نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: گیر افتادن در رابطه 3 نفره

4435
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

گیر افتادن در رابطه 3 نفره

سلام علی هستم 26 سالمه .
    داستان مشکل من از اینجا شروع میشه که من با دختر خانومی در فضای مجازی به طور اتفاقی اشنا شدیم و بعد از مدتی که برای هم کمانت می گذاشتیم .کم کم رابطه ی مجازیمون رفت به سمت اشنایت از نزدیک و دیدن هم. این رابطمه به خوبی بین ما داشت پیش می رفت جوری که هر دو طرف قلبن احساس قوی به هم داشتیم(من که این طور بودم و هنوز هم این حسو دارم )و تا جایی که که حتی همدیگرو به خانوادهامون معرفی کرده بودیم و خانواده هر دو طرف در جریان بودن و حتی من خودم با پدرایشون صحبت کرده بودم. رابطمون در درجه اول یک رابطه دوستی بود که به مرور زمان داشت تبدیل می شد به گزینه ازدواج .
    این شرح بالا خلاصه از رابطه خوبمون بود که هیچ مشکلی نبود بینمون تا :
    1. تقریبا 1 ماه پیش منو از اینستاش بیرون کرد به بهانه اینکه مامانم اینا می بینن و فامیلامون هستن و زیاد من به این موضوع حساس نشدم که حتمی من باید تو صفحت باشم و گذشتم .و رابطمون همچنان خوب و خوب تر میشدو بدون مشکل.
    2. سره گاراگاه بازیه نامزد دوستم که خیلی برام عزیزه با ایدی فیک این خانم رو اد میکنه وخلاصه بعد از سه ماه می بینه چند تا عکس با یه پسر دیگه گذاشته تو پیجش. و از کلمات عشقم و از این جور کلمات برای هم استفاده می کردن .در شرایط که اون تایم این خانم با من هم در ارتباط بود و حتی سر تولدم منو غافل گیر کردو کادو گرفت. بود و نسبت به من احساسشو بیان میکرد .
    3. حالا یه هفته که نامزد دوستم ماجرا رو برای من و نامزدش تعریف میکنه . که این چنین چیزی هست .من که اصلا. تو کتم نمی رفت این داستانو . تا عکسا رو ندیدم باورم نشد.. ولی بعد دیدن عکسا چون خیلی دختره رو دوست دارم خیلی بد به هم ریختم .تا 2 شب پیش بدون که چیزی بهش بگم با هم قرار گذاشتیم .
    4. قبل از قرار بدون اینکه نه دوست دخترم نه اون اقا که باش عکس داشت موضوع رو بدونن که من در جریانم شماره پسره از طریق یکی از دوستاش پیدا میکنم و قبل دیدن دختره به این اقا زنگ میزنم و موضوع رو باش بیان میکنم که چنین رابطه ما داشتیم. که از طریقی متوجه رابطه داشت این خانم با شما شدم (که کلیات صحبتای این اقا رو پایین توضیح میدم)بعدش بدون این که فاصله زمانی به وجود بیاد که این دو را هم حرف بزنن من با این خانم ملاقات کردمو سر قرار موضوع باش بیان کردم وبدون اینکه از قبل بدونه که من از رابطشون با اون اقا و صحبتی که بین ما رخ داده .باش نشستم موضوع بیان کردم که چرا هم به ایشون می. گفتی تو مجازی عشقم و از این جور حرفا و چرا تو واقعیت این حس به من دادی که حست به من واقعیه هست؟ ولی چون شوکه شده بود نتونست چیزی زیادی بم بگه .
    4.1 تنها چیزی که گفت و قبلا هم بم گفته بود این بود که یه خواستگار داشته 8 ماه با هم بودن و خانوادگی رفتو امد داشتن و خواستگاره خیلی به این خاننم میگفت دوستش داری که این خانم وابسته شده بود ولی بعد از 8 ماه به دیلیل مخالفت خانواده این خانم که با شرایط فرهنگی خانوادگی طرف مشکل داشتن .این نامزدی تموم میکنن. و بعد پسره زود میره با یکی دیگه ازدواج میکنه . و این خانم هم که به ایشون وابسته شده و از طرفی نتونستن به هم برسن و از ازدواج پسره با خبر میشه .به گفته خودش دو سال تنها می شه و یه حالت افسردگی میگیره (این داستان تو سن 23 ساگی این خانم بوده) و به خاطر همین بعد از دو سال تنهایی با اقای سوم که عکساشو تو صفحش گذاشته اشنا میشه و حالت یه اشنایی برای یه خواستگاری مدرن اینا یه مدتی با هم در ارتباط بودن . تا جایی که بخاطر شرایط این خانم ( چیزی که پسره تلفنی گفت به من که نمی یومد بیرون بام و سرسنگین که رابطه جنسی بینشون رخ نده و چون پسرا یه عده زیادشون دنبال بیرون رفتن و داشتن رابطه هستن این اقا با این خانم برای دو سه ماه رابطشون قطع میشه)
    4.2_ بعد از قطع رابطشون و گذشت دو سه ماه با من اشنا میشه . حالا رعد از گذشت سه. 4 ماه که ما با هم بودیم سرکله پسره پیدا میشه که من تو رو دوست دارم تو به من فرصت ندادی خودمو ثابت کنم بهتو . خیلی اسرار میکنه که این خانم انگار یه فرصت میده که با هم یه ملاقات همراه یه زوج که از ارتباط گذشته اینا با خبر بودن انجام بشه و کم کم در این حال که با من بودن ایشون ره صورت قرار ها اکیپی ملاقات داشته با اون اقا.
    5 _چیزی که من شب اخر ازش پرسیدم که چرا این کارو کردی به دو نفر ابراز علاقه می کردی .همون داستان خاستگار و تنهایی و افسردگی که دچار شده بود میکشه وسط و چون هر دو نفرمون(من و همون اقا که عکس داشتن را هم)نسبت به هش علاقه داشتیم و داریم و دنبال ازدواج بودیم .این خانم هر دو ما رو با زبون و با ترس از اینکه نکنه اگه با یکمون باشه همون داستان خاستگار براش پیش بیاد و دوباره دچار افسردگی و تنهایی بشه هر دو ما این فرصتو داده رود که خودمونو اثبات کنیم و خود دختره شناختی بهتر بمون به دست بیاره داشته بود که اگه یکیمون رفت و از اونجا که هدف هر سه ما ازدواج بود حداقل شاید یکیمونو داشته باشه کنارش.
    6 . یه خلاصه از شخصیت این خانم بگم که واقعا دختر پاکی بود که دنبال رابطه کثیف و دنبال پول یا. دنبال اینکه تریپ این از اون بهتر هست .این جور ادمی نبود و واقعا ادم ساده و خوبی بود .که همین اخلاقش هر دو ما پسرا برای ازدواج با ایشون مسممتر می کرد.
    7 . حالا مشکل اینجاست من ایشونو دوست دارم و به ایشون یه فرصت فکر کردن بهش دادم . و با توجه صحبتی که بین من و پسره رخ داده خود پسره هم میگفت که حس دختره به من قوی تره و منو بیشتر دوست داره .و خودم هم تین حسو دارم نسبت به دتره دارم . میخواستم ازتون کمک بگیرم
    7.1 که اول باید چه برخوردی با این شرایط کنم چون واقعا نسبت به علاقه که بش داشتم این حرکتش برام یکم بد درکه
    7.2 نظرتون درباره دلیل دختره که. چرا رابطشو از من پنهون کرده بود و با توجه به اینکه اون یکی پسر میدونست و فهمیده بودن که با من در ارتباط هست و با هم داشتن ادامه میدادن .چی هست راهنماییم کنیدد چه کار کنم تو این شرایط ؟
    7.3 به نظرتون فرصت دادن به این خانم برای فکر کردن و تصمیم گیری برای برگشت با من و. بعد اعتماد سازی دوباره کار درستی هست؟چون. من خودم علاقه زیادی به این خانم دارم .به نظرتون کارم درسته تو اینده به مشکل نمیخوریم به خاطر این داستانی که رخ داده ؟ ممنون میشم هر راهنماایی کار امدی که می تونید کنید واقعا 3 روزه زندگی درست حسابی ندارم.
    ببخشید که طولانی شدش.
    ویرایش توسط Alex2142 : 07-02-2017 در ساعت 06:05 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : گیر افتادن در رابطه 3 نفره(خیانت ؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex2142 نمایش پست ها
    سلام علی هستم 26 سالمه .
    داستان.
    سلام

به شدت توصیه می کنم دیگه با ایشون رابطه ای نداشته باشین.

یادتون باشه "قطع کردت ارتباط با برخی افراد ممکنه سخت باشه ولی گاهی لازمه"

از پی هر گریه آخر خنده ایست// مرد آخربین مبارک بنده ایست.

ایشون شما را در نیمکت ذخیره قرار داده. به قولی (Listed)، ایشون به شما نگاه خوب و با کرامتی ندارند. مطمئن باشید شما نمی توانید این نگاه خوب را در ایشان ایجاد کنید.

من به شما توصیه می کنم، هر چند که سخت باشد، ایشان را به سرنوشت رها کنید. من بعید می دانم رابطه های ایشان ، در آینده با این آقا، زیاد دوامی داشته باشند. چرا که این شخص نیز از سر تنهایی و ناچاری دوباری به سمت این خانم بر گشتن. "بگذارید مدتی زمان بگذرد" همه چیز حل می شود.

فرصت دوباره به ایشان ندهید، ایشان آگاهانه شما را فریفته است (شما را از اینستا به زور بیرون رانده).

تجربه یک تجربه خطاست دوست من.

این خانم به دنبال یک نفر است تا تنها نباشد. اینکه این نفر که باشد، آنچنان مهم نیست (برای همین بین شما دو نفر دو دل هستند)، مهم اینست که یک نفر با او در ارتباط باشد. به نوعی از وحشت حاصل از تنهایی فرار می کند تا به شما دل بسته باشد. مطمئن باشد اگر نفرات دیگری هم بیایند ایشان لیست ذخیرهشان هنوز جا دارد. به دنبال شخصی باشید که برایتان ارزشی هم چون پدر فرزندانش قائل باشد.

تمام این ها نظر شخصی من بود. با یک مشاور حضوری حاذق هم حتما مشورتی داشته باشید. تا دلتان برای تصمیم قرص شود.

ایام به کام
    ویرایش توسط AmirAli65 : 07-02-2017 در ساعت 08:08 PM

3. 2 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    این خانم دچاره ی ترس شدن ک زندگیشون را نابود میکنه
    اینکه همیشه ترس از دست دادن و تنهایی دارن
    شاید بعد از ازدواج هم معتاد به این روابط بشن و بخوان ی نفر دومی ذخیره داشته باشن ک اگه تنها موند بره طرف اون.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

5. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

هم خدا هم خرما؟؟؟

من به شخصه دوس ندارم فقط یه گزینه باشم برا اشخاص...اونم تو رابطه ایی به این مهمی

این تصمیم خود شماست...که بخواید کجای زندگی شریک آینده ی زندگیتون قرار داشته باشید

نیمکت ذخیره؟؟؟ یا بازیکن اصلی و ثابت؟؟؟

7. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اولا به عشق شما و اون پسره به دختره باید شک کرد چون اینهمه مدت با دختره بودین ولی به خاستگاری دختره نرفتین و به صورت رسمی نامزادی نکردین اگر واقعا یه نفر یکی رو دوست داشته باشه یه ثانیم طولش نمیده و برای شناخت طرف مقابلش سریع باهاش نامزادی میکنه (چون وقتی یه نفر به صورت رسمی نامزادی نکرده باشه احتمال وجود خاستگار هم زمان وجود داره و اگر بعد از نامزادیتون این جریان می افتاد میشد اسمشو خیانت گذاشت )
    در مورد اون عشق اون دختر خانم به شما هم میشه شک کرد چون اگر دختری پسری رو دوست داشته باشه اولا مرتب اصرار میکنه به خاستگاریش برین و رابطه به صورت رسمی بشه و درضمن هیچ وقت در یک زمان نمیتونه به دو نفر ابراز عشق کنه و دو نفرو همزمان دوست داشته باشه

در مورد پاکی دختره و اینکه رابطش با پسرای دیگه چقدر هست میتونید ازون قرار ملاقاتایی که باهم گذاشتین و حدود رابطه ای که باهم داشتین (اینکه ایا دست همو گرفتین و...) ازین طریق میشه فهمید حدود رابطشو با پسرای قبلی حدس زد.

و در نهایت نظر شخصی من این هست شما برای اینکه نشون بدین که واقعا دوسش داشتید و اینکه برای شما هم ثابت بشه که اونم شما رو دوست داره یا نه ، بهش بگین که میخواین خاستگاریش بیاین و باهاش نامزاد کنید ولی اگر خیلی طولش داد و بهونه اورد مطمن باشید که دوستون نداره و فکر میکنم اینجوری راحتر فراموشش کنید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : گیر افتادن در رابطه 3 نفره

دوست عزیز خیانت و بی‌وفایی اعتماد رابطه را برهم می‌زند. اگر به دنبال نشانه‌هایی هستید که بفهمید می‌توانید دوباره اعتماد کنید یا خیر، با ما همراه باشید.
    و اگر براساس خیانت در یک زندگی مشترک بخوایم موضوع رو بررسی کنیم به نتایج زیر میرسیم

هیچ تضمین ۱۰۰ درصدی وجود ندارد که ایشون دوباره خیانت نکند.این واقعیت همه زندگی‌ها و روابط است. پیش‌بینی آنها تقریباً غیرممکن است.

این احتمال وجود دارد که وقتی عاشق همسرتان شدید و شما دو نفر زندگی‌تان را شروع کردید، هیچ وقت حدس نمی‌زدید که بخواهد به شما خیانت کند.
    شاید نگرانی‌ها و دغدغه‌های خودتان را داشته‌اید اما احتمال اینکه فکر کرده باشید همسرتان خیانت کند بسیار کم است.

حالا، اگر تصمیم دارید که اعتماد از دست رفته را دوباره بسازید و رابطه‌تان را ترمیم کنید، ممکن است ذهنتان مملو از ترس‌ شکسته شدن دوباره دلتان و خیانت دوباره همسرتان باشد. این ترس‌ها قابل درک هستند و ممکن است سر راه ساختن دوباره رابطه‌تان قرار گیرند.

موضوع گیج‌کننده‌ای است.

دلتان نمی‌خواهد دروغ بشنوید و دوباره بخاطر خیانت صدمه ببینید و می‌دانید که باید محتاط باشید. این احتیاط ممکن است شما را از رفتن به استقبال التیام رابطه و رشد آن که برای نجات رابطه‌تان مهم است، عقب بکشاند.

به نظر می‌رسد در عین اینکه یک قدم به جلو برمی‌دارید، چندین قدم به عقب می‌روید.

اگر راه قابل‌اطمینانی بود که می‌فهمیدید همسرتان واقعاً به شما راست می‌گوید و واقعاً تغییر کرده است یا نه خیلی خوب بود.

اما هیچ راهی وجود ندارد.

اما، می‌توانید عاقل و هوشیار باشید و درعین حال احتیاطی که شما را عقب نگه می‌دارد را رها کنید. می‌توانید به نشانه‌هایی که در همسرتان، خودتان و رابطه‌تان می‌بینید خوب دقت کنید چون به شما کمک می‌کنند بهترین تصمیم را برای آینده‌تان بگیرید.

اگر می‌خواهید بفهمید باید دوباره اعتماد کنید یا نه، به دنبال این ۴ نشانه باشید…

ارتباط و گفتگو بیشتر از اینکه بسته باشد، باز است.

گفتگو و ارتباط سالم رمز موفقیت هر رابطه است –مخصوصاً رابطه‌ای که بعد از خیانت در حال ترمیم است. با خودتان فکر کنید و زمانی را به خاطر آورید که احساس ریلکس بودن و راحتی داشتید، طوریکه تصور می‌کنید شما و همسرتان واقعاً به دقت به حرف‌های هم گوش می‌کرده‌اید.
    بعد، به وقتی فکر کنید که هرکدام از شما سرسختانه سر حرف خودتان ایستاده بودید و به نظر می‌رسید که هیچکدام از شما به حرف‌های دیگری گوش نمی‌کند.

اینها نشانه‌های باز و بسته بودن گفتگوی بین شماست. خیلی مهم است که ببینید آیا این احساس آزادی و باز بودن گفتگو را در مکالماتتان می‌بینید یا خیر.

و وقتی آن لحظه‌هایی که گفتگوی بازی با همسرتان دارید را می‌فهمید–حتی اگر فقط چند لحظه طول بکشند–ببینید چه می‌کرده‌اید، چطور حرف می‌زده‌اید و از چه کلمات و لحنی استفاده می‌کردید. سعی کنید از بعد آن بیشتر از آن روش‌های گفتگو استفاده کنید.

شفافیت بیشتری وجود دارد.
    شفافیت زمانی اتفاق می‌افتد که طرفی که خیانت کرده است در دسترس کامل همسر خود قرار می‌گیرد. این یعنی دیگر هیچ رازی پنهان نمی‌کند. ایمیل، پیام‌های تلفنی، هر حساب‌بانکی خصوصی یا هر چیز دیگر او از دسترس همسرش دور نیست.

این نوع دسترسی باید با تمایل کامل خود فرد باشد تا برای ساختن دوباره اعتماد از دست رفته موثر باشد. اگر فردی که خیانت کرده است برای این شفافیت احساس فشار یا اجبار کند، دوری بیشتری بین دو طرف اتفاق می‌افتد.

دو طرف می‌توانند راه‌های دیگری هم برای شفافیت به کار گیرند. دو طرف می‌توانند توافق کنند که هر چه که در ذهنشان بود را با هم در میان بگذارند، حتی سخت‌ترین مسائل را. آنها حقیقت خودشان و هرچه که می‌خواهند را به زبان می‌آورند.

ممکن است چندان با این روش احساس راحتی نکنید اما می‌تواند به طرقی انجام شود که ارتباطتان را محکم‌تر کند.

حتی اگر همسرتان تمایلی به در دسترس قرار دادن و شفافیت کامل نشان نداد، می توانید درخواستی اینچنینی از او داشته باشید، «کمکم کن بفهمم که چرا نمی‌خوای با من کاملاً شفاف باشی.» بعد خوب به پاسخی که می‌دهد گوش کنید. ممکن است دلیل قانع‌کننده‌ای داشته باشد.

به نظر می‌رسد هر دو شما در یک تیم هستید.

این شبیه به آن تمرینی است که در بالا عنوان کردیم که تفاوت زمانیکه گفتگوی باز و زمانیکه گفتگوی بسته با هم دارید را به خاطر بیاورید. از احساسی که زمان همکاری با هم دارید و زمانیکه به نظر می‌رسد در دو تیم مخالف هستید، آگاه شوید.

به احتمال بسیار زیاد شما هر دو در یک تیم هستید و ایده‌ها و نظرات همدیگر را نادیده نمی‌گیرید. این را می‌فهمید که می‌توانید خیلی چیزها از همسرتان یاد بگیرید، حتی اگر طریقی خاص برای برخورد با یک موقعیت داشته باشید و یا حتی اگر انتخابتان با همسرتان کاملاً متفاوت باشد.

در یک تیم بودن مربوط است به داشتن ارتباط باز و همه اینها به دیدگاه کلی شما نسبت به همسرتان برمی‌گردد. اثبات اینکه حق با شماست یا روش شما بهترین روش است اهمیت کمتری دارد.

می‌توانید نشانه‌هایی از پیشرفت مشاهده کنید.
    گفتگوی باز، حس اینکه در یک تیم هستید و شفافیت همه نشانه‌های پیشرفت در رابطه شماست. نکته مهم برای زوج‌هایی که بعد از خیانت می‌خواهند رابطه‌شان را بازسازی کنند این است که ممکن است پیشرفت‌هایی اتفاق بیفتد اما یک نفر (یا هر دو شما) آن را نمی‌بیند.

خیلی راحت می‌توانید فقط به آنچه که در گذشته اتفاق افتاده فکر کنید و نسبت به تغییرات مثبتی که در رابطه‌تان در حال رخ دادن است کور شوید.
    اگر می‌خواهید ببینید که درست است بعد از خیانت همسرتان دوباره به او اعتماد کنید یا نه، یک راه قابل‌اطمینان این است که مطمئن شوید رابطه‌تان را از دیدگاه زمان حال بررسی می‌کنید نه گذشته. انکار حسی که بعد از خیانت همسرتان به شما دست داده کار درستی نیست اما بااینحال درست هم نیست که در گذشته زندگی کنید.

عادت کنید که وقتی غرق در گذشته می‌شوید و زمان حال را فراموش می‌کنید، متوجه شوید. در چنین مواقعی یک نفس عمیق بکشید، مکث کنید و به زمان حال برگردید. از خودتان بپرسید که آیا آن کلمات و رفتارها با آنچه اکنون اتفاق می‌افتد سازگاری دارد یا خیر.

اینکه بیشتر به زمان حال فکر کنید به شما این امکان را می‌دهد که پیشرفت‌ها و تغییرات مثبتی که در رابطه‌تان پیش می‌آید را ببینید و حس کنید.
    خیانت می‌تواند اعتماد هر رابطه‌ای را از بین ببرد. اما این نشانه‌ها را به خاطر بسپرید، اینها فقط چند نمونه بودند. راه‌های زیادی وجود دارد که از طریق آنها همسرتان ممکن است به شما نشان دهد که دوباره می‌توان به او اعتماد کرد.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    خیانت کار صحیحی نیست...

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون . من هم دنبال یه راه حل عقلانی و به دور از احساس هستم . و یکی از دلایلی که همون اول که از رابطه نرفتم بیرون گرفتن جواب های و چرا هایی که برام به وجود امده از زبان این خانم هست.و یکی از دلیل هایی که شاید به ادامه این رابطه به جز اینکه هنوز این خانم هم دوست دارم . اینه خودم هم مدتی تنها بودم و تجربه مثل این خانم دارم که مدتی در رابطه ناموفق بودم .

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم ترس از تنهایی, دوباره, هم تجربشو داشتم و هم دارم متاسفانه . ولی تفاوت من این هست که برای پر کردن این ترس مثل این خانم نرفتم سمت افراد مختلف و دارم با دارم تلاشمو میکنم که این رابطه به سرانجامی خوبی برای هر دوی ما ختم بشه(اگه با هم موندیم از طریق علمی و مشاوره نقطهی تاریکی در رابطمون نباشه. اگههم قرار شد از جدا شیم به همون دلایلی که دوست گفتن جوری باشه که هر دوی ما لطمه کمتری بمینیم)

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام به نظر منم ایشون شما رو ذخیره نگهداشتن در صورتی که بهتر از شما پیدا شه به راحتی شما رو کنار میذارن

هرچی سریع تر از این رابطه خارج بشید به نفع خودتونه

ممکن اولش هم باز بگه نه من عاشقتم و این حرف ها گول این حرف هارو نخورید شما بازیچه نیستید حق انتخاب درست دارید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد عشق یا حس دوست داشتن من و اون اقا به این خانم باید بگم حس من به این خانم حس دوست داشتن عمیقی بود . که در ینده نه چندان دور تصمیم داشتم از ایشون خواستگاری کنم.ولی همون طور که می دونید تو این شرایط نمیشه زود تصمیم بر پایه دوست داشتن و عشق برای ازدواج گرفت . من فردی هستم که 2 سال مدرک مهندسیمو گرفتم و فعلا از لحاظ کاری به درجه ای نرسیده بودم که بتونم وارد زندگی مشترک بشم(کار مهندسی دارم ).در درجه بعد خانوادهامون بود که در جریان رفتو امد ما بودن ولی نسبت به هم اونا شناخت نداشت گام بعدی من اشنای خانواده بود که این اتفاق رخ داد.2 در مورد درخواست رفتن به خواستگاری اون دختر .ایشون دو سه بار به من گفته بود ولی من به خاطر مسائل بالا گفته بودم میام ولی شاید به همون دلایل هم نتونیم با هم به توافق برسیم.3 در مورد مرز ارتباطی خودمون و اون دختر خانم .به نحوه ای بودی که خیال منو از نظر پاک بودن ایشون در این زمینه برطرف کرده بود و یکی از دلایلی که هنوز رابطمو باش تموم نکردم این خصوصیت رفتاریش هست.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

مواظب باش ماهی در آب نمک یه مش دختر نشی

17. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

البته توجیهی که آورده منطقیه. ارتباط های ایران هیچ پایه و اساس آنچنانی نداره، اگه به خواستگار دوم نه می گفت و یهو
    چند هفته بعد شما هم میذاشتی می رفتی اون وقت این خانم کاملا نابود می شد.
    ولی به شکل بهتری می تونست این فرآیندو مدیریت کنه. نه این که شما را از صفحه اینستاگرامش بیرون کنه و برای اون
    یکی خواستگار عشقم عشقم کنه!
    سخت میشه بهش اعتماد کرد

19. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    البته توجیهی که آورده منطقیه. ارتباط های ایران هیچ پایه و اساس آنچنانی نداره، اگه به خواستگار دوم نه می گفت و یهو
    چند هفته بعد شما هم میذاشتی می رفتی اون وقت این خانم کاملا نابود می شد.
    ولی به شکل بهتری می تونست این فرآیندو مدیریت کنه. نه این که شما را از صفحه اینستاگرامش بیرون کنه و برای اون
    یکی خواستگار عشقم عشقم کنه!
    سخت میشه بهش اعتماد کرد
    خوب من اینو بش گفتم که به بدترین حالت خواسته این مسئله رو کن ترل کنه . ولی شناختی دارم این شاید بتونم روی سادگیش.

21. کاربران زیر از Alex2142 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

ببینید کسایی که کار های این خانوم رو تایید میکنن باید بدونن که هیچ کس حق این رو نداره با کسی به عنوان یه گزینه برخورد کنه
    انسانیت این رو میگه که اول یه رابطه ای که داره و دو نفری شروع شده با منطق واحساس و بر اساس معیارایی که داره تصمیم گیری کنه
    بعد از تموم شدن این رابطه اگه مورد دیگه ای داشت برای اون تصمیم گیری کنه.

بعضی افراد این مورد رو گفتن شامل خیانت نمیشه. گفتن باید نامزد میشدن بعد اون خیانت بود.
    اینو باید بدونید کسی که وارد یه رابطه دو نفری میشه رابطه ای که برای ازدواج شکل گرفته حالا تو هر مرحله ای باشه چنین کاری خیانت محسوب میشه
    چطور هیچ دختری چنین چیزی رو قبول نمیکنه که یک پسر همزمان با چند نفر باشه و تصمیم گیری کنه این مورد و حدود برای دختر ها هم هست
    چون ما انسانیم و احساس داریم و تو یه رابطه دو طرفه باید کاری نکنیم تا باعث رنجش طرف دیگه بشه انسانیت اینو میگه.

در مورد کار های این خانوم هم وقتی میشه خطا و اشتباه بهش گفت که یه چیز لحظه ای باشه
    نه این که چندین وقت با دونستن این که داره اشتباه میکنه ادامه بده به این میگن پافشاری در اشتباه و همه چیز به خواست و اراده خودش بوده
    و خودش تصمیم گرفته که چنین کاری با طرف دیگه بکنه و هر دلیل و منطقی که داره فقط برای خودشه
    چون وقتی ادما چنین کارایی میکنن به خاطر عذاب وجدان و راحت کردن خودشون یه سری دلیل و منطق میارن که فکر نکنن که انسان بدی هستن
    این ذات آدمه. هیچ کس بدی خودشو قبول نمیکنه . حتی بدترین آدما هم فکر نمیکنن که بدن وگرنه نمیتونن زندگی کنن.

23. 3 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    ببینید کسایی که کار های این خانوم رو تایید میکنن باید بدونن که هیچ کس حق این رو نداره با کسی به عنوان یه گزینه برخورد کنه
    انسانیت این رو میگه که اول یه رابطه ای که داره و دو نفری شروع شده با منطق واحساس و بر اساس معیارایی که داره تصمیم گیری کنه
    بعد از تموم شدن این رابطه اگه مورد دیگه ای داشت برای اون تصمیم گیری کنه.

بعضی افراد این مورد رو گفتن شامل خیانت نمیشه. گفتن باید نامزد میشدن بعد اون خیانت بود.
    اینو باید بدونید کسی که وارد یه رابطه دو نفری میشه رابطه ای که برای ازدواج شکل گرفته حالا تو هر مرحله ای باشه چنین کاری خیانت محسوب میشه
    چطور هیچ دختری چنین چیزی رو قبول نمیکنه که یک پسر همزمان با چند نفر باشه و تصمیم گیری کنه این مورد و حدود برای دختر ها هم هست
    چون ما انسانیم و احساس داریم و تو یه رابطه دو طرفه باید کاری نکنیم تا باعث رنجش طرف دیگه بشه انسانیت اینو میگه.

در مورد کار های این خانوم هم وقتی میشه خطا و اشتباه بهش گفت که یه چیز لحظه ای باشه
    نه این که چندین وقت با دونستن این که داره اشتباه میکنه ادامه بده به این میگن پافشاری در اشتباه و همه چیز به خواست و اراده خودش بوده
    و خودش تصمیم گرفته که چنین کاری با طرف دیگه بکنه و هر دلیل و منطقی که داره فقط برای خودشه
    چون وقتی ادما چنین کارایی میکنن به خاطر عذاب وجدان و راحت کردن خودشون یه سری دلیل و منطق میارن که فکر نکنن که انسان بدی هستن
    این ذات آدمه. هیچ کس بدی خودشو قبول نمیکنه . حتی بدترین آدما هم فکر نمیکنن که بدن وگرنه نمیتونن زندگی کنن.

مشکل جوونای امروزی دقیقا همینه که فکر میکنن دوست پسر و دختر بودن یعنی باید بهم تعهد داشته باشن درحالی که خیانت و وفاداری زمانی معنا پیدا میکنه که از خودگذشتگی و قبول مسولیت دداشته باشن و این هم درگرو اینه که به طور رسمی خاستگاری کنن من از دختره حمایت نمیکنم چون مسلما تو کارش صداقت نداشته ولی پسره هم مقصره چون بهونه کارنداشتنو و شرایط مهیا نبودن دلیل خوبی برای خاستگاری نرفتن نیست پس کلن این رابطه احتمال میرفت که اخرش اینجوری بشه چون خاستگار برای دختر زیاد میاد اگر پسری بخوات مسله رو رسمی نکنه به بهونه اینکه هنوز سرکار نرفتم و شرایط مهیا نیست ممکنه همزمان شخص دیگه ای برسه . و من اطرافیانم خیلیارو دیدم که همزمان چندتا خاستگار داشتن و نمیدونستن به کدومشون جواب بدن .
    اینجا اصلا مسله دوس داشتن وصداقت مطرح هست که باید به عشقشون شک کرد که چندین احتمال وجود داره
    اینکه استارتر صرفا به عنوان یه جایگزین برا اینکه عشق قبلیشو فراموش کنه بوده.
    یا اینکه دوسش داشته ولی چون رابطه رو رسمی نمیکردن به عشقش بی اعتماد بوده واسه همین هم زمان به خاستگارهای دیگشم جواب میداده
    یا اینکه استارتر رو دوست داشته ولی وقتی عشق قبلیش پیدا شده دیگه اونو رو فراموش کرده وعشق قبلیشو بیشتر دوست داره (این احتمال به نظرم پررنگ تره چون استارترو از اینستا بیرون کردن و به اون عشق قبلی ابراز عشق کردن)
    یا اینکه کلن این خانم اصلا قصده ازدواج با هیچکدوم رو نداشنخ و صرفا سرگرمی براش بودن و شخص تنوع طلبی هس
    حالا نمیشه فهمید کلن این خانم جز کدوم ازین دسته هاس حتی اگر خودشم بگه نمیشه مطمن شد اینم دیگه بستگی به خوده استارتر داره که چه تصمیمی بگیره
    ویرایش توسط eli2 : 07-03-2017 در ساعت 02:28 PM
    امضای ایشان

25. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    ببینید کسایی که کار های این خانوم رو تایید میکنن باید بدونن که هیچ کس حق این رو نداره با کسی به عنوان یه گزینه برخورد کنهانسانیت این رو میگه که اول یه رابطه ای که داره و دو نفری شروع شده با منطق واحساس و بر اساس معیارایی که داره تصمیم گیری کنهبعد از تموم شدن این رابطه اگه مورد دیگه ای داشت برای اون تصمیم گیری کنه.بعضی افراد این مورد رو گفتن شامل خیانت نمیشه. گفتن باید نامزد میشدن بعد اون خیانت بود.اینو باید بدونید کسی که وارد یه رابطه دو نفری میشه رابطه ای که برای ازدواج شکل گرفته حالا تو هر مرحله ای باشه چنین کاری خیانت محسوب میشهچطور هیچ دختری چنین چیزی رو قبول نمیکنه که یک پسر همزمان با چند نفر باشه و تصمیم گیری کنه این مورد و حدود برای دختر ها هم هستچون ما انسانیم و احساس داریم و تو یه رابطه دو طرفه باید کاری نکنیم تا باعث رنجش طرف دیگه بشه انسانیت اینو میگه.در مورد کار های این خانوم هم وقتی میشه خطا و اشتباه بهش گفت که یه چیز لحظه ای باشهنه این که چندین وقت با دونستن این که داره اشتباه میکنه ادامه بده به این میگن پافشاری در اشتباه و همه چیز به خواست و اراده خودش بودهو خودش تصمیم گرفته که چنین کاری با طرف دیگه بکنه و هر دلیل و منطقی که داره فقط برای خودشهچون وقتی ادما چنین کارایی میکنن به خاطر عذاب وجدان و راحت کردن خودشون یه سری دلیل و منطق میارن که فکر نکنن که انسان بدی هستناین ذات آدمه. هیچ کس بدی خودشو قبول نمیکنه . حتی بدترین آدما هم فکر نمیکنن که بدن وگرنه نمیتونن زندگی کنن.
    اول این خانم اصلا تو نخ پول و این از اون بهتر باشه و یا تنوع طلب باشه که دلیلی بر نگه داشتن دوتامون باشه نبودن ایشون2. من هم چون تازه وارد بازار کار شده بود و نگرانی از سختیا زندگی زمشترک دارم در صحبتای که بین من واین خانم می شد وقتی که ایشون داستانه خواستگاری رو بیان میکرد من احتیاط بیشتری صحبت میکردم .این هم نه برای اینکه ایشون دوست نداشتم همون به دلیل اقتصادی و دلایلی که هنوز خانواده زیاد با هم اشنا نشوده بودن.3 من خودم به طریقی شماره پسره گیر اوردم و با خودش صحبت کردم و داستانی که ایشون تعریف میکرد در بار اول رابطشون جدی نبود و وقتی سه چهار ماه با هم قطع رابطه میکنن پسره برای نشون دادن خودش به دختره برای ازدواج و خواستگاری .به این خانم پیام میده که به من فرصت ندادی که فکر کنم. و خیلی تلاش می کنه که باز بتونی نظر این خانمو نسبت به خودش برگردونه4 حالا برداشتی که من از این صحبتا کردم برای خودم . این بوده به گففته یکی از این دوستان که گفته بود تو رو به عنوان ذهیره پیش خودش نگه داشته بود .با رفتاری که بین من و این خانم بود و حرفایی که پسر نسبت علاقه که این خانم به من داشت میگفت .حس میکنم به دلیله اینکه من سر هدفم که خواستگاری و ززنوگی مشترک بود ضعیف عمل کردم .این خانم این اقا رو به عنوان ذخیره میخواسته برای خودش نگه داره (که باز هم در ارتباط دوباره زیاد به هم نزدیک نبودن و شاید دو قرار با هم داشتن که اون. هم به صورت اکیپ دوستانه بوده که بینشون دو زوج بوده رفتو امد داشتن).

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اول این خانم اصلا تو نخ پول و این از اون بهتر باشه و یا تنوع طلب باشه که دلیلی بر نگه داشتن دوتامون باشه نبودن ایشون2. من هم چون تازه وارد بازار کار شده بود و نگرانی از سختیا زندگی زمشترک دارم در صحبتای که بین من واین خانم می شد وقتی که ایشون داستانه خواستگاری رو بیان میکرد من احتیاط بیشتری صحبت میکردم .این هم نه برای اینکه ایشون دوست نداشتم همون به دلیل اقتصادی و دلایلی که هنوز خانواده زیاد با هم اشنا نشوده بودن.3 من خودم به طریقی شماره پسره گیر اوردم و با خودش صحبت کردم و داستانی که ایشون تعریف میکرد در بار اول رابطشون جدی نبود و وقتی سه چهار ماه با هم قطع رابطه میکنن پسره برای نشون دادن خودش به دختره برای ازدواج و خواستگاری .به این خانم پیام میده که به من فرصت ندادی که فکر کنم. و خیلی تلاش می کنه که باز بتونی نظر این خانمو نسبت به خودش برگردونه4 حالا برداشتی که من از این صحبتا کردم برای خودم . این بوده به گففته یکی از این دوستان که گفته بود تو رو به عنوان ذهیره پیش خودش نگه داشته بود .با رفتاری که بین من و این خانم بود و حرفایی که پسر نسبت علاقه که این خانم به من داشت میگفت .حس میکنم به دلیله اینکه من سر هدفم که خواستگاری و ززنوگی مشترک بود ضعیف عمل کردم .این خانم این اقا رو به عنوان ذخیره میخواسته برای خودش نگه داره (که باز هم در ارتباط دوباره زیاد به هم نزدیک نبودن و شاید دو قرار با هم داشتن که اون. هم به صورت اکیپ دوستانه بوده که بینشون دو زوج بوده رفتو امد داشتن).
    شما دقیقا دنبال چی هستین؟

28. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    شما دقیقا دنبال چی هستین؟
    1. البته با استفاده از علم و تجارب دوستانو بزرگان

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

1. البته با استفاده از علم و تجارب دوستانو بزرگان
    ولی اینجوری که برمیاد از حرفاتون شما دوست دارین هرجور شده فارغ از عقلانیت این رابطه رو ادامه بدین

یه نگاهی به رای اکثر کاربرا بندازین...همشون میگن رفتار این خانم با شما درست نبوده

مگر خانوادش نمیدونستن با شما در ارتباطه؟؟؟ پس چرا گفته خانوادم تو اینستا میبینن و تو نباید باشی و ...؟ این یعنی دروغ گفتن!

مگر با شما قرار نبوده که ازدواج کنه؟؟؟ پس چرا همزمان با شما به یکی دیگه میگفته عشقم؟ این یعنی عدم مدیریت و البته پنهان کاری!

اگه شما رو دوست داشته چرا باید با یکی دیگه هم وارد رابطه میشده؟؟؟ این یعنی بی اهمیت دونستن شما!

گفته میترسیده که تنها بشه؟؟ این یعنی یه هشدار جدی که این خانم برای تنها نشدن ممکنه رابطه های قبلیش رو حفظ کنه!

عشق سابقش بوده و حالا برگشته با اینکه میدونسته با شما در رابطه است؟ این یعنی هنوز رابطه قبلی براش تموم نشده و ممکن بعد از ازدواج هم به سمتش کشیده بشه!

حالا خودتون نتیجه گیری کنین

میتونین به کسی اعتماد کنین که با حضور یه فرد سوم به راحتی شما رو از صفحاتش حذف میکنه و حتی عشق خطابش میکنه؟؟؟

فک نمیکنین این شما هستین که نفر سوم این رابطه این؟؟؟؟

درسته که دوسش دارین...اما دوست داشتن یه بهایی داره...بهاش هم احترام و اعتماد هست

فک نمیکنه کسی باشه که بگه این خانم کار خوبی کردن....هرچقدر هم که از تنهایی بترسن دلیل نمیشه که شخصیت شما رو نادیده بگیرن و به راحتی با کس دیگه ای وارد رابطه بشن

و اینو از یاد نبرید...که تنهایی هیچوقت دلیل خوبی برای شروع یک رابطه نیست...و یا حتی برای ادامه دادن به یه رابطه ی ترک خورده!

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    ولی اینجوری که برمیاد از حرفاتون شما دوست دارین هرجور شده فارغ از عقلانیت این رابطه رو ادامه بدین

یه نگاهی به رای اکثر کاربرا بندازین...همشون میگن رفتار این خانم با شما درست نبوده

مگر خانوادش نمیدونستن با شما در ارتباطه؟؟؟ پس چرا گفته خانوادم تو اینستا میبینن و تو نباید باشی و ...؟ این یعنی دروغ گفتن!

مگر با شما قرار نبوده که ازدواج کنه؟؟؟ پس چرا همزمان با شما به یکی دیگه میگفته عشقم؟ این یعنی عدم مدیریت و البته پنهان کاری!

اگه شما رو دوست داشته چرا باید با یکی دیگه هم وارد رابطه میشده؟؟؟ این یعنی بی اهمیت دونستن شما!

گفته میترسیده که تنها بشه؟؟ این یعنی یه هشدار جدی که این خانم برای تنها نشدن ممکنه رابطه های قبلیش رو حفظ کنه!

عشق سابقش بوده و حالا برگشته با اینکه میدونسته با شما در رابطه است؟ این یعنی هنوز رابطه قبلی براش تموم نشده و ممکن بعد از ازدواج هم به سمتش کشیده بشه!

حالا خودتون نتیجه گیری کنین

میتونین به کسی اعتماد کنین که با حضور یه فرد سوم به راحتی شما رو از صفحاتش حذف میکنه و حتی عشق خطابش میکنه؟؟؟

فک نمیکنین این شما هستین که نفر سوم این رابطه این؟؟؟؟

درسته که دوسش دارین...اما دوست داشتن یه بهایی داره...بهاش هم احترام و اعتماد هست

فک نمیکنه کسی باشه که بگه این خانم کار خوبی کردن....هرچقدر هم که از تنهایی بترسن دلیل نمیشه که شخصیت شما رو نادیده بگیرن و به راحتی با کس دیگه ای وارد رابطه بشن

و اینو از یاد نبرید...که تنهایی هیچوقت دلیل خوبی برای شروع یک رابطه نیست...و یا حتی برای ادامه دادن به یه رابطه ی ترک خورده!
    همه اینا که شما دوستان نوشتیدو خوندم تک تک نظراتو فکر کردم و سبک و سنگین کردم و با همهی حرفای که در بالا زدید کاملا موافقم .
    حالا بعد از یه هفته شرایط ما به اینگونه هست .اون اقا خودشو کنار کشید به دلیل اینکه حس میکرده علاقه من به این خانم و بلعکس نسبت به ایشون بیشتره و قطع رابطه کردن .
    حالا. به دلیل تجربه نداشتن یه سوال می پرسم: تفکر مهندسی و تفکر من اینه وقتی یه چی خراب میشه سعی میکنم اصولی یا درستش کنم یا از اول بسازمش. حالا برای رفتار این خانم به نظرتون این که راهی هست که درست بشه ؟

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همه اینا که شما دوستان نوشتیدو خوندم تک تک نظراتو فکر کردم و سبک و سنگین کردم و با همهی حرفای که در بالا زدید کاملا موافقم .
    حالا بعد از یه هفته شرایط ما به اینگونه هست .اون اقا خودشو کنار کشید به دلیل اینکه حس میکرده علاقه من به این خانم و بلعکس نسبت به ایشون بیشتره و قطع رابطه کردن .
    حالا. به دلیل تجربه نداشتن یه سوال می پرسم: تفکر مهندسی و تفکر من اینه وقتی یه چی خراب میشه سعی میکنم اصولی یا درستش کنم یا از اول بسازمش. حالا برای رفتار این خانم به نظرتون این که راهی هست که درست بشه ؟
    در رابطه به قرار ازدواج شما هم به عنوان یک زن تو این اجتماع میدونید اولا در روابط دوستی حرقا خیلی احساسی زده میشه و. پایه عملی نداره .حتی در دوران نامزدی هم حرفای زیادی زده میشه که به اون عمل نمیشه .2 درباره اینستا کاملا قبول دارم .
    حرفای شما واقعا منطقی هست .منم که گفتم رابطمون به خوبی به سرانجام برسه منظورم که حتمی ازدواج ختم بشه نیستو خوب منظورم اینه حتی اگه جدا شیم میخوام تجربه بشه هم برای من و هم ایشون که در روابطه یا روابط بعدی مشکلی برای هیچ یک از ما رخ نده .

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

تصمیم نهایی با خود شماست

شما بهتر با خلق و خوی این خانم آشنا هستین و تو بطن ماجرا هستین

فقط حرمت نفس داشته باشید و نذارید به راحتی شما رو بازی بدن

34. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

یادمه یه دوستی داشتم به استخاره خیلی اعتقاد داشت. وقتی می خواست کاری رو که دوست داره انجام بده و استخاره اش برای اون کار خوب نمی آمد آنقدر استخاره می گرفت تا خوب بیاد.

با خانم رز مریم موافقم. شما دوست دارید پاسخ مطلوبتون که همون ادامه رابطه است رو از ما بشنوید!

هر چه که باید بدونید رو می دونید، دیگه بستگی به شما داره که منظقی تصمیم بگیرین کسی که یکبار بازیتون داد به دردتون میخوره یا نه.

من آنچه شرط بلاغ است با تو بگویم/ تو خواه از سخن من پند گیر، خواه ملال
    ویرایش توسط AmirAli65 : 07-03-2017 در ساعت 08:38 PM

36. 2 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعیت اینه . که واقعا حسمو قبول دارم این خانم دوست دارم. ودارم یه دنده بازی در میارم. ولی خودم از تنهایی میترسم و نمیتونم خارج بشم .

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

واقعیت اینه . که واقعا حسمو قبول دارم این خانم دوست دارم. ودارم یه دنده بازی در میارم. ولی خودم از تنهایی میترسم و نمیتونم خارج بشم .
    یه مشکلی که شما باهاش مواجه هسید اینه اعتماد به نفستون یکم ضعیفه چون شخصی که با این حالت عدم صداقت رو به رو بشه معمولا این عملو نادیده نمیگیره و سریع قطع رابطه میکنه اینم که به شما گفتم برو تکلیفته با ایشون مشخص کن چون حس میکنم شما اگر یهویی این رابطه رو قطع کنید ممکنه صدمه بخورید و برای تجربه اینکه دوباره این اتفاق تکرار نشه همیشه از روش درست و اصولیش پیش برید یعنی از طریق خاستگاری همیشه اقدام کنید .
    اما ادامه این رابطه کلن ممکنه با مشکل بی اعتمادی روبه رو بشید یعنی همش شک کنید که نکنه دوباره این اتقاق تکرار نشه. فرار از تنهایی باعث نشه که احساسی تصمیم بگیرید اگر قراره دوباره وارد این رابطه بشید باید احساساتو کنار بزارید چون عشقو عاشقی سریع تموم میشه و اون چیزی که برای شما میمونه اون اعتماد و صداقت و آرامشی هست که قراره فرزندانتون در اون ارامش تربیت بشن اگرم قراره نامزادی کنید حتما باید تمام حواستونو جمع کنید تا ایشون رو بیشتر بشناسید نه اینکه با ظاهر سادشون از سادگی شما سو استفاده کنن. درنهایت توصیه میکنم به مشاوره هم رجوع کنید
    امضای ایشان

39. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35802
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

این چیزی که شما میگید قبول دارم . من دچار ضعف اعتماد ببه نفسم ازدست دادم یه جورایی بعد مدتی با یکی اشنا میشم و اعتماد میکنم باز چنین داستانی پیش میاد. قبول دارید بیرون امدن این طوری خیلی بم صدمه زده هم اعتماد به نفسم هم غرورم هم شخصیتم و از همه چی مهمتر احساسم نابود شده . دیگه سخت می تونم باز اعتماد کنم به این انسانای زمونه . فقط خدا رو شکر میکنم قبل از این که رسمی بشه همه چیو فهمیدم .وگرنه اون ابروم هم مثل غرورم نابود میشد .

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35818
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز پس از سلام، حسب توصیفات کلامی در این ماجرا، رفتار ایشان بیشتر حکایت از تردید در انتخاب دارد نه خیانت. مادامی که نسبت به ایشان علاقه دارید، تلاش کنید تردید ایشان در انتخاب به یقین برسد حتی اگر در سرنوشت یکدیگر وجه تلاقی نداشته باشید.

42. کاربران زیر از تاها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد