نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: وجدانم ناراحته

989
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5503
    تشکـر
    62
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

وجدانم ناراحته

دوستان عزیز
    متاسفانه دو روز پیش حادثه دردناکی برای دخترخاله ام پیش اومد و کوچولوی ۵ ساله اش رو از دست داد.
    من با توجه به اینکه میگرن دارم و تو مراسم ختم این درد اوج میگیره و تا سه روز ساکت نمیشه و با توجه به اینکه طاقت دیدن دخترخاله ام رو نداشتم به مراسم ختم نرفتم.
    تلفنی از خاله ام عذر خواهی کردم.
    کُل اعضای فامیل اومده بودن‌. حتی دخترخاله ام که ام اس داره.
    حالا وجدانم ناراحته از اینکه نرفتم.
    تصمیم دارم تو اولین فرصت برم به دیدنش اما نمیدونم اگه از من ناراحت باشه چه کار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : وجدانم ناراحته

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabb نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    متاسفانه دو روز پیش حادثه دردناکی برای دخترخاله ام پیش اومد و کوچولوی ۵ ساله اش رو از دست داد.
    من با توجه به اینکه میگرن دارم و تو مراسم ختم این درد اوج میگیره و تا سه روز ساکت نمیشه و با توجه به اینکه طاقت دیدن دخترخاله ام رو نداشتم به مراسم ختم نرفتم.
    تلفنی از خاله ام عذر خواهی کردم.
    کُل اعضای فامیل اومده بودن‌. حتی دخترخاله ام که ام اس داره.
    حالا وجدانم ناراحته از اینکه نرفتم.
    تصمیم دارم تو اولین فرصت برم به دیدنش اما نمیدونم اگه از من ناراحت باشه چه کار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید

آرزو می کنم این اتفاق برای هیچکس پیش نیاد فوت کودک واقعا جانسوزه

به نظرم حال اون مادر الان اینقدر خرابه که اصلا به این چیزا فکر نمی کنه تو این شرایط و اگه حرفی بدی هم بزنه اصلا و اصلا ناراخت نشین چون حال طبیعی نداره

حضور اطرافیان ( حتی آدمای غریبه ) خیلی خیلی می تونه باعث بشه که آدم احساس تنهایی و درموندگی نکنه به شرط اینکه این حضور باعث مزاحمت نباشه پس به نظرم هر چه زودتر به دیدنشون برید احتمالا همدردی شما می تونه مفید باشه مخصوصا اگه صمیمی باشین و اگه می تونین در روزها و هفته های آینده هم تنهاش نذارید و بهش سر بزنین و کمی هم مطالعه درباره رفتار با داغدیده داشته باشین کمک خوبی به ایشون می تونید بکنید
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

3. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5503
    تشکـر
    62
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : وجدانم ناراحته

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    آرزو می کنم این اتفاق برای هیچکس پیش نیاد فوت کودک واقعا جانسوزه

به نظرم حال اون مادر الان اینقدر خرابه که اصلا به این چیزا فکر نمی کنه تو این شرایط و اگه حرفی بدی هم بزنه اصلا و اصلا ناراخت نشین چون حال طبیعی نداره

حضور اطرافیان ( حتی آدمای غریبه ) خیلی خیلی می تونه باعث بشه که آدم احساس تنهایی و درموندگی نکنه به شرط اینکه این حضور باعث مزاحمت نباشه پس به نظرم هر چه زودتر به دیدنشون برید احتمالا همدردی شما می تونه مفید باشه مخصوصا اگه صمیمی باشین و اگه می تونین در روزها و هفته های آینده هم تنهاش نذارید و بهش سر بزنین و کمی هم مطالعه درباره رفتار با داغدیده داشته باشین کمک خوبی به ایشون می تونید بکنید
    ممنونم از لطف شما 🙏

5. کاربران زیر از mahtabb بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد