نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت خانواده

1940
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Smile مخالفت خانواده

من يه نفرو واقعا خيلى دوست دارم هيچ هدف خاصى هم باهاش ندارم و تا اخر ميخوامش چند روز پيش بهش گفتم ك مادرشو در جريان بزاره ك اونم گفت حدود ١٠ ماه هست ك ما باهم اشنا شديم بعد اينكه اون به مامانش گفت مامانش ٢ تا سوال ازم پرسيد ك يكى اين بود كه هدفت چيه يكى هم كه اگه به خاهر خودت اين اتفاق ميفتاد چيكار ميكردى من جواب قانع كننده دادم ولى اخر مادر دختر گفت كه حرف نزنم الان من موندم چيكار كنم من شخصا دوست ندارم كار مخفيانه كنم ولى ديگه الان موندم چيكار كنم من ١٧ سالمه با دخترى كه حرف ميزنم هم هم سن هستيم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مخالفت خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط alisadeghi نمایش پست ها
    من يه نفرو واقعا خيلى دوست دارم هيچ هدف خاصى هم باهاش ندارم و تا اخر ميخوامش چند روز پيش بهش گفتم ك مادرشو در جريان بزاره ك اونم گفت حدود ١٠ ماه هست ك ما باهم اشنا شديم بعد اينكه اون به مامانش گفت مامانش ٢ تا سوال ازم پرسيد ك يكى اين بود كه هدفت چيه يكى هم كه اگه به خاهر خودت اين اتفاق ميفتاد چيكار ميكردى من جواب قانع كننده دادم ولى اخر مادر دختر گفت كه حرف نزنم الان من موندم چيكار كنم من شخصا دوست ندارم كار مخفيانه كنم ولى ديگه الان موندم چيكار كنم من ١٧ سالمه با دخترى كه حرف ميزنم هم هم سن هستيم

پس در یک کلام درخواست شما یک شوخی بیشتر نبوده و نخواهد بود

واقعا در این سن انتظار دارید چه اتفاقی بیفته ؟

آیا شرایط ازدواج و دارید یا فقط دنبال دوستی و ... هستید ؟

شما حداقل شرایطو ندارید .... نه درستون تمام شده و نه سربازی رفتید و نه شغل و درآمدی دارید که برپایه اش بتونید استقلال مالی بدست بیارید

مسلما در این روزگار خود شما هم باشید چنین اجازه ای به طرف مقابل نخواهید داد که با دخترتون و یا خواهرتون در چنین ارتباطی باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد