نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: همزاد انسان

4564
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30810
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

همزاد انسان

سلام وقتتون بخیر دوستان.
    چند وقت پیش از طریق یکی از دوستام با یه خانم سیدی اشنا شدم و از ایشون در باره مسائلی سوال کردم.ایشون جواب سوال هامو داد و قبل اینکه من چیزی بگم بهم گفت شبا راحت میخوابی؟گفتم نه همیشه احساس میکنم کسی داره نگاهم میکنه یا خواب های به شدت وحشتناک میبینم که وقتی بیدارمیشم به شدت تپش قلب و ترس و استرس دارماون خانم بهم گفت همزادت اذیتت میکنه وبرای اینکه دیگه اذیتت نکنه و نترسی برات دعا مینویسم.حالا سوال من اینه که اصلا همزاد چیه؟جنه؟روحه؟چیه؟آیا حرفا این خانم راسته؟اصلا همچین چیزی هست؟
    دلیل این خواب های به شددددت وحشتناک چی میتونه باشه؟لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : همزاد انسان

به نظر خودت از نظر روحی و روانی تو چه شرایطی هستی؟
    در طول روز و یا قبل از خواب چه افکاری داری؟ آیا همیشه چیزهایی هستند که بهشون فکر می کنی و برات ناراحت کنندس؟
    یا به طور کلی آیا مشغله و یا درگیری فکری داری؟
    شبها تنها تو یه اتاق می خوابی؟ و آیا از کودکی تا به الان ترس از تنهایی و تاریکی رو تجربه می کردی؟
    شبها چه موقع و چه چیزی شام مصرف می کنی؟

3. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar18 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر دوستان.
    چند وقت پیش از طریق یکی از دوستام با یه خانم سیدی اشنا شدم و از ایشون در باره مسائلی سوال کردم.ایشون جواب سوال هامو داد و قبل اینکه من چیزی بگم بهم گفت شبا راحت میخوابی؟گفتم نه همیشه احساس میکنم کسی داره نگاهم میکنه یا خواب های به شدت وحشتناک میبینم که وقتی بیدارمیشم به شدت تپش قلب و ترس و استرس دارماون خانم بهم گفت همزادت اذیتت میکنه وبرای اینکه دیگه اذیتت نکنه و نترسی برات دعا مینویسم.حالا سوال من اینه که اصلا همزاد چیه؟جنه؟روحه؟چیه؟آیا حرفا این خانم راسته؟اصلا همچین چیزی هست؟

الان فقط بهت چند کلمه ميگم تا آخرش برو.... برى سمتش نه تنها بهتر نميشه با آرامش و ايمان بايد خدافظى کنى ارتباطو کلا باهاش قطع کن فردا بهت بيشتر توضيح ميدم اما تو اولين کسى نيستى که اين اتفاق برات ميفته اشتباه نکن
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30810
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arameshh نمایش پست ها
    به نظر خودت از نظر روحی و روانی تو چه شرایطی هستی؟
    در طول روز و یا قبل از خواب چه افکاری داری؟ آیا همیشه چیزهایی هستند که بهشون فکر می کنی و برات ناراحت کنندس؟
    یا به طور کلی آیا مشغله و یا درگیری فکری داری؟
    شبها تنها تو یه اتاق می خوابی؟ و آیا از کودکی تا به الان ترس از تنهایی و تاریکی رو تجربه می کردی؟
    شبها چه موقع و چه چیزی شام مصرف می کنی؟
    تو شرایط خوبی هستم.
    حتما تو زندگی هر ادمی چیزهایی هست که ناراحتش میکنه.بله چیزهایی هست که برام ناراحت کنندس.
    درگیری فکری من فقط کنکورمه.بقیه مسائل خیلی برام مهم نیست.
    نه اصلا نمیتونم تنها بخوابم انقدری ترس دارم نمیتونم تنها بخوابم.بله از کودکی این ترس از تنهایی و تاریکی همیشه باهامه
    حدود ساعتای8-9 و چیز سبکی میخورم همیشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30810
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    الان فقط بهت چند کلمه ميگم تا آخرش برو.... برى سمتش نه تنها بهتر نميشه با آرامش و ايمان بايد خدافظى کنى ارتباطو کلا باهاش قطع کن فردا بهت بيشتر توضيح ميدم اما تو اولين کسى نيستى که اين اتفاق برات ميفته اشتباه نکن
    مرسی عزیزم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30810
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    دلیل این خواب ها قطعا نشات در افکار داره افکاری که فکر میکنید و با ان سرو کله میزنید و در طول شبانه روز سپری میکنید
    اخه من اصلا به همزادو جن و روح و اینا فک نمیکنم.نمیدونم واقعا مشکلم چیه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

جناب سام لطفا پاسخ

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

مرسی عزیزم
    سلامی دوباره امیدوارم کنکورت رو خوب داده باشی

خب ببین عزیزم با دقت بخون چون خودم تجربه شو دارم

الان دوباره مثل خیلی وقت پیش ها اینجور آدما زیاد شدن که تعدادشون جامعه را فراگرفته حتی بعضا تو کانال های تلگرامی هم میبینیمشون که اومدن و میگن فلان دعا رو بنویسید و اینطور میشه خب مثل همیشه یک سری افراد میگن ما اعتقادی نداریم این پرت و پلا ها اثری نداره و این حرفا اما باید دونست که حتی تو قرآن هم به راحتی میتوان خیلی آیات در این مورد دید و پیدا کرد
    این افراد ادعا میکنند که موکل دارند و فقط کارهای حوب انجام میدهند
    خب اصلا همین که موکل دارند باید ببینید چکار کردند که اون موکل به اسارت این ها در اومده و هرکاری براشون میکنه
    یکی از همین افراذ قرآن رو به نخی آویزون کرده بود و در دستشویی آویزون کرده و میگفت یا جوابم رو میدید یا قرآنو میندازم تو چاه که حتی اون موجودات به این خاطر جوابش رو دادند
    یعنی ببین بعضی آدما چقدر خودشونو میارن پایین که به چیز هایی تسلط پیدا کنند
    اگه سوره -- رو هم بخونی میفهمی که اونا هم مثل ما کافر و غیر کافر دارند که غیر کافر ها که کاری بهشون نداریم ولی کافر ها همونایی هستند که این افراد اونا رو به اسارت میگیرند یا بهتره بگم اون موجودات اینا رو به اسارت میگیرند چون بعضا ازشون میشنویم که میگن اگه اینکارو نکنم اذیتم میکنند خب اگر خوب هستند چرا اذیتت میکنند
    نقیض های زیادی تو صحبت این افراد به راحتی دیده میشه
    ببین هر کدوم از اون دعاهایی که میگن خودش سنگینی داره سنگینی یعنی باعث بیماری های روحی و روانی میشه به سادگی میتوان حس کرد که وقتی باهاشون صحبت میکنی چه خودشون چه افرادی با این جور ادما در ارتباط هستند سریع انرژی منفی میگری انگار فضا سنگین میشه
    متاستفانه طوری شده که بعضیا کلا زندگیشون با دعا و اینا میگذره
    اینا اولش میگن اره تو مشکلت اینه برات دعا مینویسم خوب بشی بعد دوباره میگن بررسی کردم دیدم فلان مشکل رو هم داری و واسه اون هم دعا میدن و داستان ادامه داره ......تا وقتی تو همه زندگیت بشه اون فرد و بهش وابسته بشی و کلا خدا رو از یادت ببری یادت بره باید از اون حتی برای کوچکترین چیزها کمک بخوای نه این افراد
    اون دعاهایی که میگن اگر ببینید میبیند یک سری حروف و اعداده که بهشون میگن زبان ----
    ازتون میخوان اونا دفع کنید یا بسوزونید یا ...خیلی کارای دیگه
    فاجعه اینجاست میدونید اون حروف چی هستن ؟ حروف مقطعه قرآن!!!! که ازمون خواستن اونا رو بسوزونیم و بهشون تا چه حد توهین کردیم!!!!

فقط تا اصلا و هیچوقت نباید با این افراد در ارتباط بود نه تنها با این افراد بلکه حتی با کسانی که با این افراد رابطه دارند چون اونا خودشون توسط اون افراد تسخیر شدن

سند تمام حرفام تو قرآن هست جدای از اون خودم با چشم خودم دیدم و تجربه کردم

میدونی راه حل تمام این مشکلاتی که ما فکر میکنیم بدست اونا حل میشه چیه ؟؟؟؟ واقعا خیلی سادست شاید حتی به نظرت استغفرالله شوخی به نظر برسه اما نه
    سوره های قرآن همین چهار قل آیة الکرسی ....همینا ولا غیر

میخوای شبا بخوابی چهار قل بخون آیة الکرسی بخون شش تا سوره توحید هم بخون به شش طرفت فوت کن و بخواب که فرشته های خدا مراقبت باشند ممکنه بگی من که اینکارارو انجام میدم بله اما ایندفعه با نیت خالص قلبی باشه
    نه تنها شبا بخون هر وقت تونستی بخون قرآنه اشکالی نداره که برای محافظته
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام وقتتون بخیر دوستان.
    درود
    خوبید بانو؟
    آن شخص رمال-کلاهبردار- است برای خودش بازار گرمی کرده.
    ابتداعا حضرت عالی یک چکاپ کامل از خودتان بکنید شاید دچار بیماری باشید , من هم قبلا ناگهان پریشان از خواب میپریدم چهره ام خیس عرق بود , بعد فهمیدم دچار کم خونی هستم و آسم دارم, یعنی چون نمیتوانستم درست حسابی بخوابم و وسط خواب هی تنفسم قطع میشد بدنم دچار کرختی شده بود و... وقتی دارو مصرف کردم حالم به طور تمام کمال خوب شد.
    اگر جسما خوب بودید باید بروید پیش مشاور , شاید دچار یک مشکلی شده باشید که اگر نه شاید با مراجعه به روانپزشک خوب بشوید.
    به جن و پری چمیدانم فلان فلان فکر نکنید اینها همه اش خرافه است.
    ضمنا منطقی فکر بکنید یعنی که چه همزاد؟! (همزاد یعنی مثلا شخصی شبیه شما در یک کشور دیگر برای نمونه در جزایر بالی مثلا) بعضی ها معتقد به وجود همزاد هستند (اگرچه این هم زیاد معتبر نیست) اما در صورت وجود او را چه به شما؟!(گنه کرد در بلخ آهنگری به سیستان زدند گردن مسگری؟!)
    گوله رمال ها را نخورید همین کاری که گفتم را بکنید.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

تو شرایط خوبی هستم.
    حتما تو زندگی هر ادمی چیزهایی هست که ناراحتش میکنه.بله چیزهایی هست که برام ناراحت کنندس.
    درگیری فکری من فقط کنکورمه.بقیه مسائل خیلی برام مهم نیست.
    نه اصلا نمیتونم تنها بخوابم انقدری ترس دارم نمیتونم تنها بخوابم.بله از کودکی این ترس از تنهایی و تاریکی همیشه باهامه
    حدود ساعتای8-9 و چیز سبکی میخورم همیشه
    پیشنهاد من هم اینست که در ابتدا به یه پزشک مراجعه کنید..
    من هم این ترس از تاریکی و تنهایی رو در سن کمتر شدیدا داشتم.. حتی یادم می یاد که وقتی مثلا دراتاق تنها میخوابیدم چنان وحشت می کردم که احساس می کردم یک نفر نزدیک من قائم شده و می خواد من رو آزار بده.. و حتی از کوچکترین صدای ایجاد شده وحشت می کردم.. (به خاطر تنهایی و تاریکی)

تجربه و القاهای فکرهای منفی از اطرافیان از کودکی هم می تونه تو دیدگاه آدم تاثیر بزاره... که احتیاج به مشاور هست..
    به هرحال سعی کنید منطقی فکر کنید..
    من نمی گم همزاد و جن و پری و ... واقعیت داره یا نداره...
    اما تا الان منطق و تجربم این رو گفته که همه چیز درون خود آدمهاست... خواب های بد می تونه نشانه های زیادی داشته باشه.. از آشفتگی ذهن، خاطرات تلخ، امراض جسم، رویای صادقه و حتی کابوس دیدن به خاطر شام سنگین. و ...
    باید ریشه این مشکل رو پیدا کنید..

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30810
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    سلامی دوباره امیدوارم کنکورت رو خوب داده باشی

خب ببین عزیزم با دقت بخون چون خودم تجربه شو دارم

الان دوباره مثل خیلی وقت پیش ها اینجور آدما زیاد شدن که تعدادشون جامعه را فراگرفته حتی بعضا تو کانال های تلگرامی هم میبینیمشون که اومدن و میگن فلان دعا رو بنویسید و اینطور میشه خب مثل همیشه یک سری افراد میگن ما اعتقادی نداریم این پرت و پلا ها اثری نداره و این حرفا اما باید دونست که حتی تو قرآن هم به راحتی میتوان خیلی آیات در این مورد دید و پیدا کرد
    این افراد ادعا میکنند که موکل دارند و فقط کارهای حوب انجام میدهند
    خب اصلا همین که موکل دارند باید ببینید چکار کردند که اون موکل به اسارت این ها در اومده و هرکاری براشون میکنه
    یکی از همین افراذ قرآن رو به نخی آویزون کرده بود و در دستشویی آویزون کرده و میگفت یا جوابم رو میدید یا قرآنو میندازم تو چاه که حتی اون موجودات به این خاطر جوابش رو دادند
    یعنی ببین بعضی آدما چقدر خودشونو میارن پایین که به چیز هایی تسلط پیدا کنند
    اگه سوره -- رو هم بخونی میفهمی که اونا هم مثل ما کافر و غیر کافر دارند که غیر کافر ها که کاری بهشون نداریم ولی کافر ها همونایی هستند که این افراد اونا رو به اسارت میگیرند یا بهتره بگم اون موجودات اینا رو به اسارت میگیرند چون بعضا ازشون میشنویم که میگن اگه اینکارو نکنم اذیتم میکنند خب اگر خوب هستند چرا اذیتت میکنند
    نقیض های زیادی تو صحبت این افراد به راحتی دیده میشه
    ببین هر کدوم از اون دعاهایی که میگن خودش سنگینی داره سنگینی یعنی باعث بیماری های روحی و روانی میشه به سادگی میتوان حس کرد که وقتی باهاشون صحبت میکنی چه خودشون چه افرادی با این جور ادما در ارتباط هستند سریع انرژی منفی میگری انگار فضا سنگین میشه
    متاستفانه طوری شده که بعضیا کلا زندگیشون با دعا و اینا میگذره
    اینا اولش میگن اره تو مشکلت اینه برات دعا مینویسم خوب بشی بعد دوباره میگن بررسی کردم دیدم فلان مشکل رو هم داری و واسه اون هم دعا میدن و داستان ادامه داره ......تا وقتی تو همه زندگیت بشه اون فرد و بهش وابسته بشی و کلا خدا رو از یادت ببری یادت بره باید از اون حتی برای کوچکترین چیزها کمک بخوای نه این افراد
    اون دعاهایی که میگن اگر ببینید میبیند یک سری حروف و اعداده که بهشون میگن زبان ----
    ازتون میخوان اونا دفع کنید یا بسوزونید یا ...خیلی کارای دیگه
    فاجعه اینجاست میدونید اون حروف چی هستن ؟ حروف مقطعه قرآن!!!! که ازمون خواستن اونا رو بسوزونیم و بهشون تا چه حد توهین کردیم!!!!

فقط تا اصلا و هیچوقت نباید با این افراد در ارتباط بود نه تنها با این افراد بلکه حتی با کسانی که با این افراد رابطه دارند چون اونا خودشون توسط اون افراد تسخیر شدن

سند تمام حرفام تو قرآن هست جدای از اون خودم با چشم خودم دیدم و تجربه کردم

میدونی راه حل تمام این مشکلاتی که ما فکر میکنیم بدست اونا حل میشه چیه ؟؟؟؟ واقعا خیلی سادست شاید حتی به نظرت استغفرالله شوخی به نظر برسه اما نه
    سوره های قرآن همین چهار قل آیة الکرسی ....همینا ولا غیر

میخوای شبا بخوابی چهار قل بخون آیة الکرسی بخون شش تا سوره توحید هم بخون به شش طرفت فوت کن و بخواب که فرشته های خدا مراقبت باشند ممکنه بگی من که اینکارارو انجام میدم بله اما ایندفعه با نیت خالص قلبی باشه
    نه تنها شبا بخون هر وقت تونستی بخون قرآنه اشکالی نداره که برای محافظته
    مرسی عزیزه دلم
    ینی هرچیزی که گفته دروغه؟
    اخه من یه خواستگار خیلی خوبی دارم.درباره ایشون ازش سوال پرسیدم گفت اصلا پسرخوبی نیستو زن بازه و فلان

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30810
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    خوبید بانو؟
    آن شخص رمال-کلاهبردار- است برای خودش بازار گرمی کرده.
    ابتداعا حضرت عالی یک چکاپ کامل از خودتان بکنید شاید دچار بیماری باشید , من هم قبلا ناگهان پریشان از خواب میپریدم چهره ام خیس عرق بود , بعد فهمیدم دچار کم خونی هستم و آسم دارم, یعنی چون نمیتوانستم درست حسابی بخوابم و وسط خواب هی تنفسم قطع میشد بدنم دچار کرختی شده بود و... وقتی دارو مصرف کردم حالم به طور تمام کمال خوب شد.
    اگر جسما خوب بودید باید بروید پیش مشاور , شاید دچار یک مشکلی شده باشید که اگر نه شاید با مراجعه به روانپزشک خوب بشوید.

خودمم مطمئن نبودم از گفته های ایشون ولی یه ترسی وجودمو گرفته بود که وقتی بش فک میکردم قلبم داشت میزد بیرون از شدت ترس.
    تازگیا چکاپ دادم هیچ مشکلی ندارم.سالمه سالم
    به جن و پری چمیدانم فلان فلان فکر نکنید اینها همه اش خرافه است.
    ضمنا منطقی فکر بکنید یعنی که چه همزاد؟! (همزاد یعنی مثلا شخصی شبیه شما در یک کشور دیگر برای نمونه در جزایر بالی مثلا) بعضی ها معتقد به وجود همزاد هستند (اگرچه این هم زیاد معتبر نیست) اما در صورت وجود او را چه به شما؟!(گنه کرد در بلخ آهنگری به سیستان زدند گردن مسگری؟!)
    گوله رمال ها را نخورید همین کاری که گفتم را بکنید.
    خودمم مطمئن نبودم از گفته های ایشون ولی یه ترسی وجودمو گرفته بود که وقتی بش فک میکردم قلبم داشت میزد بیرون از شدت ترس.
    تازگیا چکاپ دادم هیچ مشکلی ندارم.سالمه سالم
    مرسی از توجهتون بزرگوار

15. کاربران زیر از bahar18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

JOY

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30810
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arameshh نمایش پست ها
    پیشنهاد من هم اینست که در ابتدا به یه پزشک مراجعه کنید..
    من هم این ترس از تاریکی و تنهایی رو در سن کمتر شدیدا داشتم.. حتی یادم می یاد که وقتی مثلا دراتاق تنها میخوابیدم چنان وحشت می کردم که احساس می کردم یک نفر نزدیک من قائم شده و می خواد من رو آزار بده.. و حتی از کوچکترین صدای ایجاد شده وحشت می کردم.. (به خاطر تنهایی و تاریکی)

تجربه و القاهای فکرهای منفی از اطرافیان از کودکی هم می تونه تو دیدگاه آدم تاثیر بزاره... که احتیاج به مشاور هست..
    به هرحال سعی کنید منطقی فکر کنید..
    من نمی گم همزاد و جن و پری و ... واقعیت داره یا نداره...
    اما تا الان منطق و تجربم این رو گفته که همه چیز درون خود آدمهاست... خواب های بد می تونه نشانه های زیادی داشته باشه.. از آشفتگی ذهن، خاطرات تلخ، امراض جسم، رویای صادقه و حتی کابوس دیدن به خاطر شام سنگین. و ...
    باید ریشه این مشکل رو پیدا کنید..
    دقیقا من هم مث شما بودم و هستم
    اخه من الان دیگه انقدری بچه نیستم که از تاریکی بترسم.خجالت میکشم به کسی بگم میترسم
    از مادرم پرسیدم که ایا درگذشته منو از تاریکی ترسوندید یا حرفی زدید که بترسم ایشون گفتن که از هیچی نمیترسیدی جز یه گدا
    مرسی از پاسخت.لطف کردی عزیزم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

مرسی عزیزه دلم
    ینی هرچیزی که گفته دروغه؟
    اخه من یه خواستگار خیلی خوبی دارم.درباره ایشون ازش سوال پرسیدم گفت اصلا پسرخوبی نیستو زن بازه و فلان
    عزیزم الهی غصه نخور باز خدا رو شکر به تو اینطوری گفته من رو که داشت بدبخت میکرد

گلم نمیشه گفت حرفاش در این مورد راست یا دروغه انقدر این افراد گیج کنندس که من خودم بعد دو ماه خیلی از دروغ هاشو نفهمیدم

به حرفش اعتماد نکن فقط اینو میتونم بگم اصلا اعتماد نکن هر چی هم تا حالا بهت گفته برعکسش رو عمل کن

بله کاملا هر چی بهت گفته دروغه بهار جان بترس از این آدما ازشون دوری کن

همین آدمایی که داشتند آینده منو رو هوا میفرستادند طعم خوشبختی رو ازم میگرفند

خودت در مورد خواستگارت تحقیق کن اگرم خواستی تاپیک بزن در موردش از بچه ها نظر بگیر ولی ببین خودت ازش چی میبینی مگه میشه تو جلسه و صحبت هاتون شکی به رفتارهاش نکرده باشی ببین حرفاش همخونی داره با اون چه خودت دیدی یا نه

آینده تو دست خدا و تلاش خودته
    و توسط هیچکس جز خود خدا دانستنی نیست
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد