نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مجردی یا ازدواج

1085
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33317
    تشکـر
    35
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

مجردی یا ازدواج

با سلام دوستان شاید در جریان باشید نزدیک به یک سال هست که آقایی اومدن خواستگاری من و ما دوران آشنایی رو سپری میکنیم..من اول در خواست کردم که یه چند ماهی ما با هم آشنا بشیم اونا هم قبول کردن حالا به بهانه های مختلف این دوران به یک سال کشیده شده
    ما تا همین اواخر خیلی خوب بودیم با هم کوچکترین اختلافی هم نداشتیم ولی این اواخر رابطه مون یه جور خاصی شده
    روز تولدم ایشون شغلشون رو از دست دادن و یه سری کلافگی های دیگر هم داشتن که باعث شد شب با یه دسته گل برای تبریک اومدن دنبالم..من تو ذهنم تصور کردم برام تولد گرفتن ولی این اتفاق نیفتاد..من بهانه گیری و گریه و زاری میکردم ایشون هم کلافه بودن که من تو چنین وضعی چطور تولد میگرفتم و بسیار بسیار ناراحت بودن که من درکشون نمیکنم..
    ولی من درکش میکنم گفتم که همه جوره کنارشم
    ما با هم خیلی صحبت کردیم و سعی کردیم کوتاه بیایم و این موضوع رو کش ندیم ..شغل ایشون و اسباب کشی که در خانواده شون دارن ذهنشون رو به شدت به هم ریخته..ما هر دو خیلی منطقی و آرام با مشکلات برخورد میکنیم
    ولی من انقدر به هم ریخته و کلافه و دلتنگ و ناراحت هستم که اصلا برای هیچ کس قابل درک نیست از روز تولدم تا الان من کلی لاغر شدم
    چون درگیر مشکلاتشون هستن کمتر به من پیام میدن یا زنگ میزنن
    و من کلافه تر و کلافه تر میشم
    من از شدت علاقه و دلتنگی و اینکه ایشون فرصت نمیکنن مثل قبل در کنارم باشن مثل دیوانه ها شدم..این دلتنگی من و نابود میکنه و باعث شده اعضای خانواده م نگران من بشن
    شب ها خواب راحت ندارم و هیچ چی نمیخورم
    کارهای خودم و هم به زور انجام میدم یا انجام نمیدن
    احساس میکنم خیلی غیر عادی شدم..این حد از وابستگی غیر عادی و زجر آوره
    امروز زنگ زدم و توضییح دادم که ناراحت و دلتنگ هستم ایشون هم عذرخواهی کردن و گفتن فردا میان دیدنم و پس فردا برای یه هفته میرن سفر و من دلتگتر و دلتنگتر از قبل شدم
    دارم زجر میکشم وضعیتم اصلا قابل درک نیست
    چرا اینطوری شدم؟چی کار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مجردی یا ازدواج

عزیزم این به خاطر علاقست. اوایل رابطه همینطوره. شمام چون دغدغه کار و پول و چیز دیگه ای ندارید همه ی فکر و ذکرتتون نامزدتونه. ولی ازون طرف نامزدتون دغدغه های زیادی دارند. همین که در شرف ازدواج هستند وادارشون می کنه بیشتر کار کنند و بیشتر نگران این باشند که همه چیز اوکی باشه چون قراره مسئولیت زندگی به عهده ایشون باشه.
    یه مردم مطمئنا دوست داره خانومش پیش خودش باشه و بتونه تامینش کنه ولی حتی فکر این که از پسش برنیاد یا شاید کم بیاره کلافش می کنه. شاید شما فقط وجود ایشونو بخای که کنارتون باشه تا دلتنگ نشید اما همون چیزی که شما رو وابسته و کلافه و دلتنگ می کنه این اقارو بیشتر هول میده سمت اینکه کار کنه و اوضاعو سر و سامون بده. در نتیجه کمتر واسه شما وقت داشته باشه
    مردا هدفشون اینه خانوادشون تو آسایش باشند ولی وقتی اوضاع به هم می ریزه تو خودشون می رند و عصبی و بی توجه می شند. جالبه که همین موضوعم خانومارو می رنجونه درحالی که هر دوشون ریشه ناراحتیاشون یه چیزه.

3. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مجردی یا ازدواج

خب این دوران نامزدی برای همین روزهاست ...

پس روشن و صریح به شما میگم اگر ایشون مشکل شغلی پیدا کرده پس موضوع ازدواج شما به نوعی منتفی تلقی میشه

مزیت دوره آشنایی و نامزدی همینه تا وقتی وارد زندگی مشترک نشدید بتونید انتخاب کنید

چون اگر نظر دیگری داشته باشید مسلما در این مدت بهتر درک میکردید و بهانه گیر نبودید وبه نوعی با این شرایط سخت کنار اومده بودید

پس بهتره با خودتون روراست باشید و دنبال توجیح نباشید ...خوب فکر کنید و نظر خانواده رو در این مورد جویا بشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد