نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: آموزش زبان:معتبرترین مدرک زبان؟

1937
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34374
    تشکـر
    337
    تشکر شده 212 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    8

آموزش زبان:معتبرترین مدرک زبان؟

سلام دوستان عزیزمم
    میخام از هفته اینده به فکر زبانم باشم و مدرک خوبی براش بگیرم . ولی هیچ اطلاعاتی راجب مدرک های زبان ندارم .
    میشه لطفا راهنماییم کنید چه مدرکی بهترینه و همچنین بهترین منابع براش چیه ؟
    و اگه دی وی دی اموزشی براش سراغ دارین که عااالیه . اخه شهر من کیفیت تدریس زبان خوب نیست
    کتاب تا حالا زیاد خریدم ولی نخوندم . دلم میخاد ویدیو باشه . یه استاد وایسته درس بده یا روش های اموزشی ویدیویی دیگه
    دلم میخاد یه خط کاری خاص باشه . و به تدریج ادامه اش بدم . یعنی دقیقا بدونم مرحله به مرحله باید چکار کنم تا در نهایت بهش برسم
    خیلی خیلیی ممنونم
    ویرایش توسط nazanin1371 : 07-10-2017 در ساعت 07:55 PM
    امضای ایشان

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : معتبرترین مدرک زبان؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزمم
    میخام از هفته اینده به فکر زبانم باشم و مدرک خوبی براش بگیرم . ولی هیچ اطلاعاتی راجب مدرک های زبان ندارم .
    میشه لطفا راهنماییم کنید چه مدرکی بهترینه و همچنین بهترین منابع براش چیه ؟
    و اگه دی وی دی اموزشی براش سراغ دارین که عااالیه . اخه شهر من کیفیت تدریس زبان خوب نیست
    خیلی خیلیی ممنونم
    سلام بر شما

اصولا دو آزمون معروف زبان وجود داره آیلتس و تافل. البته کمبریج و.. هم هست که شهرتشون کمتره و منابع مطالعاتی براشون هم کمتر.

هردو آزمون از 4 بخش تشکیل شدن (خواندن، گوش کردن، صحبت کردن، نوشتن)

آزمون تافل با لهجه آمریکایی هست و آیلتس بریتیش.

تافل بیشتر حالت کنکوری داره و لی آیلتس کمتر.

تافل بصورت کامپیوتری و با کمک اینترنت برگزار میشه ولی آیلتس حضوری

من به شخصه تافل رو توصیه می کنم.

اول باید لغت یاد بگیرید=> کتاب مرجع لغات زبان عمومی تالیف سعید نیک پور -- تمام لغاتش رو باید حفظ باشید (این کتاب تمام لغات 504 و 1100 و Essential words for TOEFL و.....) رو به خوبی خلاصه کرده

بعد دیگه بستگی داره چقدر مهارت گوش دادنتو قوی باشه میتونین از لانگمن (ساده ترین) به کمبریج (سخت ترین) حرکت کنید. برای خوندن هم از این دو کتاب می تونید بهره بگیرید البته اولی خیلی آسون و دومی خیلییی سخته. کتاب دلتا یکم متعادل تر گفته.

برای مهارت خواندن هم باید کلمات را مسلط باشید و ریدینگ های نرم افزار کمبریج رو بزنید تا دستتون راه بیفته بعد از اون باید tpo ها رو دانلود کنید و تست بزنید.

برای مهارت صحبت کردن نوت فول را دانلود کنید و تمرین کنید. یادتون باشه تمرین جزو مهمی از کار هست.

برای مهارت نوشتن هم نوت فول را دانلود کنید و برای تمرین مهارت ها از tpo استفاده کنید.

امیدوارم موفق باشید!
    ویرایش توسط AmirAli65 : 07-10-2017 در ساعت 10:23 AM

3. 4 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : آموزش زبان:معتبرترین مدرک زبان؟

هفت قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی

تصور کنید بدون فکر کردن و هیچ زحمتی انگلیسی صحبت کنید کلمات به آسانی و به سرعت به واسطه زبان شما ادا می شوند و همچنین در آن واحد مفهوم صحبت های دیگران را درک می کنید برای اینکار شما باید شیوه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی خود را تغییر بدهید. اولین قدم کنارگذاشتن یادگیری لغات زبان انگلیسی است تعجب کردید ؟؟ بله درست است.

لغات را حفظ نکنید در انگلیسی زبانها, انگلیسی را بر اساس یادگیری لغات نمی آموزند بلکه انها اصطلاحات( عبارات) را یادمی گیرند که ترکیبی از یک گروه لغت می باشند که معنی خاص خود را می دهند. بر اساس تحقیقات صورت گرفته یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با اصطلاحات (عبارات) ۴ تا ۵ برابر سریعتر از یادگیری زبان انگلیسی بر اساس تک لغات می باشد همچنین دانش آموزانی که اصطلاحات (عبارات) را یادمی گیرند گرامر بیشتری هم بلدند. در ادامه به هفت قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی می پردازیم

قانون اول : همیشه در پی یادگیری اصطلاحات (عبارات) باشید و نه تک لغت ها
    هرگز کلمات را بصورت جداگانه و منفرد یادنگیرید هرگز . وقتی یک لغت جدید می بینید همیشه اصطلاحی( عبارت) را که این لغت جدید در آن به کاربرده شده است یادداشت کنید و وقتی می خواهید مرور کنید همیشه همان اصطلاحات (عبارات) را مطالعه کنید و نه کلمات را اصطلاحات (عبارات) را گردآوری کنید مکالمه و گرامر زبان شما ۴-۵ برابر سریعتر بهبود می یابد

قانون دوم : از یادگیری گرامر انگلیسی دست بردارید
    زیاد خودتون رو اسیر گرامر نکنید . گرامربه شما آموزش می دهد که شما به زبان انگلیسی فکر کنید ولی شما می خواهید به صورت خودکار با زبان صحبت کنید بدون فکر کردن بدین صورت شما مثل یک انگلیسی زبان انگلیسی را یادمی گیرید .

قانون سوم و مهمترین قانون : اول گوش کنید
    شما هر روز باید به انگلیسی گوش فرادهید متون انگلیسی را نخوانید بلکه فقط گوش دهید خیلی ساده است این کلید موفقیت شما در یادگیری مکالمه انگلیسی است از خواندن متون انگلیسی راصرف نظر کند وبه گوش دادن زبان انگلیسی به صورت مداوم و روزانه بپردازید. انگلیسی را با گوشهایتان یادبگیرید و نه با چشمهایتان در اغلب مراکز آموزش زبان شما با چشم زبان را یادمی گیرید شما متون انگلیسی را می خوانید و قواعد گرامری را فرامی گیرید اما برای موفقیت در یادگیری مکالمه انگلیسی باید سیستم شنیداری را جایگزین کنید شما باید روزی ۲-۳ ساعت فقط به انگلیسی گوش دهید بدین صورت مکالمه شما به سرعت بهبود می یابد و انگلیسی را به اسانی صحبت می کنید

قانون چهارم : یادگیری آرام و عمیق بهترین است
    راز یادگیری راحت مکالمه انگلیسی یادگیری دقیق کلمات و عبارات انگلیسی می باشد اینکه ما توضیح کلمات را بدانیم و یا فقط برای آزمون آن را در حافظه بسپاریم کفایت نمی کند بلکه باید ملکه ذهن ما شوند.برای یادگیری مکالمه انگلیسی باید بارها و بارها یک درس را مطالعه کنیم شما باید خیلی عمیق مطالعه کنید

قانون پنجم : یادگیری گرامر با اسفاده از یک داستان در قالب چندین زمان مختلف
    برای یادگیری طبیعی و نه دستوری گرامر انگلیسی باید یک داستان ( نوشته – پاراگراف و .. ) صوتی را انتخاب کنید که افعال آن در زمان حال صرف شده اند حال به یکی از دوستان که به انگلیسی مسلط تر است بگویید همین نوشته را در یک زما دیگر ( گذشته ساده – آینده – گذشته کامل و .. ) بنویسد و برایتان ضبط کند و دوباره آن را گوش کنید حال شما می توانید با یک نوشته ( صدا) چندین حالات گرامری را یادبگیرید و شما لازم نیست قواعد گرامری را یادبگیرید فقط با شنیدن این نوشته در زمان های مختلف با این زمان ها آشنا خواهید شد و گرامر شما خودبخود بهبود می یابد.

قانون ششم : برای بهبود انگلیسی باید دروس و منابع انگلیسی واقعی را هم مطالعه کنید
    اگر می خواهید انگلیسی واقعی یعنی همان انگلیسی که در جوامع انگلیسی زبان استفاده می شود را یاد بگیرید باید از منابعی استفاده کنید که در این باره نگاشته شده اند نظیر فیلم ها , مجلات واقعی , کتب صوتی واقعی , رادیوها و… واقعی منظور این است که انگلیسی زبان ها خودشان از آن استفاده می کنند گوش می دهند , نگاه می کنند و می خوانند .

قانون هفتم : گوش کنید و جواب دهید نه اینکه فقط گوش دهید و تکرارکنید
    درکنار هر درسی سوالاتی هم مطرح می شوند همیشه به سوالات جواب دهید و ازکنار آن ها نگذرید . بهنگام گوش دادن به منابع صوتی از یکی از دوستان بخواهید در باره داستان از شما سوال کند و شما به آنها جواب دهید این به شما یادمی دهد که سریع فکر کنید و جواب را پیداکنید.

هفت قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه انگلیسی طبق متد – ا فورتلس انگلیش – بودند مطمئنا نظریه های متفاوتی در زمینه یادگیری انگلیسی به گوش شما خورده و یا دیده اید و هیچ کدام از این هفت قانون کامل نیستند ولی به یاد داشته باشید راه های یادگیری زبان بی نهایت هستند یکی آموزش انگلیسی از طریق رادیو , یکی آموزش انگلیسی از طریق فیلم با زیرنویس , دیگری از طریق دوره آموزشی. پس وقت را غنیمت شمرده و از هر جا که شروع کنید درست شروع کرده اید . انگیزه جرقه و پشتکار و مطالعه مداوم کاتالیزور یادگیری زبان انگلیسی می باشد .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام نازنین جان
    من هم دارم یادگیری زبان رو وباره به صورت جدی شروع میکنم که اگه خدا بخواد بتونم تافل بگیرم
    دوستان راهنمایی های خوب و درستی رو ارائه دادن
    به نظرم اول مشخص کن که چه لحجه ای رو میخوای یاد بگیری امریکایی یا بریتانایی یا هر دو
    بعد هم فونتیکارو اول قشنگ یاد بگیر که هر لغت جدیدی رو یادمیگیری بتونی خودت فونتیکش رو هم مطالعه کنی و هم بتونی بنویسیش که قوی بشی
    برای شروع هم نمیدونم سطح زبانت دقیقا چجوریه ولی خب به نظرم کتاب های اینترو هم میتونن برای شروع و یاد گرفتن از پایه گزینه ی خوبی باشن
    من چند سال پیش که کلاس زبان می رفتم این دوره رو کامل گذروندم ولی بعدش مسائلی پیش اومد که نشد برای تافل اقدام کنم و خودم هم دیگه ادامه ندادم زیاد
    الان که دوباره تصمیم گرفتم شروع کنم میخوام با این کتاب ها دوباره یاد بگیرم و بعد برم سراغ تافل
    اگه بتونی روزی دو ساعت وقت بذاری به نظرم میتونه خوب باشه

ولی همونطور که دوستان گفتن سعی کن موازی روی همه ی مهارت ها کار کنی
    این دوره ی اینترو تقریبا همه رو داره با هم ، چون در کنار کتاب اصلی، کتاب فیلم و گوش کردن هم داره و خیلی چیزا رو یاد میده
    کتاب 504 و 1100 واژه و همچنین لغات ضروری برای تافل رو فراموش نکن

تافل بیشتر برای تحصیل هست ولی آیلتس معمولا واسه کسایی مناسب تر هست که میخوان خارج از کشور زندگی کنن چون لهجه اش بریتاناییه و خب این لهجه فراگیرتر هست به نسبت امریکایی، باید مشخص کنی کدوم برات بهتر هست، البته میتونی اگه بخوای دو تاش رو یادبگیری ولی خب برای شروع بهتر هست اول روی یکیشون تمرکز کنی که برات راحت تر باشه

سایت مهندس باقری هم تو نت یه نگاه بنداز، بعضی از دوستان من از این سایت برای یادگیری زبان انگلیسی بهره میگیرن و دوره هاش از پایه شروع میشه تا آیلتس
    دوره ی تافل رو هنوز ندارن فکر کنم، ولی اساس آموزش هاشون از این کتابای اینترچینچ که بهت گفتم شروع میشه
    یه گزینه ی دیگه هم هست که نمیدونم باهاش آشنایی داری یا نه
    آموزش جی 5 هست که هم میتونی از دوره های خودشون استفاده کنی و یا میتونی جعبه اش رو تهیه کنی و خودت کار کنی
    من جعبه اش رو خریدم و میخوام خودم باهاش یاد بگیرم
    تو گول هم اسمش رو بزنی برات میاره و مشاور تلفنی و آنلاین هم داره که بهت همه چی رو توضیح میدن.

در آخر یه نکته از تجربه ی خودم بهت میگم ، اینکه وقتی پا توی مسیر آموزش زبان گذاشتی دیگه متوقفش نکن
    یادگیری فرار هست به خصوص در مورد زبان و همیشه باید تمرین داشته باشی
    مثلا هم میتونی توی خونه خودت انگلیسی حرف بزنی یا با دوستات
    تو شبکه های اجتماعی هم بعضی گروهها هستن که واسه این کار هستن
    فیلم دیدن و اخبار انگلیسی و همچنین آهنگ های انگلیسی زبان هم خیلی خوبن به نظرم
    بعضی کارتون ها مثل اسباب بازی 3 برای یادگیری مفیدن به نظرم.
    موفق باشی عزیزم.

7. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34374
    تشکـر
    337
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام نازنین جان
    من هم دارم یادگیری زبان رو وباره به صورت جدی شروع میکنم که اگه خدا بخواد بتونم تافل بگیرم
    دوستان راهنمایی های خوب و درستی رو ارائه دادن
    به نظرم اول مشخص کن که چه لحجه ای رو میخوای یاد بگیری امریکایی یا بریتانایی یا هر دو
    بعد هم فونتیکارو اول قشنگ یاد بگیر که هر لغت جدیدی رو یادمیگیری بتونی خودت فونتیکش رو هم مطالعه کنی و هم بتونی بنویسیش که قوی بشی
    برای شروع هم نمیدونم سطح زبانت دقیقا چجوریه ولی خب به نظرم کتاب های اینترو هم میتونن برای شروع و یاد گرفتن از پایه گزینه ی خوبی باشن
    من چند سال پیش که کلاس زبان می رفتم این دوره رو کامل گذروندم ولی بعدش مسائلی پیش اومد که نشد برای تافل اقدام کنم و خودم هم دیگه ادامه ندادم زیاد
    الان که دوباره تصمیم گرفتم شروع کنم میخوام با این کتاب ها دوباره یاد بگیرم و بعد برم سراغ تافل
    اگه بتونی روزی دو ساعت وقت بذاری به نظرم میتونه خوب باشه

ولی همونطور که دوستان گفتن سعی کن موازی روی همه ی مهارت ها کار کنی
    این دوره ی اینترو تقریبا همه رو داره با هم ، چون در کنار کتاب اصلی، کتاب فیلم و گوش کردن هم داره و خیلی چیزا رو یاد میده
    کتاب 504 و 1100 واژه و همچنین لغات ضروری برای تافل رو فراموش نکن

تافل بیشتر برای تحصیل هست ولی آیلتس معمولا واسه کسایی مناسب تر هست که میخوان خارج از کشور زندگی کنن چون لهجه اش بریتاناییه و خب این لهجه فراگیرتر هست به نسبت امریکایی، باید مشخص کنی کدوم برات بهتر هست، البته میتونی اگه بخوای دو تاش رو یادبگیری ولی خب برای شروع بهتر هست اول روی یکیشون تمرکز کنی که برات راحت تر باشه

سایت مهندس باقری هم تو نت یه نگاه بنداز، بعضی از دوستان من از این سایت برای یادگیری زبان انگلیسی بهره میگیرن و دوره هاش از پایه شروع میشه تا آیلتس
    دوره ی تافل رو هنوز ندارن فکر کنم، ولی اساس آموزش هاشون از این کتابای اینترچینچ که بهت گفتم شروع میشه
    یه گزینه ی دیگه هم هست که نمیدونم باهاش آشنایی داری یا نه
    آموزش جی 5 هست که هم میتونی از دوره های خودشون استفاده کنی و یا میتونی جعبه اش رو تهیه کنی و خودت کار کنی
    من جعبه اش رو خریدم و میخوام خودم باهاش یاد بگیرم
    تو گول هم اسمش رو بزنی برات میاره و مشاور تلفنی و آنلاین هم داره که بهت همه چی رو توضیح میدن.

در آخر یه نکته از تجربه ی خودم بهت میگم ، اینکه وقتی پا توی مسیر آموزش زبان گذاشتی دیگه متوقفش نکن
    یادگیری فرار هست به خصوص در مورد زبان و همیشه باید تمرین داشته باشی
    مثلا هم میتونی توی خونه خودت انگلیسی حرف بزنی یا با دوستات
    تو شبکه های اجتماعی هم بعضی گروهها هستن که واسه این کار هستن
    فیلم دیدن و اخبار انگلیسی و همچنین آهنگ های انگلیسی زبان هم خیلی خوبن به نظرم
    بعضی کارتون ها مثل اسباب بازی 3 برای یادگیری مفیدن به نظرم.
    موفق باشی عزیزم.
    من برای ازمون های مختلفی که در اینده شرکت میکنم . ترجمه مقالات و خوندن سایت های علمی و همچنین خوندن کتابای ادبی انگلیسی و نوشتن به انگلیسی بیشتر نیاز دارم .

برای این نیاز ها تافل مناشب تر هست ؟

ازمون تافل کی برگزار میشه ؟

راستش تاحالا کتاب زیاد خریدم و نصفه گذاشتم کنار . دلم دی وی دی اموزی میخاد . یه دوره اموزشی باشه مخصوصه تافل

همه انرژیمو بزارم روی همون و باهاش پیش برم . از این شاخه به اون شاخه پریدن زبان خسته شدم .

میخام انرژیمو بزارم برای مدرک اصلیش و فقط در جهت همون تلاش کنم .
    امضای ایشان

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

9. کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34374
    تشکـر
    337
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام بر شما

اصولا دو آزمون معروف زبان وجود داره آیلتس و تافل. البته کمبریج و.. هم هست که شهرتشون کمتره و منابع مطالعاتی براشون هم کمتر.

اول باید لغت یاد بگیرید=> کتاب مرجع لغات زبان عمومی تالیف سعید نیک پور -- تمام لغاتش رو باید حفظ باشید (این کتاب تمام لغات 504 و 1100 و Essential words for TOEFL و.....) رو به خوبی خلاصه کرده

بعد دیگه بستگی داره چقدر مهارت گوش دادنتو قوی باشه میتونین از لانگمن (ساده ترین) به کمبریج (سخت ترین) حرکت کنید. برای خوندن هم از این دو کتاب می تونید بهره بگیرید البته اولی خیلی آسون و دومی خیلییی سخته. کتاب دلتا یکم متعادل تر گفته.

برای مهارت خواندن هم باید کلمات را مسلط باشید و ریدینگ های نرم افزار کمبریج رو بزنید تا دستتون راه بیفته بعد از اون باید tpo ها رو دانلود کنید و تست بزنید.

برای مهارت صحبت کردن نوت فول را دانلود کنید و تمرین کنید. یادتون باشه تمرین جزو مهمی از کار هست.

برای مهارت نوشتن هم نوت فول را دانلود کنید و برای تمرین مهارت ها از tpo استفاده کنید.

امیدوارم موفق باشید!
    خیلی خیلی ممنونم از نوشته های جامعتون . واقعا بهشون نیاز داشتم

این کتاب ها دی وی دی تدریسشونم پیدا میشه ؟
    امضای ایشان

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

11. کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

خیلی خیلی ممنونم از نوشته های جامعتون . واقعا بهشون نیاز داشتم

این کتاب ها دی وی دی تدریسشونم پیدا میشه ؟
    خواهش میکنم.

کتاب های لانگمن و کمبریج ( یا دلتا) که به نظرم با دلتا شروع کنین ، خود آموزن نیاز به مدرس ندارن. درس به درس می رن جلو.

آزمون تافل ماهی چند بار در چند شهر و چند مرکز برگزار میشه. اگه خواستین تهران امتحان بدین پیشنهاد من سنتر سازمان سنجش (NOET) هست از بقیه آروم تر و منظم تره. (طبق تجربه خودم و دوستام)

اگه می خواید برای آزمون ثبت نام کنید، چون ما مستر کارت نداریم مجبوریم یا ووچر بخریم یا از موسسات واسطه استقاده کنیم. اگه خواستین ثبت نام کنین میتوانید از لینک زیر استفاده کنین. هزینه هر آزمون 210 دلار آمریکاست.
    پرداخت ارزی آنی | ثبت نام تافل | ثبت نام جی آر ای | هزینه وقت سفارت

البته جاهای دیگه هم برای ثبت نام هست. که زیاد کلا فرقی نمیکنن.

یادتون نره TPO (نمونه آزمون های گذشته تافل) که یک مجموعه 49 تایی تست کامل تافل بصورت نرم افزار در اینترنت هست و فقط تست هستن رو دانلود کنین. شماره 1-25 ساده هستن ولی در ادامه به سطح تافل می رسه.

من لینک یه نمونه آزمون تافل از خود موسسه آزمون گیرنده (ETS) رو هم براتون میذارم که ببنید چطوریه. یادتون باشه این آزمون (حداقل برای من) از ازمون اصلی ساده تر بود.

https://www.ets.org/Media/Tests/TOEF...mpler_2014.exe

راستی. برای ادامه تحصیل در خارج هم هردو مدرک دارای ارزش هستند. معمولا از شما انتظار میره که از آیلتس حداقل 6.5 و از تافل حداقل 85 رو کسب کنید. البته دانشگاه های کانادا معمولا نمره زبانی بالاتر از این را از دانشجویان می خواهند. (7 و 93)
    ویرایش توسط AmirAli65 : 07-10-2017 در ساعت 09:06 PM

13. کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام بر شما

امیدوارم موفق باشید!
    چه توضیحات کاملی مرسی
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

15. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

من برای ازمون های مختلفی که در اینده شرکت میکنم . ترجمه مقالات و خوندن سایت های علمی و همچنین خوندن کتابای ادبی انگلیسی و نوشتن به انگلیسی بیشتر نیاز دارم .

برای این نیاز ها تافل مناشب تر هست ؟

ازمون تافل کی برگزار میشه ؟

راستش تاحالا کتاب زیاد خریدم و نصفه گذاشتم کنار . دلم دی وی دی اموزی میخاد . یه دوره اموزشی باشه مخصوصه تافل

همه انرژیمو بزارم روی همون و باهاش پیش برم . از این شاخه به اون شاخه پریدن زبان خسته شدم .

میخام انرژیمو بزارم برای مدرک اصلیش و فقط در جهت همون تلاش کنم .

موفق باشی نازنین جان
    ببخشید عزیزم من تا به حال آزمون تافل شرکت نکردم، راجب شرایط کنونی اش دقیقا اطلاع ندارم که چه تاریخی برگزار میشه.
    از کسانی که در این مورد تجربه و اطلاعات بیشتر دارن باید پرسید.
    توی نت هم میتونی سرچ کنی همه رو برات میاره.

17. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34374
    تشکـر
    337
    میزان امتیاز
    8

خواهش میکنم.

کتاب های لانگمن و کمبریج ( یا دلتا) که به نظرم با دلتا شروع کنین ، خود آموزن نیاز به مدرس ندارن. درس به درس می رن جلو.

آزمون تافل ماهی چند بار در چند شهر و چند مرکز برگزار میشه. اگه خواستین تهران امتحان بدین پیشنهاد من سنتر سازمان سنجش (NOET) هست از بقیه آروم تر و منظم تره. (طبق تجربه خودم و دوستام)

اگه می خواید برای آزمون ثبت نام کنید، چون ما مستر کارت نداریم مجبوریم یا ووچر بخریم یا از موسسات واسطه استقاده کنیم. اگه خواستین ثبت نام کنین میتوانید از لینک زیر استفاده کنین. هزینه هر آزمون 210 دلار آمریکاست.
    پرداخت ارزی آنی | ثبت نام تافل | ثبت نام جی آر ای | هزینه وقت سفارت

البته جاهای دیگه هم برای ثبت نام هست. که زیاد کلا فرقی نمیکنن.

یادتون نره TPO (نمونه آزمون های گذشته تافل) که یک مجموعه 49 تایی تست کامل تافل بصورت نرم افزار در اینترنت هست و فقط تست هستن رو دانلود کنین. شماره 1-25 ساده هستن ولی در ادامه به سطح تافل می رسه.

من لینک یه نمونه آزمون تافل از خود موسسه آزمون گیرنده (ETS) رو هم براتون میذارم که ببنید چطوریه. یادتون باشه این آزمون (حداقل برای من) از ازمون اصلی ساده تر بود.

https://www.ets.org/Media/Tests/TOEF...mpler_2014.exe

راستی. برای ادامه تحصیل در خارج هم هردو مدرک دارای ارزش هستند. معمولا از شما انتظار میره که از آیلتس حداقل 6.5 و از تافل حداقل 85 رو کسب کنید. البته دانشگاه های کانادا معمولا نمره زبانی بالاتر از این را از دانشجویان می خواهند. (7 و 93)
    خیلی خیلی ممنونمممم
    امضای ایشان

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

19. کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)