نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اعتیاد و مشکل روانی همسر

10189
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post اعتیاد و مشکل روانی همسر

سلام دو ساله ازدواج کردم, پارسال متوجه اعتیاد همسرم شدم, می خواستم جدا شم با پادرمیونیه خونوادش و اینکه همه گفتن اگه بمونم و کمکش کنم خوب میشه, موندم, متاسفانه چون چن ماهی شیشه مصرف کرده حالات روانی خاصی پیدا کرده که منو به شدت اذیت میکنه, موندم بین رفتن و موندن, دوستش هم دارم, مثلا وقتی که تو خونه پیشمه میگم اینکار و کنیم و اونکارو کنیم که مشکلات مون حل شه میگه باشه و میگه باهم تصمیم بگیریم برا همه مشکلاتمون, بعد قرار میشه که اونروز دنباله چن تا کار با هم بریم, اما همسرم میره بیرون و میگه الان برمیگردم میریم, میره و تلفنم گاهی جپاب نمیده گاهی ام شبم نمیاد خونه, بعد که میاد و من عصبانی هستم میگه ماشین خراب شده بود یا بهونه های این شکلی داره همیشه, و بعد میگه تکرار نمیشه ولی باز روز از نو روزی از نو, و یا درباره دیر اومدنش من هزار بار هم بگم و دعوا کنم براش فرقی نداره بی تفاوت هم بودم باز فایده‌ای نداشت همیشه شب بعد ۱۲ باید بیاد خونه, وقتی هم که میاد من عصبانی هستم و اون در کمال خونسردی رفتار میکنه, چیکار کنم باهاش؟؟
    ویرایش توسط Shabnam66 : 08-02-2017 در ساعت 04:11 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : اعتیاد و مشکل روانی همسر

سلام عزیزم بهش به چشم مریض نگاه کن
    اون الان مریضه
    من به خانوادش کاری ندارم ایا خودشم پشیمونه که گرفتار اعتیاد شده ؟
    اینو ازش یه وقتی که دیدی حالش بهتر از قبله بپرس(نه وقتی که خیلی خوشحاله بپرس که جواب الکی بشنوی نه وقتی خیلی ناراحته)
    تاگه گفت اره پشیمونم و میخام ترک کنم بهش بگو باید بری کمپ و ترک کنی ورگرنه من ادامه نمیدم باهات.

واقعا هم رو حرفت بمون،عزیزم شاید پشیمونه بخاد درمان شه دراین صورت کمکش باش اگه نه چرا بمونی
    فقط جوونیتو میسوزوونی

باهاش جدی صحبت کن هرچه زودتر
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز عوارض مصرف مواد مخدر صنعتی بسیار شدیدتر از مواد مخدر سنتی هست و اینکه شما تصور کنید مثل روز اول خواهد شد فکر اشتباهیه

چون این افراد با مصرف شیشه دارای حالات روانی خواهند شد که سلامت اطرافیانو بشدت تهدید خواهند کرد

ما توصیه ای برای طلاق به هیچ وجه نداریم

ولی خود شما بعد از دوسال زندگی مشترک امروز میتونید به طور دقیق مدعی باشید این شخص میتونه همسر مطمئنی برای زندگی باشه یا خیر ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

میتونید از مشاوره هم کمک بگیرید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45828
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز من پدرم ۲۸ ساله معتاده و داغونمون کرده نمیدونم شاید همه معتادا هم مثل هم نیستن و نباشن اما اعتیاد پدر من از جایی بدتر شد که جای تریاک شیشه مصرف کرد و پدرم مرد و جاش یه هیولای دیوانه باقی مونده هیچ وقتم درست نمیشه تا جوونی جونتو بردار و برو

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط غمزده۱ نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من پدرم ۲۸ ساله معتاده و داغونمون کرده نمیدونم شاید همه معتادا هم مثل هم نیستن و نباشن اما اعتیاد پدر من از جایی بدتر شد که جای تریاک شیشه مصرف کرد و پدرم مرد و جاش یه هیولای دیوانه باقی مونده هیچ وقتم درست نمیشه تا جوونی جونتو بردار و برو
    نقل قول نوشته اصلی توسط غمزده۱ نمایش پست ها
    من ۲۸ سالمه و متاهلم و پدرم از دوسالگی مثل حداقل مادرم اون موقع متوجه شد که معتاده همون موقع خواهرمو باردار بوده یه جواری نه راه پس داشته نه راه پیش اوایل تریاک بود مصرفش تا سال ۹۰ که به اسم ترک مجدد شیشه رو شروع کرد سال ۹۳ ازدواج کردم و دوباره ترک کرد یه سال بعدش هروئین رو شروع کرد تا پارسال که مادرم دیگه کم آورده بود ۱۱ بار ترک کرده بود اما هر روز بدتر از قبل طلاق گرفت از بس بی مهری دید و بی پولی کشید کم آورد حتی چند بار بچه بودیم شیر گازو باز کرده تا مارو بکشه سه تا زن رو تنها گیر آورده الان یه ساله بعد طلاق مادرم هر کاری میکنیم کامل جدا زندگی کنیم ازش نمیشه عین کنه میمونه تهدید به مرگ میکنه ماها رو گفته فرارم کنید یه جا پیداتون میکنم و روتون اسید میپاشم. دو سه روزه دیگه خواهرم داره اثاث جم میکنه بیاد پیش ما کامل روانی شده همش تو خونه گریه میکنه سرکارم نمیره واقعا خسته شدم از دستش واقعا به کی میشه پناه برد تو این مملکت که این روانی و معتادو بگیرن ببرن ما امنیت جانی نداریم واقعا.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز

شرایطی که توصیف کردین ناراحت کننده و برای شما با فشار روحی و روانی زیادی همراه هست
    اما دقت کنید که یک فردی که دچار اعتیاد شده و مدت زمان زیادی رو درگیر بوده به سختی میتونه ترک اعتیاد کنه و به حالت یک انسان نرمال برگرده به طور کلی راه درست برای پدر شما اقدام به ترک مواد تحت نظر متخصص و گذراندن دوره های شناخت درمانی در کنار مسیر ترک مواد هست تا به نتایج بهتری از نظر ذهنی برسه
    درمورد شما : به تهدیدهای پدرتون توجه نکنید و ازش نترسید چون اینکار باعث میشه شما برای رهایی خودتون اقدام درست نکنید
    اما محتاط باشید و سعی کنید به همراه خواهرتون برای مستقل شدن تلاش کنید
    میتونید باهم برید و با مادرتون زندگی کنید و یا هرکجای دیگه
    به شما و خصوصا برای خواهرتون پیشنهاد میکنم مشاوره حمایتی و روان درمانی بایک روانشناس داشته باشید تا بتونیم به شما کمک کرده باشیم

7. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)