نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: حد روابط روابط و معاشقه در دوران عقد

3498
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حد روابط روابط و معاشقه در دوران عقد

باسلام و عرض ادب
    من 1 ماهی هست عقد کردم . عاشق همسرم هستم و ایشون هم همینطور.
    چند وقتی یکم با همسرم ان رضایت ندارم و یک احساس کم محلی و بیتوجهی از ایشون دریافت میکنم . فکر میکنم به دلیل مسایل جنسی هستش ، طی هفته جاری بنده 2 بار به طور تقریبا مشخص از ایشون درخواست باهم بودن را کردم ، با اینکه به هیچ وجه رابطه کامل نداریم و تنها در حل معاشقه هستش و ایشون توجهی ندارند به این موضوع ، با اینکه خودشان میگند خیلی خیلی لذت میبرند و راضی هستند .

ما روزانه حدود 4-5 ساعت باهم هستیم بعد از کار که معمولا در مجالس و خانه اقوام هست و زمان دو نفری ما خیلی محدود هستش .
    سوال بنده این هست ، طی دوران عقد ، تعداد دفعات معاشقه در هفته چند بار باید باشد ؟ حد معمولش چقدر ؟ چقدر وقت ما باید دو نفری با هم بگذرونیم ؟

یکجوری احساس سرد بودن من دارم احساس میکنم از جانب همسرم و یکم روی خلق و خو و نحوه بنده تاثیر منفی گذاشته و ایشون هم متوجه شدند این موضوع تا حدودی .
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : حد روابط روابط و معاشقه در دوران عقد

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2005 نمایش پست ها
    باسلام و عرض ادب
    چند وقتی یکم با همسرم ان رضایت ندارم و یک احساس کم محلی و بیتوجهی از ایشون دریافت میکنم . فکر میکنم به دلیل مسایل جنسی هستش ، طی هفته جاری بنده 2 بار به طور تقریبا مشخص از ایشون درخواست باهم بودن را کردم ، با اینکه به هیچ وجه رابطه کامل نداریم و تنها در حل معاشقه هستش و ایشون توجهی ندارند به این موضوع ، با اینکه خودشان میگند خیلی خیلی لذت میبرند و راضی هستند .

ما روزانه حدود 4-5 ساعت باهم هستیم بعد از کار که معمولا در مجالس و خانه اقوام هست و زمان دو نفری ما خیلی محدود هستش .
    سوال بنده این هست ، طی دوران عقد ، تعداد دفعات معاشقه در هفته چند بار باید باشد ؟ حد معمولش چقدر ؟ چقدر وقت ما باید دو نفری با هم بگذرونیم ؟

یکجوری احساس سرد بودن من دارم احساس میکنم از جانب همسرم و یکم روی خلق و خو و نحوه بنده تاثیر منفی گذاشته و ایشون هم متوجه شدند این موضوع تا حدودی .
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, باید خدمت شما عرض کنم تعداد ابزار عشق که تعداد و دفعات نداره و کلا انسان عاشق شیداست . در هر دو جنس!

و عشق بازی نیز به تمایل افراد بستگی داره و حد و سقفی برایش نیست ولی چند نکته:

حتما در دوران عقد و... تا قبل از زیر یک سقف رفتن از تماس کامل و .... دخول بپرهیزید.

بیشتر همدیگر رو بشناسید

این سرد بودنها... چه از طرف ایشون و چه شما میتونه نشانه های عوامل دیگری باشه! پس بهتره هر دو با هم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود رجوع کنید

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    قبل از عقد شناختی از همسرتون داشتین؟!
    شما تازه عقد کردین و تا همدیگر به طور کامل بپذیرید و بیشتر باهم بشین و عشق ورزی بیشتری کنید زمان بیشتری لازم هست.
    فعلا شما در حال شناخت همدیگه هستین و هنوز باهم کمی رودروایسی دارین و هنوز اون صمیمیت ایجاد نشده
    پس زیاد ذهنتون را درگیر نکنین و فقط سعی کنید ک به خودتون برسین و همیشه شیک و مرتب باشین و هم شوخی های بجا داشته باشین و هم به وقتش جدی باشین.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

5. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

باسلام و عرض ادب

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

اینکه میگید از طرف ایشون سردی وجود داره باید دقیقتر بگید منظورتون از سردی چیه تا مشخص شه توقع شما بیجاست یا مشکل دیگری هست

اما به هر حال
    به نظرم ممکنه
    1- هنوز صمیمی نشده باشید که این مورد بیشتر از جانب همسرتون هست و با توجه به اینکه یک ماه از عقدتون گذشته تا حدودی طبیعیه.

2-شاید هم شما خیلی پیله می کنی و این باعث کلافگی میشه.

3- ممکنه ایشون هنوز تو حال و هوای مجردی هست که با گذشت زمان خوب میشه

به نظرم باید بیشتر انرژی بزارید بیشتر اخلاقای همو بشناسید تا با هم بیشتر مچ بشید.

امضامم بخونید
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    قبل از عقد شناختی از همسرتون داشتین؟!
    شما تازه عقد کردین و تا همدیگر به طور کامل بپذیرید و بیشتر باهم بشین و عشق ورزی بیشتری کنید زمان بیشتری لازم هست.
    فعلا شما در حال شناخت همدیگه هستین و هنوز باهم کمی رودروایسی دارین و هنوز اون صمیمیت ایجاد نشده
    پس زیاد ذهنتون را درگیر نکنین و فقط سعی کنید ک به خودتون برسین و همیشه شیک و مرتب باشین و هم شوخی های بجا داشته باشین و هم به وقتش جدی باشین.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    سلام و عرض ادب
    ممنون از پاسخ های عالیتون
    راستش ما قبلش از عقد 3-4 ماهی با هم بودیم و بعد از عقد هم خیلی راحت و صمیمی هستیم و رودرواسی از هم دیگر نداریم .
    در مسایل جنسی هم خجالت و رو درواسی نداریم. طی 1 ماه گذشته تعداد خیلی محدودی معاشقه داشتیم . البته به هیچ وجه تا زمان ازدواج رابطه کامل ودخول نخواهد بود .
    طی همین مدت ایشون گفتند چند بار اصلا حس خوبی نداشتن و حتی در حد تنفر بوده و نقش بازی میکردند که راضی هستند برای اینکه من سرد نشم ولی چند بارش هم خیلی عالی و خوب بوده .

من خیلی از این موضوع ناراحت هستم و احساس سردی از طرف ایشون احساس میکنم
    با تشکر

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام و عرض ادب
    ممنون از پاسخ های عالیتون
    راستش ما قبلش از عقد 3-4 ماهی با هم بودیم و بعد از عقد هم خیلی راحت و صمیمی هستیم و رودرواسی از هم دیگر نداریم .
    در مسایل جنسی هم خجالت و رو درواسی نداریم. طی 1 ماه گذشته تعداد خیلی محدودی معاشقه داشتیم . البته به هیچ وجه تا زمان ازدواج رابطه کامل ودخول نخواهد بود .
    طی همین مدت ایشون گفتند چند بار اصلا حس خوبی نداشتن و حتی در حد تنفر بوده و نقش بازی میکردند که راضی هستند برای اینکه من سرد نشم ولی چند بارش هم خیلی عالی و خوب بوده .

من خیلی از این موضوع ناراحت هستم و احساس سردی از طرف ایشون احساس میکنم
    با تشکر
    سلام.خواهش میکنم خانمی

دوره عقد زیاد در زمینه جنسی فک نکنید بیشتر به این فک کنید ک بهم محبت کنید و احترام همدیگر را داشته باشین
    اگر حس کردین در زمینه جنسی همسرتون داره سرد میشه و ازتون دور میشه باهم درمورد بعد از عروسی حرف بزنید و درحین حرف زدن خودتون را بهش بچسبونید و دستش را بگیرین تو دست تون و فشارهای ارومی به دستش بیاری ک نشونه شوق و هیجان و ابراز محبت قلبی شما باشه.
    مثلا با شیطنت بگین وای عروسی کنیم چه شب های رویایی کنار هم داریم و درمورد اون چیزا با شیطنت و شوق صحبت کنید تا همسرتان بدونن ک شما سرد نیسین بلکه فقط بخاطره دوره عقد اینطور هسین.

10. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام داداش خانومها پیچیده تر از مردان
    مردا زودتر دل میبندن زودتر احساس راحتی میکنن ولی خانوما اینطوری نیستن
    نمیشه واسه عقد حدو مرز تایین کردو گفت هفته ای چندبار!همینکه رابطه کامل نباشه خوبه
    ولی خب باید همسرت رو از لحاظ محبت سیراب کنی و بهش بفهمونی بخاطر عشق و علاقت هستش که میری
    سمتش نه فقط بخاطر نیازت
    و اینکه 1 ماه زمان کوتاهیه کم کم باید آمادشون کنی خب خانومن و حیا دارن نمیشه توقع زیادی داشت صبور باشید تو این مسئله
    و اینکه اسمشو نزارید کم محلی بزارید ناز کردن
    دیگه داداش تا اخر عمرت باید ازین نازا بخری
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

12. 2 کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد