نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تصمیم برای دختر12ساله ام

1539
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35987
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تصمیم برای دختر12ساله ام

سلام,مردی42ساله ام.ازهمسرم سال گذشته,جداشدم.دختری12ساله دارم که بهم بسیاروابسته ایم.باوجودیکه من فقط بقول معروف,کتم رابرداشته وبیرون آمدم ازخانه وخانه وزندگی راتمام وکمال گذاشتم برای همسرم تادخترم هم پیش مادرش باشدولی الان 5روزهفته پیش من هست و2روزراهم اگرمن بگم میره پیش مادرش واگربه اختیارخودش باشه نمیره.ازطرفی مادرش قصدازدواج داردومتاسفانه ملاحظه دخترمان راهم نمیکندوباخواستگارش,مدام درحال مکالمه ویادرتلگرام مشغول هستن ودخترم بارها,چتهای عاشقانه شان رادیده وازاینکه مادرش بعدطلاق,تکلفی برحفظ حجابش وپوشش ورفتارش نداردبسیارشاکی است ازطرفی من ازلحاظ مالی دچارمشکلم ورفاهی که پیش مادرش خواهدداشت رامن فعلانمیتوانم برایش فراهم کنم.ازطرفی باتوجه به عدم رعایت مسایل اخلاقی توسط مادرش,نگران سلامت اخلاقی دخترم هستم.ازهمسرسابقم چندبارخواستارتوجه ورعایت حال دخترمان راکردم ولی بی تاثیربود.بزرگتری هم که بتوان دوکلمه حرف حساب باهاش زد,درخانوادشان نیست.مانده ام بسیارهم مستاصل مانده ام چه کنم؟پدرومادرم هم سالهاست فوت کرده اندتاازآنهاکمک فکری وعاطفی بگیرم.راهی برام بگویید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تصمیم برای دختر12ساله ام

نظر بنده را بخوای اینه شما دو انتخاب داری یا انتخاب عقلانی یا انتخاب قلبی یا همان عاطفی ..اگر وضع مالی ایشون از شما بهتره انتخاب عقلانی اینه دخترتون رو به ایشون بسپارید و فراموشش کنید و بجای نگرانی برای هردوی اونها دعا کنید.

گزینه دوم عاطفیه که بیاریدش پیش خودتون و رابطش رو با مادرش قطع کنید... یا شرقی شرقی یا غربی غربی ...اگه اجازه بدید دختر مدام بین شما در ارتباط باشه هم از شما تاثیر عاطفی میگیر ه هم از مادرش تاثیر فرهنگی میگیره.و انگار که شما اصلا کاری نکردی .. یکطرف باشه و با یک فرهنگ بزرگ بشه خیلی بهتر از دو فرهنگه شدنه...اگر قراره با مادرش بزرگ بشه بزار فرهنگ اون بزرگ بشه حتی اگه مورد پسند شما نیست چون اینطور دخترتون به همگونی فرهنگی میرسد و زندگی با همسر سابقتون براش مشکل نخواهد شد ولی اگه بخواید پیش همسرتون باشه و دقیقا مثل شما باشه مطمئنا دخترتون بخاطر تضاد فرهنگی اذیت میشه
    مطمئنم شما نمیخواید اذیت بشه پس اگه قرار و تصمیم بر این شد که دخترتون پیش همسر سابق باشه سعی کنید هرجور که همسرتون میخواد بار بیاد و شما باید کم کم و به ندرت از دخترت فاصله بگیری ولی اگه تصمیم بر این شد پیش شما بمونه باید دقیقا برعکس عمل کنید به خودتون نزدیک و از اون دورش کنید
    تصمیم نهایی با شماست البته میتونید نظر خود دختر رو هم بپرسید که پیش کدام راحت تره و با مشورت تصمیم بگیرید

فقط یک چیز را بدانید کسی نمیتواند خصوصیات ذاتی شخص دیگری را تغییر دهد به همین دلیل تلاش شما برای تغییر یا انتقاد از اخلاق و خصوصیات همسر سابقتون چیزی جز اتلاف انرژی نصیبتون نمیشه
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

3. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

به هر حال بعد از هفت سالگی حضانت با شماست و اینکه همه زندگیو رها کردید کار اشتباهی بوده

در ضمن اگر دختر شما در این شرایط با مادرش قرار بگیره روحیه اش مسلما ضربه خواهد دید

پس بهتره تصمیم درستی در این مورد بگیرید ... چون اینده اون دختربچه به شما مربوط میشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر خودتون اهمیت ارامش و اسایش و امنیت روانی دخترتون تو زندگی چقدره؟ درمقابل اهمیت تامین مالیش چقدره؟ ببینید کدوم مهم تره و تاثیرگذارتره. همونو تو اولویت بذارید.
    زندگی همینه همیشه همه چیز ایده ال نیست ولی میشه از بین بد و بدتر یکیو انتخاب کرد. خودتونو نبازید. ثمره زندگیتون هنوز دلش پیش شماست. مشکلای مالی حل میشند مهم ادمایین که شمارو دوست دارند. چون همینا بهتون انگیزه میدن. اجازه نمیدن زندگیتون پوچ باشه.
    موفق باشید

7. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بدون هیچ تردیدی دخترتون را بیارین پیش خودتون.
    اینده دختر شما با بودن در کنار مادرش نابود میشه چون از الان شکنجه روحی میشه و دچار افسردگی و خشم و نفرت میشه.
    وصعیت مالی هم درست میشه
    دختر رحمت خداست
    بهتون قول میدم خیلی زود رحمت خدا را در رزق و روزیتون میبینید.
    فقط برای رضای خدا گام بردارین.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)