نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل با سیگار کشیدن خانم ها

4588
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35937
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با سیگار کشیدن خانم ها

سلام دوستان
    راستش من یک مشکل شاید خنده دار و عجیب ، دارم. چون اینجا فضای مجازی هست جرئت میکنم بگم .
    با سیگار کشیدن خانم ها تحریک میشم .البته خودم سیگاری نیستم و از سیگار و قلیون متنفرم . حتی با خوندن مطلبم در این رابطه تحریک میشم. تقریبا همه فیلم های ایرانی که خانم ها توش سیگار میکشند دیدم. اگر بیرون دختری در حال سیگار کشیدن ببینم تا چندین ساعت ذهنم به طور متناوب درگیره. متاسفانه تو تهرانم زندگی میکنم که امار خانم های سیگاری بالا هست . 28 سالمه مجردم و تحصیلاتم فوق لیسانس هست و تقریبا 10 ساله این مشکل دارم . البته اینم بگم از سیگار کشیدن خانم ها به هیچ وجه خوشم نمیاد . در مورد قلیون کشیدن هم این حس هست ولی یکم کمتر. الان سعی میکنم حتی الامکان جاهایی که میدونم احتمال سیگار کشیدن خانم ها هست نرم . مثلا پارک یا کافی شاپ و .. ولی خب مشکل از منه .چرا من نمیتونم نسبت به این مسئله بی تفاوت باشم
    من خودم فکر میکنم این مسئله تو ضمیرناخوداگاه من هست . چطوری این مشکل حل کنم؟

2. 2 کاربران زیر از فریبرز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل با سیگار کشیدن خانم ها

سلام.

جالبه٬ برعکس این موضوع در حالت خفیفش برای منم در مورد همسرم پیش اومده.

همسر من قبلا سیگار میکشیده البته شدید هم نبوده و الان ترک کرده و خیلی به ندرت سالی دو سه بار توی مهمونی یا دورهمی های خونوادگی که بقیه سیگار میکشن اونم استفاده میکنه.

و چون از اول براش اینطور جا انداختم که از دود و سیگار بدم میاد همون مواقعی هم که میکشه سعی میکنه زودتر تمومش کنه و منم چون نمیخوام در این مورد روش با من باز بشه سعی میکنم وقتی در اون حالته نگاهش نکنم ؛

به همین دلیلم خیلی به ندرت پیش میاد سیگار کشیدنشو ببینم؛

اما به شدت از ژست و حالتی که موقع سیگار کشیدنش داره خوشم میاد؛

یعنی انقد که اصلا دوس ندارم ازش چشم بردارم و در اون حالت خیلی واسم دوس داشتنی تر میشه؛
    و این در حالی که نمیخوام نگاش کنم خیلی سخته واسم و حریص ترم میکنه برای تماشاش.

البته این موضوع برای من مشکل غیر عادی به وجود نیاورده و فقط در حد یک احساس خوشاینده که فقط در مورد همسرم داشتم و دارم.

فکر میکنم کلا دلیل جذابیت این مورد برای من اون حالتیه که من خیلی کم در همسرم میبینم و چون به ندرت پیش میاد جذابتره واسم.

کلا به نظر من انسان در مورد دیدن چیزی که زیاد جلوی چشمش نیست حریصتر میشه به خصوص اگه واسش جذاب هم باشه.

در مورد شما هم شاید دلیلش همین باشه در حالتی پیچیده تر و شدیدتری که شاید نیاز به بررسی دقیق یک متخصص داشته باشه.

به نظرم بهتره به یک مشاور مراجعه کنید تا دلایل این موضوعو مورد بررسی بیشتر قرار بدن و کمک کنن مشکلتون حل بشه.

4. 4 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35937
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام.

جالبه٬ برعکس این موضوع در حالت خفیفش برای منم در مورد همسرم پیش اومده.

همسر من قبلا سیگار میکشیده البته شدید هم نبوده و الان ترک کرده و خیلی به ندرت سالی دو سه بار توی مهمونی یا دورهمی های خونوادگی که بقیه سیگار میکشن اونم استفاده میکنه.

و چون از اول براش اینطور جا انداختم که از دود و سیگار بدم میاد همون مواقعی هم که میکشه سعی میکنه زودتر تمومش کنه و منم چون نمیخوام در این مورد روش با من باز بشه سعی میکنم وقتی در اون حالته نگاهش نکنم ؛

به همین دلیلم خیلی به ندرت پیش میاد سیگار کشیدنشو ببینم؛

اما به شدت از ژست و حالتی که موقع سیگار کشیدنش داره خوشم میاد؛

یعنی انقد که اصلا دوس ندارم ازش چشم بردارم و در اون حالت خیلی واسم دوس داشتنی تر میشه؛
    و این در حالی که نمیخوام نگاش کنم خیلی سخته واسم و حریص ترم میکنه برای تماشاش.

البته این موضوع برای من مشکل غیر عادی به وجود نیاورده و فقط در حد یک احساس خوشاینده که فقط در مورد همسرم داشتم و دارم.

فکر میکنم کلا دلیل جذابیت این مورد برای من اون حالتیه که من خیلی کم در همسرم میبینم و چون به ندرت پیش میاد جذابتره واسم.

کلا به نظر من انسان در مورد دیدن چیزی که زیاد جلوی چشمش نیست حریصتر میشه به خصوص اگه واسش جذاب هم باشه.

در مورد شما هم شاید دلیلش همین باشه در حالتی پیچیده تر و شدیدتری که شاید نیاز به بررسی دقیق یک متخصص داشته باشه.

به نظرم بهتره به یک مشاور مراجعه کنید تا دلایل این موضوعو مورد بررسی بیشتر قرار بدن و کمک کنن مشکلتون حل بشه.
    سلام ممنونم از پاسختون . البته کسی از این مشکله من بر نداره . اصلا نمیتونم به مشاور مراجعه کنم چطوری این موضوع عنوان کنم .
    روند زندگیم خیلی بد نیست ولی این موضوع گاهی ذهنمو بیخود اشغال میکنه .

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط فریبرز نمایش پست ها
    سلام ممنونم از پاسختون . البته کسی از این مشکله من بر نداره . اصلا نمیتونم به مشاور مراجعه کنم چطوری این موضوع عنوان کنم .
    روند زندگیم خیلی بد نیست ولی این موضوع گاهی ذهنمو بیخود اشغال میکنه .
    سخت نگیرین٬ مشاورا با موارد خیلی بغرنج تر از مشکلی که شما دارین سر و کار دارن براشون خیلی طبیعیه.

با توجه به توضیحاتی که دادین به نظرم بهتره زودتر پیگیری کنید تا بیشتر از این شاخ و برگ پیدا نکنه!

7. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

وقتی تارهای بافته شده عنکبوتی را با وسیله ای به نرمی تکان دهید، عنکبوت به تصور این که حشره ای به دامش افتاده است به بررسی آن می آید. اما اگر این کار را چند بار انجام دهید، عنکبوت دیگر به آن توجه نمی کند. شما نیز می توانید از روش عنکبوت بهره برید و مانند آن رفتار کنید. مثلا هربار مشغول انجام کاری هستید هرچیزی که احتمال دارد حواس تان را پرت کند نادیده بگیرید. چیزهایی مانند صدای پرندگان و سروصدای خودروها. وقتی روی کارتان متمرکز شدید موارد دیگر را نادیده بگیرید. این کار ابتدا سخت است اما به مرور زمان می توانید براحتی از پس آن برآیید.

این روش عنکبوتی هم برای دور کردن افکار مزاحم و دور انداختنی که باید از ذهن دور انداخته بشه هم خوبه .

همچنین خیلی از تکنیک های تمرکز و کنترل ذهن .

مشاوره رفتن هم همانطور که دوستان گفتن خوبه ، نزارید این افکار رشد و تکامل پیدا کنه ،

به صورت تلفنی هم با مشاورین این سایت میتونید تماس داشته باشین تا راهنمایتون کنن .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

9. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)