نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: حس زنانگی

4395
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 163 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    7

حس زنانگی

123457
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-27-2023 در ساعت 01:52 AM

2. 2 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : حس زنانگی

سلام
    به نظرم کار درستی نیست ، چون شما رو از خودتون و جنسیتی که دارین دور میکنه و به مراتب و با گذشت زمان میتونه تاثیرات عاطفی نامناسبی رو روی شما بذاره
    بهتره همه ی وسایلی که مربوط به خانوما هست رو از خودتون دور کنید و مثل قبل زندگیتون رو به دست بگیرید
    این نظر شخصی من بود، منتظر نظرات مشاوران و دوستان دیگه هم باشید.

4. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

الان نام ایشون فریبا ست مگه فریبا زن نیست؟؟
    الان شما مردی؟؟؟؟؟

6. کاربران زیر از samane.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط samane.m نمایش پست ها
    الان نام ایشون فریبا ست مگه فریبا زن نیست؟؟
    الان شما مردی؟؟؟؟؟
    بله مرد هستم ولی این اسم خیلی دوست دارم

8. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام ...من 28 سالمه و شغلم گریمور سینما هست چند وقته حس عجیبی دارم یک بار سر یه پروژه کاری شخصی با گریم از مرد به زن تغییر دادیم زیر نظز یکی از گریمورهای سینمایی معروف از اون زمان تا الان ذهنم درگیر این مساله شده و حتی چند فیلم با ین موضوع دیدم و خیلی دلم می خواست من هم این نقش بازی می کردم ولی تو زندگی واقعی برای همین چند بار خودم گریم کردم به صورت یک زن و لباس زنونه پوشیدم اوایل این کار فقط تو خونه انجام میدادم و چند تایی هم لباس و کفش برای خودم تهیه کردم ولی کم کم به سرم زده بیرون از خانه هم تجربه کنم و الن حدود 2 سالی هست به صورت زنانه بیرون از خونه هم میرم و حتی چند بار هم مجالس زنانه شرکت کردم حتی عروسی یکی از دوستان هم رفتم ولی احساس می کنم دارم به این کار معتاد می شم و خیلی وابسته ولی سوالی که من دارم اینه ایا من ز نظز جنسی مشگل دارم؟ و چیکار کنم که دیگه این کار انجام ندم ؟؟؟ لطفا کمکم کنید
    سلام
    ویرایش توسط خرد : 09-04-2019 در ساعت 02:59 AM

10. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ویرایش توسط خرد : 09-04-2019 در ساعت 02:57 AM

12. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظر بنده مساله ی که مطرح کردین چیز ساده ی نیست و یه آدم معمولی به نظرم نمیتونه در موردش نظر بده،به نظرم با مشاورین متخصصی که اینجا لطف می کنن و راهنمایی می کنن صحبت کنین یا حصوری به یه مشاور مراجعه کنین.موفق باش

14. کاربران زیر از کیفسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

مسلما هر رفتاری از حد و حدود خودش خارج بشه بصورت معضلی آرامش فردو خواهد گرفت

همه این احساسات کم و بیش در همه افراد وجود داره ولی مهم کنترل و درک چنین احساساتیه

شما فقط تحت شرایط کاریتون به نوعی سعی در شیطنت دارید و از حسی که دیگران نمیتونن شمارو شناسایی کنن احساس قدرت میکنید

وطبیعتا وقتی با چنین حسی همراه هستید به نوعی به شما ارضاء جنسی هم میرسونه که اگر این حس در شما در حال قدرت گرفتن هست باید با مشاوری مجرب مشورت کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558

مرد باید در طول دوران زندگی خود %۸۰ آنیموس ( مردانگی حقیقی) و %۲۰ آنیما ( زنانگی اصیل) را زندگی کند و زن باید %۸۰ آنیما ( زنانگی اصیل) و %۲۰ آنیموس ( مردانگی حقیقی ) را زندگی کند.

برای آشنایی با معانی آنیما و آنیموس می توانید به مقدمه همین مطالب و یا به مطلب آنیما و آنیموس سایت مراجعه فرمایید.
    فقط به طور مختصر یادآوری شود که اگر مردی بخواهد%۱۰۰ تحت تاثیر آنیموس زندگی کند، بسیار سخت و خشک می شود و از خشکی زیاد ممکن است ترک بردارد و %۲۰ آنیما مانع از این مطلب می شود، مثل گلی که برای مجسمه سازی به کار می رود و اگر درصد آب آن کم باشد، مجسمه ترک می خورد و می شکند و همینطور اگر خانمی بخواهد فقط تحت تاثیر %۱۰۰ آنیما زندگی کند، زیادی نرم و لطیف و احساساتی می شود که زندگی کردن آن غیر ممکن می شود، در این حالت گل مجسمه سازی را درنظر بگیرید که آب زیادتر از حد لازم دارد و هنگام درست کردن هر مجسمه ای، وا می رود و شکل نمی پذیرد.

با توجه به اینکه زن، زن است و فیزیک و اندام زنانه دارد ، باید حوزه عواطف و احساسات و عشق را زندگی کند و فقط در این حالت است که حال درونی ایشان خوب است و احساس رضایت دارد.( خانم هایی که زنانگی خودشان را انکار و یا سرکوب می کنند و در صدد این هستند که مردانه رفتار کنند، حال درونی شان خوب نیست و این بهترین معیار است برای سنجش رفتارهایشان)
    وقتی زنی ،زنانگی اش را به هر دلیلی زندگی نکند و آن را سرکوب کند، این سرکوب خودش را به صورت مریضی ( سرطان سینه،کیست رحم و سایر مسائل و مشکلات زنانه) نشان می دهد که متاسفانه خود فرد با ناآگاهی آن را برای بدن خودش جذب میکند.

و با توجه به اینکه مرد، مرد است و فیزیک و اندام مردانه دارد، باید حوزه سر، منطق و قدرت را زندگی کند و اگر مردی، مردانگی اش را به هر دلیلی زندگی نکند، جدای از اینکه حال درونی اش خوب نیست، دچار مسائل و مشکلات بسیاری می شود که ناتوانی جنسی از بارزترین و شایعترین آنهاست.

خانم ها باید در بیشترین حالت فقط با ۲۰% حوزه سر تصمیم گیری و زندگی کنند و در ۸۰% موارد و مواقع باید تحت تاثیر حوزه احساسات زندگی کنند، یا به عبارت دیگر هرچقدر که منطقی و بر اساس حوزه سر رفتار می کنند، چهار برابر آن باید تحت حوزه احساساست و عواطف زندگی کنند.

اگر به صورت گفته شده عمل نکند، اتفاقی که پیش می آید را با یک مثال بهتر می توان توضیح داد.
    فرض کنید زنی در ۴۰ سال اول زندگی خود ،فردی منطقی بوده و فعال و پر کار و . . .( و سایر خصوصیاتی که در مقدمه تحت عنوان آنیموس توضیح داده شد) باشد، در این حالت او فقط ۲۰% آنیموسش را زندگی کرده، و مجبور می شود ( دیگر انتخابگر نیست) که در بقیه عمرش ۸۰% وجود خودش را که زندگی نکرده، زندگی کند و چون در این سالها ۸۰% وجود خودش را نادیده گرفته، تسخیر زنانگی اش می شود و انتخابگر نیست و این مسئله باعث می شود که در سنین بالا دچار مشکلات و مسائل بسیاری شود، حال بد و نارضایتی عمیق از زندگی، احساس خستگی مفرط ( برای اینکه از خودش بیشتر از توانش کار کشیده) و دچار بحران میانسالی می شود ،گفتن جمله هایی مثل چرا بچه ندارم؟! یا چرا بچه هام منو تنها گذاشتند و رفتند؟! چرا الان انقدر ناتوان شده ام؟! چرا انقدر همه از من توقع دارند؟!از نمونه هایی است که می گوید و هرچقدر که بخواهد اون ۸۰% را بیشتر سرکوب کند دچار دردهای بدنی و مشکلات شدید تری می شود.

مطلب گفته شده، در مورد آقایان هم صادق است، مردی را در نظر بگیرید که ۴۰ سال تحت تاثیر %۲۰ زنانگی خودش زندگی کرده در سنینی که باید هدف گذاری می کرده و مسئولیت می پذیرفته و به دنبال کسب کار و درآمد و تولید دستاورد می بوده ، وقت خود را به خوشگذرانی و استراحت گذرانده ، هنگامی که به سن ۴۰ سالگی می رسد، هیچ دستاوردی ندارد، خونه ، در آمد و یا حتی پس انداز مناسب.

همه از یک مرد توقع این را دارند که در سن ۴۰ سالگی، حداقل امکانات را برای تشکیل یک زندگی داشته باشد، حال آنکه در مورد یک زن این گونه نیست، همه از زن، نرمی ، لطافت ، عشق و آرامش می خواهند و نه دستاورد.

در این حالت مرد حالش خوب نیست و از خودش به شدت ناراحت و عصبانی است و احساس سرخوردگی می کند.
    حال آنکه یک زن باید نرم و لطیف و پر از عشق و در آرامش باشد تا هم احساس رضایت و شعف درونی داشته باشد و هم بتواند به همسر و فرزندانش عشق بدهد و محیط مطلوبی را برای خود و آنها فراهم کند.

مرد باید قوی و محکم و قدرتمند و منطقی باشد تا هم احساس مردانگی و قدرت کند و حالش خوب باشد و هم بتواند برای همسر و فرزندانش امنیت را فراهم کند و متولی امنیت آنان باشد تا آرامش را برای آنها فراهم کند.

تمرینی که به خانم ها کمک می کند که کمی آنیمای خود را رشد دهند و نرم تر و لطیف تر شوند، رقص است، رقص هندی ، رقص عربی و رقص ایرانی.
    و برای رشد مردانگی ، قدرت و عضله در آقایان ورزش های رزمی بسیار تاثیر گذار است.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

16. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام....مرسی از نظر کارشناسانه و کاملتون ولی این وسط یه چیزی فراموش کردید و اون من و احساسم هست درسته هر شخصی در در وجودش از هر دو غریضه زانگی و مردانگی داراست و بسته به نوع جنسیتش مرد یا زن بودن بیشتر هست و جنسیتش مشخص می شه ولی خود فرد چی ایا اختیار انتخاب ندارد ؟؟؟ که گاهی بخواهد حس جنس مقابل را تجربه کند ؟؟؟؟ ایا پوشیدن لباس جنس مخالف دلیل بر قدرته ؟؟؟؟ چرا پس در جامعه واقعی ما الان خیلی از پوشش ها کفش کیف ساعت و... بین دو جنس مشترک شده ایا دلیل بر قدرتمند شدن فردی هست ؟؟؟؟
    پس باید جامعه ما الان با داشتن افراد قدرتمند جامعه ایده ال باشد پس چرا اینچنین نیست ؟؟؟؟
    و اینکه پو شدن لباس دلیل بر شیطنت نیست شاید تجربه کردن یک حس محال باشد که جنبه مثبت داشته باشه نه منفی ولی برای خود من به نوعی تجربه کردن هست اینکه بدونم در بین خانم ها چه می گذرد افکار انها نوع برخورد با یکدیگر و ... که شاید مفید باشه برای زندگی متاهلی تا به نوعی شناخت روحیات و احساسات جنس مقابل باشد.
    ولی ترس من از معتاد شدن به این رفتار و احیا نا به خطر افتادن زندگی خواهد بود که در اینده در کنار یک جنس مخالف داشته باشم .....

18. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام....مرسی از نظر کارشناسانه و کاملتون ولی این وسط یه چیزی فراموش کردید و اون من و احساسم هست درسته هر شخصی در در وجودش از هر دو غریضه زانگی و مردانگی داراست و بسته به نوع جنسیتش مرد یا زن بودن بیشتر هست و جنسیتش مشخص می شه ولی خود فرد چی ایا اختیار انتخاب ندارد ؟؟؟ که گاهی بخواهد حس جنس مقابل را تجربه کند ؟؟؟؟ ایا پوشیدن لباس جنس مخالف دلیل بر قدرته ؟؟؟؟ چرا پس در جامعه واقعی ما الان خیلی از پوشش ها کفش کیف ساعت و... بین دو جنس مشترک شده ایا دلیل بر قدرتمند شدن فردی هست ؟؟؟؟
    پس باید جامعه ما الان با داشتن افراد قدرتمند جامعه ایده ال باشد پس چرا اینچنین نیست ؟؟؟؟
    و اینکه پو شدن لباس دلیل بر شیطنت نیست شاید تجربه کردن یک حس محال باشد که جنبه مثبت داشته باشه نه منفی ولی برای خود من به نوعی تجربه کردن هست اینکه بدونم در بین خانم ها چه می گذرد افکار انها نوع برخورد با یکدیگر و ... که شاید مفید باشه برای زندگی متاهلی تا به نوعی شناخت روحیات و احساسات جنس مقابل باشد.
    ولی ترس من از معتاد شدن به این رفتار و احیا نا به خطر افتادن زندگی خواهد بود که در اینده در کنار یک جنس مخالف داشته باشم .....
    سلام
    به هر حال شما یه تمایل غیرعادی دارید و اینو نباید فراموش کنید.
    چند تا مرد دیگه رو می شناسید که دوست داشته باشند لباس زنانه بپوشند و تو این موضوع به حدی پیش برند که مجالس زنانه ام شرکت کنند.
    این علاقه به اندازه ایه که شمارو از عادت کردن ترسونده. به نظرم بهتره توجیحش نکنید. دنبال علتش یا تعریفش باشید.
    در مورد شناخت جنس مخالفم شما در جایگاه یک مرد باید اونارو بشناسید تا بعد تو همین روند به این آگاهی برسید که چه رفتاری باید داشته باشید. اینکه به عنوان یک زن اونارو بشناسید شاید چیزایی بفهمید که بقیه مردا نمی دونن اما تجربه و اگاهی خاصی درمورد نوع برخورد درست خودتون تو جایگاه یه مرد کسب نمی کنید. اصولا تجربه هایی که به دست میارید خیلی دورتر از چیزاییه که لازم دارید بدونید.
    یه مورد دیگه ام که هست اینه که شما تو مجالس زنانه به عنوان یک زن شرکت می کنید یا حتی توی خیابون به عنوان یه زن راه می رید درحالی که نیستید. این یه جور دروغه شاید شکستن حریم آدماییه که فکر می کنند طرف حسابشون یه زنه ولی دارن فریب می خورن درواقع. این اخلاقی نیست

20. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    به هر حال شما یه تمایل غیرعادی دارید و اینو نباید فراموش کنید.
    چند تا مرد دیگه رو می شناسید که دوست داشته باشند لباس زنانه بپوشند و تو این موضوع به حدی پیش برند که مجالس زنانه ام شرکت کنند.
    این علاقه به اندازه ایه که شمارو از عادت کردن ترسونده. به نظرم بهتره توجیحش نکنید. دنبال علتش یا تعریفش باشید.
    در مورد شناخت جنس مخالفم شما در جایگاه یک مرد باید اونارو بشناسید تا بعد تو همین روند به این آگاهی برسید که چه رفتاری باید داشته باشید. اینکه به عنوان یک زن اونارو بشناسید شاید چیزایی بفهمید که بقیه مردا نمی دونن اما تجربه و اگاهی خاصی درمورد نوع برخورد درست خودتون تو جایگاه یه مرد کسب نمی کنید. اصولا تجربه هایی که به دست میارید خیلی دورتر از چیزاییه که لازم دارید بدونید.
    یه مورد دیگه ام که هست اینه که شما تو مجالس زنانه به عنوان یک زن شرکت می کنید یا حتی توی خیابون به عنوان یه زن راه می رید درحالی که نیستید. این یه جور دروغه شاید شکستن حریم آدماییه که فکر می کنند طرف حسابشون یه زنه ولی دارن فریب می خورن درواقع. این اخلاقی نیست
    این که می گید چند تا مرد دیگه دیگه می شناسم ...کافی یه سری به فیس بوک بزنید و یه سرچی بکنید با موضوع زنانه پوش تا بینید چند نفز دیگه هم هستن که از خودشون عکس هایی کامل و بی نقص می گذارند و همه تمایل دارند به اینکه یک زن باشند .....به نظر من این خودش الان تبدیل شده به یک معظل اجتماعی الان یه نگاه به اطراف خودتون بکنید ببینید الان چقدر آقایونی هستن که دیگه مثل گذشته معنی مرد بودن براشون دیگه نمی شه کاربرد حتی مرد های داری همسر و بچه به اجبار خانمشون صورت های خودشون از ابرو گرفته تا پایین اصلاح می کنند ایا به نظر شما این خودش یک استارت و چراغ سبز نشون دادان نیست برای رشد یا تحریک این رفتارها ؟؟؟
    اینکه مثل زن ها باشیم و طرف مقابل فکر کنه طرفش یک زن هست بستگی به نگرش فرد دارد که با چه هدفی این کار انجام میدهد و قصد و هدفش خیر هست یا شر ؟؟؟؟ ولی افرادی هم هستند که هیچ قصد و منظور یا سواستفاده ای از این رفتارها ندارند و به دنبال تنوع در زندگی یکنواخت باشند .......

22. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    0

دوست
    ویرایش توسط خرد : 09-04-2019 در ساعت 02:58 AM

24. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32710
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

فریبا جان صندوق پیام هات پره خالیش کن.

26. کاربران زیر از simajoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

اگر علاقه جنسی به مردها ندارید و فقط چون دوست دارید نقش زنانه بازی کنید فکر نکنم مشکلتون زیاد حاد باشه
    و با مراجعه به مشاور حل میشه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

28. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 31 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

شما که دوس داری پوشش زنونه بری بیرون در واقع حس زنونگیتو کشف کردی
    تو جامعه ایران چون مرد نسبت به زن برتری داره به نظر همه دیوونگیه همچین حسی
    حتی ترنس های زن به مرد چون از نظر قانونی حقوقشون مساوی یه مرد میشه پذیرش بیشتری دارن تو جامعه تا یه مردی که میخواد زنونه باشه
    در کل هر جور عشقته زندگی کن دوست گرامی

30. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    تشکر شده 41 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    2

سلام ...من 28 سالمه و شغلم گریمور سینما هست چند وقته حس عجیبی دارم یک بار سر یه پروژه کاری شخصی با گریم از مرد به زن تغییر دادیم زیر نظز یکی از گریمورهای سینمایی معروف از اون زمان تا الان ذهنم درگیر این مساله شده و حتی چند فیلم با ین موضوع دیدم و خیلی دلم می خواست من هم این نقش بازی می کردم ولی تو زندگی واقعی برای همین چند بار خودم گریم کردم به صورت یک زن و لباس زنونه پوشیدم اوایل این کار فقط تو خونه انجام میدادم و چند تایی هم لباس و کفش برای خودم تهیه کردم ولی کم کم به سرم زده بیرون از خانه هم تجربه کنم و الن حدود 2 سالی هست به صورت زنانه بیرون از خونه هم میرم و حتی چند بار هم مجالس زنانه شرکت کردم حتی عروسی یکی از دوستان هم رفتم ولی احساس می کنم دارم به این کار معتاد می شم و خیلی وابسته ولی سوالی که من دارم اینه ایا من ز نظز جنسی مشگل دارم؟ و چیکار کنم که دیگه این کار انجام ندم ؟؟؟ لطفا کمکم کنید
    سلام به نظرمن شما یه چیز خاص روداری تجربه می کنی وتا زمانی که اسیب به شما نرسانه مهم نیست من هم علاقه به پوشش زنانه دارم

32. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    505
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم کار درستی نیست ، چون شما رو از خودتون و جنسیتی که دارین دور میکنه و به مراتب و با گذشت زمان میتونه تاثیرات عاطفی نامناسبی رو روی شما بذاره
    بهتره همه ی وسایلی که مربوط به خانوما هست رو از خودتون دور کنید و مثل قبل زندگیتون رو به دست بگیرید
    این نظر شخصی من بود، منتظر نظرات مشاوران و دوستان دیگه هم باشید.
    منم موافقم . البته خودم که سالها با این مسئله درگیر بودم . و با این مسئله کنار اومدم . ولی کلا سخته .

34. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    505
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Hjkl نمایش پست ها
    سلام به نظرمن شما یه چیز خاص روداری تجربه می کنی وتا زمانی که اسیب به شما نرسانه مهم نیست من هم علاقه به پوشش زنانه دارم
    کاملا درسته . برای من پوشش زنانه یعنی یه آرامش و لذت . لذتی که توصیفش ممکن نیست

35. کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    505
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    مسلما هر رفتاری از حد و حدود خودش خارج بشه بصورت معضلی آرامش فردو خواهد گرفت

همه این احساسات کم و بیش در همه افراد وجود داره ولی مهم کنترل و درک چنین احساساتیه

شما فقط تحت شرایط کاریتون به نوعی سعی در شیطنت دارید و از حسی که دیگران نمیتونن شمارو شناسایی کنن احساس قدرت میکنید

وطبیعتا وقتی با چنین حسی همراه هستید به نوعی به شما ارضاء جنسی هم میرسونه که اگر این حس در شما در حال قدرت گرفتن هست باید با مشاوری مجرب مشورت کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558

مرد باید در طول دوران زندگی خود %۸۰ آنیموس ( مردانگی حقیقی) و %۲۰ آنیما ( زنانگی اصیل) را زندگی کند و زن باید %۸۰ آنیما ( زنانگی اصیل) و %۲۰ آنیموس ( مردانگی حقیقی ) را زندگی کند.

برای آشنایی با معانی آنیما و آنیموس می توانید به مقدمه همین مطالب و یا به مطلب آنیما و آنیموس سایت مراجعه فرمایید.
    فقط به طور مختصر یادآوری شود که اگر مردی بخواهد%۱۰۰ تحت تاثیر آنیموس زندگی کند، بسیار سخت و خشک می شود و از خشکی زیاد ممکن است ترک بردارد و %۲۰ آنیما مانع از این مطلب می شود، مثل گلی که برای مجسمه سازی به کار می رود و اگر درصد آب آن کم باشد، مجسمه ترک می خورد و می شکند و همینطور اگر خانمی بخواهد فقط تحت تاثیر %۱۰۰ آنیما زندگی کند، زیادی نرم و لطیف و احساساتی می شود که زندگی کردن آن غیر ممکن می شود، در این حالت گل مجسمه سازی را درنظر بگیرید که آب زیادتر از حد لازم دارد و هنگام درست کردن هر مجسمه ای، وا می رود و شکل نمی پذیرد.

با توجه به اینکه زن، زن است و فیزیک و اندام زنانه دارد ، باید حوزه عواطف و احساسات و عشق را زندگی کند و فقط در این حالت است که حال درونی ایشان خوب است و احساس رضایت دارد.( خانم هایی که زنانگی خودشان را انکار و یا سرکوب می کنند و در صدد این هستند که مردانه رفتار کنند، حال درونی شان خوب نیست و این بهترین معیار است برای سنجش رفتارهایشان)
    وقتی زنی ،زنانگی اش را به هر دلیلی زندگی نکند و آن را سرکوب کند، این سرکوب خودش را به صورت مریضی ( سرطان سینه،کیست رحم و سایر مسائل و مشکلات زنانه) نشان می دهد که متاسفانه خود فرد با ناآگاهی آن را برای بدن خودش جذب میکند.

و با توجه به اینکه مرد، مرد است و فیزیک و اندام مردانه دارد، باید حوزه سر، منطق و قدرت را زندگی کند و اگر مردی، مردانگی اش را به هر دلیلی زندگی نکند، جدای از اینکه حال درونی اش خوب نیست، دچار مسائل و مشکلات بسیاری می شود که ناتوانی جنسی از بارزترین و شایعترین آنهاست.

خانم ها باید در بیشترین حالت فقط با ۲۰% حوزه سر تصمیم گیری و زندگی کنند و در ۸۰% موارد و مواقع باید تحت تاثیر حوزه احساسات زندگی کنند، یا به عبارت دیگر هرچقدر که منطقی و بر اساس حوزه سر رفتار می کنند، چهار برابر آن باید تحت حوزه احساساست و عواطف زندگی کنند.

اگر به صورت گفته شده عمل نکند، اتفاقی که پیش می آید را با یک مثال بهتر می توان توضیح داد.
    فرض کنید زنی در ۴۰ سال اول زندگی خود ،فردی منطقی بوده و فعال و پر کار و . . .( و سایر خصوصیاتی که در مقدمه تحت عنوان آنیموس توضیح داده شد) باشد، در این حالت او فقط ۲۰% آنیموسش را زندگی کرده، و مجبور می شود ( دیگر انتخابگر نیست) که در بقیه عمرش ۸۰% وجود خودش را که زندگی نکرده، زندگی کند و چون در این سالها ۸۰% وجود خودش را نادیده گرفته، تسخیر زنانگی اش می شود و انتخابگر نیست و این مسئله باعث می شود که در سنین بالا دچار مشکلات و مسائل بسیاری شود، حال بد و نارضایتی عمیق از زندگی، احساس خستگی مفرط ( برای اینکه از خودش بیشتر از توانش کار کشیده) و دچار بحران میانسالی می شود ،گفتن جمله هایی مثل چرا بچه ندارم؟! یا چرا بچه هام منو تنها گذاشتند و رفتند؟! چرا الان انقدر ناتوان شده ام؟! چرا انقدر همه از من توقع دارند؟!از نمونه هایی است که می گوید و هرچقدر که بخواهد اون ۸۰% را بیشتر سرکوب کند دچار دردهای بدنی و مشکلات شدید تری می شود.

مطلب گفته شده، در مورد آقایان هم صادق است، مردی را در نظر بگیرید که ۴۰ سال تحت تاثیر %۲۰ زنانگی خودش زندگی کرده در سنینی که باید هدف گذاری می کرده و مسئولیت می پذیرفته و به دنبال کسب کار و درآمد و تولید دستاورد می بوده ، وقت خود را به خوشگذرانی و استراحت گذرانده ، هنگامی که به سن ۴۰ سالگی می رسد، هیچ دستاوردی ندارد، خونه ، در آمد و یا حتی پس انداز مناسب.

همه از یک مرد توقع این را دارند که در سن ۴۰ سالگی، حداقل امکانات را برای تشکیل یک زندگی داشته باشد، حال آنکه در مورد یک زن این گونه نیست، همه از زن، نرمی ، لطافت ، عشق و آرامش می خواهند و نه دستاورد.

در این حالت مرد حالش خوب نیست و از خودش به شدت ناراحت و عصبانی است و احساس سرخوردگی می کند.
    حال آنکه یک زن باید نرم و لطیف و پر از عشق و در آرامش باشد تا هم احساس رضایت و شعف درونی داشته باشد و هم بتواند به همسر و فرزندانش عشق بدهد و محیط مطلوبی را برای خود و آنها فراهم کند.

مرد باید قوی و محکم و قدرتمند و منطقی باشد تا هم احساس مردانگی و قدرت کند و حالش خوب باشد و هم بتواند برای همسر و فرزندانش امنیت را فراهم کند و متولی امنیت آنان باشد تا آرامش را برای آنها فراهم کند.

تمرینی که به خانم ها کمک می کند که کمی آنیمای خود را رشد دهند و نرم تر و لطیف تر شوند، رقص است، رقص هندی ، رقص عربی و رقص ایرانی.
    و برای رشد مردانگی ، قدرت و عضله در آقایان ورزش های رزمی بسیار تاثیر گذار است.
    بسیار کارشناسی و سنجیده مطلب گذاشتید . به نظرم مهم افراد هستند که روی تمام ابعاد زندگی خودشون کنترل داشته باشند . و تا موقعی که فرد خودش تصمیم قطعی برای انتخاب سبک زندگی یا تغیر سبک زندگی نگیره ، کسی نمیتونه کاری بکنه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد