نمایش نتایج: از 1 به 37 از 37

موضوع: همسر اهل روسیه

6482
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36010
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر اهل روسیه

سلام مردی سی ساله ام که در روسیه تحصیل کردم و همانجا هم مشغول به کار هستم یک سال پیش با همسرم آشنا شدم وازدواج کردم مشکل که دارم در نوع آمیزش و ارضا همسرم هست اون علاقه داره از طریق خوردن کلیتوریس ارضا بشه ولی من تمایلی به این کار ندارم چندان اول ازدواجمان به همین منوال گذشت تا اینکه کمکم اعتراضاتش رو نسبت به اینکه آلت من کوچک است شروع کرد وبعد از مدتی اعتراضش رنگ و بوی تمسخر بخود گرفت تا اینکه از دوماه پیش هربار حین رابطه با توسل بزور و قدرت من را مجبور به خوردن آلت تناسلی میکند اینرو هم بگم همسرم مثل اکثر نژاد روس زنی قد بلند است حدودا 185 سانت و خیلی از من قویتر است بنحوی که کاملا مدیریت کننده رابطه است و من بخاطر قامت کوتاهم واقعا در برابر نمیدونم کار خاصی انجام بدم هربار موقع رابطه من رو رو ی تخت خواب میخوابانه و با گرفتن دستم مجبور به خوردن آلتش میکنه میخواستم بپرسم این کار طبیعیه؟ من صبر کنم تا تغییر حاصل بشه یا ازش جدا بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : همسر اهل روسیه

بله کاملا طبیعیه هر زنی یه نوع پوزیشن را میپسنده

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما بایست مدیریت رابطه جنسی با همسرتان رو داشته باشید و همزمان به نیازهای ایشون توجه کنید
    به عنوان یک مرد باید مسلط باشید به رابطه ... به این شکل پیش برید جذابیتتون رو پیش همسرتان از دست می دهی

5. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اشتباه هردوی شما اینه ک فک میکنم روابط زناشویی تسلط یکی بر دیگری هست درحالی ک این روابط برای ایجاد محبت و نزدیکی و ارامش هست.
    قبل از اینکه روابطه تو به پایین تنه برسه با نوازش و حرفای عاشقانه خانمتون را به ارامش برسونید و بعد کم.کم وارد رابطه بشین و بگم ای خواسته همسرتون هم بخشی از همین مراحل روابط زناشویی هست اما نه همه اش. بهتره به همراه خانمتون به مشاوره برین تا دقیقا روابط و انجام ان را بهتون شرح بدن.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

علایق همسرتون غیرطبیعی نیست.شما باید تمکین کنید.

8. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    فیتیشیسم در رابطه جنسی رایج است , او اینطور رابطه ایی را دوست دارد اگر مورد قبول شما نیست جدا بشوید.
    بعد هم خربزه خوردن پای لرز نشستن هم دارد زن روس خواستن هم همین است

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34471
    تشکـر
    111
    تشکر شده 53 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر امیر امیر نمایش پست ها
    سلام مردی سی ساله ام که در روسیه تحصیل کردم و همانجا هم مشغول به کار هستم یک سال پیش با همسرم آشنا شدم وازدواج کردم مشکل که دارم در نوع آمیزش و ارضا همسرم هست اون علاقه داره از طریق خوردن کلیتوریس ارضا بشه ولی من تمایلی به این کار ندارم چندان اول ازدواجمان به همین منوال گذشت تا اینکه کمکم اعتراضاتش رو نسبت به اینکه آلت من کوچک است شروع کرد وبعد از مدتی اعتراضش رنگ و بوی تمسخر بخود گرفت تا اینکه از دوماه پیش هربار حین رابطه با توسل بزور و قدرت من را مجبور به خوردن آلت تناسلی میکند اینرو هم بگم همسرم مثل اکثر نژاد روس زنی قد بلند است حدودا 185 سانت و خیلی از من قویتر است بنحوی که کاملا مدیریت کننده رابطه است و من بخاطر قامت کوتاهم واقعا در برابر نمیدونم کار خاصی انجام بدم هربار موقع رابطه من رو رو ی تخت خواب میخوابانه و با گرفتن دستم مجبور به خوردن آلتش میکنه میخواستم بپرسم این کار طبیعیه؟ من صبر کنم تا تغییر حاصل بشه یا ازش جدا بشم ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام،

این درخواست‌ها چه از طرف مرد و چه از طرف زن اشتباهه. ترشحات آلت تناسلی غیر از منی درسته که نجس نیست ولی بهداشتی نیستن و مهمتر احتمال بالای سرایت بیماریها هست. اگه می‌تونید با دست ایشون رو ارضا کنید.
    به لحاظ دینی فرد می‌تواند از هرگونه درخواست غیر از رابطه جنسی واقعی امتناع کند و تمکین نکند.
    از یه منظر دیگه زبانی که دروغ نمیگه، غیبت نمی‌کنه، تمسخر نمی‌کنه و مهمتر ذکر خدا رو میگه هیچ وقت به چنین کاری راضی نمیشه.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34471
    تشکـر
    111
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    من فقط یه چیز میدونم که زنان روس خیلی زیبا هستن
    واقعا حیفه زیباییش هست که از دستش بدی
    تو ایران بگردی نمونشو پیدا نمیکنی
    سعی کن راه بیلیی باهاش مثلا تو مردی
    خوردن رو نمیدونم مشکل داره یا نه اما تو رابطه تو باید مسلط باشی سوسول بازی درنیار

سلام،
    از برکات بدحجابی، آرایش‌های غلیظ، ماهواره و بدتر از اون فیلم‌های مورد دار بد پسند کردن پسرهای ایرونی هست.
    یه چند وقتی چشم و گوشت رو مواظبت کن بعدش می‌بینی بیشتر دخترا برات جذاب هستن.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34471
    تشکـر
    111
    میزان امتیاز
    8

داداش سلام
    اول اینکه ظاهر اروپایی ها بدون ارایش خوشگله نیاز به ارایش غلیظ ندارن
    این دخترای ایرانی هستن صد قلم بزک میکنن آخرشم میشن مثل جن
    این که میگی فیلم مورد دار قبول دارم نباید نگاه کرد
    اما منی که حالا این فیلم ها رو دیدم یا مثلا تو خیابون دخترای خوشگل رو میبینم حالا هرچند باحجاب باشه چطوری یه سری دختر سیاه و سبزه و لاغر و زشت برام جذاب میشن؟
    اصلا باور کن نصف روز به این مسئله فکر میکنم
    فکر اینکه بخوام باهاشون هم خواب بشم حالمو بد میکنه
    چرا ما نباید تو هیچی شانس داشته باشیم و بدترین ها باید نصیبمون بشه
    باور کن من از این دخترای ایرانی که هزار قلم ارایش میکنن بدم میاد و اصلا هم تحریک نمیشم چون اصلا ظاهرشون زیبا نیست و میدونم قطعا جاهای دیگه بدنشون زشت و بدترکیبه
    اینا فقط رو صورت کار میکنن که حتی صورتشون هم زشته
    یبار تو دانشگاه بودم چندتا از این دخترهای مثلا باکلاس و جلف با ارایش غلیظ نشستن جلومون یه لحظه چشمم به پاهاش خورد چون شلوارش کوتاه بود دیدم پر مو هست
    ینی حالم به هم خورد تا یه روز هیچی نمیخوردم
    داداش منم حق انتخاب دارم برا همسر اخه زوری که نمیشه یکی برات جذاب باشه
    تا اخر عمرمم ازدواج نکنم با این دخترا ازدواج نمیکنم
    مدل قیافه ای که میخوام باید همون باشه یا نزدیک به اون زیاد سخت نمیگیرم
    یه عمری با پاکی زندگی کردیم با هیچ دختری نبودیم حالا چرا باید با یه دختر زشت بدترکیب ازدواج کنیم
    سلام مجدد،

چند تا نکته به ذهنم میرسه:

1- به نظرم ذهنت داره خودت رو فریب می‌ده.
    2- فریب تصویر رو نخور، به چند دلیل: تکرار تصویرها بتدریج سلیقه آدم رو عوض می‌کنه، معمولا تو رسانه حتی برای خبر گفتن هم سعی میشه از زنای زیبا استفاده کنن. فکر نکن همه اروپایی مثل مجری‌های خبر یا مانکن‌ها می‌مونن. حتی تو مسابقات ورزشی هم کارگردان می‌گرده دخترای زیبا رو پیدا کنه تا نشون بده. فامیل زندایی من تو فرانسه زندگی می‌کنه، یه بار عید اومده بود خونه داییم، ما هم اونجا بودیم. می‌گفت زنهای فرانسوی اکثرا مثل ماست سفید و بی‌مزه هستن. می‌گفت زنهای ایرانی خوشگلترن.
    3- خیلی همین زنهای اروپایی میرن آفتاب بگیرن تا برنزه بشن و جذابتر بشن.
    4- خیلی از دخترهای اروپایی به علت اینکه می‌بینن با مانکن‌ها فرق دارن دچار افسردگی میشن
    5- من خودم چند جا خواستگاری رفتم، هیچ‌کدومشون نه سیاه بودن و نه زشت. اکثریت هم لاغر نبودن، حتی اکثریت سبزه هم نبودن. تو فامیل‌هامون هم اینجورین. من نمی‌دونم شما کجا زندگی می‌کنی که دور و برت دخترا اینجورین. شاید چشمهات ایراد داره (شوخی بود).
    6- با خوشگلترین و جذاب‌ترین دختر هم ازدواج کنی بعد یه مدت عادی میشه. اگه دختر اخلاق نداشته باشه، اون موقع زندگی برات زهرمار میشه و حسرت دوران مجردیت رو می‌خوری.
    7- فرض کن همه ما به پول نیاز داریم و باید کار کنیم. اینکه بگیم من کارم یا باید خیلی خوب باشه یا اصلا کار نمی‌کنم، این تفکر غلطه. اینجوری فرصت‌ها رو از دست میدی و ممکنه یه روزی حسرت گذشته رو هم بخوری که چرا چنین تفکر غلطی عمرت رو هدر داده.
    8- - هیچ کس نمی‌گه شما با کسی ازدواج کنی که دوست نداری، هر کی هم گفته اشتباه کرده. منتهی شما قضیه ازدواج رو با خانواده مطرح کن، خواستگاری رفتن رو شروع کن. سلیقت رو به خانواده بگو. البته نه به صراحتی که اینجا گفتی. یه آدم عاقل هم مشاور داشته باش. حرکت کن خدا می‌رسونه. من هم مجردم ولی تلاشم رو می‌کنم. نگران نباش خدا مزه دهنت رو میدونه. از کجا معلوم شاید تو یه خواستگاری یه دختری دیدی که عاشق شدی. خدا کفو هر کس رو آفریده. لزومی نداره کفوها همه چیز شون شبیه هم باشه. تو آشناهای ما یه دختری بود از خیلی‌ها قد کوتاهتر بود. باورت نمیشه شوهرش از همه فامیل قد بلندتره.

13. 3 کاربران زیر از askquest120 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط askquest120 نمایش پست ها
    سلام مجدد،

چند تا نکته به ذهنم میرسه:

1- به نظرم ذهنت داره خودت رو فریب می‌ده.
    2- فریب تصویر رو نخور، به چند دلیل: تکرار تصویرها بتدریج سلیقه آدم رو عوض می‌کنه، معمولا تو رسانه حتی برای خبر گفتن هم سعی میشه از زنای زیبا استفاده کنن. فکر نکن همه اروپایی مثل مجری‌های خبر یا مانکن‌ها می‌مونن. حتی تو مسابقات ورزشی هم کارگردان می‌گرده دخترای زیبا رو پیدا کنه تا نشون بده. فامیل زندایی من تو فرانسه زندگی می‌کنه، یه بار عید اومده بود خونه داییم، ما هم اونجا بودیم. می‌گفت زنهای فرانسوی اکثرا مثل ماست سفید و بی‌مزه هستن. می‌گفت زنهای ایرانی خوشگلترن.
    3- خیلی همین زنهای اروپایی میرن آفتاب بگیرن تا برنزه بشن و جذابتر بشن.
    4- خیلی از دخترهای اروپایی به علت اینکه می‌بینن با مانکن‌ها فرق دارن دچار افسردگی میشن
    5- من خودم چند جا خواستگاری رفتم، هیچ‌کدومشون نه سیاه بودن و نه زشت. اکثریت هم لاغر نبودن، حتی اکثریت سبزه هم نبودن. تو فامیل‌هامون هم اینجورین. من نمی‌دونم شما کجا زندگی می‌کنی که دور و برت دخترا اینجورین. شاید چشمهات ایراد داره (شوخی بود).
    6- با خوشگلترین و جذاب‌ترین دختر هم ازدواج کنی بعد یه مدت عادی میشه. اگه دختر اخلاق نداشته باشه، اون موقع زندگی برات زهرمار میشه و حسرت دوران مجردیت رو می‌خوری.
    7- فرض کن همه ما به پول نیاز داریم و باید کار کنیم. اینکه بگیم من کارم یا باید خیلی خوب باشه یا اصلا کار نمی‌کنم، این تفکر غلطه. اینجوری فرصت‌ها رو از دست میدی و ممکنه یه روزی حسرت گذشته رو هم بخوری که چرا چنین تفکر غلطی عمرت رو هدر داده.
    8- - هیچ کس نمی‌گه شما با کسی ازدواج کنی که دوست نداری، هر کی هم گفته اشتباه کرده. منتهی شما قضیه ازدواج رو با خانواده مطرح کن، خواستگاری رفتن رو شروع کن. سلیقت رو به خانواده بگو. البته نه به صراحتی که اینجا گفتی. یه آدم عاقل هم مشاور داشته باش. حرکت کن خدا می‌رسونه. من هم مجردم ولی تلاشم رو می‌کنم. نگران نباش خدا مزه دهنت رو میدونه. از کجا معلوم شاید تو یه خواستگاری یه دختری دیدی که عاشق شدی. خدا کفو هر کس رو آفریده. لزومی نداره کفوها همه چیز شون شبیه هم باشه. تو آشناهای ما یه دختری بود از خیلی‌ها قد کوتاهتر بود. باورت نمیشه شوهرش از همه فامیل قد بلندتره.
    ممنون از توضیحاتتون اما وقتتون رو به نظرم برای توجیح ایشون تلف نکنید چون هدفشون از این حرفا تخلیه کمبود هاشونه .
    ما خودمون فامیل اروپایی داریم همشون بلااستثنا به حدی چاقن که حتی از روش های خیلی خطرناک برای رسیدن به اندام ایده ال استفاده میکنن پوست بدن و صورتشونم پر از کک و مکه در حد زیااااد مژه و ابرو هم که خب ندارن تقریبا از بس که بورن و خب این بازیگراشون با هزارجور لعاب و بتونه کاری میان رو صحنه ولی خب تو ایران دورو بر خودمو میگم دخترایی دیدم که بدون ارایش فوقالعاده زیبان حتی پوست لطیف تر و زیبا تر دارن حالا ایشون یا چشماش مشکل داره یا سمت افریقا زندگی میکنه یا هدفش از گفتن حرفایی که ربطی به تاپیک نداره تخلیه عقده های درونیه پس وقتتون رو صرف توجیه ایشون نکنید چون دوباره توی یه تاپیک دیگه سر همین مسائل بحث خواهیم داشت.

15. کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    دختران و زنان سرزمینم ایران از دختران کشور های دیگه زیبا تر هستند و خون اریایی کوروش کبیر رو در رگ دارن
    و هیچ کشوری به پای احساس و زیبایی و خانمی دختران ایران زمین نمیرسه
    اوکی
    متاسفانه آقای قیامت این حرف قبول نداره /کاش حداقل میگفت تو کدوم استان زندگی میکنه شاید دلیلش همین باشه که زنهای ایرانی رو زیبا نمیدونه

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

داداش سلام
    اما منی که حالا این فیلم ها رو دیدم یا مثلا تو خیابون دخترای خوشگل رو میبینم حالا هرچند باحجاب باشه چطوری یه سری دختر سیاه و سبزه و لاغر و زشت برام جذاب میشن؟
    باور کن من از این دخترای ایرانی که هزار قلم ارایش میکنن بدم میاد و اصلا هم تحریک نمیشم چون اصلا ظاهرشون زیبا نیست و میدونم قطعا جاهای دیگه بدنشون زشت و بدترکیبه
    یبار تو دانشگاه بودم چندتا از این دخترهای مثلا باکلاس و جلف با ارایش غلیظ نشستن جلومون یه لحظه چشمم به پاهاش خورد چون شلوارش کوتاه بود دیدم پر مو هست
    یه عمری با پاکی زندگی کردیم با هیچ دختری نبودیم حالا چرا باید با یه دختر زشت بدترکیب ازدواج کنیم
    تعجب میکنم این همه دختر زیبا
    چرا نمیبینی؟؟؟؟؟؟؟؟

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal78 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون اما وقتتون رو به نظرم برای توجیح ایشون تلف نکنید چون هدفشون از این حرفا تخلیه کمبود هاشونه .
    ما خودمون فامیل اروپایی داریم همشون بلااستثنا به حدی چاقن که حتی از روش های خیلی خطرناک برای رسیدن به اندام ایده ال استفاده میکنن پوست بدن و صورتشونم پر از کک و مکه در حد زیااااد مژه و ابرو هم که خب ندارن تقریبا از بس که بورن و خب این بازیگراشون با هزارجور لعاب و بتونه کاری میان رو صحنه ولی خب تو ایران دورو بر خودمو میگم دخترایی دیدم که بدون ارایش فوقالعاده زیبان حتی پوست لطیف تر و زیبا تر دارن حالا ایشون یا چشماش مشکل داره یا سمت افریقا زندگی میکنه یا هدفش از گفتن حرفایی که ربطی به تاپیک نداره تخلیه عقده های درونیه پس وقتتون رو صرف توجیه ایشون نکنید چون دوباره توی یه تاپیک دیگه سر همین مسائل بحث خواهیم داشت.
    مرسی عسل خانم خییییییییییلی خوشم اومد

19. کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

بیشترین درصد چاقی هم در آمریکاست اگه اشتباه نکنم...
    بالاخره سیاست هالیوود و فیلم های پورن و ... اینه که بگردن دنبال اندام های خوب و تک... و البته خیلی مواقع هم برای این هدف، خودشون دست به کار میشن و از نوجوانی روی ظواهر فرد کار می کنن تا فیلم هاشون جذابتر و درنتیجه پرفروشتر بشن...

و متاسفانه یه عده می شینن اون دستچین های فیلم های (..) رو با شکم خودشون، همسایه کچلشون و .... مقایسه می کنن.. بعد وسط دیدن این فیلم ها که درحال تخمه شکستن هم هستن، حسرت می خورن.. و بعد برای اینکه عقده ها رو تخلیه کنن، به زمین و زمان بد می گن.. اعتراض می کنن. آقا این چه وضعشه، چرا اینا اینن.. اونا اونن..
    حالا خودشون هم همون همسایه کچلشون تحویلشون نمی گیره..

21. 3 کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

داداش سلام
    درود
    ابتدا باید عقاید زشتتان را عوض کنید بعد میبینید دنیا قشنگ شد به همین راحتی

23. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    اوکی
    متاسفانه آقای قیامت این حرف قبول نداره /کاش حداقل میگفت تو کدوم استان زندگی میکنه شاید دلیلش همین باشه که زنهای ایرانی رو زیبا نمیدونه
    من کلی دختر اطرافمه که پوستشون فوقالعاده سفیده همشونم ایرانی هستن والا نمیدونم هدف ایشون از این تخریب ها چیه هر بارم سر این مسائل مزخرف و بیهوده و به درد نخور بحث داریم خب اومدیمو یه دختری پوستش سبزه بود این صحبتا رو خوند خب اعتماد بنفسش کم میشه که یکی بیاد یه نژاد رو زشت خطاب کنه جالبه خودشونم از این نژاد هستن من واقعا نمیدونم ایشون هدفش اینه با توهین کردن به ظاهر دیگران یه تیکه خوب خدا قسمتش کنه یا اینکه حس ترحم و دلسوزی ما رو شعله ور کنه بگیم اخی حیف تو یوسف نیست که حروم شدی.
    یکی از فامیلای اروپایی ما میگفت ایرانیا یکی از دلایلی که بیفرهنگ به نظر میان اینه که همدیگر رو مسخره میکنن.دقیقا مثال بارزش این اقاست.
    بعد با این حرفا هیچ تغیری تو زندگیش حاصل نمیشه و فقط داره شخصیت بچگونه و بدون فکر خودش رو معرفی میکنه و ثابت میکنه ادم بیفرهنگی هست.
    هرچی این کارا رو بکنه هم بدتره چون به ازای اون آهی که ممکنه یه نفر از صحبتای ایشون بکشه همون قدر تو زندگیش تاثیر منفی بزاره.
    همیشه همین جوره بحثای تاپیک به خاطر چرندیات ایشون منحرف میشه .
    ویرایش توسط Asal78 : 07-22-2017 در ساعت 03:09 AM

25. کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

چه طور دخترا براشون ظاهر و پول خیلی مهمه برا ما ظاهر مهم نباشه ؟
    من شخصه قبول دارم دخترای اروپا و روس عالین نسبت به دختران ایرانی ....

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

کو
    یکیش معرفی کن
    خخخخخخخ
    نگفتی کجا زندگی میکنی؟؟؟؟

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Name12 نمایش پست ها
    چه طور دخترا براشون ظاهر و پول خیلی مهمه برا ما ظاهر مهم نباشه ؟
    من شخصه قبول دارم دخترای اروپا و روس عالین نسبت به دختران ایرانی ....
    نه که خودتون پسرای ایرونی خیلی تکین

29. کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

خخخخخخخ
    نگفتی کجا زندگی میکنی؟؟؟؟
    آقا قیامت طوری صحبت میکنید هرکی ندونه خیال میکنه خودتون براد پیت هستین که اینقد توقعتون بالاس

31. کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

من کلی دختر اطرافمه که پوستشون فوقالعاده سفیده همشونم ایرانی هستن والا نمیدونم هدف ایشون از این تخریب ها چیه هر بارم سر این مسائل مزخرف و بیهوده و به درد نخور بحث داریم خب اومدیمو یه دختری پوستش سبزه بود این صحبتا رو خوند خب اعتماد بنفسش کم میشه که یکی بیاد یه نژاد رو زشت خطاب کنه جالبه خودشونم از این نژاد هستن من واقعا نمیدونم ایشون هدفش اینه با توهین کردن به ظاهر دیگران یه تیکه خوب خدا قسمتش کنه یا اینکه حس ترحم و دلسوزی ما رو شعله ور کنه بگیم اخی حیف تو یوسف نیست که حروم شدی.
    یکی از فامیلای اروپایی ما میگفت ایرانیا یکی از دلایلی که بیفرهنگ به نظر میان اینه که همدیگر رو مسخره میکنن.دقیقا مثال بارزش این اقاست.
    بعد با این حرفا هیچ تغیری تو زندگیش حاصل نمیشه و فقط داره شخصیت بچگونه و بدون فکر خودش رو معرفی میکنه و ثابت میکنه ادم بیفرهنگی هست.
    هرچی این کارا رو بکنه هم بدتره چون به ازای اون آهی که ممکنه یه نفر از صحبتای ایشون بکشه همون قدر تو زندگیش تاثیر منفی بزاره.
    همیشه همین جوره بحثای تاپیک به خاطر چرندیات ایشون منحرف میشه .
    متاسفانه اینطورین و نمیدونم بخاطر چی؟؟؟؟؟؟
    باید این عینک بدبینیش برداره یا حداقل خودش در حد براد پیت.انریکو.کریستین رونالدو.تام کروز و... باشه بعد بیاد از دخترای ایرانی که انگار ازیه نژاد بیگانه هستن براشون ایراد بگیره

33. کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    تشکر شده 91 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

اقا من پسرهای زیادی دیدم که قیافه خوبی نداشتن ولی زنشون فوق العاده زیبا بوده
    اینم بگم اصلا قانون طبیعت همینه
    زن باید زیباتر از مرد باشه
    من زنی که ظاهرش مثل خودمه یا از من بدتره میخوام چیکار
    من هم دیدم زنانی ک واقعا زشتن و شوهرشون خیلی خوشگله قد بلند ، جذاب ، خوش استایل و خوش چهره
    تازه راضین جونشون هم برای همون زن زشتشون بدن

اونا چطور اعتراض نمیکنن؟
    امضای ایشان
    اگر من همه قوانین را رعایت کرده بودم هیچوقت به هیچ کجا نمیرسیدم
    مریلین مونرو

35. کاربران زیر از maryam sadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

اقا من پسرهای زیادی دیدم که قیافه خوبی نداشتن ولی زنشون فوق العاده زیبا بوده
    اینم بگم اصلا قانون طبیعت همینه
    زن باید زیباتر از مرد باشه
    من زنی که ظاهرش مثل خودمه یا از من بدتره میخوام چیکار
    من آقا نیستم و خانمم یه پیشنهاد بهت میدم اصلا یا زن نگیر یا برو همون روسی هایی که خیلی زیبا هستن بگیر

37. کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    من هم دیدم زنانی ک واقعا زشتن و شوهرشون خیلی خوشگله قد بلند ، جذاب ، خوش استایل و خوش چهره

اونا چطور اعتراض نمیکنن؟
    جانم زدی تو خال .فدای تو

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

اونا چطور اعتراض نمیکنن؟
    ازقدیم گفتن :
    سفید رو ببین وبختش سیاه رو ببین وتختش

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    میزان امتیاز
    8

توهم فقط منو زیر نظر داری بیای جلو جمع شخصیت منو تخریب کنی
    آقا ما نخوایم زن سبزه و دماغ عملی ایرانی بگیریم کیو باید ببینیم
    بابا اصلا شما خوب شما خوشگلی برا خودت من نمیخوام زن این مدلی
    خب به دلم نمیشینه زن که زوری نیست
    عجب گرفتاری شدیم
    منم نگفتم زن اینجوری بگیر گفتم لازم نیست بیایی ایراد بگیری و توهین کنی میفهمی اینو؟؟!!.توی هر تاپیکی که اصلا هیچ ربطی حرفات به موضوعش نداره میایی تخریب میکنی خب بایدم انتظار داشته باشی متقابلا باهات برخورد بشه .
    صدبار سر این مسئله بحث داشتیم و همیشه موضوع تاپیک رو منحرف کردید با حرفای بدردنخور .خب میمیری اگر نمیتونی نظر ندی ؟!کسی سیخ گذاشته پشتت بگه حتما باید چرت و پرت تایپ کنی؟!
    شما با حرفات داری به دخترای ایرانی توهین میکنی من نمیتونم با همچین ادمی برخورد نکنم یعنی غیرتم اجازه نمیده.
    منم از همینجا واستون دعا میکنم شده بترشید هم اشالا یه زن ایرانی قسمتتون نشه.گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده.
    اصلااااا زوری نیست من واقعا دعا میکنم هیچکدوم از دخترای حداقل هموطنم گیر شما نیان بدبخت بشن.فقط میگم بر دهنت کنترل داشته باش نیا الکی توهین کن که باعث بشه یکی ناراحت بشه همین و بس منتها تو گوشتون نمیره و دست خودتون نیس.
    ویرایش توسط Asal78 : 07-22-2017 در ساعت 09:27 PM

41. 2 کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

سلام
    شما نظر نده خواهشا
    اصلا همه عقاید خوب رو شما دزدیدی ما فقط زشتاشو داریم
    درود
    نظر میدهیم دوست ندارید نخوانید
    بله پیرو سخن خوتان شما فقط "زشتاشو" دارید

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

آقا قیامت طوری صحبت میکنید هرکی ندونه خیال میکنه خودتون براد پیت هستین که اینقد توقعتون بالاس
    درود
    ایشان کفو ابوبکر بغدادی هستند
    من آقا نیستم و خانمم یه پیشنهاد بهت میدم اصلا یا زن نگیر یا برو همون روسی هایی که خیلی زیبا هستن بگیر
    درود
    روسها به ایشان محل نمیدهند
    منم نگفتم زن اینجوری بگیر گفتم لازم نیست بیایی ایراد بگیری و توهین کنی میفهمی اینو؟؟!!.توی هر تاپیکی که اصلا هیچ ربطی حرفات به موضوعش نداره میایی تخریب میکنی خب بایدم انتظار داشته باشی متقابلا باهات برخورد بشه .
    صدبار سر این مسئله بحث داشتیم و همیشه موضوع تاپیک رو منحرف کردید با حرفای بدردنخور .خب میمیری اگر نمیتونی نظر ندی ؟!کسی سیخ گذاشته پشتت بگه حتما باید چرت و پرت تایپ کنی؟!
    شما با حرفات داری به دخترای ایرانی توهین میکنی من نمیتونم با همچین ادمی برخورد نکنم یعنی غیرتم اجازه نمیده.
    منم از همینجا واستون دعا میکنم شده بترشید هم اشالا یه زن ایرانی قسمتتون نشه.گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده.
    اصلااااا زوری نیست من واقعا دعا میکنم هیچکدوم از دخترای حداقل هموطنم گیر شما نیان بدبخت بشن.فقط میگم بر دهنت کنترل داشته باش نیا الکی توهین کن که باعث بشه یکی ناراحت بشه همین و بس منتها تو گوشتون نمیره و دست خودتون نیس.
    ------------------
    بزرگواران به قول داوکینز بزرگ وقتی با فرد تندرو و دگمی روبرو شدید که به هیچ وجه توان درک مسئله ایی ندارند نباید باهاشان چانه بزنید , کسی که معتقد است زنان بی ارزش هستند و عقاید تند خشن داعشی دارد توان فهم مسئله را ندارد , یعنی مثلا نوشته های شما را چینی یا روسی میبیند و متوجه نمیشود! چون منطق فهم مسئله را در ذهنش ندارد!
    مثالی میزنم:
    همه کامپیوتر دارید, مثلا اگر برنامه پخش موسیقی نداشته باشید سیستم نمیتواند آنرا اجرا بکند , منطق هم همینطور است نیاز به یک سری چیزها دارد...
    به قول داوکینز کبیر تنها راه مقابله با این تفکر داعشیسم فقط استهزا و تمسخر است همین
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-22-2017 در ساعت 10:59 PM

44. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

احسنت احسنت
    ​تشکر از پست خوبتون

46. کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

احسنت احسنت
    ​تشکر از پست خوبتون
    درود
    حقوق زنان حقوق بشر است حقوق بشر هم خط قرمز من است کسی از رویش رد بشود ما هم از روی آن طرف رد میشویم
    اگر هم زورمان نرسد فقط به حرف بسنده میکنیم اما کوتاه نمی آییم , کوتاه آمدیم وضعمان شد این , که یک گستاخ بیاید به بانوان وطن توهین بکند یکجا در همین فاروم یک بانو را تهدید به تجاوز جنسی کرد!
    ایشان نه تنها از فاروم اخراج نشد بلکه اجر قربش هم بیشتر شد , حالا ما یک حرف خلاف آقایان بزنیم هی زارت زورت اکانتمان را بن کنند اخراجمان کنند!
    همین مطمئنمان میکند راهمان صحیح است , به قول گاندی بزرگ : "اول شما را ندیده میگیرند,بعد باهاتان میجنگند, بعد شما پیروز میشوید!"
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-23-2017 در ساعت 07:27 PM

48. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    حقوق زنان حقوق بشر است حقوق بشر هم خط قرمز من است کسی از رویش رد بشود ما هم از روی آن طرف رد میشویم
    اگر هم زورمان نرسد فقط به حرف بسنده میکنیم اما کوتاه نمی آییم , کوتاه آمدیم وضعمان شد این , که یک گستاخ بیاید به بانوان وطن توهین بکند یکجا در همین فاروم یک بانو را تهدید به تجاوز جنسی کرد!
    ایشان نه تنها از فاروم اخراج نشد بلکه اجر قربش هم بیشتر شد , حالا ما یک حرف خلاف آقایان بزنیم هی زارت زورت اکانتمان را بن کنند اخراجمان کنند!
    همین مطمئنمان میکند راهمان صحیح است , به قول گاندی بزرگ : "اول شما را ندیده میگیرند,بعد باهاتان میجنگند, بعد شما پیروز میشوید!"

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط askquest120 نمایش پست ها
    سلام،
    ...
    از یه منظر دیگه زبانی که دروغ نمیگه، غیبت نمی‌کنه، تمسخر نمی‌کنه و مهمتر ذکر خدا رو میگه هیچ وقت به چنین کاری راضی نمیشه.

این جمله بند بند وجودم را از هم گسست. اشک در چشمان حلقه زد از این همه معرفت.
    شما مجردید مگه نه؟

51. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

به هر حال با این کار حقوق ما مردا ضایع میشه
    مگه ما از شما درخواست میکنیم الت ما رو لمس کنین که چنین توقعی دارین اخه

52. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    به هر حال با این کار حقوق ما مردا ضایع میشه
    مگه ما از شما درخواست میکنیم الت ما رو لمس کنین که چنین توقعی دارین اخه
    تاپیک مال یه قرن پیشه
    یادش بخیر چقدر سر مسئله تفاوت دختران روس و ایرانی بحث کردم اینجا
    نمیدونم استارتر کجا رفت

53. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    تاپیک مال یه قرن پیشه
    یادش بخیر چقدر سر مسئله تفاوت دختران روس و ایرانی بحث کردم اینجا
    نمیدونم استارتر کجا رفت
    امیدوارم یه همسر افغانی یا پاکستانی پاک و نجیب و با اصالت گیرت بیاد

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38865
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من که خودم یک زن هستم این نوع امیزش برای یک زن بهترین حالت هست اما در صورتی که با راضایت شریک جنسی همراه باشه

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    d: بنده دوبار تاحالا واسه آموزش روسیه بودم. بیشتر مردای متاهل رو میبرد ولی چون نیروی های گروه ما کم بود ماروهم برد.دوتا چهارماه.اینجور بگم که زن گرفتن تو روسیه از همه جای دنیا مهم تره...تازگیا یه قانونم گذاشتن واسه شوهر دادن زناشون نمیدونم هنوز هست یا نه.اینکه پونزده هزار دلار وام ازدواج میدنو...خلاصه اینکه گرفتنش آسونه ولی حفظش سخته.جوری که اونا دوس دارن زندگی کنن با مزاج ما ایرانیا جور در نمیاد میخوای بیاریش ایران روسری سرش کنی بعد دوبار که بری روسیه دوباره زنای خودشونو ببینه فورا از وضعش خسته میشه.
    زنای روسی قدبلند تر و اندامی تر از ما ایرانی ها هستن. مجردی یه سری شیطونی هم کردم اونجا.چون تو طول روز کلا 8 ساعت آموزش داشتیم و بقیه روز رو مال خودمون بودیم.بله منم اوایل دلم زن روسی میخواست ولی بعد از چندبار رابطه خخخ...صد رحمت به دختر ایرونی. بد کردی d:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)