نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: ازدواج زوری

1949
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج زوری

سلام به همگی
    من آقایی هستم که شغل ندارم، پدرو مادر م مرا به زور به یک خواستگاری بُرده اند. من برای کار دارم به یک شهر دیگر سفر می کنم و اصلا به آن دختر علاقه ای ندارم. خانواده ام مرا با فحش و زور تا دو روز دیگر به محضرخانه برای عقد می برند. متاسفانه این دختر به من وابستگی پیدا کرده. لطفا کمکم کنید چطور دل این دختر را نشکنم و هم این که این ازدواج صورت نگیرد. کمک و راهنمایی لازم دارم که چگونه با این دختر صحبت کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج زوری_کمک فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    دقیقا اتفاقی که برای شما افتاده چیزی هست که میترسم اینده گریبان گیر من بشه
    اخه مگه ازدواج زوری میشه
    مثلا یه دختر سبزه زشت رو بدن به من بگن چون خوش اخلاقه و خانواده دار باید باهاش ازدواج کنی خب چطور من با این دختر از زندگیم لذت ببرم چجوری کنارش بشینم یا بخوابم
    نمیدونم واقعا
    خدا هرچی خودش صلاح میدونه پیش روی ما بگذراه
    بله واقعاً درسته. من دقیقاً میخوام طوری برخورد کنم که محترمانه باشه و دل کسی نشکنه. لطفاً کسی راهکاری ارائه بده.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط aliei نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من آقایی هستم که شغل ندارم، پدرو مادر م مرا به زور به یک خواستگاری بُرده اند. من برای کار دارم به یک شهر دیگر سفر می کنم و اصلا به آن دختر علاقه ای ندارم. خانواده ام مرا با فحش و زور تا دو روز دیگر به محضرخانه برای عقد می برند. متاسفانه این دختر به من وابستگی پیدا کرده. لطفا کمکم کنید چطور دل این دختر را نشکنم و هم این که این ازدواج صورت نگیرد. کمک و راهنمایی لازم دارم که چگونه با این دختر صحبت کنم.
    سلام
    به نظرم محترمانه و منطقی دلایلی که نمیخواید ازدواج کنید رو به پدرمادرتون بگید و سعی کنید متقاعدشون کنید
    این کار اصلا درست نیست و شما دارید یه دختر رو با این شرایط وارد زندگیتون میکنید
    خیلی خیلی دقت کنید که دارید چیکار میکنید
    با هر زبون و روشی که بلدید با پدرمادرتون حرف بزنید اگه قانع شدن که خوبه اگه نه بگید اینکارو نمیکنید.

نمیدونم بعضی پدرمادرها چرا اینکارو میکنن و از عواقبش نمیترسن
    یک بار پدرمادر من خواستن این بلا رو سر برادرم بیارن هر چی با زبون خوش میگفت نمیخوام گوش ندادن و همش خواستن وسوسه اش کنن که دختره خوبه فلانه خواستگار داره اگه دیر بریم ازدواج میکنه و ...
    بعد که دید گوش نمیدن گفت باشه اگه شماها میخواین من باها ازدواج میکنم ولی قسم خورد که بعد شیش ماه بلایی سرش میاره که خودش بره درخواست طلاق بده!
    اگه راضی نیستید به هیچ قیمتی اینکارو نکنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

اون دختر چه نسبتی باهاتون داره.
    مگه چند وقته میشناستون ک بهتون وابسته شده؟
    پدر مادرتون چرا اصرار دارن؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا دختر سبزه زشتم خوبه به بعضیا نمی دنا

6. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    تشکر شده 32 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

دقیقا اتفاقی که برای شما افتاده چیزی هست که میترسم اینده گریبان گیر من بشه
    اخه مگه ازدواج زوری میشه
    مثلا یه دختر سبزه زشت رو بدن به من بگن چون خوش اخلاقه و خانواده دار باید باهاش ازدواج کنی خب چطور من با این دختر از زندگیم لذت ببرم چجوری کنارش بشینم یا بخوابم
    نمیدونم واقعا
    خدا هرچی خودش صلاح میدونه پیش روی ما بگذراه
    عذر میخام دوست عزیز
    اولا به افریده های خدا انقد راحت زشت و فلان نگید .دوما نمیدونستم معیار ازداج چش رنگی و پوست سفیده!!! مهم همون اخلاقه.داری اشتبا فک میکنی.درضمن بنظر من اگ بحث خوشگلی شد.هردو طرف خوشگل باشن.انتظار بیجا نمیشه داش
    امضای ایشان
    همبازى هایمان را تا وقتى دوست داریم ، كه خوب مى بازند

8. 2 کاربران زیر از JESUS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به همگی
    کار خونواده شما واقعا عجیبه. شما که شغل ندارید برای چی میخوان بزور ازدواج کنید؟ چنین موردی من هم شنیدم قبلا. چرا باید به اصرار کسی رو مجبور به ازدواج کرد؟

_شاید مشکل خونواده شما اینه که میخوان باازدواج سروسامون بگیرید مشکلی داشتین ؟ اتفاقی افتاده که خونواده از مجرد موندن شما هراس داشته باشن؟

_بهشون این اطمینان رو بدید که اگه موقع ازدواجتون هست خودتون اقدام میکنید یا اینکه از نظر روحی امادگیشو ندارین. منطقی باهاشون حرف بزنید قبول نکردن از

واسطه ای کمک بگیرید تو اطرافیان تا با خونواده تون صحبت شه..

_اگه به اون دختر خانم حسی ندارین هرگز باهاش ازدواج نکنید حق دارن وابسته بشن خونواده شما میگین قراره عقد رو هم گذاشتن.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

معیار ازدواج فقط زیبایی نیست اما معیار زیبایی پوست سفیده یکیش
    برای ما پسرها زیبایی مهمه
    زن زیبا نباشه از لحاظ جنسی ارضا نمیشیم و این خیلی بده
    خوشگلی زن مهمتر از مرده
    چرا اینارو نمیفهمید
    واقعا برای شما متاسفم طرز فکر پایین دارید
    حتما سن پایینی هم دارید
    تصور میکنم یه زن زیبا و سفید همسرشما باشه ولی اخلاقش مثل یزید باشه انوقت چکار میکنید؟؟؟
    اگه فقط رنگ سفید شما مردها رو ارضا میکنه پس چرا در کشورهای اروپایی و امریکایی ازدواج سیاه و سفید چیزعجیبی نیست؟؟ پس اونا چکار میکنن؟؟
    مگه زندگی مشترک فقط مساله ارضا شدن شما مردهاست؟؟؟
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

11. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج زوری

سلام به همگی
    به نظرم خانواده شما خیلی سنتی و قدیمی هستن باید ببنید احتمالا قبل از این که این موضوع رو باشما درمیان بزارن والدین باهم حرف زدن که دختره آگاه بوده و به شما دل بسته باید اول قضیه رو پیدا کنید بعد فکر چاره باشید. وقتی خواستید با دخترخانم صحبت کنید بهش بگید قصد سفر دارید و میخواید به شهر دیگه ای برای کار و زندگی برید و فعلا شرایط ازدواج رو ندارید به نظرم با خودش درمیون بزارید
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام به همگی

دوست عزیز شما یک مرد هستید که قراره یک زندگی رو اداره کنید پس بسیار بعیده کسی بتونه یک مردو وادار به کاری کنه که علاقه ای بهش نداره

اینکه شما به این دختر علاقه ندارید طبیعیه ولی اینکه نمیتونید مخالفت خودتون رو بیان کنید جای بحث داره

پس بهترین راه حل مقاومت و دادن جواب منفی به این ازدواجه ...

و خواهشا نقش افراد دلسوزو بازی نکیند که اگر به دختر جواب منفی بدید دلش میشکنه چون کار شما شبیه خیانت کردنه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558

اینکه والدین علاقه زیادی به سر و سامان گرفتن فرزندان خود دارند، قابل انکار نیست. بالطبع اصرارشان برای ازدواج هم کاملاً طبیعی است. اما گاهی ممکن است اصرار والدین از حد طبیعی خود خارج شده و حالت اجبار و زور بگیرد. یا حتی فرزندان برای خاتمه دادن به این اصرارها و رهایی از برزخی كه در خانواده دارند، تن به ازدواج با فرد مورد نظر والدینشان بدهند؛ به این امید که شاید عاقبت این ازدواج خوب باشد و محبتی که در دلشان ندارند، در طول زندگی به وجود بیاید.
    اما واقعیت این است که ازدواج های چنینی به دلیل عدم عشق و علاقه طرفین به یكدیگر و حتی تنفر از هم در بیشتر مواقع به سردی و جدایی می انجامد. به همین دلیل توجه دختر و پسر و والدینشان برای جلوگیری از وقوع چنین ازدواج هایی لازم و ضروری می باشد.

درست است که اجبار در ازدواج یا حتی تشویق بیش از اندازه اطرافیان به ازدواج آزار دهنده است. اما هر ازدواجی که این شرایط را داشته باشد، اجباری نیست. ازدواج اجباری به ازدواجی گفته می شود كه در آن دختر یا پسر توسط فردی دیگر چون والدین، سرپرست، خواهر یا برادر و... با تهدید، ارعاب، مشوق های چشمگیر، خشونت یا قطع امکانات قبلی، مجبور به ازدواج با شخصی كه هیچ علاقه ای به زندگی با وی ندارند، شوند.

**ازدواجی كه از سوی والدین تحمیل می شود.
    **ازدواجی كه از سوی سرپرستان فرد چون برادر بزرگتر، عمو و... اجبار می گردد.
    ** ازدواجی كه از سوی خود فرد به خودش تحمیل می گردد.
    ** ازدواجی که قبایل تحمیل می کنند. مثل ازدواج های خون بس.
    معمولاً افراد به دلایل مختلفی درگیر نوع اول و دوم ازدواج های اجباری می شوند كه گاه آنها را به سمت ازدواج اجباری نوع سوم یعنی خود تحمیلی سوق می دهند:
    **خواستگار جزو آشنایان نزدیك والدین یا سرپرستان می باشد و به قولی خانواده به خاطر رو دربایستی فامیلی دختر یا پسرشان را مجبور به ازدواج می نمایند.
    **گاه برخی از خانواده ها به ازدواج فرزندشان مانند یك معامله پرسود می نگرند و به همین دلیل فرزندشان را وادار به ازدواج با فرد مورد نظرشان می نمایند.
    **گاه والدین گمان می كنند كه فرزندانشان به دلیل سن كم و نداشتن تجربه نمی توانند خوب را از بد تشخیص دهند به همین دلیل آنها را مجبور می كنند كه با فلان فرد كه آنها برایش تعیین كرده اند ازدواج كند به این گمان كه ازدواجشان به خوشبختی خواهد انجامید.
    ** و...
    اینجا، روی صحبت مان با خانواده هاست. متاسفانه گاهی خانواده ها گمان می كنند كه تنها كسانی هستند كه می دانند خوشبختی و سعادت فرزندشان در گرو چه چیزهایی می باشد و برای اینكه فرزندشان را در دنیای خوشبختی ببینند از هر راهی برای وادار كردن آنها به ازدواج استفاده می نمایند.
    به همین دلیل است که گاهی والدین،‌ برادر و افراد با نفوذ فامیل، ممکن است از روش های آزار جسمی چون كتك زدن، حبس كردن و... برای به کرسی نشاندن حرف شان استفاده کنند.
    بعضی از خانواده ها از ایجاد فشارهای روانی به فرزندان بهره می گیرند و با او قهر می کنند،‌ به حال خود رهایشان می کنند،‌ به خشونت زبانی روی می آورند مثلا تکه می اندازند، تحقیر می کنند، سرکوفت می زنند، منت می گذارند و... عده ای از والدین هم فرزندشان را از برخی از حقوق طبیعی یا فرصت ها و خواسته هایشان محروم می کنند.
    گاهی خانواده ها گمان می كنند كه تنها كسانی هستند كه می دانند خوشبختی و سعادت فرزندشان در گرو چه چیزهایی می باشد و برای اینكه فرزندشان را در دنیای خوشبختی ببینند از هر راهی برای وادار كردن آنها به ازدواج استفاده می کنند

فرزندان باید توجه داشته باشند كه مسئولیت زندگی آینده شان بر عهده خودشان است. یعنی آنها باید به تنهایی تمام خوشی ها و غمهای آن را تجربه نمایند و والدین و اطرافیانشان نمی توانند در پیمودن این راه كمك شایانی به آنها بكنند. پس بهترین راه این است كه دختر و پسر سعی كنند، خود برای آینده و زندگی مشتركشان برنامه ریزی كرده و تصمیم بگیرند.
    در این راستا هم برای مقابله با سرسختی و مقاومت والدین می توانند از راهكارهای ذیل استفاده نمایند:
    **داشتن صبر فراوان در این راه و توكل به خداوند متعال و استعانت از او.
    ** مشورت با مشاوران متخصص یا بزرگان فامیل، طرح بحث و یاری جستن از آنها.
    **صحبت با والدین و طرح بحث با آنها در كمال آرامش و احترام.
    **یادآوری تجربیات تلخ دوستان و آشنایان از زندگی مشترك و اشتباهاتشان به والدین و بیدار سازی آنها.
    ** در صورتی كه صحبت فرزند با والدین موثر نبود باید از نفوذ و قدرت بزرگان فامیل بر روی والدین استفاده كرده و از آنها طلب یاری نمود.
    **برخی می توانند برای قانع كردن والدینشان از مشاوران خبره و متخصص نیز استفاده کنند.
    ** در قانون راه هایی برای مصالحه در چنین مواردی وجود دارد. این را هم در نظر بگیرید که خطبه عقدی، با بله گفتن شما به پایان می رسد. اگر واقعا فکر می کنید که انتخاب والدین تان شما را بدبخت خواهد کرد و این انتخاب از نظر مشاور یا اطرافیانتان هم غلط است، به جای بله، نه بگویید تا شاید با میانجی گری و صحبت های عاقد، روحانی یا بزرگتر مراسم، پدر و مادرتان بیشتر روی تصمیم شان تجدید نظر کنند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اون دختر از نظر فرهنگی چجوریه

به نظرم زندگی با یک آدم بیکار را واسش تداعی کنید

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

من 30 سالمه
    تو اروپا خیلی نادر هست که مرد سفید با زن سیاه ازدواج کنه ولی عکس این قضیه به وفور وجود داره
    من نمیگم ازدواج فقط ارضا شدن جنسی هست ولی خب یکی از مهمترين اهداف ازدواج همینه
    شماها خودتون سبزه هستید از اینکه سفیدها خوشگل ترن حسادت میکنین خب کار خداست نمیشه که ایراد گرفت
    یکی خوشگله یکی زشته و نمیشه برای ازدواج بخاطر اخلاق و فرهنگ و... با یه دختری ازدواج کرد که اصلا زیبا نیست
    برای اثبات چرت بودن این قسمت از حرفتون به لینک زیر مراجعه کنید
    ستاره های مشهور سفید پوست با همسران سیاه پوست (عکس)
    اثبات دیگشم اینه که ما کلی فامیل تو امریکا و اروپا داریم که خودشون اعتراف میکنن دختر تیره به عنوان یه دختر جذاب اونجا شناخته میشه اینو از بین خواننده ها و بازیگرایی مثل جنیفرلوپز ریحانا کیم کاداشیان و.. که چقدر کشته مرده دارن هم میشه فهمید.
    یه چیز دیگم بگم مردای اونجا تفکرشون با شما قابل مقاسه نیست و فرهنگشون در حدی بالا هست که ذهنشون و تربیتشون بفهمه فضای مجازی جای تمسخر یه ملیت یا نژاد نیس که صد البته اینو توی فضای واقعی هم رعایت میکنن .در واقع مقایسه تفکر شما با اونا مثل مقایسه ژیان با بوگاتیه پس خودتونو کلا با اونا قیاس نکنید.
    حالا یه عده دوستان مثل جنابLLIMمیان میگن تخریب شخصیت بیخبر از اینکه جناب قیامت تخریب شخصیت کار هر روزشونه ولی خب گاهی چشماشون به روی این موقع ها بسته هست و شایدم به احتمال زیاد گذرشون به پرت و پلا های ایشون نخورده.
    ولی بگذریم حرفای شما در مورد اونور ابیا کاملا چرت و پرته و واقعا نمیدونم از کجاتون این حرفا رو درمیارین ما که چندبار اونور اب رفتیم و کلیی با فامیلای غربی رفت و امد داریم مثل شما اینقدر راحت حرف در نمیاریم.
    بعد شما گفتی حسادت ما خودمون سفید هستیم و از این لحاظ دلخور نیسیم چیزی که حال ادمو بهم میزنه بوی تعفن افکارتونه که همه جا پخش میشه.
    ویرایش توسط Asal78 : 08-22-2017 در ساعت 11:47 AM

16. 3 کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal78 نمایش پست ها
    برای اثبات چرت بودن این قسمت از حرفتون به لینک زیر مراجعه کنید
    ستاره های مشهور سفید پوست با همسران سیاه پوست (عکس)
    اثبات دیگشم اینه که ما کلی فامیل تو امریکا و اروپا داریم که خودشون اعتراف میکنن دختر تیره به عنوان یه دختر جذاب اونجا شناخته میشه اینو از بین خواننده ها و بازیگرایی مثل جنیفرلوپز ریحانا کیم کاداشیان و.. که چقدر کشته مرده دارن هم میشه فهمید.
    یه چیز دیگم بگم مردای اونجا تفکرشون با شما قابل مقاسه نیست و فرهنگشون در حدی بالا هست که ذهنشون و تربیتشون بفهمه فضای مجازی جای تمسخر یه ملیت یا نژاد نیس که صد البته اینو توی فضای واقعی هم رعایت میکنن .در واقع مقایسه تفکر شما با اونا مثل مقایسه ژیان با بوگاتیه پس خودتونو کلا با اونا قیاس نکنید.
    حالا یه عده دوستان مثل جنابLLIMمیان میگن تخریب شخصیت بیخبر از اینکه جناب قیامت تخریب شخصیت کار هر روزشونه ولی خب گاهی چشماشون به روی این موقع ها بسته هست و شایدم به احتمال زیاد گذرشون به پرت و پلا های ایشون نخورده.
    ولی بگذریم حرفای شما در مورد اونور ابیا کاملا چرت و پرته و واقعا نمیدونم از کجاتون این حرفا رو درمیارین ما که چندبار اونور اب رفتیم و کلیی با فامیلای غربی رفت و امد داریم مثل شما اینقدر راحت حرف در نمیاریم.
    بعد شما گفتی حسادت ما خودمون سفید هستیم و از این لحاظ دلخور نیسیم چیزی که حال ادمو بهم میزنه بوی تعفن افکارتونه که همه جا پخش میشه.
    درود
    1-جناب قیامت(ابوبکر داعشی) اولا 30 سالشان نیست طبق گفته هاشان 25 سالشان است -این دروغگو بودن ایشان و کذب گوییشان را ثابت میکند-
    عسل بانو جامعه ما هم دقیقا پر است از این متعفن ها و دقیقا به همین دلیل است وضع مان هرسال بدتر میشود , وقتی مملکت دست این ها باشد بهتر از این هم نمیشود!

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    واقعا برای شما متاسفم طرز فکر پایین دارید
    حتما سن پایینی هم دارید
    تصور میکنم یه زن زیبا و سفید همسرشما باشه ولی اخلاقش مثل یزید باشه انوقت چکار میکنید؟؟؟
    اگه فقط رنگ سفید شما مردها رو ارضا میکنه پس چرا در کشورهای اروپایی و امریکایی ازدواج سیاه و سفید چیزعجیبی نیست؟؟ پس اونا چکار میکنن؟؟
    مگه زندگی مشترک فقط مساله ارضا شدن شما مردهاست؟؟؟
    2-بزرگوار لزوما کم بودن یا زیاد بودن سن نشان دهنده عقل و فهم طرف نیست بلکه طرز تفکر است که مهم است , مثلا کسی که فکر میکند آلمان رویه خط استوا است یا قطب شمال روی ایسلند است , و به این طور کهنه اندیشی ها باور دارد اگر 60 سالش هم بشود درکش زیاد نخواهد شد بلکه فقط دگماتیست پیر شدن هم به این اخلاقیات مزخرفش اضافه میشود.

3-نیک بود نمیگفتید "برای شما مردها" ابوبکر سفله(قیامت) مرد نیست , -جسما هست عقلا خیر- کسی که مرد باشد نمیاید وسط فروم بانوان را تهدید به تجاوز جنسی بکند بعد همفکران مرتجعش هم برایش کف سوت بکشند!
    4-نیاز جنسی برای همه جنسیت ها مهم است , ولی اهمیتش آنقدر نیست که بر تمام تمام تمام زندگی آدم تاثیر بگذارد , نگاه بکنید قرار که نیست بعد از ازدواج زوجه زوج 24 ساعته روی هم بخوابند که...
    این به همین دلیل است که میگویم این شخص فاحشه مغزیست و از آنجا که اعتقادات مرتجعانه و قرون وسطایی دارد و میل جنسی را گناه میداند به شدت سرکوبش میکند تا جایی که ناخواسته نه که تمام تمام ذهنش هول هوش یک وجب جلو یک وجب عقب است در کلامش همش از زیبایی و میل جنسی سخن میگوید.(درست است مهم است اما دیگر ملاک نیست)
    ما خودمان پسر هستیم اما وقتی یک بانو را میبینیم میسنجیم (اخلاقا-قیافته-وضع تحصیلی-وضع مالی-...)و در آخر یک برآیند میگیریم که بانو مناسبمان هست یا نه.
    بقیه پسرها هم همین هستند یک چندتا عقب نگه داشته شده هم هستند که شما دارید میبینیدشان.
    ویرایش توسط Aamir2121 : 08-22-2017 در ساعت 12:10 PM

18. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

من 30 سالمه
    تو اروپا خیلی نادر هست که مرد سفید با زن سیاه ازدواج کنه ولی عکس این قضیه به وفور وجود داره
    من نمیگم ازدواج فقط ارضا شدن جنسی هست ولی خب یکی از مهمترين اهداف ازدواج همینه
    شماها خودتون سبزه هستید از اینکه سفیدها خوشگل ترن حسادت میکنین خب کار خداست نمیشه که ایراد گرفت
    یکی خوشگله یکی زشته و نمیشه برای ازدواج بخاطر اخلاق و فرهنگ و... با یه دختری ازدواج کرد که اصلا زیبا نیست
    درود
    ببینید
    1-شما باید منطقی باشید زن زیبا دنبال مرد زیباست که شما نیستید, عقاید شما پوسیده است اگر بروید اروپا و غرب دو کلمه حرف بزنید سر از گوانتانامو در میاورید
    2-ببینید برایتان منطقی توضیح میدهم روشن بشوید:
    اولا-زن زیبا از آنجا که زیباست از بچگی مورد توجه بوده و انتظاراتش بیش از حد طبیعیست , و طبیعتا بزرگتر هم که بشود خیلی ها میخواهند با او ازدواج بکنند پس رنج انتخابی این بانو زیاد است و مینشیند بهترین مرد را با بهترین شرایط انتخاب میکند که شما صدرصد این خصوصیات را ندارید.خودتان کلاهتان را قاضی بکنید زنی که میتواند زن یک مرد خوش سیما و پولدار بشود مگر مغز فلان جاندار را خورده زن شما بشود؟!
    دوما-زن زیبا انتظاراتش زیاد است , مغرور است, شما شخصی خشک خشن و مرتجع هستید و اگر بر فرض محال هم روزی زنی زیبا گیرتان امد میخواهید بر طبق عقایدتان روزی چند بگیریدش زیر کتک مشت لگد بعد هم میخواهید در خانه زنجیرش کنید کلفتی بکند و بویه پیاز بدهد بچه تولید بکند بعد هم بپیچیدش درون گونی سیب زمینی تحقیرش کنید! زن زیبا ظریف است بهش چپ بگویید میرود خانه پدرش رویش دست بلند کنید ممکن است حتی از دنیا برودخودتان کلا هتان را قاضی کنید زندگیتان دو روز هم طول نمیکشد!
    سوما-زن زیبا داشتن دردسرش زیاد است , چشم همه دنبالش است,-و از آنجا که شما گند اخلاق هستید-احتمالا دو روزه ازتان دلسرد میشود میرود دنبال یک مرد لایقتر
    چهارما- معرفت در گرانیست به هرکس ندهندش! /// پرطاووس (زن زیبا) قشنگ است به کرکس(ابوبکر) ندهندش!
    3-مناسب شما یک زن زشت قوی اندام است که بتواند زیر عقاید پوسیده شما دوام بیاورد
    4-منطقی باشید:
    زیبایی تا حدی مهم است نه همه اش-سبیل نداشته باشد کفایت میکند-, زن زیبا دردسرش واقعا زیاد است باور کنید بعد از یک هفته دیگر زیبایش برایتان عادی میشود بعد شما میمانید و کوهی از بدبختی, زن باید باوفا باشد, باید پای زندگی باشد,مگر زن خودرو است یا میخواهید بگذاریدش رویه طاقچه نگاهش کنید که زیبایی برایتان انقدر مهم است؟!
    بعد هم ده سال دیگر پیر میشوید اصلا زیبایی و اینها همه اش از بین میرود آن موقع چه گلی به سرتان میزنید؟!
    راه حل:
    بیخیال ازدواج زن زیبا بشوید بروید یک پولی بدهید یک زن زیبا صیغه کنید میل جنسیتان بر طرف بشود نه دختری را بدبخت کنید نه هی بیاید در فروم نظرات متعفنتان را نشر دهید.
    سپاس از شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)