نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: نه همین لباس زیباست....

1804
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نه همین لباس زیباست....

ﺍﻻﻏﯽ ﭘﻮﺳﺖ ﺷﯿﺮﯼ ﺭﺍ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ ﻭ ﭘﻮﺷﯿﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﺣﻤﻠﻪ ﻣﯽﮐﺮﺩ
    ﻫﻤﻪ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯽﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﺍﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺑﺖ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺑﻮﺩ...
    ﻭ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﻌﺮﻩ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﯽﮐﺮﺩ.
    ﺭﻭﺑﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺗﺮﺳﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩ،
    ﻣﺪﺗﯽ ﻣﮑﺚ ﮐﺮﺩ
    ﻭﻗﺘﯽ ﺧﻮﺏ ﮔﻮﺵ ﮐﺮﺩ،
    ﺩﯾﺪ ﺻﺪﺍﯼ ﺍﻭ ﻓﺮﻕ ﻣﯽﮐﻨﺪ...
    ﺑﻪ ﺍﻻﻍ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﮔﻔﺖ:
    «ﺍﮔﺮ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﯼ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﺮﺍ ﻣﯽﺗﺮﺳﺎﻧﺪﯼ ﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻟﻮ ﺩﺍﺩﯼ ﺍﺣﻤﻖ!»

ﯾﮏ ﺍﺣﻤﻖ ﺷﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﻟﺒﺎﺱ ﻭ ﻇﺎﻫﺮ ﺧﻮﺏ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﻓﺮﯾﺐ ﺩﻫﺪ،
    اما ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺪﺕ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﻧﯿﺴﺖ...
    ﭼﻮﻥ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺍﻭ،
    ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﻟﻮ ﻣﯽﺩﻫﺪ...

2. 7 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : نه همین لباس زیباست....

تا شخص سخن نگفته باشد / عیب و هنرش نهفته باشد

یکی از نشانه های حکمت سکوته و یکی از نشانه های احمق زیاد حرف زدن اوست

4. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    تا شخص سخن نگفته باشد / عیب و هنرش نهفته باشد

یکی از نشانه های حکمت سکوته و یکی از نشانه های احمق زیاد حرف زدن اوست

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من اشکال از کسی هست که فریب ظاهر دیگران رو می خوره..
    البته بعضی از مواقع از حرف زدن هم نمیشه به نیت و ذات دیگران پی برد (حداقل تو جامعه خودمون شامل حداکثر میشه)

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط arameshh نمایش پست ها
    به نظر من اشکال از کسی هست که فریب ظاهر دیگران رو می خوره..
    البته بعضی از مواقع از حرف زدن هم نمیشه به نیت و ذات دیگران پی برد (حداقل تو جامعه خودمون شامل حداکثر میشه)
    بله حرف شما کاملا درسته

اما الان بحث تاپیک در مورد کسانی هست که فک میکنن اگه لباس خوبی داشته باشن پس افکار خوبی هم دارن

و متاسفانه کم نیستن این افراد در جامعه که تا به مال منالی میرسن فک میکنن باید در مورد زندگی همه نظر بدن و همه ازشون حساب ببرن!

و بیشتر از اینکه بخوان فکرشون رو گسترش بدن و دنبال مطالعه و بالا بردن شخصیتشون باشن...دنبال جمع کردن ثروت و قدرت پوشالی هستن که شاید اینجوری بتونن دیگران رو تحت تاثیر قرار بدن و نمیخوان باور کنن که قدرت اصلی آدما تو افکار و گفتارشون هست نه در نوع پوشش و ....

جالب که همین افراد که شاید خودشون هم از قشر ضعیف بودن و تقی به توقی خورده و دارا شدن بعد از دارا شدن افراد ضعیف رو مسخره میکنن و بهشون زور میگن!!!!!

متاسفانه هنوز نمیدونیم که لباس و ماشین و خونه نمیتونه نشون دهنده ی شخصیت والای ما باشه.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

من نکه به اونهایی که لباس ارزونقیمت میپوشن بی احترامی کنما نه
    ولی ناخوداگاه مثلا وارد یه فروشگاه خیلی خوشگل موشگل میشم حس بهتری دارم و
    مسلما حالم بهتره و خیلی بهتر رفتار میکنم ولی وقتی وارد یه مغازه فکستنی و شلخته بشم
    مسلما انرژی بدی دریافت میکنم ، بی احترامی نمیکنم ولی خب انرژی بد میگیرمو اونقدر نمیتونم
    انرژی بزارم
    فکر کنم ظاهر خوب و بد همینه ادم انرژی خوبی دریافت میکنه خوب رفتار میکنه
    و اینکه
    حتی اگه لباسامون ارزون قیمته اگه بوی خوب بدیم اگه مرتب باشیم اگه لباسامون ست باشه
    بازم میتونیم انرژی خوبی به طرف مقابلمون بدیم
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    من نکه به اونهایی که لباس ارزونقیمت میپوشن بی احترامی کنما نه
    ولی ناخوداگاه مثلا وارد یه فروشگاه خیلی خوشگل موشگل میشم حس بهتری دارم و
    مسلما حالم بهتره و خیلی بهتر رفتار میکنم ولی وقتی وارد یه مغازه فکستنی و شلخته بشم
    مسلما انرژی بدی دریافت میکنم ، بی احترامی نمیکنم ولی خب انرژی بد میگیرمو اونقدر نمیتونم
    انرژی بزارم
    فکر کنم ظاهر خوب و بد همینه ادم انرژی خوبی دریافت میکنه خوب رفتار میکنه
    و اینکه
    حتی اگه لباسامون ارزون قیمته اگه بوی خوب بدیم اگه مرتب باشیم اگه لباسامون ست باشه
    بازم میتونیم انرژی خوبی به طرف مقابلمون بدیم
    مرسی عزیزم

ولی فک میکنم بیشتر منظورت به آراستگی باشه تا ظاهر مجلل!!

چون وقتی یه چیز ساده رو هم بهش برسی تمیز و مرتب باشه خیلی هم قشنگه

ولی یه چیز گرون هم وقتی کارایی نداشته باشه و خاک بخوره به چشم هیچکس هم نمیاد

و این یه نکته ایی هست که حتی اگر گرون قیمت هم نپوشیم میتونیم زیبا به نظر برسیم!!!

مثل کسی که همیشه افسرده هست و میناله از زندگی یا کسی که شاده و انرژی خوب داره!

یه جایی میخوندم که انسان ها همیشه جذب آدمای خنده رو و شوخ میشن! پس سعی کنیم شادی هامون رو باهم شریک بشیم!

حالا اون مغازه ایی که میگی فکستنی و شلخته واقعا منظور ما این نیست که به خودتون نرسید!!!! نه واقعا هیچکس اینو نمیپسنده!

ما فقط میخوایم بگیم که خیلی ها هستن که در ظاهر عالی هستن اما وقتی باهاشون حرف میزنی بوی خامی و نپختگی و کم دانی حرفاشون برق از سرت میبره

در عوض یه عده ایی هم هستن با اینکه ظاهر ساده و البته آراسته ایی دارن وقتی پیششون میشنی دیگه اصلا دلت نمیخواد رهاشون کنی

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    مرسی عزیزم

ولی فک میکنم بیشتر منظورت به آراستگی باشه تا ظاهر مجلل!!

چون وقتی یه چیز ساده رو هم بهش برسی تمیز و مرتب باشه خیلی هم قشنگه

ولی یه چیز گرون هم وقتی کارایی نداشته باشه و خاک بخوره به چشم هیچکس هم نمیاد

و این یه نکته ایی هست که حتی اگر گرون قیمت هم نپوشیم میتونیم زیبا به نظر برسیم!!!

مثل کسی که همیشه افسرده هست و میناله از زندگی یا کسی که شاده و انرژی خوب داره!

یه جایی میخوندم که انسان ها همیشه جذب آدمای خنده رو و شوخ میشن! پس سعی کنیم شادی هامون رو باهم شریک بشیم!

حالا اون مغازه ایی که میگی فکستنی و شلخته واقعا منظور ما این نیست که به خودتون نرسید!!!! نه واقعا هیچکس اینو نمیپسنده!

ما فقط میخوایم بگیم که خیلی ها هستن که در ظاهر عالی هستن اما وقتی باهاشون حرف میزنی بوی خامی و نپختگی و کم دانی حرفاشون برق از سرت میبره

در عوض یه عده ایی هم هستن با اینکه ظاهر ساده و البته آراسته ایی دارن وقتی پیششون میشنی دیگه اصلا دلت نمیخواد رهاشون کنی
    اره منظورم همینه اونی که ادم باشخصیتیه کسی رو از رو ظاهر از مد افتادش قضاوت نمیکنه
    من خودم همیشه از مد بیزار بودم و هستم ولی همیشه ظاهر اراسته و تمیزو مرتبه و مهم نیست برام کسی راجبم فکر بد میکنه
    بزار ادمای تازه به دورا نرسیده قضاوت کنه و تو نادانی خودشون بمونن
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39539
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تعریف لباسکار|ضرورت استفاده از لباس کار|کفش ادرای کارمندی

لباس کار

یکی از انواع لباس کار که در محیط های کاری به وفور نیاز بوده و مورد استفاده قرار می گیرد، کاپشن و شلوار کار است. این نوع لباس کار در رنگ ها و طراح های مختلف و بر اساس نوع شغل دوخته شده و در اختیار شاغلین قرار می گیرد. عموما افرادی از این نوع لباس کار استفاده می کنند که در محیط های باز فعالیت داشته و در معرض سرما و باد و طوفان هستند، برای همین استفاده از کاپشن و شلوار کار برای آنها ضروری است. در ادامه برخی از مشاغل که باید در زمستان و هوای سرد از کاپشن و شلوار کار استفاده کنند را معرفی می کنیم:

• رانندگان لیفتراک عموما در فضاهای باز کار می کنند. این افراد باید مواد و وسایل مختلف را با لیفتراک از یک نقطه داخل کارخانه به نقاطی در خارج و یا همان داخل انتقال دهند. بیشتر لیفتراک ها محفظه بسته نیستند و راننده آن در معرض سرما و باد و باران قرار دارد، برای همین باید از کاپشن و شلوار کار استفاده کرده تا دچار حادثه و آسیب نشود.
    • شغل دیگری که باید در آن از لباس کار نوع کاپشن و شلوار استفاده شود، تعمیرکاران ماشین آلات هستند. تعمیرکاران چه در کارخانه کار کنند و چه به صورت شخصی و خصوصی مشغول به کار باشند، برای حفاظت در برابر سرما و باد و باران بهتر است از این نوع لباس کار استفاده نمایند. تعمیرکاران در کارخانه و کارگاهها عموما برای تعمیر ماشین آلات و یا قطعاتی از آن مجبورند به بیرون از محوطه کارخانه بروند.

• برق کاران و افرادی که در پست های فشار قوی کار می کنند، در زمستان مجبور هستند که در محیط بیرون هم فعالیت کنند. کار کردن در ارتفاع تماس و آسیب پذیری آنها را در برابر سرما و باد و باران بیشتر خواهد کرد، به همین دلیل توصیه میشود از کاپشن و شلوار هنگام کار استفاده کنند.
    • نگهبانان و افرادی که در محوطه های کارخانه به گشت زنی مشغول هستند، هم باید از این نوع لباس کار برای محافظت در برابر سرما و باران استفاده کنند.

نوع دیگر لباس کار، لباس ضد آب است که بیشتر برای افرادی استفاده می شود که در تماس با آب و یا یخ هستند که در ذیل به برخی از این مشاغل اشاره می کنیم:

• کارگران کشتارگاهها به صورت دایم با آب و یخ و همچنین خون حیوانات مختلف در تماس بوده برای همین لازم است، از لباس کاری استفاده کنند که بدن آنها خیس نشود. تماس طولانی مدت بدن با آب می تواند بیماری های مختلفی از جمله رماتیسم و ناراحتی های پوستی را بوجود آورد. بنابراین استفاده از لباس کار ضد آب می تواند از این بیماری ها جلوگیری کرده و سلامت کارگران حفظ کند.

همه مشاغلی که محل عمل آنها بیرون از کارخانه و کلا خارج از فضای بسته است، در زمستان باید لباس ضد آب استفاده کنند. مثلا پلیس های راهنمایی و رانندگی باید جنس لباس هایشان مقاوم در برابر آب بوده تا در اثر باران بدن آنها خیس نشود.

کفش کار اداری

کفش کار هم یکی از الزامات محیط کار است. یکی از انواع کفش کار کفش اداری بوده و برخلاف نظر خیلی از افراد که کفش اداری را مهم نمی دانند، کفش اداری برای افرادی که به مدت طولانی در محیط های ستادی کار می کنند، باید بسیار راحت و با کیفیت انتخاب شود تا در دراز مدت ناراحتی های اسکلتی و عضلانی برای آنها بوجود نیاید. کفش کار اداری در سایزهای مختلف قابل تولید بوده و به عنوان یک کفش کار راحت شناخته می شود. البته به لحاظ ویژگی های کیفی کفش کار اداری با کفش کار ایمنی متفاوت است. مثلا کفش اداری سبک تر و از مواد اولیه با وزن

امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)