم به زانو در میاره. باید حسابی رو خودتون کار کنید. یکسری علتها هستن که مرد رو سر خورده میکنن. زنان با اعتماد به نفس پایین. زنان غر غرو. زنی که به خودش نمیرسه. زن تنبل. زنی که به ورزش اهمیت نمیده. دیگه باید پیدا کنید علت اصلی رو. و در یک کلام یک زن خوب باید شوهرش رو بپرسته و نیازهای جنسسی اش رو کاملا براورده کنه. اونوقته که مرد تبدیل به یک موجود کاملا ملایم میشه.

6. کاربران زیر از narcis بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام روز به خیر به نظرم به مشاوره مراجعه کنید و اینکه یه لیست بنویسید از رفتارهای بد خودتون و یه لیستم از رفتارهای بد شوهرتون و بعد مقایسه کنید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    محبت که زیاد بشه نادان خیال بد میکنه
    این بانو که نهایت محبت رو به شوهرشون میکنه
    ایشالا خودتون در اینده ازدواج میکنین هر 1 دقیقه به شوهرتون میگین دوستش دارین ؟!
    این منطقی نیست
    الان خدایی نکرده شوهر ایشون نادانه؟؟؟

آدم باید به خانوادش محبت کنه

ایشون هم میگن همسرشون عالیه تو رسیدگی و خب مطمئنن به توجه نیاز دارن

رفتارای شوهر ایشون هم گویای این هست که به اندازه کافی محبت دریافت نمیکنن

مطمئن باشید من ازدواج کنم هر روز به شوهرم نمیگم دوسش دارم...بلکه بهش ثابت میکنم که دوسش دارم با رفتار و اعمال...اگه به گفتن باشه که به همه میشه گفت...مهم عمل کردنه

عشق هم منطق سرش نمیشه...جوونی شما هنوز

9. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    مردا همیشه ی سری اخلاق های بچگونه دارن
    از جمله این اخلاق ها حسادت بچگانه هست
    اینکه فک کنه شما بچه اتون را بیشتر دوست دارین و میخواد تمام شما برای اون باشه.
    ببینید از وقتی ک اخلاقش عوض شده چه اتفاقی افتاد ک ممکن علت باشه
    مثلا دوست جدیدی گرفتن؟!
    یا شما توجه اتون را به ایشون کمتر کردین ؟!

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

میدونم چی میگین واقعا از نظر خانمها مرد هیچی نداشته فقط اخلاق داشته باشه. خیلی از خانمهای فامیل رو دیدم که شوهرشون هیچی نداره ولی بازم دوسش دارن و ازش راضین و میگن هرچی نداره اخلاق خوش داره و واسم خیلی جالبه آخه فکر میکردم دخترا فقط پول یه مرد رو میخوان و دخترایی هم دیدم که شوهرشون وضع مالیش خوبه ولی یه چشمشون اشکه یه چشمشون خون و اصلا علاقه ای به همسرشون ندارن چون بد اخلاقی میکنن

تو صحبتهاتون گفتید که شوهرتون گفته میخوام تنها باشم و با دوستام بگردم و خودم رو پیدا کنم
    فکر میکنم شوهر شما چون در دوران مجردیش جوونی نکرده یعنی اون دوره را به درستی و روال خودش سپری نکرده حالا یا به دلیل کار یا زود ازدواج کرده یا هرچی حالا دچار یه جور سر در گمیه و احساس میکنه باید مجردی کنه با دوستاش بگرده و ... اما الان دیگه اون نه مجرد و نه تو اون سن و سال و ... و بهانه جویی الکی میکنه و از این حرفها میزنه که دوست دارم خودم باشم و مجردی کنم و با دوستام باشم و .... و چون اون مقطع سنی رو به سلامت سپری نکرده حالا به یه بحران خورده که خودشم توش سردرگمه یا هم اینکه در آستانه چهل سالگیه و دچار بحران چهل سالگیه
    چون دقیقا همین مشکل شمارو خواهرم با شوهر خواهرم داشت و بعد کلی کنکاش فهمیدم مشکلش همینه

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Memolk نمایش پست ها
    من ۱۲ ساله که ازدواج کردم همسرم هم دوست دارم،شاید نوشتن ۱۲ سال زندگی اینجا خیلی سخت باشه .همسر من ادم خاصیه،نمی تونم درکش کنم،کلا یه مدلیه،وقتی خوبه خیلی خیلی خوبه وقتی هم بد می شه تبدیل می شه به بدترین ادم روی زمین،از لحاظ مالی و احساس مسئولیت هیچی واسه ی من و پسرم کم نمی ذاره، ولی با یه چیزهایی خیلی عصبانی می شه ،مثلا امروز صبح من دیرتر ازاون پاشدم خودش چایی گذاشت بعد شروع کرد به داد و بیداد که من زندگی ای کهزنم توش پا نشخ چایی بذاره میارم بالا،البته من قبلا هم اصلا براش صبحانه نمی ذاشتم یه موقع هایی پا می شدم خودش هم می گفت نمی خواد ولی جدیدا داره روی این موضوع گیر می ده،یا اینکه هر چیزی که می شه می خواد وسایلشو جمع کنه بره،فوری چمدونهاشو جمع می کنه که من می رم و دیگه هم بر نمی گردم،هفته ی پیش هم رفت دو روز بعد به خاطر التماسهای من برگشت،کلا معذرت خواهی نمی کنه،یه روز که نرم طرفش برای ************ دیگه فرداش قبول نمی کنه،هرروز باید رابطه ی جنسی داشته باشیم وگرنه می گه تو سردی برو ببین زنهای دیگه چجوری به شوهراشون سرویس می دن،جدیدا هم می گه من می خوام برای خودم زندگی کنم توی این ۱۲ سال مجرد نبودم الان می خوام مجردی زندگی کنم برم بیرون با دوستام می خوام با خودم تنها باشم خودمو پیدا کنم البته که هنوز نرفته ولی خوب مدام حرفشو می زنه.بدقلقه نمی دونم چکار کنم همیشه یه چیزی پیدا می کنه که ************ بده و بدخلقی کنه،چرا نوشابه خریدی برای بچه بعد قهر می کنه می ره توی اتاق میرم سراغش هم می گه برو حالم به هم می خوره از کارات،یا چرا در تولت فرنگی رو نبستی،جوراب ندارم همش به فکر خودتی ماشینو روشن کن به جای این کارها،نمی دونم چکار کنم
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و البته نفرمودید هر کدام چند ساله هستید؟ و نوع ازدواج؟ تعداد فرزندان؟ تحصیلات و کار هر دو؟ ولی خوب از مجموع حرفهای شما میشه این رو فهمید که شما شخصیتی هستید مهر

طلب و ایشون هم دچار یک یا چند نوع اختلال ( دو قطبی و یا سوئیچ موود و....) که نیاز به بررسی و مطالعه بالینی داره!

پس توصیه میشه که هر دو با هم به یکی از همکاران روانشناس ما جهت ویزیت رجوع کنید

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Memolk نمایش پست ها
    سلام.

راستش به نظرم اصلا رفتارهای همسرتون عادی نیست!

من با نظر آقای شهرام موافقم٬ میخواستم همینو بگم اما چون تخصصی ندارم نمیتونم بگم چه رفتاریه اما به نظرم اصلا عادی نیست.

من متأهلم ٬ میدونم وقتی یک مرد عصبانیه خجالت نمیکشه یا رودرواسی نمیکنه از اینکه به همسرش بگه چه مشکلی باهاش داره یا ازش چی میخواد!

به خصوص همسر شما که میگین وقتی عصبانی میشه تبدیل میشه به بدترین آدم دنیا!

وقتی ایشون شما رو تهدید به ترک کردن میکنه و میره و شما باید ازش بخوای و التماس کنی برگرده قطعا نمیتونه آدمی باشه که گفتن خواسته یا نیاز یا مشکل اصلیش براش کار سختی باشه.

از طرفی این برای مردی که خانومش از خوب بودنش میگه و اینکه خیلی خیلی خوبه٬ این رفتار نرمالی نیست که زن و بچه شو ول کنه و حالا به هر دلیلی خونه رو ترک کنه و با خواهش و التماس برگرده!

اون رفتارهای پراکنده و بعضا کوچیک با دلایل نامعلومی هم که ازش حرف میزنید باید علت دیگه ای داشته باشه.

همینکه ایشون گفته میخواد تنها باشه خودشو پیدا کنه معلومه که خودشم هنوز نمیدونه از خودشو زندگیش چی میخواد!
    و وقتی شما بعد از ۱۲ سال زندگی میگید رفتاراشو درک نمیکنید نشون دهنده اینه که با رفتارهای گیج کننده ش شما رو هم از درک خودش عاجز کرده.

به نظر من ایشون حتما باید با یک روانشناس مشاوره حضوری داشته باشن.
    ویرایش توسط رامونا : 06-23-2017 در ساعت 09:32 AM

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من نظر خودم میگم.فکر کنم شوهرتان از یکنواختی خسته شده یک جور همه چیز براش تکراری شده است ایشان ملول از زندگی یکنواخت. شما باید تا آنجا که میتوانید در زندگیتان تنوع ایجاد کنید اینکه از شما رابطه جنسی بیشتر میخواهد فکر میکند اینجوری به لذت بیشتری می رسد حتما باید یک برنامه ریزی کنید برای سفر یا گردش که بتواتند روحیه همسرتان را عوض کند یا حتی یک وقت بروید بیرون با هم شام بخورید می توانید لباسهای متفاوتی بپوشید حتی شاید تغییر دکوراسیون خانه و..... در بهتر شدن روحیه همسرتان موثر باشد
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

15. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد