نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پیام خطای : Too many login attempts

2876
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34427
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پیام خطای : Too many login attempts

سلام
    نمیدونم شاید جاش نباشه اما گفتم بپرسم شاید بدونید
    امروز ویندوز عوض کردم بعد تلگرام ریختم شمارمو یه بار زدم
    از شانس بدم sms خیلی دیر برام اومد و من sms های قبلی تلگرامو که کد فرستاده بود
    پاک نکرده بودم یه 6-7 تایی بود اون کدهارو همشو زدم!! برای این که نکنه یه وقت بین اونا باشه!
    بعدش این ارورو دریافت کردم Too many login attempts من اگه واقعا میدونستم اینجوری میشه صبر میکردم از روی عجله زدم
    الان باید 48 ساعت صبر کنم راهی نیست من الان وارد اکانتم بشم یه کار حیاتی دارم نمیتونم تا 2 روز دیگه صبر کنم
    با ip های مختلف حتی دیوایس های مختلف و wifi های دیگه امتحان کردم نشد دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟؟!
    کسی میدونه کمک کنه!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35837
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفع ارور Too many login attempts؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mobins نمایش پست ها
    سلام
    پاک نکرده بودم یه 6-7 تایی بود اون کدهارو همشو زدم!! برای این که نکنه یه وقت بین اونا باشه!
    بعدش این ارورو دریافت کردم Too many login attempts من اگه واقعا میدونستم اینجوری میشه صبر میکردم از روی عجله زدم
    الان باید 48 ساعت صبر کنم راهی نیست من الان وارد اکانتم بشم یه کار حیاتی دارم نمیتونم تا 2 روز دیگه صبر کنم
    با ip های مختلف حتی دیوایس های مختلف و wifi های دیگه امتحان کردم نشد دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟؟!
    کسی میدونه کمک کنه!
    سلام
    با شماره ای دیگه وصل بشین(با گوشی) شماره رو چنج کنید رو خط مسدود شده درست میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34427
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    ولی من پیام های توشو میخوام الانم برای دیدن یه پیامه که عجله دارم!
    با این کار باید اول اون خط مسدود دلیت اکانت کنم بعد بزنم که از بین میره هر چی هست!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35837
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    ولی من پیام های توشو میخوام الانم برای دیدن یه پیامه که عجله دارم!
    با این کار باید اول اون خط مسدود دلیت اکانت کنم بعد بزنم که از بین میره هر چی هست!

پس فکر نکنم راهی دیگه باشه...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34427
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بدبخت شدم رفت!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پیام خطای : Too many login attempts

دوست عزیز اگر شما هم تلگرام خود را حذف کردید و یا میخوایین وارد بشین و برای ورود مجدد به اکانت خود با مشکل ورود به تلگرام و پیام too many attempts please try again later مواجه شدید باید ابتدا بدانید که معنی معنی too many attempts … چیست؟

این پیغام میگه که شما بیش از حد سعی کردید و لطفا در زمان دیگری تلاش کنید. عاملی که باعث می شود این پیام را دریافت کنید ورود مجدد بعد از دی اکتیو کردن اکانت کاربری شما است که تلگرام اصلا از این موضوع خوشش نمیاد و سعی کنید بیش از سه اقدام به حذف کلی تلگرام خود نکنید که البته در اون صورت فلود میشوید و ممکن است دیگر نتوانید با اون خط فعالسازی کنید. یکی دیگر از عوامل این پیغام اینه که در یک مدت کوتاهی هی از تلگرام بیاین بیرون و مجدد وارد بشین یا بین دستگاهای مختلف هی ورود و خروج کنید (آیفون و اندروید و کامپیوتر) و یا اینکه کدی که براتون ارسال شده را دو سه بار اشتباه بزنید که این کار هم باعث میشه از چند ساعت تا چند روز نتوانی به حساب خود وارد شوید، ولی جای نلگرانی نیست چون که بعد مدت زمان اندکی این خطا رفع میشود.

به نوعی این پیغام برای افزایش امنیت کاربران هم در نظر گرفته شده است چون اگر کسی سعی کند به حساب شما وارد شود و بعد از چند باز امتحان با این اخطار مواجه میشود و شانس ورود به اکانت شما را از دست میدهد.
    تنها را مشکل ورود به تلگرام این مشکل اینه که یه مدت صبر کنید و از امتحان مکرر بپرهیزید و بگذارید مثلا ۱۲ یا ۲۴ ساعت بگذرد و بعد مجددا تلاش کنید. همچنین باید بدانید مشکل too many attempts ,please try again later با حذف اکانت و تعویض دستگاه حل نمیشود و بازم تاکید میکنم اگر با این Error برخورد کردید یکمی صبر کنید و تلاش نکنید که بدتر شود.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29466
    تشکـر
    176
    تشکر شده 51 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : پیام خطای : Too many login attempts

سلام
    کسی میدونه کمک کنه!
    با سلام از طریق تلگرام وب امتحان کنید :
    https://web.telegram.org/#/login

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد