نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: آیا من باردارم؟

5988
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

آیا من باردارم؟

سلام دوستان سوالی دارم که داره از استرس قلبم میاد تو دهنم لطفا هر کس اطلاعاتی داره یا تجربه ای دریغ نکنه
    شاید بگین باید تو یه سایت تخصصی میپرسیدی ولی خب نمیدونم کی اونا جواب میدن احساس می کنم اینجا زودتر جواب میگیرم
    من سه هفتس عادت نشدم در حالیکه دو هفتس عروسی کردم
    رفتم دکتر گفت باید آزمایش بارداری بدم و من قیافم اینجوری بود
    رفتم دادم توش نوشته اگه از فلان عدد بیشتر باشه مثبته و اگه کمتر منفی
    برای من از فلان عدد بیشتر بود
    من قیافم اینطوری شد
    بعد در حال شک رفتم دکتر دکتر گفت عددش کمه و باید دو روز دیگه دوباره آزمایش بدی
    من الان هنگم و از وقتی اومدم تو اینترنت می چرخم که دقیقا ینی چی و چه خاکی تو سرم شده و واقعا تا دو روز دیگه میمیرم
    من نمیدونم الان در چه وضعیتیم و همش می پرسم از خودم و اینترنت که اگه دو روز دیگه باید بدم دوباره که اون مثبت بودن برگه آزمایش چی بود
    و کم مونده از گوگل بپرسم تروخدا بگو قضیه چیه
    لطفا اگه کسی اطلاعی داره زود تند سریع بم بگه با چنین آزمایشی من چند درصد احتمال بارداریم هست؟
    ویرایش توسط مبینا1111111111 : 07-23-2017 در ساعت 09:18 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : آیا من باردارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی دارم که داره از استرس قلبم میاد تو دهنم لطفا هر کس اطلاعاتی داره یا تجربه ای دریغ نکنه
    شاید بگین باید تو یه سایت تخصصی میپرسیدی ولی خب نمیدونم کی اونا جواب میدن احساس می کنم اینجا زودتر جواب میگیرم
    من قیافم اینطوری شد
    من الان هنگم و از وقتی اومدم تو اینترنت می چرخم که دقیقا ینی چی و چه خاکی تو سرم شده و واقعا تا دو روز دیگه میمیرم
    من نمیدونم الان در چه وضعیتیم و همش می پرسم از خودم و اینترنت که اگه دو روز دیگه باید بدم دوباره که اون مثبت بودن برگه آزمایش چی بود
    لطفا اگه کسی اطلاعی داره زود تند سریع بم بگه با چنین آزمایشی من چند درصد احتمال بارداریم هست؟
    سلام
    اول بهتون تبریک میگم و آرزوی خوشبختی رو براتون دارم
    سوالتون خیلی تخصصیه و حساس
    اینکه شما که متاهل شدین باید به زمان تاخیر پریودتون بیشتر حساس باشین و زودتر توجه کنین که علت مشخص بشه
    با این شرحی که گفتین به نظرم بهتره صبر کنین تا آزمایش بعدی
    امیدوارم بقیه بتونن راهنمایی کنین، اگه متخصص زنان تو انجمن باشه میتونه بهتون کمک کنه
    یا میتونید نتیجه ی آزمایش رو پیش یه دکتر دیگه ببرید که بینین نظرش چیه
    تست بی بی چک انجام ندادین؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

من قیافم اینطوری شد
    حالا یا باردارید یا ن.چرا ایقد استرس؟؟؟؟؟
    به هر حال تا دوروز دیگه بهتر مشخص میشه.اگه مثبت بود که تبریک
    مادر خوبی براش باش

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    حالا یا باردارید یا ن.چرا ایقد استرس؟؟؟؟؟
    به هر حال تا دوروز دیگه بهتر مشخص میشه.اگه مثبت بود که تبریک
    مادر خوبی براش باش
    استرس دارم چون با اینکه عاشق بچم در حال حاضر اصلا شرایط بچه داشتنو ندارم...
    شاید بگین تو که شرایطت اینقد بده بیخود کردی فلان و باید بیشتر مراقب می بودی
    راستش احساسم این بوده که مراقبم با توجه به این که هنوز باکرم دکتر بعد ازاینو معاینه گفت
    و من نمیدونم چجوری اینجوری شده
    نمیدونم شاید خودم متوجه خطر بودم ولی سهل انگاری کردم...در هر حال اگه هم سهل انگاری کردم الان خیلی پشیمونم یکی به من بگه با توجه به اینکه من احتمالا الان تو هفته ی دوم سوم هستم ، آیا امکان داره کاری کنم که نباشه ینی راهش درست و شرعی باشه ؟
    راستش از صبح تو خیابون بودم متخصصا همه عصر هستن...فقط یه ماما پیدا کردیم که خیلی بد برخورد کرد بام که گفتم کاری میشه کرد که باردار نباشم؟
    آخه من که حرف بدی نزدم فقط میخواستم اطلاعات درست بگیرم در هرحال کسی نیست ممنون کنه تروخدا راهنماییم کنین

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    اول بهتون تبریک میگم و آرزوی خوشبختی رو براتون دارم
    سوالتون خیلی تخصصیه و حساس
    اینکه شما که متاهل شدین باید به زمان تاخیر پریودتون بیشتر حساس باشین و زودتر توجه کنین که علت مشخص بشه
    با این شرحی که گفتین به نظرم بهتره صبر کنین تا آزمایش بعدی
    امیدوارم بقیه بتونن راهنمایی کنین، اگه متخصص زنان تو انجمن باشه میتونه بهتون کمک کنه
    یا میتونید نتیجه ی آزمایش رو پیش یه دکتر دیگه ببرید که بینین نظرش چیه
    تست بی بی چک انجام ندادین؟
    بله انجام دادم، دو بار
    چند روز قبل که ناشتا نبودم منفی بود ولیتو اینترنت خوندم باید ناشتا باشیم
    امروز ناشتاگرفتم مثبت بود

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

استرس دارم چون با اینکه عاشق بچم در حال حاضر اصلا شرایط بچه داشتنو ندارم...
    شاید بگین تو که شرایطت اینقد بده بیخود کردی فلان و باید بیشتر مراقب می بودی
    راستش احساسم این بوده که مراقبم با توجه به این که هنوز باکرم دکتر بعد ازاینو معاینه گفت
    و من نمیدونم چجوری اینجوری شده
    نمیدونم شاید خودم متوجه خطر بودم ولی سهل انگاری کردم...در هر حال اگه هم سهل انگاری کردم الان خیلی پشیمونم یکی به من بگه با توجه به اینکه من احتمالا الان تو هفته ی دوم سوم هستم ، آیا امکان داره کاری کنم که نباشه ینی راهش درست و شرعی باشه ؟
    راستش از صبح تو خیابون بودم متخصصا همه عصر هستن...فقط یه ماما پیدا کردیم که خیلی بد برخورد کرد بام که گفتم کاری میشه کرد که باردار نباشم؟
    آخه من که حرف بدی نزدم فقط میخواستم اطلاعات درست بگیرم در هرحال کسی نیست ممنون کنه تروخدا راهنماییم کنین
    هنوز باکره اید؟؟؟مگه نگفتید دوهفته اس ازدواج کردید؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    هنوز باکره اید؟؟؟مگه نگفتید دوهفته اس ازدواج کردید؟
    من نگفتم دو هفتس که ازدواج کردم گفتم دو هفته که عروسی کرده ام یعنی به خانه ی خودمون اومدیم
    اینکه با کره ام یعنی اون اتفاقی که معمولا در اصطلاح در شب زفاف می افتد کامل نیوفتاده است.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    سلام
    برین سایت زیر
    بنده سفارشتون رو به متخصص زنان کردم که زودتر جوابتون رو بدن
    عضو بشین و به تک تک متخصص های خانم بگید :
    https://salamatyar.com/
    جواب ندادن امروز مهمونم دارم دارم از غصه میمیرم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

من قیافم اینطوری شد
    سلام.گلم
    چون بتا خونت پایین بود نظر قطعی ندادن
    بی بی چک بعد از 5تا7روز از عقب افتادن پریودی بزنی بهت جواب میده
    سرصبح تست بزنین بهتره.
    اگه چندروز دیگه ازمایش خون بدی جوابشون مطمین تره ک واقعا باردار هسی یا خیر.
    من نفهمیدم شما از بارداری خوشحالی یا ناراحت؟!

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام.گلم
    چون بتا خونت پایین بود نظر قطعی ندادن
    بی بی چک بعد از 5تا7روز از عقب افتادن پریودی بزنی بهت جواب میده
    سرصبح تست بزنین بهتره.
    اگه چندروز دیگه ازمایش خون بدی جوابشون مطمین تره ک واقعا باردار هسی یا خیر.
    من نفهمیدم شما از بارداری خوشحالی یا ناراحت؟!

من خودمم نمیدونم خوشحالم یا ناراحت

من بچه دوس دارم ولی چون این قد زود و ناخواستس من نمیتونم بپذیرم حتی خودم هنوز باورم نمیشه و بسیار نگرانم از آینده و مشکلات پیش رو
    خانواده ی خودم دو ساله به شدت تو مضیقه اقتصادین و به دلیل مشکلات معمول بر شکست شدید شدن...و متاسفانه عقد و عروسی دختر و ثمره ی زندگی شون افتاد دقیقا تو بدترین روزهای اقتصادی عمرشون
    دوس داشتم حداقل بچه دار شدن من زمانی باشه که از این بحران دراومده باشن تا بتونن اون سیسمونی ای که دوست دارن درخور باشه رو تهیه کنن و خوشحال باشن چون خودشون برای جهیزیه و اینا خیلی اذیت شدن هرچند. شوهرم خوبه و هیچکدوم انتظاری نداشتن اما خودشون غصه دارن که نتونستن بهترین باشن و مردمه دور هم شاید حرفهایی پشتشان زده باشن مادرم روز عروسی بم سفارش کرد که حداقل یکسالی خیلی مراقب باشم...واقعا خجالتزدم و نمیتونم حداقل به اونا بگم....
    ای کاش حداقل بارداری دو سال بود...
    مرسی که دردو دلامو خوندین ...
    راستی پزشک متخصص اون سایتی که یکی از دوستان پیشنهاد کردن جوابمو دادن از اون دوستمون سپاسگذارم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

بهترین و مطمئن ترین راه تشخیص بارداری از طریق ازمایش خون هورمون بتا HCG است که در حین حاملگی تولید می شود. این هورمون توسط جفت که تخم را پس از لانه گیزینی در رحم تغذیه می کند، ایجاد می شود . hCG اولین بار حدود ۱۱ روز پس از لقاح در خون و بین ۱۲ تا ۱۴ روز پس از لقاح در ادرار قابل اندازه گیری است .
    ترشح hcG از روز 8 بعد از لقاح شروع شده و زود ترین زمانی که hcG در سرم مادر قابل اندازه گیری می باشد9 روز بعد ازلقاح است .که تقریبا مقارن با 3تا 4 روز مانده به پریود است.
    در هفته هاي 4 تا 6 مقدار Beta HCG هر 48 ساعت دو برابر ميشود و اگر اين افزايش به بيش از سه روز طول بکشد بايد احتمال حاملگي خارج رحمي را مطرح و بررسي کنيم.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

من خودمم نمیدونم خوشحالم یا ناراحت

من بچه دوس دارم ولی چون این قد زود و ناخواستس من نمیتونم بپذیرم حتی خودم هنوز باورم نمیشه و بسیار نگرانم از آینده و مشکلات پیش رو
    خانواده ی خودم دو ساله به شدت تو مضیقه اقتصادین و به دلیل مشکلات معمول بر شکست شدید شدن...و متاسفانه عقد و عروسی دختر و ثمره ی زندگی شون افتاد دقیقا تو بدترین روزهای اقتصادی عمرشون
    دوس داشتم حداقل بچه دار شدن من زمانی باشه که از این بحران دراومده باشن تا بتونن اون سیسمونی ای که دوست دارن درخور باشه رو تهیه کنن و خوشحال باشن چون خودشون برای جهیزیه و اینا خیلی اذیت شدن هرچند. شوهرم خوبه و هیچکدوم انتظاری نداشتن اما خودشون غصه دارن که نتونستن بهترین باشن و مردمه دور هم شاید حرفهایی پشتشان زده باشن مادرم روز عروسی بم سفارش کرد که حداقل یکسالی خیلی مراقب باشم...واقعا خجالتزدم و نمیتونم حداقل به اونا بگم....
    ای کاش حداقل بارداری دو سال بود...
    مرسی که دردو دلامو خوندین ...
    راستی پزشک متخصص اون سایتی که یکی از دوستان پیشنهاد کردن جوابمو دادن از اون دوستمون سپاسگذارم
    سلام
    اینطور که از پست آخرتان فهمیدم تقریبا مطمئن شدید که باردارید خوب مسئله جدید شمااین هست که چگونه خودتان و دیگران آماده کنید از قدیم گفتند "هر آن کس که دندان دهدنان دهد" شما باید ذرباره بارداری و مراقبتهای بارداری مطالعه کنید و حتما با پزشک متخصص در ارتباط باشید خوب این اتفاق را به عنوان هدیه از جانب خدا به شما و همسرتان تلقی کنید و با قدرت و روحیه برای گذراندن سالم دوران بارداری خود را آماده کنید حتما قضیه را به شوهرتان بگویید تا او هم خودش را برای ورود نوزاد آماده کند شما در این دوران به حمایت کامل شوهرتان نیاز دارید با کمک همسرتان برای خوب سپری شدن این دوران برنامه ریزی کنید شما باز هم به کمک خانوادتان نیاز پیدا خواهید کرد شاید آنها از نظر مالی نتوانند به شما کمک کنند ولی اصل ماجرا کمک روحی و معنوی و حمایتی آنها به شماست نه کمک مادی.شاید مادرتان وقتی شوهرتان سرکار هست برای کمک بهتان به خانه شما بیاید هم مراقب شما باشد وهم در کارهای خانه به شما کمک کند مسلما این کمکها حتی از کمکهای پولی ارزش بیشتری دارد. در آخر ورود عضو جدید به خانواده تان را تبریک میگویم.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    اینطور که از پست آخرتان فهمیدم تقریبا مطمئن شدید که باردارید خوب مسئله جدید شمااین هست که چگونه خودتان و دیگران آماده کنید از قدیم گفتند "هر آن کس که دندان دهدنان دهد" شما باید ذرباره بارداری و مراقبتهای بارداری مطالعه کنید و حتما با پزشک متخصص در ارتباط باشید خوب این اتفاق را به عنوان هدیه از جانب خدا به شما و همسرتان تلقی کنید و با قدرت و روحیه برای گذراندن سالم دوران بارداری خود را آماده کنید حتما قضیه را به شوهرتان بگویید تا او هم خودش را برای ورود نوزاد آماده کند شما در این دوران به حمایت کامل شوهرتان نیاز دارید با کمک همسرتان برای خوب سپری شدن این دوران برنامه ریزی کنید شما باز هم به کمک خانوادتان نیاز پیدا خواهید کرد شاید آنها از نظر مالی نتوانند به شما کمک کنند ولی اصل ماجرا کمک روحی و معنوی و حمایتی آنها به شماست نه کمک مادی.شاید مادرتان وقتی شوهرتان سرکار هست برای کمک بهتان به خانه شما بیاید هم مراقب شما باشد وهم در کارهای خانه به شما کمک کند مسلما این کمکها حتی از کمکهای پولی ارزش بیشتری دارد. در آخر ورود عضو جدید به خانواده تان را تبریک میگویم.
    به مادرم گفتم و علی رغم تصورم با برخورد خوبی مواجه شدم شوهرم که از همون اول در جریان و همراه و جای منه منتها من بیشتر با خودم نمیتونم کنار بیام من خیلی تلاش کردم این یکسال و بسختی تونستم زودتر حهیزیمو آماده کنم تا زودتر عروسی کنم چون استرس تهیه ی جهیزیه داشت اذیتم میکرد میخواستم زودتر ازش بگذرم تا با هرچی هستو نیست همه چی و آماده کنم خیلی سال سختی بود یادمه چند روز مونده به عروسی به خودم گفتم کی بشه این عروسی تموم شه من یه ماه بخوابم فقط یه یه سالی فقط استراحت کنم نه اینکه کارامو نکن
    فقط، از این وضعیت استرس زا بیام بیرون
    اما الان واقعا ناراحتم احساس میکنم از اون استرس اومدم بیرون تازه گیر استرس بدتری افتادم
    خدا کمکم کنه هنوز هیچی نشده از صبح تا شب درگیر آزمایشو سونو و اینا شدم
    خیلی افسردم واقعا احساس می کنم از بچه ای که قراره بیاد خوشم نمیاد
    hخه چرا سقط حرامه ؟وقتی قراره من از لحاظ روحی این قد آسیب ببینم

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

به مادرم گفتم و علی رغم تصورم با برخورد خوبی مواجه شدم شوهرم که از همون اول در جریان و همراه و جای منه منتها من بیشتر با خودم نمیتونم کنار بیام من خیلی تلاش کردم این یکسال و بسختی تونستم زودتر حهیزیمو آماده کنم تا زودتر عروسی کنم چون استرس تهیه ی جهیزیه داشت اذیتم میکرد میخواستم زودتر ازش بگذرم تا با هرچی هستو نیست همه چی و آماده کنم خیلی سال سختی بود یادمه چند روز مونده به عروسی به خودم گفتم کی بشه این عروسی تموم شه من یه ماه بخوابم فقط یه یه سالی فقط استراحت کنم نه اینکه کارامو نکن
    فقط، از این وضعیت استرس زا بیام بیرون
    اما الان واقعا ناراحتم احساس میکنم از اون استرس اومدم بیرون تازه گیر استرس بدتری افتادم
    خدا کمکم کنه هنوز هیچی نشده از صبح تا شب درگیر آزمایشو سونو و اینا شدم
    خیلی افسردم واقعا احساس می کنم از بچه ای که قراره بیاد خوشم نمیاد
    hخه چرا سقط حرامه ؟وقتی قراره من از لحاظ روحی این قد آسیب ببینم
    اون بچه هم گناه داره که من ازش خوشم نمیاد

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    به اون نی نی تو شکمت هست فکر کن میخواد زودتر به دنیا بیاد مامانش ببیند به هر حال چرا نیمه پر لیوان نگاه نمی کنی حق اون نی نی نیست با هورمونهای بدی که با عصبانیت مادرش ترشح میشود از الان زجر بکشد خدا یک طفل معصوم بهت داده وقتی به دنیا بیاد عاشقش میشی براش میمیری همه مادرها اول نگران میشوند ولی وقتی جنین چهار ماهه بشود و صدای قلب نی نی مادر بشنود انگار کل دنیا را بهش دادند به لحظات خوشش هم فکر کن اگر مسولیتت بیشتر میشود شیرینیهای فرزند دار شدن همه خستگیهات را برطرف می کند همه اول میترسند ولی خدام برای آرامش مادر بعد از مدتی یک هورمونی ترشح می کند براش که مادر عاشق بچش میشود فکرهای الانت همه بیش از حد منفی و دور از واقعیت هست
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

16. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

به به!!! میبینم که شاهد خبرای خوب هستیم

سلام مبینا خانومی

تبریک میگم عزیزم٬ ان شاء الله با اومدنش کلی اتفاقات خوب واست بیاره

با توجه به شرایطی که گفتی من کاملا بهت حق میدم از اینکه آمادگیشو نداشته باشی اما باور کن الان چون فکرت انقد درگیر استرس و ناراحتی و سقط و عدم آمادگی و این حرفاس نمیزاره خودت خوشحالی ته دلتو بفهمی!

واسه یک ساعتم که شده این فکرا رو بزار کنار و به اون موجود ریزی که توی شکمت داره رشد میکنه فکر کن!

به عشق بی نظیری که بهش داری٬

به شادی و شیرینی که به زندگیت میاره٬

به اینکه به تو٬ به عشقت ٬به وجودت محتاجه تا بتونه با کمک تو طعم زندگی رو بچشه٬

به این فکر کن که خدا داره به وسیله تو یه معجزه ایجاد میکنه٬

تولد یه معجزه س مبینا؛
    معجزه ای که خدا ما زنها رو وسیله ایجادش قرار داده.

معجزه ای که خیلیا آرزوی داشتنشو دارن و نمیتونن.

شک ندارم اگه باهاش حرف بزنی و بهش فکر کنی انقد پُر میشی از احساسات مادرانه و انقد ذوق میکنی و عاشقش میشی که لحظه شماری میکنی واسه اومدنش.

از طرفی زود بچه دار شدن یک حُسن بزرگی که داره اینه که چون از قبل برنامه ریزی نداشتی انقد یهو سرت شلوغ میشه و کار میریزه سرت و درگیر کارای مختلف میشی که تا به خودت بیای نه ماه با همه سختیهاش تموم شده

بعدشم که انقد جونت میره واسه بچه ت و غرق خوشی میشی که باز به یک چشم به هم زدن میبینی کلی بزرگ شده ٬
    اونوقت با خودت میگی چقد خوب شد زود بچه دار شدم سختیهاش چه زود تموم شد٬ اختلاف سنیمم باهاش کمتره

هر چی سنت میره بالاتر ترست واسه بچه دار شدن بیشتر میشه٬ فکرت وسواسی تر میشه!

از طرفی درسته که آگاهترم میشی اما هنوز باردار نشدی روزات همش با استرس اینکه وای بارداریم چجوری میشه٬ اینو چیکار کنم اونو چیکار کنم میگذره!

بعدشم حالا کوووووو تا به دنیا بیاد!

انقد این نه ماه واسه خوابیدن وقت داری که خسته میشی

18. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

عزیزم بهت تبریک میگم
    هربچه ای ک بدنیا میاد دریچه ای رحمت به خانواده اش باز میکنه
    ان شاالله پاقدم این بچه پر از خیر و برکت برای همتون باشه.
    بجای ناراحتی شاد باش
    این بچه میخواد دوباره شادی را به شما هدیه کنه.پس شکرگذار باش و خوشحاااااال

20. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

ممنون از همه بخاطر نظرات
    این مدت این قد افسرده بودم که حوصله اومدن به این سایتو نداشتم
    از من که گذشت ولی شماها قبل از بچه اوردن خوب مطالعه کنید بدانید چه خبره
    مثل من خنگ نباشید تا به روز من دچار شید
    این قد دوران بارداری سخته که نگین...
    این که من تازه با عشقم رفته بودم زیر یه سقف ...اما الان نمیتونم از ده متری بوشو تحمل کنم بیشتر از همه کمرمو ش************ده...
    قبلن اصلا از این ویار و حالت تهوع وحشتناکو سرگیجه ها و ضعفو غشا اگه خبر داشتم شاید این قد افسرده نبودم..
    واقعا چه دنیای مسخره ایه..
    حالا تو این وضعیت به این فکر میکنم اصلا واقعا به دنیا اومدن خود من چه لزومی داشته وقتی من تو دوران بارداری این قد اذیتش کردم..
    چون الان در کش می کنم و می خوام دستو پاشو میبوسم
    ببخشید دوباره با دردودلام سرتونو درد اوردم

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون از همه بخاطر نظرات
    این مدت این قد افسرده بودم که حوصله اومدن به این سایتو نداشتم
    از من که گذشت ولی شماها قبل از بچه اوردن خوب مطالعه کنید بدانید چه خبره
    مثل من خنگ نباشید تا به روز من دچار شید
    این قد دوران بارداری سخته که نگین...
    این که من تازه با عشقم رفته بودم زیر یه سقف ...اما الان نمیتونم از ده متری بوشو تحمل کنم بیشتر از همه کمرمو ش************ده...
    قبلن اصلا از این ویار و حالت تهوع وحشتناکو سرگیجه ها و ضعفو غشا اگه خبر داشتم شاید این قد افسرده نبودم..
    واقعا چه دنیای مسخره ایه..
    حالا تو این وضعیت به این فکر میکنم اصلا واقعا به دنیا اومدن خود من چه لزومی داشته وقتی من تو دوران بارداری این قد اذیتش کردم..
    چون الان در کش می کنم و می خوام دستو پاشو میبوسم
    ببخشید دوباره با دردودلام سرتونو درد اوردم
    ای جانم٬ سلام عزیزم

مبینا جان حق داری٬ بارداری آسون نیست. کلا مادر بودن کار آسونی نیست؛
    واسه همینم هست که بهشتو سُر دادن زیر پای مامانا.

اما بیشتر از سختیاش کلی شیرینی داره٬ باور کن.

فقط الان چون هورمونات به هم ریخته و درگیر ویار هستی حالت اینطوره.

من مطمئنم با به دنیا اومدن کوچولوی نازت شیرینی زندگی عاشقانه تون چند برابر میشه و پشیمون میشی که چرا این روزا رو به تلخی گذروندی.

فقط باید سعی کنی سختی این دورانو با انجام یه سری کارها کمتر کنی تا کمتر اذیت بشی و خاطره تلخی واست به جا نزاره.

توی دوره های مربوط به بارداری شرکت کن٬
    هم اطلاعاتت بیشتر میشه هم آشنایی با خانومای باردار و حرف زدن از مسائل مشترک و راهکارهاتون باعث میشه حال بهتری داشته باشی.

اگه بتونی زیر نظر پزشکت توی کلاسای ورزشی خانومای باردار شرکت کنی خیلی عالیه.
    هم سرحال میشی و هم سرت مشغول میشه و کمتر تو فاز افسردگی میری.

مطالعه و پیاده روی هم خیلی کمکت میکنه.

کلا هر چی تو خونه بشینی و بیکار باشی بیشتر غمگین و گرفته ت میکنه.

با بچه ت حرف بزن ٬ سعی کن باهاش ارتباط حسی برقرار کنی حالتو خیلی خوب میکنه و واسه نی نی کوچولوتم خیلی خوبه.

در مورد همسرتم حق میدم که از این وضع ناراحت باشی٬
    اما خوب اتفاقیه که کاریش نمیشه کرد و باید تا یه مدت که ویارت از بین بره از هم دور باشین اما میتونی از این شرایط یه جور دیگه استفاده کنی؛
    از این دوری برای ایجاد خاطرات قشنگ و عمق دادن به عشقتون استفاده کن ٬ مثل دوران نامزدی

میتونین با حفظ ارتباط مجازی و تلفنی و حرفای عاشقانه عطش به هم رسیدن و کنار هم بودنتون رو بیشتر کنین

مبینا جان سرتو مشغول کن٬ به عشقی که بین خودت و همسرت هست و به اون موجود کوچولو و دوس داشتنی که حاصله این عشقه فکر کن٬
    به انرژیها و افکار منفی بها نده و سعی کن از ویژه ترین و خاص ترین دوران زندگیت لذت ببری و ازش خاطره های قشنگ بسازی
    ویرایش توسط رامونا : 09-03-2017 در ساعت 09:41 PM

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همین سوال رو دارم

من دختره باکره 17 ساله ای هستم که نامزد کردم. تو عرض یه ماه رابطه مقعدی داشتم ولی یکی دو بار مایع منی علاوه بر مقعد رو واژنم هم ریخته شده و بلافاصله شستم و تمیزش کردم ولی دارویی برای پیشگیری از بارداری مصرف نکردم.

الان حدوده بعد 3 روز تاخیر در پریودی از دیروز پریود شدم ولی مثل قبلنا نیست. همیشه که روزهای اول خون نسبتا بیشتری میومد این دفعه کم میاد و به رنگ قرمز روشن و بعضا قهوه ای تیره هستش.
    در ضمن علاوه بر کمر درد معمول اینبار شکم درد هم اضافه شده.
    از راهنماییتون ممنون میشم اگه کمکم کنید اینکه اینا از علائم بارداری هست یا از استرسی که این چند روزه میکشم هستش ؟

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط saes نمایش پست ها
    سلام منم همین سوال رو دارم

من دختره باکره 17 ساله ای هستم که نامزد کردم. تو عرض یه ماه رابطه مقعدی داشتم ولی یکی دو بار مایع منی علاوه بر مقعد رو واژنم هم ریخته شده و بلافاصله شستم و تمیزش کردم ولی دارویی برای پیشگیری از بارداری مصرف نکردم.

الان حدوده بعد 3 روز تاخیر در پریودی از دیروز پریود شدم ولی مثل قبلنا نیست. همیشه که روزهای اول خون نسبتا بیشتری میومد این دفعه کم میاد و به رنگ قرمز روشن و بعضا قهوه ای تیره هستش.
    در ضمن علاوه بر کمر درد معمول اینبار شکم درد هم اضافه شده.
    از راهنماییتون ممنون میشم اگه کمکم کنید اینکه اینا از علائم بارداری هست یا از استرسی که این چند روزه میکشم هستش ؟

دوست عزیز این تاپیک مال خیلی وقت پیشه لطفا توی یه پست مجزا و جدید بیاریدش بالا تا بهتر جواب بگیرید.
    در ضمن شما باردار نیستید و وقتی رابطه دارید قاعدگی طبیعتا عقب و جلو میشه و خونریزیش کم و زیاد میشه. در ضمن رابطه مقعدی رو لطفا از رابطتون فاکتور بگیرید. و اینکه دوران نامزدی (البته نمیدونم تعریف شما از نامزدی چیه؟) بهتره که یک سری حدود رو رعایت کنید. چون شما هنوز سنی ندارید.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد