صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 77 از 77

موضوع: عوارض باورنکردنی خود ارضایی

17175
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عوارض باورنکردنی خود ارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام

بله کاملا با حرفاتون موافقم

به نظرم این وسط یه کم آقایون مقصرتر باشن...چون نمیخوان مسئولیت خونه و زندگی و شغل و درآمد و .. رو داشته باشن

از طرفی روابط دوستی هم به قدری زیاد شده که دیگه هیچکس لزومی نمبینه که بخواد تعهد بده بابت یه رابطه طولانی اونم وقتی میتونه به راحتی هرسال یه کیس جدید داشته باشه!!!!

یکی از پسرای همکلاسیم میگفت من چرا باید زن بگیرم اونم وقتی که حتی پیر بشمم زن جوون و خوشگل برام هست!!! دخترا باید نگران خودشون باشن!!!!

کسی نیست بهش بگه تو مگه از پیش خدا اومدی که میدونی حتما پیر میشی!!!!!

یکی از آشناهامون وقتی دختر و پسرش ناراحت باشن یا حتی برن قهر مثه پدر شما رفتار میکنه

حتی دخترش میگفت منو راهم نداد تو خونه میگفت اینجا واسه قهر نیست برید مشکلاتتون رو حل کنین با هم بیاید!

اینجور آدما خیلی کم پیدا میشن واقعا...که تربیت درست هم داشته باشن! مطمئنن پدر شما هم اگه این کارو نمیکرد شاید بحث باز میشد یا شما قهرتون ادامه پیدا میکرد و همینه که بهش میگن تربیت درست که الانم شما اینا رو به فرزندانتون یاد میدید!

ان شاءالله که سلامت باشید شما و پدرتون و روزافزون باشه وجود همچین آدمایی!

من فکر میکنم اگه آقایون کمی دست از تنبلی و خوش گذرونی بردارن حتما میتونن موفق بشن!

بجای عوض کردن دوس دختر و ... یه زندگی سالم و درست داشته باشن اینجوری روحیه خودشون هم بهتر میشه!

البته ناگفته نماند این وسط دخترخانمایی هم هستن که نمیخوان وارد زندگی بشن و درس و کار رو ارجح میدونن

و فک میکنن زندگی مشترک آغاز قطع شدن آرزوهاشون هست!

بد شنیدیم از ازدواج...و شرایط اقتصادی هم تشدیدش میکنه متاسفانه
    من این مدلی نیستم ینی خوش گذرون نیستم و دوس دختر ندارم
    از طرفی هم شرایط ازدواج ندارم

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    با این صحبت شما که الان دخالت کردن خانواده ها و لوس شدن بچه ها و به عبارتی تن ندادن به مسئولیت گریبان جوانها رو گرفته موافق هستم
    از سوی دیگر مشکلات بسیار جامعه که یکی دو تا نیست مثل بیکاری و مشکلات اقتصادی و فرهنگی و... به این معضل دامن زده
    اما با وجود همه این مسائل باز هم داریم میبینیم جوان هایی رو که در سن مناسب ازدواج کردند و زندگی میکنند. یک مقدار هم کسانی که در سن ازدواج هستند مقصرند. الان هر جا رو نگاه میکنی پسرو دختر چنان با بدبینی به جنس مخالف نگاه میکنند قضاوت میکنند انگار دشمن خونی همدیگه هستن.
    آنهایی هم که موقعیت ازدواج دارند تن به ازدواج نمیدن با هرکس برای یک برنامه ای دوست هستند.

مثلا یکی رو میبینی سی و خورده ای سال سن داره ازدواج نکرده ( بی احترامی نباشه منظورم یک عده خاص از کسانی هست که زندگی رو علی رغم داشتن و توانستن به مسخره بازی گرفتن نه اون عزیزانی که همه جوره برای زندگی تلاش کردن) ولی همین اشخاص رو میبینیم شلوارک میپوشن و در مهمانی ها با دخترهای هیجده بیست ساله گرم میگیرند و قاعده و قانون همه چیز رو به هم میریزند.
    یکی نیست بگه شما اگر به موقع ازدواج کرده بودی الان بایست نگران نتیجه کنکور بچه ات بودی نه منتظر نتیجه مدرسه اش می بودی.
    خود ما هم مقصریم بعضی هامون هیچی نیستیم اما کلی توقع داریم.باید یا به اندازه توقع مان تلاش کنیم یا به اندازه تلاش مان توقع داشته باشیم.
    هیچکس از اول همه چیز نداشته با هیچی نمیشه شروع کرد ولی با کم میشه.
    خانواده ها هم خیلی مقصرند دخالت نباید کرد. سال اول که بچه دار شده بودم 20 سالم نبود یکدفعه با خانمم حرفم شد واسه اینکه حالم عوض شه یک سر خانه پدرمادرم رفتم آدمی هم نبودم حرف بزنم.
    پدرم متوجه شد پرسید چرا تنهایی اومدی؟گفتم هیچی اومدم سر بزنم.گفت پاشو برو زن و بچه ات رو بیار بعد بیا.گفتم من اومدم خانه پدرم من رو داری از خونه بیرون میکنی؟گفت هروقت با زن و بچه ات اومدی قدمت روی چشم غیر از این باشه نمیخوام بیای.
    خیلی ناراحت شدم ولی بعدها فهمیدم پدرم حق داشتن.میتونست بگه چی شده و چرا و فلان کن و بیجا کردن و... هزار و یکی حرفهایی که خانواده ها در بحث های خانوادگی فرزندشون به زبان میارن.
    شاید پنجاه درصد مشکلات جوان های ایرانی از دخالت های بیجای خانواده و دلسوزی های بی مورد و توقع های غیر منطقی هستش.
    وقتی همه این مشکلات رو میدانیم نباید با دست خودمان کار رو از این که هست سخت تر کنیم.هرکسی از خودش شروع کنه و برای ازدواج سخت گیری نکنه .واقعا حیف عمر آدم بخواد تنهایی سر کنه
    سلام آقا سیاوش بگو مشکل من چیه دقیقا
    با یه سری حرفاتون موافقم ولی یه سریش نه
    یجورایی دارید همه تقصیرا رو میندازید گردن فرد
    به نظر جناب عالی اگه ما تو ناف اروپا به دنیا اومده بودیم بازیم همین مشکلو داشتیم
    صد در صد خییییییر

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    قصد جسارت ندارم ، اما شما خودتان اخلاق دارین ؟ که همسر با اخلاق میخواید ، اخلاق پول مال نمیخواد که بسازیمش .

یک داستانی بود میگفت ، یکی یک کیسه زباله انداخته بود پشتش تو شهر میگشت ، هی ناله میکرد چقدر شهر بد بو است و پر از پشه !

شما هم الان ذهنتون پر از آشغال های دور انداختنی است ، تا وقتی دور نریزین نه اون بوی بد نمیره و زیبای اخلاق کسی را نمیبیند !

و چون چشم ها مشکل داره که همش پشه میبینه ! آدم های سالم هم نمیبینه !

البته شک دارم مشکل از این بیشتر نباشه !

در مورد صحبت کردن با دیگر کابران هم اخلاق و ادب را رعایت کنید ! ( همچنین در چت باکس !)

13 تا امتیاز منفی تو مدت زمانی کم گرفتین هنوز نظر میدین و فعال هستین ، واقعاً رکورد زدین .

نمیدونم چرا مدیر محرومتون نمیکنه ، حتماً خسته شده ، من بودم آیپی تون را بند میکردم .
    اقا فرخ مثل جنابعالی و سایر کاربرا بچه نیست شخصی تصمیم بگیره و کسیو بن کنه
    اون میفهمه کسی که میاد اینجا برا درمان مشکل روحیش میاد
    نیومده خوش و بش کنه و خوش بگذرونه

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

بله کاملا با حرفاتون موافقم

به نظرم این وسط یه کم آقایون مقصرتر باشن...چون نمیخوان مسئولیت خونه و زندگی و شغل و درآمد و .. رو داشته باشن

از طرفی روابط دوستی هم به قدری زیاد شده که دیگه هیچکس لزومی نمبینه که بخواد تعهد بده بابت یه رابطه طولانی اونم وقتی میتونه به راحتی هرسال یه کیس جدید داشته باشه!!!!

یکی از پسرای همکلاسیم میگفت من چرا باید زن بگیرم اونم وقتی که حتی پیر بشمم زن جوون و خوشگل برام هست!!! دخترا باید نگران خودشون باشن!!!!

کسی نیست بهش بگه تو مگه از پیش خدا اومدی که میدونی حتما پیر میشی!!!!!

یکی از آشناهامون وقتی دختر و پسرش ناراحت باشن یا حتی برن قهر مثه پدر شما رفتار میکنه

حتی دخترش میگفت منو راهم نداد تو خونه میگفت اینجا واسه قهر نیست برید مشکلاتتون رو حل کنین با هم بیاید!

اینجور آدما خیلی کم پیدا میشن واقعا...که تربیت درست هم داشته باشن! مطمئنن پدر شما هم اگه این کارو نمیکرد شاید بحث باز میشد یا شما قهرتون ادامه پیدا میکرد و همینه که بهش میگن تربیت درست که الانم شما اینا رو به فرزندانتون یاد میدید!

ان شاءالله که سلامت باشید شما و پدرتون و روزافزون باشه وجود همچین آدمایی!

من فکر میکنم اگه آقایون کمی دست از تنبلی و خوش گذرونی بردارن حتما میتونن موفق بشن!

بجای عوض کردن دوس دختر و ... یه زندگی سالم و درست داشته باشن اینجوری روحیه خودشون هم بهتر میشه!

البته ناگفته نماند این وسط دخترخانمایی هم هستن که نمیخوان وارد زندگی بشن و درس و کار رو ارجح میدونن

و فک میکنن زندگی مشترک آغاز قطع شدن آرزوهاشون هست!

بد شنیدیم از ازدواج...و شرایط اقتصادی هم تشدیدش میکنه متاسفانه

سلامت باشید
    بله به نظر منم بیشتر پسرها مقصر هستند نه اینکه دخترها مقصر نباشند ولی همیشه با دوستان هم گاهی بحث میشه میگم دختر که نمیتونه از پسر خواستگاری کنه بایست پسرها پا پیش بگذارند الان برعکس شده
    درسته دخترها بایست توقعاتشون رو کمتر کنند نه اینکه هر چی آمال و آرزوی داشته و نداشته دارند رو سر پسر بیچاره خالی کنند
    ازدواج خیلی به زندگی هدف میده و سرعت پیشرفت رو به طرز باورنکردنی زیاد میکنه چون شما دو نفر میشی دو تا تفکر دو نفر هستید کارهای هم رو انجام می دهید و دو نفر هستید پس انداز میکنید یکی اهل پس انداز نبود اون یکی فکرش میرسه و خلاصه واقعا ازدواج خوب در سن مناسب باعث جلو رفتن میشه

وقتی طرفت همفکرت باشه چرا باعث پسرفت شه کمکت میکنه.
    همیشه به پسرم میگم از کسی که از اول بخواهد برای یک عمر تو برنامه ریزی کنه و بگه چکارکن چکار نکن حذر کن حتی اگر دوستش داشته باشی این فرم آدمها که از اول بخواهند برای همه سالهای عمرت برنامه بریزند درس بخوان یا نخوان فلان کار رو بکن یا نکن آدمهای خطرناکی هستند خطرناک نه از این بابت که خطر جانی داشته باشند بلکه روح و روان و سالهای زندگی آدم رو میخواهند در دست بگیرند. انسان هر چند سال یکبار نظرش درباره فرم زندگی کردن عوض میشه خصوصا در این زمانی که ما زندگی میکنیم.
    اینه که بایست طرف مقابل رو شناحت و ازدواج کرد ازدواج لباس نیست که هروقت بخواهیم عوضش کنیم.

5. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    شما نمیخواد کاسه داغتر از آش بشی
    هر جا رسید طرفداری کردم ازت ولی هیچ وقت طرف منو نگرفتی همش تهدید کردی به محروم کردن و بن کردن
    شایدم بخاطر فشاری که از بقیه کاربرا روت هست دیوار کوتاه تر از من پیدا نکردی
    من هرچقدر هم دشمن داشته باشم کم نمیارم چون خدا با منه و این وعده خداست
    13 امتیاز که چیزی نیست اگر میلیون ها امتیاز منفی هم بگیرم بازم حرفمو میزنم
    مردم نادان ما باید بفهمن اشتباهاتشون رو
    من کاسه داغ تر از آش نشدم .
    با کسی هم مشکل شخصی ندارم .

من توانای محروم کردن ندارم ، در انجمن مسئول چیزی هم نیستم ،
    فقط تذکر دادم ، چیزی که وظیفه همه است حتی شما ( همون نهی از منکر و امر به معروف ) بعضی نوشته هاتون در شان نیست ، مخصوصاً کسی که از حجاب و حیا طرفداری میکنه ، حداقل خودش باید توی دنیای مجازی عفیف باشه و از لغتی استفاده نکنه .
    پس عیب نگیرین .

خوبه ، تسلم نشین ، اما بهتر باشن .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا سیاوش بگو مشکل من چیه دقیقا
    با یه سری حرفاتون موافقم ولی یه سریش نه
    یجورایی دارید همه تقصیرا رو میندازید گردن فرد
    به نظر جناب عالی اگه ما تو ناف اروپا به دنیا اومده بودیم بازیم همین مشکلو داشتیم
    صد در صد خییییییر

سلام آقا محسن
    من عرض کردم خانواده جامعه بیکاری بی پولی فرهنگ و شخص همه مقصرند
    اگر علت مشکلات رو حتی به ده دسته تقسیم کنیم بالاخره از لحاظ منطقی یک دسته از مشکلات تقصیر فرد هستش یا خیر؟
    من باید بببینم به عنوان یک فرد چقدر تلاش کردم که مشکلاتم حل شه آیا حق خودم رو ادا کردم و نتیجه نگرفتم و بعد شاکی باشم؟
    همه چیزهای اطراف دست من نیست اما تفکرم که دست خودم هست.بعضی از افکار هم دست خودم نیست با توجه به محیط به وجود میادش اما سوق دادن و سمت و سوی افکارم دست من هست.
    شما فکر کردید مثلا توی اروپا بی خانمان آدمکش روانی جانی دزد تبهکار خیانت کار معتاد قاچاقچی آدم و مواد مخدر و... وجود نداره؟
    والا همه جا همه جوره آدمی پیدا میشه.کاری نداشته باش جامعه چطوری هست مردم چطوری رفتار میکنند شما سعی کن خودت رفتار مناسب رو درپیش بگیری. باور کن شعار نمیدم. زندگی به اندازه کافی سخت هستش ما نباید برای خودمان سخت ترش کنیم.
    مشکل شما رو من نمیدونم چی باید بگم چون علمش رو ندارم ولی با توجه به شناخت نسبی که از شما پیدا کردم فکرمیکنم بیشترین مشکلی که هستش قضاوت کردن و ابعاد منفی درباره دیگران و نوع تفکراتشون هست.از دید شما همه بد هستند مگر اینکه خلافش ثابت شه. البته ببخشید رک گفتم ما رو نزنی

8. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

اقا فرخ مثل جنابعالی و سایر کاربرا بچه نیست شخصی تصمیم بگیره و کسیو بن کنه
    اون میفهمه کسی که میاد اینجا برا درمان مشکل روحیش میاد
    نیومده خوش و بش کنه و خوش بگذرونه
    آقا فرخ از مهربونیشه .
    مدیر های دیگه به تورتون نخوردن .

چون هرکس برای مشکلی میاد ، یا مشکل داره دلیل نمیشه به بقیه بی احترامی کنه ، یا از حریمش خارج بشه.
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

من این مدلی نیستم ینی خوش گذرون نیستم و دوس دختر ندارم
    از طرفی هم شرایط ازدواج ندارم
    مطمئنی از این بابت؟؟؟؟

میخوام یه چیزی بگم حالا میگی اون یه اتفاقی بود شما چرا فراموشش نمیکنین

حتما الان فهمیدی چی میخوام بگم...اون از حرفای بدت تو چت باکس...اون از عکس بدی که گذاشتی

اینم اسمش خوش گذرونیه!!! اگه نمیدونی بدون...الافی کردن تجاهل کردن اینا میشه خوش گذرونی نامناسب!!!!

همش هم میگه دخترای ایرانی سیاهن و زشتن و الانم میگه دخترایی که خودارضایی میکنن زرد و رنجور و ....

خب مگه خودتم خودارضایی نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما خودت هم همینقدر زشتی

مگه خودم ایرانی نیستی؟؟؟ حتما خودتم زشتی

یه کم به خودت بیا

به جای این همه نق زدن و گناه تقصیر دیگران انداختن به خودت فشار بیار کارای درست رو انجام بده

همیشه میخوای بگی دیگران بدن...از نظر دیگران هم تو خیلی بدتری!

پس سعی کن حداقل الانت خوب باشی

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تاپیکو از موضوع خارج کردید
    واقعا ای کاش بر سر ورودی و تحلیل و تفسیر سایت های به ایم مشاوره فیلتر و گزینش میزاشتن هر کسی از بیکاری نیاد وقت ملتو بگیره
    همش ما ایرانیا بر کرسی قضاوت نادرست نشستیم
    فقط توک بینی خودمون میبینیم و میخوایم همونو تحمیل کنیم
    اگر دعوا دارید برید پیام شخصی نه که توی یک تاپیک غیر مرتبط بحث و مجادله راه بندازید

12. 3 کاربران زیر از نیما شیرازی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

عوارض خودارضایی که ادعا می شود به صورت علمی ثابت شده است با گردو شکن دان کنید

http://up.persianscript.ir/uploads2/...رضأئی.rar
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

خب عزیزم همین دیگران مانع پیشزفتم هستن مگه فقط بحث ازدواجه
    مگه فقط بحث خودارضاییه
    ما اصلا نمیتونیم تو این مملکت نفش بکشیم از دست این جماعت
    درود
    زدید به هدف ظاهرا جماعت کهنه اندیش حرص خودتان را هم درآورده اند

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

پست های جناب ابوبکر همیشه بانمک است دنبال میکنیم
    ببینید ابوبکر من حق به جانب بانو ملک شیشه ایست حرفهای شما حالت چس ناله ایی دارد , برای اصلاح امور از خودتان شروع کنید , مثلا درس اول اینکه کسی از شما اصول دین نخواست عجالتا اول کمی مودب باشید
    برای نمونه بجای اینکه به شخصی بگویید حالم از شما به هم میخورد بگویید از مشایعت با شما سودی نمیبرم.
    اگر تبلیغاتچی تهدیدتان کرد بگویید تو برو به تبلیغاتت برس
    شما دقیقا من هستید در 8 سال گذشته , هشت سال پیش هم من عینا شبیه شما بودم (البته منهی بی ادبی) جان خودتان لااقل بیکار که هستید چهارتا کتاب مطالعه بکنید کمی سطح بینشتان بالا برود .
    برای نمونه : مثلا روی این سوال فکر کنید : اصلا دین داری برای چیست؟ چرا باید دین داشت و چرا مثلا دین اسلام؟
    نیایید جواب بدهیدها واقعا بروید تحقیق کنید.
    تحقیق کامل هم کتب دینی و هم در نقد دین بخوانید.
    سپاس
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-09-2017 در ساعت 09:13 AM

16. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

دکترهای خودمون همیشه میگن این ضررهارو داره اما دکترهای خارجی میگن اگر گاهی باشه و تبدیل به اعتیاد نشه برای بدن خوبم هست...
    بدبختانه چون دینمون میگه غلطه یسری چیزارو از خودشون درمیارن که جوونارو دور نگه دارن ازش...
    و این یعنی گول زدن
    جوونا باهوشتر ازین حرفهان
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

17. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

مطمئنی از این بابت؟؟؟؟

میخوام یه چیزی بگم حالا میگی اون یه اتفاقی بود شما چرا فراموشش نمیکنین

حتما الان فهمیدی چی میخوام بگم...اون از حرفای بدت تو چت باکس...اون از عکس بدی که گذاشتی

اینم اسمش خوش گذرونیه!!! اگه نمیدونی بدون...الافی کردن تجاهل کردن اینا میشه خوش گذرونی نامناسب!!!!

همش هم میگه دخترای ایرانی سیاهن و زشتن و الانم میگه دخترایی که خودارضایی میکنن زرد و رنجور و ....

خب مگه خودتم خودارضایی نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما خودت هم همینقدر زشتی

مگه خودم ایرانی نیستی؟؟؟ حتما خودتم زشتی

یه کم به خودت بیا

به جای این همه نق زدن و گناه تقصیر دیگران انداختن به خودت فشار بیار کارای درست رو انجام بده

همیشه میخوای بگی دیگران بدن...از نظر دیگران هم تو خیلی بدتری!

پس سعی کن حداقل الانت خوب باشی
    اینو داری با اون مقایسه میکنی
    من دارم از بدبختی و اعصاب خردی میمیرم
    منو داری با ادامای بیخیالی مقایسه میکنی که فقط لذت براشون مهمه

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    پست های جناب ابوبکر همیشه بانمک است دنبال میکنیم
    ببینید ابوبکر من حق به جانب بانو ملک شیشه ایست حرفهای شما حالت چس ناله ایی دارد , برای اصلاح امور از خودتان شروع کنید , مثلا درس اول اینکه کسی از شما اصول دین نخواست عجالتا اول کمی مودب باشید
    برای نمونه بجای اینکه به شخصی بگویید حالم از شما به هم میخورد بگویید از مشایعت با شما سودی نمیبرم.
    اگر تبلیغاتچی تهدیدتان کرد بگویید تو برو به تبلیغاتت برس
    شما دقیقا من هستید در 8 سال گذشته , هشت سال پیش هم من عینا شبیه شما بودم (البته منهی بی ادبی) جان خودتان لااقل بیکار که هستید چهارتا کتاب مطالعه بکنید کمی سطح بینشتان بالا برود .
    برای نمونه : مثلا روی این سوال فکر کنید : اصلا دین داری برای چیست؟ چرا باید دین داشت و چرا مثلا دین اسلام؟
    نیایید جواب بدهیدها واقعا بروید تحقیق کنید.
    تحقیق کامل هم کتب دینی و هم در نقد دین بخوانید.
    سپاس
    مشکل جنابعالی با دین هست
    من دین دارم و اعتقاد دارم به دین اسلام و اینجوری تربیت شدم
    والسلام

20. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

اینو داری با اون مقایسه میکنی
    من دارم از بدبختی و اعصاب خردی میمیرم
    منو داری با ادامای بیخیالی مقایسه میکنی که فقط لذت براشون مهمه
    خودتم آدم بیخیالی هستی

21. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

مشکل جنابعالی با دین هست
    من دین دارم و اعتقاد دارم به دین اسلام و اینجوری تربیت شدم
    والسلام
    درود
    کاملا قانع شدم علت بددهنی ها و بی احترامی ها و این تنفر چیست سپاس از شما

22. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

بهتر از رابطه جنسی با نامحرمه

در واقع هر دو مورد بد و خطرناک است. چون گناه است و گناه با ذات و نفس انسان نمی خواند.
    فکر میکنم بهترین کار، یک مورد ازدواج موقت (صیغه) است، که البته برای مدت طولانی تا وقت ازدواج دایم. که همراه با عشق، علاقه و احترام دو طرف به همدیگر باشد.

23. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

نمیدونم واسه آقایون چطوریه!

یکی از دوستای من این مشکلو داشت

بنده خدا روش هم نمیشد بگه تو یه نامه ای نوشت به من که چیکار کنه بذار کنار این روند رو

ولی واقعا این عوارض رو داشت

چشماش به شدت کم نور شده بودن و بی رمق همیشه باید سورمه میکشید...

چون در غیر اینصورت آدم میترسید به چشاش نگاه کنه حتی انگار مرده بود!

مشکلات رحمی و لنگی شدید داشت...طوریکه دکتر تعجب کرده بود از این همه عفونتی که براش پیش اومده بود

الانم که ازدواج کرده گه گاهی باهام در تماسه میگه هیچ جوری ارضا نمیشه مگر با خودارضایی...

و شدیدترین مشکلش اینکه تخمک ضعیفی داره و نمیتونه باردار بشه! نزدیک به پنج ساله که ازدواج کرده!

نمیخوام بگم حتما اینطوریه ولی خب چیزی که من دیدم حداقل

و اینکه مطمئنن هرچیزی که از راه اصلیش انجام نشه ضرر خواهد داشت

مثه کسی که بخواد تشنگیش رو با نوشابه رفع کنه!

آفرین، دقیقا درست است. خودارضایی هم یک نوع اعتیاد داره که مثل اعتیاد به مواد مخدر است و خطرناک و غیر قابل جبران.
    در واقع برای هر چیزی راهی است. که راه درست برای شهوت همان ازدواج است: ازدواج دائم یا ازدواج موقت. (با رعایت آداب، احترام، عشق، محبت)

24. کاربران زیر از saman.gals بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39336
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا اینقدر چرت و پرت به خورد ملت ندید ! کلا زیاده روی در هر چیزی باعث مرض میشه , چه خود ارضایی و چه رابطه جنسی و چه خوردن آب و غذا ....
    چون بدن در انزال جنسی سوخت و ساز داره و از منابع موجود استفاده میکنه زیاده روی در عمل جنسی باعث ضعیف شدن بدن میشه , حالا چه به صورت خودارضایی یا رابطه جنسی !!!
    نه اینکه یکی خودارضایی کرد فرداش کچل و کور میشه و سرطان میگیره , ریزش مو و بقیه مسایلی که گفتید بخاطر کم شدن منابع است و اگر شما ورزش هم بکنی و تغذیه خوب نباشی هم موهات میریزه و هم بدنت در مقابل ویروس های موجود ضعیف میشه ...

26. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarthrn نمایش پست ها
    لطفا اینقدر چرت و پرت به خورد ملت ندید ! کلا زیاده روی در هر چیزی باعث مرض میشه , چه خود ارضایی و چه رابطه جنسی و چه خوردن آب و غذا ....
    چون بدن در انزال جنسی سوخت و ساز داره و از منابع موجود استفاده میکنه زیاده روی در عمل جنسی باعث ضعیف شدن بدن میشه , حالا چه به صورت خودارضایی یا رابطه جنسی !!!
    نه اینکه یکی خودارضایی کرد فرداش کچل و کور میشه و سرطان میگیره , ریزش مو و بقیه مسایلی که گفتید بخاطر کم شدن منابع است و اگر شما ورزش هم بکنی و تغذیه خوب نباشی هم موهات میریزه و هم بدنت در مقابل ویروس های موجود ضعیف میشه ...

خود ارضایی از نظر عاطفی و روحی و روانی خوب نیست
    بلکه منزوی شدن و خونه نشین شدن فقط آثار یکی از علایم شایع اون هست
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

27. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    منزوی شدن و افسردگی و خودارضایی همشون از نتایج سوداوی شدن(غلبه سردی و خشکی) هست.

اگه مزاج متعادل بشه همه اینا همزمان از بین میره.

پس حرفای الکی که در مورد خودارضایی گفته میشه رو تکرار نکنید چون خودارضایی خودشم عین افسردگی یک بیماری هست که باید درمان بشه و با تقوا تقوا گفتن هیچ توفیقی برا از بین بردنش بوجود نمیاد.

بجای عذاب وجدان و احساس گناه بوجود آوردن و افسردگی دادن به افراد بهتره راه حلی بدیم که بتونن درمان بشن یا حداقل تعدادشو کم کنن.

28. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39336
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    افسردگی و خونه نشینی هزار و یک دلیل داره !
    سواد نداری یه چیزی تو کوچه شنیدی ظاهرا ...
    ویرایش توسط pesarthrn : 11-07-2018 در ساعت 09:10 PM

29. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarthrn نمایش پست ها
    افسردگی و خونه نشینی هزار و یک دلیل داره !
    سواد نداری یه چیزی تو کوچه شنیدی ظاهرا ...
    ابتدا از احادیث و روایات شروع می کنیم :
    حضرت صادق ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید:
    «سه دسته‌اند که خداوند با ایشان سخن نمی‌گوید و به نظر رحمت به ایشان نمی‌نگرد
    و پاکشان نفرموده و برایشان عذاب دردناکی است: کسی که موی سفیدش را بکند (تا نمایش دهد که جوان است)،
    و کسی که به وسیله عضو خودش شهوتش را خارج کند، و کسی که با او لواط کرده شود.»

[۴] رسول خدا ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید:
    «هر کس، که با دست شهوتش را بیرون کند ملعون است مضرات معرفتی عمل استمنا طبق روایات،
    دوری از رحمت خدا و اهل بیت علیهم السلام خواهد بود

۳- از منظر علم(عالمان منصف) نیز هیچ پزشکی این عمل را تجویز نکرده است . لااقل این عمل را عمل خوب و پسندیده نمی دانند در این قسمت نظر شما را به مطالب پزشکان در این مورد و مضرات این عمل جلب می کنم:

۱- جوانانی که به این عمل مبادرت می ورزند همواره دچار کشمکش های روحی و اضطراب هستند.

۲- حساسیت و ضعف مراکز عصبی

۳- جلو گیری از رشد قسمتهای عصبی در طول رشد نوجوان

۴- بر هم خوردن نظم وآرامش روحی( به خاطر ترس از گناه )

۵- ضعف بینایی شنوایی و سوت کشیدن ممتد گوش

۶- از دست رفتن لذت مقاربت پس از ازدواج( باعث می شود همسران از بعد از مقاربت هیچ لذتی نبرند)

۷- احتلام مکرر

۸- خستگی و ضعف عضلانی

۹- سر گیجه

۱۰- مبتلا شدن به انزال زود رس (در باره عوارض جسمی روحی و حتی خانوادگی زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی
    مطالب بسیار میتوان گفت که این خود امروزه یکی از مشکلات بزرگ تعداد زیادی از مردان
    و بصورت ثانویه بسیاری از زنان متاهل جامعه ما میباشد.)

۱۱- احساس سر و صدا
    ۱۲- ضعف روحی به واسطه ارضاء نا کامل وسپس پشیمانی از عمل

۱۳- آسیبهای شدید عصبی بدنی مثل لاغری لرزش و افسردگی و اضطراب

۱۴- از دست دادن اعتماد به نفس بر اثر از دست دادن قوه اراده گفتار یکی از پزشکان در سایت سلامت
    (با مطالعه مطالب ارائه شده فوق ، ممکن است این این تصور بوجود آید که استمنا به مقدار کم نه تنها مضر نیست
    که شاید با کاهش فشار جنسی سودمند هم باشد.(حتی گروه متعددی از پزشکان، بخصوص در مقالات غربی چنین عقیدهای را ارائه کرده اند).
    من هنگام جمع آوری این مطالب بیاد آوردم که شرب الکل در دین اسلام حرام میباشد، حتی به مقدار کم.
    در حالی که پزشکان مقدار کم الکل را مضر نمیدانند.
    ولی انسان پس از درک لذت آن، بدلیل زیاده طلبی ، به مقادیر کم راضی نیست.
    به همین صورت عمل استمنا و خودارضائی جنسی نیز بتدریج با زیاده طلبی در لذت جنسی
    و ارضاء ، و بتدریج با افزایش و استمرار آن تبدیل به اعتیاد روحی میگردد.
    بطوری که بسیاری از جوانان با علم به مضرات آن و تمایل شدید به ترک،
    وحتی پشیمانی شدید و انزجار پس از انجام استمنا، قادر به ترک آن نیستند.)
    استمنا عملی است که بعداْ به ناراحتی مبدل می گردد و شخص مرتکب را دچار نارضایتی ـ
    محکومیت نفس و افکاری می کند که شدیداْ در وضع اجتماعی و جنسی او اثرات سوئی باقی می گذارد.

این هم مضرات استماء از کتاب ناتوانی های جنسی:
    مضرات استمنا از کتاب «ناتوانی‌های جنسی» به نقل از کتاب گناهان کبیره

این عمل، مبتلایان را به ضعف قوای شهوانی دچار می‌کند ، جبون و بی‌حال بار می‌آیند،
    شهامت و درستی از آنان سلب می‌شود. چه بسا اشخاصی هستند که در عنفوان جوانی در اثر مبتلا شدن به جلق،
    چنان دچار ضعف قوای روحی و جسمی می‌شوند که معتادین به تریاک و شیره، در مقابل آنان شیر نری به شمار می‌آیند.
    عمل غیر طبیعی جنسی یعنی استمنا یا جلق، از لحاظ روابط نزدیکی به حواس پنچ‌گانه دارد
    در درجه‌ی اول، در چشم و گوش اثر می‌گذارد.
    بدین معنی که «دید» چشم را ضعیف کرده و حس سامعه را نیز تا اندازه‌ی قابل توجهی از کار می‌اندازد.
    مبتلایان به جلق مخصوصاً آنهایی که از لحاظ جسمانی ضعیف می‌باشد،
    غالباً مگسی جلو چشم خود می‌بینند که به شدت آنها را ناراحت می‌کند.
    و حتی وقتی چشم‌های خود را می‌بندند باز نمی‌توانند از آسیب مگس در امان باشند
    و چون این عمل هر بار چند دقیقه ادامه پیدا می‌کند چشمشان سیاهی رفته و دچار سرگیجه می‌شوند و به زمین می‌افتند.
    همچنین به طور مداوم صدای ناهنجاری در گوش خود احساس می‌کنند که بسیار ناراحت کننده است.
    علاوه بر اینها تحلیل رفتن قوای جسمانی و روحانی، کم شدن خون، پریدگی رنگ، نقصان قوای حافظه،
    لاغری، ضعف و سستی زیاده از حد، بی اشتهایی، کج خلقی، عصبانیت، دوران سر،
    و هزاران آفت دیگر.

بیماری‌هایی که گریبان مبتلایان به جلق را خواهد گرفت

البته آنهایی که از لحاظ جسمی قوی هستند، ممکن است قدری دیرتر به این بیماری‌ها دچار شوند.
    ولی به هر حال عدم ابتلاء‌به آنها از محالات است و خواه ناخواه همه باید به چنین مصائبی گرفتار شوند.
    از بدبختی‌های مبتلایان به جلق یکی این است که قوه‌ی اراده‌ی آنان به کلی مختل می‌گردد
    و لذا وقتی به عمل خود پی می‌برند،‌آن قدر اراده ندارند که به ترک کردن آن اقدام نمایند.
    پس اینکه می‌گوییم استمنا از لحاظ روحی نیز قوای انسان را فرسوده می‌کند، بی‌علت نیست.
    عمل استمنا، علاوه بر مضار جسمی، از لحاظ جنسی نیز شخص را فرسوده می‌کند.
    یعنی غدد مترشحه‌ی داخلی را از کار می‌اندازد از جمله‌ی این غدد، غده‌ی سازنده‌ی منی است
    که بر اثر جلق رفته رفته کوچک شده و به صورت نخودی در می‌آید و چون در آن صورت قادر به فعالیت
    و ساختن منی یا به قول عرب‌ها (ماء ‌الحیات) یعنی آب زندگانی نیست،
    شخص مبتلا برای همیشه از لذایذ جنسی محروم می‌گردد و اگر به این صورت از مردی نیفتاد،
    به طور قطع به صورت دیگری مانند سرعت انزال، کندی انزال، ‌سیلان منی،
    عدم نعوظ، نعوظ بی‌دوام و امثال اینها به ناتوانی جنسی مبتلا خواهد شد.
    چه بسا دیده یا شنیده شده که جوانان معتاد به جلق، در اندک مدتی دچار چنان حالتی گردید
    که به جای ادرار، خون از آنها خارج می‌شد. باید دانست که اشخاصی که به این حالت دچار می‌شوند ولو در سنین جوانی باشند،
    خطر مرگ در انتظار آنها است. زیرا بدون احساس شهوانی و بدون اینکه لذتی ببرند
    بلا انقطاع منی از آنها دفع می‌گردد و همین امر باعث می‌شود که در حین راه رفتن
    دفعهً به زمین بخورند و از هوش بروند.
    بدون اغراق از هر ده نفر بیمار مسلولی که در آسایشگاه خوابیده‌اند،
    چهار نفر به علت ابتلاء به جلق، به این بیماری خطرناک دچار گردیده‌اند.

یعنی بر اثر ابتلاء به استمنا کارشان به جنون کشیده و به گوشه‌ی تیمارستان افتاده‌اند.
    زیرا عمل مذموم و ناپسند جلق، در قوای دماغی تأثیر زیادی دارد و وقتی قوای دماغی شخص مختل شد،
    مسلم است که کارش به دیوانگی خواهد کشید اینها ادعا نیست
    بلکه حقیقتی است که علماء و دانشمندان با دهها سال تجربه، به درک آن موفق شده‌اند
    دنیا امروز می‌گوید: خوب بخور، در هیچ امری افراط نکن، قوی باش تا بیمار نشوی.
    ولی معتادین به جلق، چون اشتهای خوب خوردن ندارند و در امور جنسی آن هم از راه غیر طبیعی افراط می‌کنند، ناچار ضعیفند.
    «و چون ضعیف هستند برای ابتلاء به هر نوع بیماری مستعد می‌باشند.»

به کرات دیده شده که بعضی از مبتلایان به جلق، بر اثر افراط در این عمل به یک نوع بیماری
    به نام جنون استمنا که شباهت زیادی به سادیسم دارد، مبتلا می‌شوند
    و آن وقت حتی با دیدن سگ و گربه هم به فکر استمنا می‌افتند و بلافاصله مشغول عمل می‌شوند.
    و چون هیچ مردی حتی پر شهوت‌ترین اشخاص نمی‌توانند بیش از پنج یا شش ماه از نیروی جنسی خود
    آن هم به صورتی که مورد بحث ما است بهره‌برداری کنند،
    لذا قوای تناسلی آنان به کلی از کار می‌افتد و یا به وضع دلخراشی به آغوش مرگ پناه می‌برند
    ممکن است بعضی از اشخاص مبتلای به جلق که به علت قوی الجثه بودن
    و یا از لحاظ مبتدی بودن در این امر، تاکنون بیمار نشده و به مضار عمل ناپسند خود پی نبرده باشند،
    مطالبی را که ما در مضرات جلق نوشتیم، اغراق پنداشته و با خود بگویند
    اگر این طور است چرا ما تاکنون به این بیماری‌ها مبتلا نشده‌ایم؟.

در جواب این عده باید گفت: اگر امروز مضار جلق، گریبان شما را نگرفته
    علتش این است که قوی الجثه هستید و یا تازه شروع به کار کرده‌اید.
    والا چندی دیگر خواه ناخواه به سراغ شما نیز خواهد آمد.
    وانگهی ما ادعا نکرده‌ایم که هر کس یک هفته مبادرت به استمنا کرد،
    تمام بیماری‌های یکباره او را احاطه خواهند کرد.
    زیرا حالات اندرونی در اشخاص فرق می‌کند. مثلاً ممکن است یک نفر که برای مدتی مبادرت به جلق کرد، ‌
    در وهله‌ی اول فقط با سستی اعصاب، یا اختلال حس سامعه، یا ضعیف شدن حس باصره،
    یا سرگیچه مبتلا شود ولی بعداً سایر بیماری‌ها یک یک به سراغ او بیایند.
    پس استمنا (جلق)، هم از نظر شرعی و هم از نظر عرفی و به طور خلاصه من جمع الجهات، حرام و ناپسند است.

با توجه به مطالب بالا و فهمیدن نظر شرع و اخلاق و علم انسان باید به این نکته برسد که
    هر چه سریعتر از این عمل زشت دست بردارد ولی ترک این عمل برای کسانی که معتاد شده اند سخت است
    و نیازمند ارائه راهکارهایی برای نجات است ما سعی می کنیم راهکار های گفته شده را در اینجا ذکر کنیم:

• ۱- هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که آلان خدا من را می بیند.
    • ۲- هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید
    • ۳- به یاد داشته باشید وقتی گناه می کنید امام زمان علیه السلام برایتان گریه می کند پس ببینید چه کسی را می خواهید بگریانید.
    • ۴- هر کاری که شما را به فکر این کار بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.
    • ۵- هر صحنه ای که شما را تحریک می کند آن صحنه را ترک کنید.

۶- به خدا توکل کنید.

• ۷- به امام مهدی (عج) توسل کنید. زیرا شما شیعه او هستید و اگر ظهور کند سربازش شما هستید.
    • ۸- قاطعانه برای ترک این عمل تصمیم بگیرید. (اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک جلق گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد.)
    • ۹- از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر مستقیم به جلق دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید.
    • ۱۰- از صحبت کردن در مورد مسایل شهوت انگیز دوری کنید. ج) از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان اجتناب کنید.
    • ۱۱- از خیال پردازی دوری کنید و سعی کنید همیشه مشغول به کارهای مفید باشید. (مطالعه کتابهای غیر شهوت انگیز، ورزش سنگین و …) و به یاد داشته باشید بیکاری مسأله ای است که اگر از آن دوری نکنید، ممکن است شما را به هر چیزی وادارد. از به یاد آوردن لحظاتی که جلق می زدید و همچنین تصاویر شهوت انگیزی که دیده اید، خودداری کنید.
    • ۱۲- از بودن در مکان های تنها خودداری کنید و وقتی به حمام و دستشویی می روید، در را قفل نکنید. بعد از شستشو حمام را سریع ترک کنید.

۱۳- از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.

• ۱۴- سعی کنید تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید.
    • ۱۵- روزه گرفتن دو روز در هفته برای کم کردن حس شهوت جویی شما بسیار مفید است.
      اگر قادر به روزه گرفتن نیستید، غذای خود را به حداقل برسانید و وعده غذایی ظهر را نخورید.
      سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.
    • ۱۶- از خوردن غذاهای محرک جنسی پرهیز کنید. (موز، شکلات، انجیر، خرما، پیاز، فلفل، تخم مرغ، گوشت قرمز، غذاهای پرچرب و …)
    • ۱۷- همیشه مثانه خود را خالی نگه دارید و زیاد ادرار کنید و مایعات کم بنوشید و قبل از خواب حتماً مثانه خود را تخلیه نمایید.
    • ۱۸- شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو نخوابید.
    • ۱۹- سعی کنید حتی الامکان از لمس کردن آلت خود دوری کنید.
    • ۲۰- سعی کنید دائما وضو داشته باشید.
    • ۲۱- از ذکر خدا ولو در دل غافل نشوید.
    • ۲۲- در اتاق تنها نمانید.
    • ۲۳- شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.
    • ۲۴- بیاد داشته باشید که تصمیم دارید این عمل را ترک کنید
    • ۲۵- بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ این عمل نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.
    • ۲۶- یاد مرگ انسان ساز است .
    • ۲۷- پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.
    • ۲۸- این احتمال را بده که دیگر زنده نمانی و بدون توبه در پیشگاه خدا حاضر شوی.
    • ۲۹- مضرات این عمل را بیاد داشته باش.
    • ۳۰- این را بدان که بخاطر لذت چند لحظه ای از رحمت خدا دور می شوی و در نظر اهل بیت(ع)…….
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

30. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39753
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کلا در هر چیزی میانه روی و اعتدال وجود نداشته باشه اون عمل برای انسان زیان بار هستش !!!
    حتی همین آب که برکت خداست رو شما زیاد مصرف کنی احتمال مرگ برات وجود داره
    من که بعید میدونم برای کسیکه بخاطر مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور نتونسته ازدواج کنه هفته ای یکبار خودارضایی کنه ضرری داشته باشه

31. کاربران زیر از tehrooni بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32169
    تشکـر
    19
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. واقعیتش من زیاد خودارضایی نمیکنم یعنی به ندرت ولی ریزش مو دارم دپرس هم هستم.

33. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41086
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من ۱۵ سال سن دارم و جنسیتم مرد است من میخواستم بگم که حدود۳ ساله که خود ارضایی میکنم میخواستم بدونم که اگر ترکش کنم قدم بلند میشه من در حال حاضر ۱۷۰ قد دارم و از تابستان پارسال تا الان ۵ سانت قدم بلند شده خیلی دلم میخواهد به قد ۱۹۰ برسم و حدود ۳ سال هم هست که به ورزش والیبال میرم .
    لطفا راهنماییم کنید.
    به نظر شما قدم با این همه کار هایی که کردم به ۱۹۰ یا ۱۸۷ میرسه .
    اگر میشه زود تر پاسخمو بدین واقعا ذهنم مشغوله و دارم نا امید میشم کم کم.
    ویرایش توسط hasa : 07-05-2019 در ساعت 06:33 PM

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)