نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: به نظرتون مورد ازواجیه؟

3202
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرتون مورد ازواجیه؟

من 32 سالمه دو ساله با اقای چهل ساله ای اشنا شدم که در سن 26 سالگی ازدواج کرده بوده و بعد از چند ماه طلاق گرفته. یه بار که حرف ازدواج بین ما پیش اومد اون گفت من از همه چیزت خوشم میاد ولی اخلاقتو باید درست کنی چون نق نقو هستی. جدیدا به من میگه من دیگه بدون تو نمیتونم زندگی کنم تو حتی اخلاقت هم خیلی خوب شده نسبت به اون موقع ها! ولی خوب بازم حرف خواستگاری رو نمیزنه البته خیلی وقتا تو حرفاش خودشو شوهر من میدونه یا میگه اگه زنم بشی اینجور اونجور ولی حرف خواستگاری نمیزنه . من حیرونم که این بالاخره تو کله اش چی میگذره. البته یه بارم به من گفت اگه ازت خواستگاری کنم چه جوابی میدی منم گفتم هر وقت خواستگاری کنی میگم! البته الان درگیری های مالی زیادی داره و من توقع ازدواج هم ازش ندارم. ولی به نظر شما این ازدواجیه یا نه؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : به نظرتون مورد ازواجیه؟

شما مجرد هستید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

صبر کنید بچه ها متخصصن میان جواب میدن...

ما مازندرانی ها خیلی با جنبه هستیم و حتی با چیزای دروغی که تو فیلما میگن برخلاف سایر اقوام کشور بهمون بر نمی خوره... اما کاش یکم جنبمون کمتر بود که حداقل جلوی دروغ ها رو می گرفتیم...

مثل همین که میگن طرف ازدواجیه... این کلمه حتی یه بار هم توسط مازندرانی ها گفه نشده و فقط تو سریال پایتخت اومده که از خودشون ساختن...

یا مازندران این همه اهنگ محلی قشنگ داره اونوقت نمی دونم نویسنده این فیلم از کجا یه شعری به نام باریکلا شعبان کد خدا رو میسازه...

تو فیلم پایتخت حتی آهنگ ترکی پخش شد اما آهنگ مازندرانی پخش نشد...

چه بازیگرایی که با این فیلم معروف نشدن و چقدر ما با جنبه هستیم... دم خودمون گرم...
    ویرایش توسط Mohsen123 : 07-27-2017 در ساعت 08:23 PM
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    شما مجرد هستید؟
    خب معلومه مجرده دیگه
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون یک مرتبه ازدواج ناموفق داشتند و درحال حاضر مشکل مالی دارند
    هرکدام از این موارد کافیه یک مرد از ازدواج دوری کنه
    باید ببینید احساس مسئولیت دارند یا خیر؟ چرا جدا شدن؟
    آدم با ثباتی هستند یا دمدمی مزاج هستند؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره خیلی مسئولیت پذیره. از اولی هم چون خیلی خشن وو نق نقو و بچه بوده جدا شده. وضع مالیش خیلی خوبه اما الان دغدغه مالیش برا گسترش کارش زیاد شده. کاملا هم ثبات داره و اصلا از حرفاش کوتاه نمیاد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اوهوم دیگه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    شما مجرد هستید؟
    اوهوم دیگه
    ا

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    ایشون یک مرتبه ازدواج ناموفق داشتند و درحال حاضر مشکل مالی دارند
    هرکدام از این موارد کافیه یک مرد از ازدواج دوری کنه
    باید ببینید احساس مسئولیت دارند یا خیر؟ چرا جدا شدن؟
    آدم با ثباتی هستند یا دمدمی مزاج هستند؟
    اره خیلی مسئولیت پذیره. از اولی هم چون خیلی خشن وو نق نقو و بچه بوده جدا شده. وضع مالیش خیلی خوبه اما الان دغدغه مالیش برا گسترش کارش زیاد شده. کاملا هم ثبات داره و اصلا از حرفاش کوتاه نمیاد

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

باید به شما یه اعتماد بدن

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nansi نمایش پست ها

باید ببینید شما چقدر از ایشون شناخت پیدا کردید
    این درسته که اعتماد بنفس یک مرد با شغل اون گره میخوره در این حد که مردها عموما" هویت شان با شغل شان تعریف میشه
    به هرحال این آقا سالهای زیادی رو تنها زندگی کردند و تغییر دادن این روند کمی زمانبر هستش
    از طرفی با توجه به شرایط احتمالا" احساسی تصمیم نمیگیرند و بدون علت در یک رابطه باقی نمی مانند و قرار دادن زمان دوساله برای ارتباط به نظر میرسه به شما وابسته شدن و نظرشان مثبت هستد
    منطقی اینه که شما باید یک بازه زمانی برایشان مشخص کنید اما اصرار شما میتونه ایشون رو به کل منصرف کنه
    فکر کنم شما باید صبرکنید ولی شرایط خودتان رو هم در نظر بگیرید

12. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    باید ببینید شما چقدر از ایشون شناخت پیدا کردید
    این درسته که اعتماد بنفس یک مرد با شغل اون گره میخوره در این حد که مردها عموما" هویت شان با شغل شان تعریف میشه
    به هرحال این آقا سالهای زیادی رو تنها زندگی کردند و تغییر دادن این روند کمی زمانبر هستش
    از طرفی با توجه به شرایط احتمالا" احساسی تصمیم نمیگیرند و بدون علت در یک رابطه باقی نمی مانند و قرار دادن زمان دوساله برای ارتباط به نظر میرسه به شما وابسته شدن و نظرشان مثبت هستد
    منطقی اینه که شما باید یک بازه زمانی برایشان مشخص کنید اما اصرار شما میتونه ایشون رو به کل منصرف کنه
    فکر کنم شما باید صبرکنید ولی شرایط خودتان رو هم در نظر بگیرید
    مرسی . حرفاتون خیلی درست بود. خیلی خیلی آدم منطقی ای هست و خیلی رک. مردی هم نیست که برای خانومها توی زندگیش وقت بذاره و خودش هم میگه که تو برام خیلی ارزش داری که وقت میذارم برات و همه حرفهامو بهت میگم. منم فکر میکنم باید صبر کنم ببینم به چه نتیجه ای میرسه . البته خوب مردهای دیگه هم تو زندگی من هستن و خودمو محدود و مقید به ایشون نکردم.

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

مرسی . حرفاتون خیلی درست بود. خیلی خیلی آدم منطقی ای هست و خیلی رک. مردی هم نیست که برای خانومها توی زندگیش وقت بذاره و خودش هم میگه که تو برام خیلی ارزش داری که وقت میذارم برات و همه حرفهامو بهت میگم. منم فکر میکنم باید صبر کنم ببینم به چه نتیجه ای میرسه . البته خوب مردهای دیگه هم تو زندگی من هستن و خودمو محدود و مقید به ایشون نکردم.

این میتونه تصمیم بهتری باشه
    بعضی مردها همه جایی و هیچ جایی هستند ولی بعضی ها دیر ارتباط میگیرند و ماندگار... اگر از دسته دوم هست صبر کردن ارزشش رو داره اما موقعیت هایی که دارید رو نادیده نگیرید

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

خب حالا فهمیدید میخواد ازدواج کنه یا نه...

دیگه واژه ازدواجی رو به کار نمی برینااااا
    امضای ایشان

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen123 نمایش پست ها
    خب حالا فهمیدید میخواد ازدواج کنه یا نه...

دیگه واژه ازدواجی رو به کار نمی برینااااا
    چرا؟

]

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا؟

]
    شما چرا از این ازداوجیه انقد عصبانی شدین؟
    ؟

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

شما چرا از این ازداوجیه انقد عصبانی شدین؟
    ؟
    عصبانی نشدم... شاید طوری نوشتم که فک کردید عصبانی شدم حرفم صمیمانه بود نه از روی عصبانیت

خب یه چیز دروغ درست کردن واسه ما و بین مردم رواجش دادن... مازندرانیها از واژه ازدواجی به هیچ وجه استفاده نمی کردن. اینو برای اولین بار تو سریال پایتخت استفاده کردن و ما خودمون تا اون موقع همچین وازه ای نشنیده بودیم

ما خودمون پایتخت می بینیم میخندیم اما با قسمت های دروغین و ساختگیش مخالفیم...
    ویرایش توسط Mohsen123 : 07-28-2017 در ساعت 02:01 AM
    امضای ایشان

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen123 نمایش پست ها
    عصبانی نشدم... شاید طوری نوشتم که فک کردید عصبانی شدم حرفم صمیمانه بود نه از روی عصبانیت

خب یه چیز دروغ درست کردن واسه ما و بین مردم رواجش دادن... مازندرانیها از واژه ازدواجی به هیچ وجه استفاده نمی کردن. اینو برای اولین بار تو سریال پایتخت استفاده کردن و ما خودمون تا اون موقع همچین وازه ای نشنیده بودیم

ما خودمون پایتخت می بینیم میخندیم اما با قسمت های دروغین و ساختگیش مخالفیم...
    ه. فهمیدم دارید شوخی میکنید ولی خیلی جدی گرفتین! من که اصلا یادم نمیاد تو سریال پایتخت همچین چیزی شنیده باشم
    ن

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

ه. فهمیدم دارید شوخی میکنید ولی خیلی جدی گرفتین! من که اصلا یادم نمیاد تو سریال پایتخت همچین چیزی شنیده باشم
    ن
    وظیفمه که جدی بگیرم... همه افتادن به جون مازندران مظلوم گیر آوردن
    امضای ایشان

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

من 32 سالمه دو ساله با اقای چهل ساله ای اشنا شدم که در سن 26 سالگی ازدواج کرده بوده و بعد از چند ماه طلاق گرفته. یه بار که حرف ازدواج بین ما پیش اومد اون گفت من از همه چیزت خوشم میاد ولی اخلاقتو باید درست کنی چون نق نقو هستی. جدیدا به من میگه من دیگه بدون تو نمیتونم زندگی کنم تو حتی اخلاقت هم خیلی خوب شده نسبت به اون موقع ها! ولی خوب بازم حرف خواستگاری رو نمیزنه البته خیلی وقتا تو حرفاش خودشو شوهر من میدونه یا میگه اگه زنم بشی اینجور اونجور ولی حرف خواستگاری نمیزنه . من حیرونم که این بالاخره تو کله اش چی میگذره. البته یه بارم به من گفت اگه ازت خواستگاری کنم چه جوابی میدی منم گفتم هر وقت خواستگاری کنی میگم! البته الان درگیری های مالی زیادی داره و من توقع ازدواج هم ازش ندارم. ولی به نظر شما این ازدواجیه یا نه؟؟
    عزیزم بنظرم "نشانه های اینکه مردی خواهان ازدواج هست" رو سرچ کن ودر این مورد اطلاعات ببر بالا و بعد خودت قضاوت کن ببین به اون نشانه ها نزدیک هست یا ن

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    چطور میشه فکر ادمی ک هیچی ازش نمیدونیم را بفهمیم
    این اقا ممکنه یا از ازدواج میترسه ک نکنه بازم اشتباه کنه
    یااینکه هنوز به شما و اخلاقتون و اینکه انتخاب درستی هسین به نظر درستی نرسیده و هنوز داره شما را مورد بررسی قرار میده
    یا اینکه قصدش ازدواج نیست و میخواد بهتون نزدیک بشه تا باهاتون رابطه برقرار کنن
    یا اینکه قصد ازدواج دارن و الان به خاطره درگیری فکری نمیخوان فعلا پا پیش بزارن
    یا اینکه از شنیدن جواب نه میترسه و میخواد مطمین جلو بیاد
    و هزاران فکر دیگه درموردش میشه کرد
    شما باید با توجه به شناختی ک دارین تصمیم بگیرین
    بنظر من ازش بپرسین ک برنامه اتون برای اینده چیه
    و این رابطه ما برای تو چقدر ارزش داره و برنامه ات چیه

بااین سوالا میفهمی تکلیفت چیه

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

کاملا مشخصه که ایشون قصدی برای ازدواج نداره
    چون معمولا چنین افرادی بخاطر ترسی که در گذشته تجربه کردن تمایلی به ازدواج نشون نمیدن
    شما اگر واقعا خواهان این هستید که از بلاتکلیفی خارج بشید باید در مورد قصدش سوالی میپرسیدید
    پس در زمانی مناسب در این مورد با ایشون صحبت کنید ... سوالی که باید از خودتان بپرسید ، آیا از علاقه طرف مقابلتان به خود اطمینان دارید ؟
    اگر بله چطور به این اطمینان دست یافته اید ؟ اکثر افراد در پاسخ به این پرسش بیان میکنند چون رفتارهایی که در مقابل من از خود نشان میدهد ، متفاوت است با رفتارهایی که در مقابل سایر خانم های همکلاسی یا همکار خود دارد ، در نتیجه حتما منو دوست داره ، حقیقت اینه که شما خودتان به این شخص علاقه دارید ، وقتی ما به فردی علاقه مند باشیم نسبت به رفتارهای وی حساسیت بیشتری از خودمان بروز میدهیم ، بعنوان مثال اگر آن فرد در نگاه به ما بطور اتفاقی نیم خنده ای بر لبانش ظاهر شود ما تصور میکنیم این خنده بر گرفته از نشانه علاقه وی نسبت به ماست و یا اینکه اساس هر واکنش مثبت از جانب طرف مقابل را نشانه علاقه طرف مقابل به خودمان میدانیم ، در واقع ما آنچیزی که دوست داریم را تصور میکنیم چون از آن شخص خوشمان آمده ، اما فقط تفاوت در رفتار مهم نیست ، اینکه شخصی در مقابل ما رفتاری متفاوت از خود بروز دارد لازم است اما شرط کافی نیست بلکه شما باید دنبال رفتاری متمایز باشید بعبارتی تفاوت و تمایز در رفتار نظیر توجه بیشتر، دنبال کردن نگاه ها ، بهانه برای برقراری ارتباط و گاهی سوالات خصوصی یا سوالات بی ربط از شما ، فرض بر اینکه پسر مقابل شما ، جذب شما شده و به شما علاقه مند است پس چرا پا پیش نمیذاره ؟
    اولا برای مردها علاقه به تنهایی کفایت نمیکند ، آنها باید سری به شرایط خودشان بزنند آیا شرایط آنها به گونه ای است که کسی را وارد زندگی خود کنند یا خیر در ثانی بخش مهم تر اینکه آیا طرف مقابل آنها ، نیز علاقه ای به وی دارد یا نه ، آیا شما رفتارتان به گونه ای است که به فرد مقابل خود چراغ سبز نشان دهید ؟ شما نشانه های تمایز رفتاری شخص مقابل را دیده اید و به شما اثبات شده اما آیا برای طرف مقابل شما نیز این چنین است ؟ آیا شما رفتاری متفاوت با وی از خود نشان داده اید ؟ آیا شما نیز سعی کرده اید به او نزدیک شوید ؟ و در کل آیا شرایط شما به نحوی است که اجازه دهید کسی به شما پیشنهاد آشنایی و ازدواج دهد . شاید شما از هر لحاظ دختری مناسب برای ازدواج باشید اما همیشه خوب بودن و شرایط مناسب کافی نیست ، چرا که محیا بودن همه شرایط جذب برای دختران می تواند نتیجه عکس هم داشته باشد زیرا برخی پسران به این فکر میکنند اگر موضوع را مطرح کنند با پاسخ منفی یا واکنش نا مناسبی روبرو میشوند چون آن دختر وی را در حد خود نمیداند، و نسبت به شرایط دختر احساس ضعف میکنند، همه ماها از شنیدن پاسخ منفی هراس داریم ،این مطلب از سایت تنظیم خانواده است،شما میتوانید با جستجوی عبارت سایت تنظیم خانواده در موتورهای جستجو، وورود به این سایت با مطالب جامع تری در زمینه مسائل جنسی و زناشویی آشنا شده و اطلاعات کسب نمائید، اما شنیدن پاسخ منفی از یک همکلاس یا یک همکار مسئله را پیچیده تر میکند ، چرا که هر روز با فرد مقابل چشم در چشم میشوند و از طرفی ترس از برملاء شدن پیشنهاد و پاسخ منفی در بین همکلاسیهای دیگر و یا همکاران دیگر ، اقدامی که نه همه دختران اما متاسفانه برخی دختران برای برانگیختن حس حسادت هم جنسیهای خود انجام میدهند و به دیگران میگویند فلانی را میبینی از من خواستگاری کرد و ...، بهر حال این رفتارها به گوش پسران میرسد
    اگر به برای شما اثبات شده فردی به شما علاقه مند است و این اثبات از روی رفتارهای متمایز وی نسبته به شما بوده ، اولا مغرور نشوید دوما شما نیز باید رفتاری متفاوت نسبت به وی بروز دهید تا او نیز متوجه علاقه مندی شما شود این یک سیاست زنانه است ، که نیاز به مهارت دارد چرا که ممکن است واکنش اشتباه شما نظر وی را تغییر دهد ما در مشاوره های سایت تنظیم خانواده با بررسی شرح شرایط شما و فرد مقابل به شما می اموزیم که چگونه این سیاست را بکار بگیرید،چرا که بسته به شرایط شما ، محیط و شرایط طرف مقابل روال متفاوت است اما اگر بخواهم به شما تقلب دهم باید عرض کنم بهانه برای ارتباط بیشتر برای پسران یک نشانه است ، همچنین نگاه های معنا دار که شما خانم ها در آن مهارت دارید البته همه اینها به شرطی جواب میدهد که واقعا طرف مقابل شما به شما علاقه مند باشد
    اگر شما در محیط دانشگاه یا محل کار متوجه تفاوت در رفتار شخص مقابل نسبت به خودتان شده اید ، مطمئنا دیگر دوستان یا همکاران نزدیک به شما نیز متوجه آن شده اند ،این اتفاق هم میتواند خوب باشد و هم بد ، بد از این جهت که میتواند حساسیت دیگران را روی شما دو نفر زیادتر کند که در نتیجه ممکنه باعث پا پس کشیدن طرف مقابل شما و تغییر در رفتارهایش نسبت به شما شود و خوب از این جهت که میتوان با کمک یک واسطه دو طرف از علاقه هم مطلع شوند
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    کاملا مشخصه که ایشون قصدی برای ازدواج نداره
    چون معمولا چنین افرادی بخاطر ترسی که در گذشته تجربه کردن تمایلی به ازدواج نشون نمیدن
    شما اگر واقعا خواهان این هستید که از بلاتکلیفی خارج بشید باید در مورد قصدش سوالی میپرسیدید
    پس در زمانی مناسب در این مورد با ایشون صحبت کنید ... سوالی که باید از خودتان بپرسید ، آیا از علاقه طرف مقابلتان به خود اطمینان دارید ؟
    اگر بله چطور به این اطمینان دست یافته اید ؟ اکثر افراد در پاسخ به این پرسش بیان میکنند چون رفتارهایی که در مقابل من از خود نشان میدهد ، متفاوت است با رفتارهایی که در مقابل سایر خانم های همکلاسی یا همکار خود دارد ، در نتیجه حتما منو دوست داره ، حقیقت اینه که شما خودتان به این شخص علاقه دارید ، وقتی ما به فردی علاقه مند باشیم نسبت به رفتارهای وی حساسیت بیشتری از خودمان بروز میدهیم ، بعنوان مثال اگر آن فرد در نگاه به ما بطور اتفاقی نیم خنده ای بر لبانش ظاهر شود ما تصور میکنیم این خنده بر گرفته از نشانه علاقه وی نسبت به ماست و یا اینکه اساس هر واکنش مثبت از جانب طرف مقابل را نشانه علاقه طرف مقابل به خودمان میدانیم ، در واقع ما آنچیزی که دوست داریم را تصور میکنیم چون از آن شخص خوشمان آمده ، اما فقط تفاوت در رفتار مهم نیست ، اینکه شخصی در مقابل ما رفتاری متفاوت از خود بروز دارد لازم است اما شرط کافی نیست بلکه شما باید دنبال رفتاری متمایز باشید بعبارتی تفاوت و تمایز در رفتار نظیر توجه بیشتر، دنبال کردن نگاه ها ، بهانه برای برقراری ارتباط و گاهی سوالات خصوصی یا سوالات بی ربط از شما ، فرض بر اینکه پسر مقابل شما ، جذب شما شده و به شما علاقه مند است پس چرا پا پیش نمیذاره ؟
    اولا برای مردها علاقه به تنهایی کفایت نمیکند ، آنها باید سری به شرایط خودشان بزنند آیا شرایط آنها به گونه ای است که کسی را وارد زندگی خود کنند یا خیر در ثانی بخش مهم تر اینکه آیا طرف مقابل آنها ، نیز علاقه ای به وی دارد یا نه ، آیا شما رفتارتان به گونه ای است که به فرد مقابل خود چراغ سبز نشان دهید ؟ شما نشانه های تمایز رفتاری شخص مقابل را دیده اید و به شما اثبات شده اما آیا برای طرف مقابل شما نیز این چنین است ؟ آیا شما رفتاری متفاوت با وی از خود نشان داده اید ؟ آیا شما نیز سعی کرده اید به او نزدیک شوید ؟ و در کل آیا شرایط شما به نحوی است که اجازه دهید کسی به شما پیشنهاد آشنایی و ازدواج دهد . شاید شما از هر لحاظ دختری مناسب برای ازدواج باشید اما همیشه خوب بودن و شرایط مناسب کافی نیست ، چرا که محیا بودن همه شرایط جذب برای دختران می تواند نتیجه عکس هم داشته باشد زیرا برخی پسران به این فکر میکنند اگر موضوع را مطرح کنند با پاسخ منفی یا واکنش نا مناسبی روبرو میشوند چون آن دختر وی را در حد خود نمیداند، و نسبت به شرایط دختر احساس ضعف میکنند، همه ماها از شنیدن پاسخ منفی هراس داریم ،این مطلب از سایت تنظیم خانواده است،شما میتوانید با جستجوی عبارت سایت تنظیم خانواده در موتورهای جستجو، وورود به این سایت با مطالب جامع تری در زمینه مسائل جنسی و زناشویی آشنا شده و اطلاعات کسب نمائید، اما شنیدن پاسخ منفی از یک همکلاس یا یک همکار مسئله را پیچیده تر میکند ، چرا که هر روز با فرد مقابل چشم در چشم میشوند و از طرفی ترس از برملاء شدن پیشنهاد و پاسخ منفی در بین همکلاسیهای دیگر و یا همکاران دیگر ، اقدامی که نه همه دختران اما متاسفانه برخی دختران برای برانگیختن حس حسادت هم جنسیهای خود انجام میدهند و به دیگران میگویند فلانی را میبینی از من خواستگاری کرد و ...، بهر حال این رفتارها به گوش پسران میرسد
    اگر به برای شما اثبات شده فردی به شما علاقه مند است و این اثبات از روی رفتارهای متمایز وی نسبته به شما بوده ، اولا مغرور نشوید دوما شما نیز باید رفتاری متفاوت نسبت به وی بروز دهید تا او نیز متوجه علاقه مندی شما شود این یک سیاست زنانه است ، که نیاز به مهارت دارد چرا که ممکن است واکنش اشتباه شما نظر وی را تغییر دهد ما در مشاوره های سایت تنظیم خانواده با بررسی شرح شرایط شما و فرد مقابل به شما می اموزیم که چگونه این سیاست را بکار بگیرید،چرا که بسته به شرایط شما ، محیط و شرایط طرف مقابل روال متفاوت است اما اگر بخواهم به شما تقلب دهم باید عرض کنم بهانه برای ارتباط بیشتر برای پسران یک نشانه است ، همچنین نگاه های معنا دار که شما خانم ها در آن مهارت دارید البته همه اینها به شرطی جواب میدهد که واقعا طرف مقابل شما به شما علاقه مند باشد
    اگر شما در محیط دانشگاه یا محل کار متوجه تفاوت در رفتار شخص مقابل نسبت به خودتان شده اید ، مطمئنا دیگر دوستان یا همکاران نزدیک به شما نیز متوجه آن شده اند ،این اتفاق هم میتواند خوب باشد و هم بد ، بد از این جهت که میتواند حساسیت دیگران را روی شما دو نفر زیادتر کند که در نتیجه ممکنه باعث پا پس کشیدن طرف مقابل شما و تغییر در رفتارهایش نسبت به شما شود و خوب از این جهت که میتوان با کمک یک واسطه دو طرف از علاقه هم مطلع شوند
    وای ممنون که انقد وقت گذاشتید برا اینکه جواب منو بدید. حرف شما درسته ولی منم میترسم خودم رو خیلی متمایل به ازدواج با ایشون نشون بدم. همون ترس از نه شنیدن و ضایع شدن در منم هست.

25. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

وای ممنون که انقد وقت گذاشتید برا اینکه جواب منو بدید. حرف شما درسته ولی منم میترسم خودم رو خیلی متمایل به ازدواج با ایشون نشون بدم. همون ترس از نه شنیدن و ضایع شدن در منم هست.

شما اگه هدفتون ازدواجه باید برای ایشون روشن کنید و اگه ایشون با شما هم نظر بود قول و قرار بزارید خانواده ها رو در جریان بزارید و زودتر رسمی کنید اگر هم همنظر نبود دیگه خودتون باید تصمیم بگیرید که ادامه بدید یا نه

ضایع شدن اشکال نداره اجازه بدین تو زندگیتون یک بار ضایع بشین مگه چی میشه؟ فایده ای که داره اینه که تکلیفتون روشن میشه

ب توجه به اینکه روی ضایع شدنتون حساسید ابتدا غیر مستقیم با ایشون مطرح کنین
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)