نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: کنکور تجربی

1488
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

کنکور تجربی

سلام دوستان
    امدیدوارم حالتون خوب باشه
    رشته من ریاضیه و امسال کنکور دادم
    ار اونجایی که نخونده بودم ، کنکورمو خراب کردم
    به نظر شما اگه بخونم و پرستاری قبول بشم بهتر از وضعیت مهندسی نیست؟
    از لحاظ درسی هم سطحم خوبه اما فقط تنبلی کردم
    به رشته پرستاری هم علاقه دارم
    ما نیشابور زندگی میکنیم و دانشکده مه9ندسی ما رشته های خوبی نداره و سطحش پایینه امام دانشکشده علوم پزشکیش خوبه و چون وضع مالیمون خوب نیست ، سعی دارم که بتونم نیشابور بمونم.
    ممنونم ازتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تجربی کنکور بدم؟:|

الهی تب کنم پرستارم تو باشی

چرا اتفاقا از نظر بازار کار پرستاری و پزشکی وضعیت بهتری نسب به مهندسی دارن.. موفق باشی

3. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کنکور تجربی

درود
    دوست عزیزم , کاملا واضح است رشته تجربی بهتر از ریاضیست , مهندسی هم سخت است هم کار برایش نیست بیخودی فقط اذیت میشوید.
    یک زمانی کشور در سازندگی بود مهندسی رویه بورس بود الان دیگر آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت , الان همه پیر و بیمارند پرستاری رویه بورس است.

5. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl-fth نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امدیدوارم حالتون خوب باشه
    رشته من ریاضیه و امسال کنکور دادم
    ار اونجایی که نخونده بودم ، کنکورمو خراب کردم
    به نظر شما اگه بخونم و پرستاری قبول بشم بهتر از وضعیت مهندسی نیست؟
    از لحاظ درسی هم سطحم خوبه اما فقط تنبلی کردم
    به رشته پرستاری هم علاقه دارم
    ما نیشابور زندگی میکنیم و دانشکده مه9ندسی ما رشته های خوبی نداره و سطحش پایینه امام دانشکشده علوم پزشکیش خوبه و چون وضع مالیمون خوب نیست ، سعی دارم که بتونم نیشابور بمونم.
    ممنونم ازتون
    بستگی داره به رشته مهندسی و دانشگاهش... از اونجایی که میخوای تو نیشابور بمونی و خودت هم میگی بدرد نمی خوره و علاقه هم داری به پرستاری خب برو تجربی... تجربی رقابت زیاده باید درس زیاد بخونی... همین یه سالیه دیگه... یه سال تنبلی نکن...

البته قبلش خوب فکراتو بکن... ریاضی رقابت کمه و اگه بتونی اختصاصیا رو حدود 50 درصد بزنی میتونی یکی از دانشگاه های تهران قبول بشی...
    امضای ایشان

7. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen123 نمایش پست ها
    بستگی داره به رشته مهندسی و دانشگاهش... از اونجایی که میخوای تو نیشابور بمونی و خودت هم میگی بدرد نمی خوره و علاقه هم داری به پرستاری خب برو تجربی... تجربی رقابت زیاده باید درس زیاد بخونی... همین یه سالیه دیگه... یه سال تنبلی نکن...

البته قبلش خوب فکراتو بکن... ریاضی رقابت کمه و اگه بتونی اختصاصیا رو حدود 50 درصد بزنی میتونی یکی از دانشگاه های تهران قبول بشی...
    درود
    محسن جان اشتباه راهنمایی نکنید.
    که گفته اختصاصی ها را 50 بزنی تهران قبولی؟!
    دروس ریاضی به قدری گنگ سخت هستند که آدم درش گیر میکند, تجربی نهایتش خرخوانی میکنید میرود پی کارش , ریاضی به قدری رشته سنگین بد دستیست که حتی اگر بخوانید هم سر جلسه سنگ کپ میکنید , مثالی میزنم:
    درس زیشت شناسی: شما یا سوال را بلدی یا بلد نیستی بلد باشی درست میزنی بلد هم نباشی نمیزنی!
    درس ریاضیات گسسته : شما حتی اگر سوال را بلد هم باشی باید بنشینی تا ته را حل کنی و حتی وسطش ممکن است یک خطای محاسباتی کارت را بهم بزند ...(مثلا یک را دو ببینی و...)
    برای قبولی در رشته های مهندسی تاپ کف کف اختصاصی شما باید بالای 70 باشد! (به احتساب عمومی بالای 90!)
    یک همکلاسی داشتیم ریاضی را زد 85 فیزیک 90 شیمی هم درست حسابی یادمان نیست عمومی هایش هم قالبا بالای 75 بود , رتبه نهایش شد 1000
    تازه آن هم چه ریاضی, فرض کنید باید بنشینید 55 سوال چغر ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی و جبر و احتمال و اوووو....ریاضی تان هم که تمام بشود تازه یدک کش بیاید سوالات چغر فیزیک را پاسخ بدهد , آن هم دینامیک استاتیک
    دست آخر اگر زنده بمانی شیمی را میتوانی جواب بدهی
    بعد هم رشته ریاضی تاپ هایش , مهندسی برق است و مکانیک و آی تی و کامپیوتر , بقیه اش به درد نمیخورد , این رشته ها هم نهایت سر هم زیر 200 نفر میگیرند(دانشگا های تاپ تهران) یعنی شما بشوید 201 یکهو دانشگاهتان از تهران میشود تبریز مثلا
    اگر هم در ریاضی نتوانید رشته تاپ قبول بشوید بقیه رشته هایش تمام کمال بی ارزش و بی خاصیت هستند.
    اما تجربی نهایت با رتبه ده بیست هزار میتوانید بروید چمیدانم رشته زیست بخوانید برای خودتان زیست شناس بشوید , چمیدانم بروید پرستاری مامایی و...
    اما ریاضی فقط باید تاپ باشید چون مابقی رشته های ریاضی کاملا بدرد نخور و بدون بازارکار هستند.

9. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    محسن جان اشتباه راهنمایی نکنید.
    که گفته اختصاصی ها را 50 بزنی تهران قبولی؟!
    کنکور 95:

http://www.kanoon.ir/Public/SuperiorsRankBased?type=2

امضای ایشان

11. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

دروس ریاضی به قدری گنگ سخت هستند که آدم درش گیر میکند, تجربی نهایتش خرخوانی میکنید میرود پی کارش , ریاضی به قدری رشته سنگین بد دستیست که حتی اگر بخوانید هم سر جلسه سنگ کپ میکنید , مثالی میزنم:
    درس زیشت شناسی: شما یا سوال را بلدی یا بلد نیستی بلد باشی درست میزنی بلد هم نباشی نمیزنی!
    درس ریاضیات گسسته : شما حتی اگر سوال را بلد هم باشی باید بنشینی تا ته را حل کنی و حتی وسطش ممکن است یک خطای محاسباتی کارت را بهم بزند ...(مثلا یک را دو ببینی و...)
    برای قبولی در رشته های مهندسی تاپ کف کف اختصاصی شما باید بالای 70 باشد! (به احتساب عمومی بالای 90!)
    یک همکلاسی داشتیم ریاضی را زد 85 فیزیک 90 شیمی هم درست حسابی یادمان نیست عمومی هایش هم قالبا بالای 75 بود , رتبه نهایش شد 1000
    تازه آن هم چه ریاضی, فرض کنید باید بنشینید 55 سوال چغر ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی و جبر و احتمال و اوووو....ریاضی تان هم که تمام بشود تازه یدک کش بیاید سوالات چغر فیزیک را پاسخ بدهد , آن هم دینامیک استاتیک
    دست آخر اگر زنده بمانی شیمی را میتوانی جواب بدهی
    بعد هم رشته ریاضی تاپ هایش , مهندسی برق است و مکانیک و آی تی و کامپیوتر , بقیه اش به درد نمیخورد , این رشته ها هم نهایت سر هم زیر 200 نفر میگیرند(دانشگا های تاپ تهران) یعنی شما بشوید 201 یکهو دانشگاهتان از تهران میشود تبریز مثلا
    اگر هم در ریاضی نتوانید رشته تاپ قبول بشوید بقیه رشته هایش تمام کمال بی ارزش و بی خاصیت هستند.
    اما تجربی نهایت با رتبه ده بیست هزار میتوانید بروید چمیدانم رشته زیست بخوانید برای خودتان زیست شناس بشوید , چمیدانم بروید پرستاری مامایی و...
    اما ریاضی فقط باید تاپ باشید چون مابقی رشته های ریاضی کاملا بدرد نخور و بدون بازارکار هستند.

رقابت در رشته تجربی بیشتر شده و درنتیجه کنکور تجربی سخت تر از ریاضیه...

رفقایی دارم که دانشگاه تهران و امیرکبیر رشته های نفت و مهندسی هوا و فضا درس می خونن و خودشون گفتن بیشتر به همون سوالاتی جواب میدن که مشترکه مبحثش بین تجربی و ریاضی و ما هم میتونیم جواب بدیم... مباحثی که اونا اضافه تر دارن رو خودشون جواب نمیدن... هندسه تحلیلی و ... رو جواب نمیدن...

این حرفت از زیست شناسی رو به کسی نزنی؟ یه وقت فکرای بد در موردت می کنن... البته حق داری فک کنم کنکوری دهه هشتاد هستی... و کنکور از سال 93 خیلی خیلی خیلی تغییر کرده...

شما بشین یه سال زیست بخون اگه تونستی زیست کنکور رو در زمان نامحدود بالای هفتاد بزنی ده میلیون بهت میدم... اگه الآن نداشتم بعدا کار م یکنم بهت بیشتر از ده میلیون میدم...

امسال (96) که وضعیتش خراب تره... بچه ها ریاضی رو 30 درصد میزنن میشن رتبه 500 منطقه دو

رشته تجربی 600 هزار نفرن و رشته ریاضی 200 هزار نفر...

اون کنکوری که تو داری ازش صحبت میکنی واسه قبل سال نود بود الآن وضعیت فرق می کنه... تو نظر قبلیم لینک دادم میتونی بری تو سایت قلم چی همه چی مشخصه و خودت ببینی چه بلایی داره سر مهندسی میاد...
    ویرایش توسط Mohsen123 : 07-25-2017 در ساعت 11:35 AM
    امضای ایشان

13. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه دوستایی که پاسخ دادن و راهنمایی کردن
    من یادم رفت بگم که پسر عموم 6 سال پیش رتبه 600 منطقه 2 شد و برق قدرت دانشگاه تهران خوند و ارشدش رو هم از دانشگاه فردوسی گرفت ، متسفانه الان فک کنم تو مشهد تو یه شکرت با حقوق 1.5 میلیون تومن کار میکنه و کارش خیلی سخته اما پسر عمه من که پرستاره ، داره طرحشو میگذرونه و ماهی 2 تومن میگیره و اگه اضافه کاری هم وایسته ، ماهی 3 تومن هم میرسه.
    در سال های اخیر هم کنکور ریاضی و هم کنکور تجربی سخت تر شدن و شیمی نسبت به بقیه بیشتر سخت شده.
    ریاضی و فیزیک تجربی نسبت به رشته ریاضی اسون تر هستش و من از پسش برمیام ، شیمی سخت شده که تمرین بیشتری نیاز داره.
    ترس من از زیسته

15. کاربران زیر از abolfazl-fth بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

من یادم رفت بگم که پسر عموم 6 سال پیش رتبه 600 منطقه 2 شد و برق قدرت دانشگاه تهران خوند و ارشدش رو هم از دانشگاه فردوسی گرفت ، متسفانه الان فک کنم تو مشهد تو یه شکرت با حقوق 1.5 میلیون تومن کار میکنه و کارش خیلی سخته اما پسر عمه من که پرستاره ، داره طرحشو میگذرونه و ماهی 2 تومن میگیره و اگه اضافه کاری هم وایسته ، ماهی 3 تومن هم میرسه.
    در سال های اخیر هم کنکور ریاضی و هم کنکور تجربی سخت تر شدن و شیمی نسبت به بقیه بیشتر سخت شده.
    ریاضی و فیزیک تجربی نسبت به رشته ریاضی اسون تر هستش و من از پسش برمیام ، شیمی سخت شده که تمرین بیشتری نیاز داره.
    ترس من از زیسته

اره کار نیست... باید زرنگ هم باشی... به خاطر مین همه دارن میان تجربی دیگه... اگه فکری نکنن این تجربی هم اشباع میشه...

بنظرم پارتی بازی باید تو مملکت ما کم بشه و باید همه از خودمون شروع کنیم...

طرف دانشگاه سطح پایین درس میخونه شغلش بهتر از اونی میشه که دانشگاه سطح بالا خونده
    امضای ایشان

17. 2 کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

ترس من از زیسته

واسه زیست ولا نمی دونم چی بگم...

یه ساله و تو این یه سال میتونی اونو به 50 الی 60 برسونی ... اما بیشتر از این خیلی سخته... تو یه سال سخته... مگر اینکه وقتی سوم بودی و پیش زیست رو می خوندی... ولی چون زیست نخوندی باید بیشتر از بقیه بخونیش... همچنین شیمی...

برو به همین لینک بالایی که دادم واسه کانون ببین پرستاری تا چه رتبه ای میخواد...

درصداشون رو هم ببین

این عکس پایین درصدای پسریه که توکنکور 95 پرستاری نیشابور قبول شد و خودش اهل نیشابوره...

سعی کن خودتو به درصد بیشتر از این برسونی چون هم امکان داره ظرفیت کمتر بشه هم کنکور یه روزه و باید خیلی اماده باشی که حتی خراب کردی هم پرستاری قبول بشی

ویرایش توسط Mohsen123 : 07-25-2017 در ساعت 01:09 PM
    امضای ایشان

19. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

رقابت در رشته تجربی بیشتر شده و درنتیجه کنکور تجربی سخت تر از ریاضیه...

رفقایی دارم که دانشگاه تهران و امیرکبیر رشته های نفت و مهندسی هوا و فضا درس می خونن و خودشون گفتن بیشتر به همون سوالاتی جواب میدن که مشترکه مبحثش بین تجربی و ریاضی و ما هم میتونیم جواب بدیم... مباحثی که اونا اضافه تر دارن رو خودشون جواب نمیدن... هندسه تحلیلی و ... رو جواب نمیدن...

این حرفت از زیست شناسی رو به کسی نزنی؟ یه وقت فکرای بد در موردت می کنن... البته حق داری فک کنم کنکوری دهه هشتاد هستی... و کنکور از سال 93 خیلی خیلی خیلی تغییر کرده...

شما بشین یه سال زیست بخون اگه تونستی زیست کنکور رو در زمان نامحدود بالای هفتاد بزنی ده میلیون بهت میدم... اگه الآن نداشتم بعدا کار م یکنم بهت بیشتر از ده میلیون میدم...

امسال (96) که وضعیتش خراب تره... بچه ها ریاضی رو 30 درصد میزنن میشن رتبه 500 منطقه دو

رشته تجربی 600 هزار نفرن و رشته ریاضی 200 هزار نفر...

اون کنکوری که تو داری ازش صحبت میکنی واسه قبل سال نود بود الآن وضعیت فرق می کنه... تو نظر قبلیم لینک دادم میتونی بری تو سایت قلم چی همه چی مشخصه و خودت ببینی چه بلایی داره سر مهندسی میاد...
    درود
    بله بنده سال 90 کنکور دادم.
    ریاضی را 30 میزنید میشوید رتبه 500؟ در کتمان نمیرود , زمان ما اگر زیر 50 میزدی اوت بودی....
    درمورد زیست , یعنی مثلا زیست هم حساب کتاب دارد؟! یعنی مثل ریاضی فرمولیزه است؟
    جالب بود سپاس از شما.
    ممنون بروز شدیم
    زمان ما به گمانم ریاضی ملعون 600هزار بود تجربی 500 هزار؟ (البته اگر اشتباه نکنم؟)
    ولی خوب به هرحال تجربی بهتر از ریاضیست , ریاضی بجز چند رشته (برق کامپیوتر آی تی مکانیک) ما بقی رشته هایش به تمام کمال بی خاصیت است.
    اما تجربی اگر رتبه کم هم بیاوری بالاخره یک رشته ایی هست که بروید

21. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    محسن یعنی با این کارنامه در برق دانشگاه خواجه نصیر قبول شده!!!!!!!!!!!!!
    من 15 سال پیش کنکور دادم درصدهام از این نفر در همه موارد بیشتر بود در هیچ دانشگاه تهران قبول نشدم چه بخواهد رشته برق باشد با رتبه مراتب پایینتر در مهندسی مکانیک دانشگاه کاشان قبول شدم
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

23. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    من 15 سال پیش کنکور دادم درصدهام از این نفر در همه موارد بیشتر بود در هیچ دانشگاه تهران قبول نشدم چه بخواهد رشته برق باشد با رتبه مراتب پایینتر در مهندسی مکانیک دانشگاه کاشان قبول شدم
    کنکور الان رو با قبلا مقایسه نکنین

اون موقع ها تست ها واضح بود و خب امتیاز تست کم بود...هرکی بیشتر جواب میداد بهتر بود....مثلا یکی از شما دو تست بیشتر جواب میداد رتبش بهتر میشد

ولی الان کنکور اونقدر سخت و مفهومی شده که هر تست خودش ممکنه سه امتیاز به تنهایی داشته باشه و هرکسی نمیتونه تست ها رو جواب بده مگر اینکه ریز و عمقی خونده باشه!

مثلا ممکنه دو نفر پونزده تا سوال از یه درسی رو جواب داده باشن

اما یکیشون تست های سخت تر رو جواب داده باشه و خب امتیاز اون تست ها بیشتر میشه و درصدش هم بهتر میشه

با اینکه هردوشون به یه میزان سوال درست جواب دادن...

مثلا امسال من ارشد امتحان دادم بعد که پاسخ نامه رو دیدم

چنتا سوال بودن که سه امتیازی محسوب میشدن! و خب به مراتب سخت تر هم بودن

الان اگه کسی عمیق متوجه درسا نشده باشه همون چهل درصد هم نمیتونه بزنه

25. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

درود
    بله بنده سال 90 کنکور دادم.
    ریاضی را 30 میزنید میشوید رتبه 500؟ در کتمان نمیرود , زمان ما اگر زیر 50 میزدی اوت بودی....
    درمورد زیست , یعنی مثلا زیست هم حساب کتاب دارد؟! یعنی مثل ریاضی فرمولیزه است؟
    جالب بود سپاس از شما.
    ممنون بروز شدیم
    زمان ما به گمانم ریاضی ملعون 600هزار بود تجربی 500 هزار؟ (البته اگر اشتباه نکنم؟)
    ولی خوب به هرحال تجربی بهتر از ریاضیست , ریاضی بجز چند رشته (برق کامپیوتر آی تی مکانیک) ما بقی رشته هایش به تمام کمال بی خاصیت است.
    اما تجربی اگر رتبه کم هم بیاوری بالاخره یک رشته ایی هست که بروید
    سلام بله..

زیست 5 تا سوالش مسئله است اما سوالای تحلیلی داره که انقدر می پیچوننش سخت تر و وقت گیر تر از مسئله است...

مطالعه درس زیست هم وقت زیادی میبره... چون باید تحلیلی خوند و دقیق...

اگه ما زیست نداشتیم اونقدر ریاضی و فیزیک تمرین می کردیم هر دوشونو بالای نود میزدیم... اما زیست وقت ما رو می گیره...
    امضای ایشان

27. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    همینه دیگه... در آینده مهندسی مملکت رو هواست....
    امضای ایشان

29. 2 کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    میزان امتیاز
    0

واسه زیست ولا نمی دونم چی بگم...

یه ساله و تو این یه سال میتونی اونو به 50 الی 60 برسونی ... اما بیشتر از این خیلی سخته... تو یه سال سخته... مگر اینکه وقتی سوم بودی و پیش زیست رو می خوندی... ولی چون زیست نخوندی باید بیشتر از بقیه بخونیش... همچنین شیمی...

برو به همین لینک بالایی که دادم واسه کانون ببین پرستاری تا چه رتبه ای میخواد...

درصداشون رو هم ببین

این عکس پایین درصدای پسریه که توکنکور 95 پرستاری نیشابور قبول شد و خودش اهل نیشابوره...

سعی کن خودتو به درصد بیشتر از این برسونی چون هم امکان داره ظرفیت کمتر بشه هم کنکور یه روزه و باید خیلی اماده باشی که حتی خراب کردی هم پرستاری قبول بشی

بله
    درسته ممنونم
    سایت کانون تو این زمینه اطلاعات خیلی خوبه رو ارائه میده.
    میخونم که ایشالا بتونم قبول بشم حتما
    یک سال مدت زیادیه
    از این درصد هایی که ارسال فرمودین
    الان من ریاضی و فیزیکش رو به راحتی میتونم به بالای 40 درصد برسونم
    عمومی ها هم بالای 50 درصد به غیراز عربی
    شیمی هم داره سخت میشه و مسئن نیستم چی در میاد
    ویرایش توسط abolfazl-fth : 07-26-2017 در ساعت 11:39 AM

31. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

بله
    درسته ممنونم
    سایت کانون تو این زمینه اطلاعات خیلی خوبه رو ارائه میده.
    میخونم که ایشالا بتونم قبول بشم حتما
    یک سال مدت زیادیه
    از این درصد هایی که ارسال فرمودین
    الان من ریاضی و فیزیکش رو به راحتی میتونم به بالای 40 درصد برسونم
    عمومی ها هم بالای 50 درصد به غیراز عربی
    شیمی هم داره سخت میشه و مسئن نیستم چی در میاد
    شیمی زیاد تست بزن...

تستایی که زدی رو چندباره بزن...

تستای کنکور شیمی رو هم زیاد بزن...

متن کتاب رو هم دقیق بخون...
    امضای ایشان

32. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد