نمایش نتایج: از 1 به 48 از 48

موضوع: خواستگار ندارم

3522
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    تشکر شده 20 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    7

Unhappy خواستگار ندارم

من با ۲۵ سال سن تو یه شهر بزرگ با خانواده ای از لحاظ فرهنگی خوب و اقتصادی متوسط و از نظر تحصیلات دانشجوی ارشد و شاغل هستم از نظر تیپ و قیافه هم متوسط هستم خواستگار ندارم
    خیلی احساس تنهایی میکنم بدجور ناامید شدم فکر میکنم قراره هیچ وقت ازدواج نکنم وقتی میبینم همه هم سن هام ازدواج کردن یا لااقل چندین تا خواستگار دارن
    همه اینا رو هم تو دلم میریزم خجالت میکشم به کسی بگم
    اگه یکی بپرسه خواستگار مگه نداری که شوهر نمیکنی کلی ناراحت میشم مجبور میشم دروغ بگم در صورتی که از دروغ متنفرم
    حتی نمیتونم با مادرم درد و دل کنم چون هم ناراحت میشه هم موقعی که بحثمون میشه همین موضوع رو کلی سرزنش بهم میزنه که کسی از تو خوشش نمیاد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خواستگار ندارم

سلام
    اینجور نیست ک برای شما خواستگاری نباشه
    با این چیزایی ک شما گفتین خوب خیلیا درحدی نیستن ک با شما وصلت کنن و اگه به خواستگاریتون هم بیان ممکنه خانواده و یا خودتون ردشون کنین...نگران نباش دختر خوب
    بعضی از خواستگارا بهتره نیان
    مهم اون اصل کاری هست ک مطمین باشه تو بهترین لحظه پیداش میشه و اونوقت هست ک حسرت میخوری روزهای قشنگ زندگیت را چطور خراب کردی
    سعی کن برای خودت تایم تفریح و حضور تو جمع بزاری و همیشه ی دختر شاد و سرزنده و درعین حال سرسنگین باشین
    هرکسی درمورد ازدواج نکردن بهتون گفت بهش بگین من برنامه زندگی خودم را دارم.
    موفق باشی رفیق

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    اینجور نیست ک برای شما خواستگاری نباشه
    با این چیزایی ک شما گفتین خوب خیلیا درحدی نیستن ک با شما وصلت کنن و اگه به خواستگاریتون هم بیان ممکنه خانواده و یا خودتون ردشون کنین...نگران نباش دختر خوب
    بعضی از خواستگارا بهتره نیان
    مهم اون اصل کاری هست ک مطمین باشه تو بهترین لحظه پیداش میشه و اونوقت هست ک حسرت میخوری روزهای قشنگ زندگیت را چطور خراب کردی
    سعی کن برای خودت تایم تفریح و حضور تو جمع بزاری و همیشه ی دختر شاد و سرزنده و درعین حال سرسنگین باشین
    هرکسی درمورد ازدواج نکردن بهتون گفت بهش بگین من برنامه زندگی خودم را دارم.
    موفق باشی رفیق
    ممنون از پاسخگوییت
    میدونی یه جورایی دلگرم کننده بود اگه هیچ وقت هیچ کی حتی خوب نیومد چی؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

تمام این دوران را یجورایی پشت سر گذاشتم
    با این تفاوت ک من خواستگارایی داشتم ک با اومدنشون فقط باعث اعصاب خوردیم میشدن و من کلی حرص میخوردم از دست شون

تااینکه داشتم از ازدواج زده میشدم
    درست در همان موقع اونی ک دقیقا همونی بود ک میخواستم از لحاظ خانواده و اخلاقی و ظاهری از راه رسید...
    اصلا نگران نباش شما لایق ی فرد در شان خودتون هسین و مطمین بشین تو بهترین وقتش میاد سراغتون
    و خداراشکر کنید ک خواستگارهای بی ارزش نمیان و اعصابتون را خورد نمیکنن‌..

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط E.m1993 نمایش پست ها
    من با ۲۵ سال سن تو یه شهر بزرگ با خانواده ای از لحاظ فرهنگی خوب و اقتصادی متوسط و از نظر تحصیلات دانشجوی ارشد و شاغل هستم از نظر تیپ و قیافه هم متوسط هستم خواستگار ندارم
    خیلی احساس تنهایی میکنم بدجور ناامید شدم فکر میکنم قراره هیچ وقت ازدواج نکنم وقتی میبینم همه هم سن هام ازدواج کردن یا لااقل چندین تا خواستگار دارن
    همه اینا رو هم تو دلم میریزم خجالت میکشم به کسی بگم
    اگه یکی بپرسه خواستگار مگه نداری که شوهر نمیکنی کلی ناراحت میشم مجبور میشم دروغ بگم در صورتی که از دروغ متنفرم
    حتی نمیتونم با مادرم درد و دل کنم چون هم ناراحت میشه هم موقعی که بحثمون میشه همین موضوع رو کلی سرزنش بهم میزنه که کسی از تو خوشش نمیاد
    برا چی سرزنش کنن؟ مگه چه مشکلی دارین؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

اینجا اسمش فروم مشاوره هست اما ممکنه نظرایی که میبینین کمکی بههون نکنه کاربرایی که متخصص باشن تو این ضمینه 3-4 نفر بیشتر نیستند و همچنین آدمای افسرده ، مریض عقده ای و ... هم وجود دارند پس توصیه می کنم انتظار هر واکنشی رو از افراد مختلف داشته باشین و هر حرفی رو جدی نگیرین!
    ویرایش توسط آرش67 : 09-19-2017 در ساعت 03:13 AM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

..........
    ویرایش توسط کیفسان : 09-20-2017 در ساعت 08:12 PM
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط کیفسان نمایش پست ها
    سلام عزیزم منم قیافه م مشکلی نداره،تحصیلاتم سطح بالاس،خونواده خوب دارم و کلی ویژگی خوب و پنج سال از تو بزرگترم و خواستگار ندارمو عین خیالمم نیست،طرز رفتار آدم باعث میشه خواستگار داشته باشه یا نداشته باشه،مهمونیایی که میری جمع هایی که میری محیطایی که هستی،اینا همشون تو این مورد تاثیر گذارن،مطمان باشید تا حالا خودتون نخواستین که خواستگار داشته باشین و اینو به اطرافیانتون منتقل کردین،خدا تو قرآن میگه که ازدواج و مرگ رو تو بهترین موقعیت نصیب میکنم ،حتما فعلا وقتش نرسیده
    یعنی شما خودتون نخواستین؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی شما خودتون نخواستین؟
    ........
    ویرایش توسط کیفسان : 09-20-2017 در ساعت 08:11 PM
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

البته اینکه چرا برخی از دخترها دیر ازدواج می کنن یه دلیلش می تونه این باشه که خواستگاری نداشتن و یا دست کم خواستگار مناسبی اون طور که باید و شاید و مناسب حالشون بوده براشون نیومده ولی خب انکار هم نمیشه کرد که معدود دخترانی هم هستن که خودشون نخواستن این کار رو انجام بدن ( حالا به هر علتی که بوده )
    ولی برای اونایی که خواستگار نداشتن خب یه دلیل ساده اش می تونه این باشه که پسر مناسب این دختر خانوم در بین اطرافیان و فامیل وجود نداشته

1- وقتی سن پسرها بالا میره توقعاتشون هم بیشتر می شه و دیگه راضی به ازدواج باهر دختری نمیشن !
    2- دیدن این همه خانوم های خوشگل و مانکن از ماهواره و اینترنت انتظارات پسرها رو خیلی بالا می بره
    3- وقتی سن دخترها از یه مرحله ای بالاتر میره دیگه تعداد پسرهایی که می تونن خواستگار اونا باشن کم میشه
    4- غرق شدن دخترها در درس و تحصیل و کار باعث میشه که دنبال شوهر نباشن و کسی هم اونا را خواستگاری نکنه
    5- پسرها بخاطر دیدن دخترهای خیلی متنوع ممکنه چهره و اندام شما رو نپسندن
    6- گاهی هم مشکل از قیافه شما نیست و پسرها به علت شرایط بهتری که دخترهای دیگه دارن سراغ اونا میرن من یه همکاری داشتم که همش دنبال خانومی بود که شاغل باشه و پول دربیاره !
    7- وقتی دختری خواستگار نداره ربطی به قضا و سرنوشت و اینجور چیزها نداره با دعا کردن و نذر و نیاز هم درست نمیشه بنظرم بهتره فعالیت های اجتماعی انجام بده و خودش بره و یه نفر را پیدا کنه و بقول معروف تور کنه !
    8- سخت گیری والدین دخترها باعث می شه که خواستگارهای احتمالی گاهی جرات پاجلو گذاشتن رو نداشته باشن .
    9- دخترها نباید زیاد روی چهره ظاهری مرد سخت گیری کنند مردها باید ویژگیهای دیگری داشته باشن
    10- ساده لباس پوشیدن و آرایش نکردن باعث میشه که دخترها توجه هیچ پسری رو جلب نکنن . آسمون زمین بیاد همه مردها بصری اندیعنی به چهره و اندام و لباس زن خیلی اهمیت میدن .
    11- شما اگر توی خانه بشینید و برون نروید خدا از آسمان برای شما خواستگار نمی فرستد حداقل به یه استخر زنونه برید شاید مادر و یا خواهر یکی از این پسرها شما رو و دید برای پسرش خواستگاری کرد!
    12- اعتقاد به قسمت و سرنوشت و اینجور خرافات رو کنار بذارید اینکه خدا یک نفر رو برای ما انتخاب کرده که نمی توانیم با غیر او ازدواج کنیم عقیده چرندیه
    13- دخترا باید سعی کنن که با رفتارشون بطور غیر مستقیم پسرها رو به سمت خودشون بکشن به شکلی که علاقه جدی شکل بگیره و بیان خواستگاری نه اینکه فقط وعده و وعید دروغ باشه برای فریب دخترها
    14- هیچ ایرادی ندارد که یکی از عکسهای با وقار خود را از طریق اس ام اس یا ایمیل برایش بفرستید و از او هم بخواهید که عکسش را برای شما بفرستد وقتی چند عکس را مقایسه کنید می توانید تصویر نسبتاً واقعی از وی بدست آورید اگه تا اینجای کار چهره اش برای شما قابل قبول بود و شما هم برای او همین حالت رو داشتین می تونید به رابطه به شکلی جدی تر ادامه بدین و آشنایی بیشتری با هم پیدا کنید
    15- شیوه و اندازه ارتباط باپسر : دخترها نباید درارتباط با پسرها خیلی بسته و دگم عمل کنند و هیپ انعطافی نشون ندن و به اصطلاح طرف رو فراری بدن و نباید هم از اون طرف بام بیفتن پائین و و ذوق زده بشن و سریع پیش برن که خودشون رو بی ارزش کنن
    16- بیخود و بی جهت خواستگارهای خوب را بی خودی رد نکنید : اینو بدونید که ادم بی عیب و نقص پیدا نمیشه . بقول شاعر :
    هر گلی علت و عیبی دارد ..... گل بی علت و بی عیب خداست /
    تازه اگه این نفری که مقابل شماست گل باشه اگه از همون اولش خار باشه که دیگه هیچ... یادتون باشه که برخی عیب های قابل تحمل هم زندگی رو به هم نمی ریزه

17- زمان بسرعت می گذرد : یه فرق اساسی دخترها و پسرها اینه که پسرها در هر زمانی و هر سنی این امکان براشون هست که به خواستگاری یه دختر یا زن برن ولی دخترها این امکان رو ندارن که به خواستگاری پسر برن ویا حتی نمی تونن فرصت ازدواج با مرد بیوه رو آزمایش کنن . به همین جهت نباید بذارن سن شون از یه حدی فراتر بره . چاره ای نیست گاهی باید سبک و سنگین کرد بعضی وقتها گذشتن از منافع برای فرار از ضررهای بیشتر قابل توجیهه شاید این آقایی که سر راه شما قرار گرفته بهترین گزینه شما نباشه ولی دست کم از نظر عقلی ممکنه یکی از گزینه های مناسب موجود بر اساس شرایط شما باشه . اگه شما یه دختر سن بالا هستین این احتمال وجود داره که تا آخر عمر مجرد و تنها بمونین و به همین جهت بهتره که با فردی که تحصیلات یا شرایط ظاهری خیلی بالایی هم نداره یا حتی سالم نیست ! یا سنش خیلی بالاست ازدواج کنید یا حتی ممکنه کار به جایی بکشه که زن دوم مردی بشین که توانایی اداره دو زندگی رو داره هر چند من اینو توصیه نمی کنم چون به دردسرهاش نمی ارزه و باید فقط در شرایط خاص و با رضایت زن اول صورت بگیره ( شرایطی مثه بچه دار نشدن و از این جور چیزها ... )

18- رودربایستی رو کنار بذارین :خیلی وقتها باید ایده ال گرایی و رویا پردازی رو کنار بذارین به دوستان و آشنایان بسپرید که اگه مورد مناسبی رو سراغ دارن به شما معرفی کنن البته خیلی ها این کار رو نمی کنن شاید برای اینکه نمی خوان برای خودشون دردسر درست کنن و یا شاید هم بخاطر بخل و تنگ نظری ! ولی بهرحال شاید یه نفر پیدا بشه که واقعاً دلسوز و خیر باشه و بتونه براتون کار مثبتی انجام بده

19- در همه حال رفتارهای خوب داشته باشید : خیلی از دخترها فقط هنگامی که در ارتباط با پسری هستند رفتارشان خوب و معقول میشه ولی باید بدونید که در همه حال بهتره که خوش برخورد باشین شاید این خانومی که کمکش کردین که زنبیل خریدش رو به مقصد برسونه مادر همون پسری باشه که می تونه گزینه خوبی برای ازدواج شما باشه باور کنید خیلی از ازدواج های موفق این طوری صورت گرفته . مادرم خیلی ازوقتها از دخترهایی برای من حرف می زنه که به هنگام خرید با کارت اعتباری کمکش کردن و یا وقتی می خواسته برگرده خونه با ماشین اشون اونو رسوندن و این می تونه شروع یک رابطه جدی و صمیمی باشه که در نهایت منجر به ازدواج می شه

20- حضور آراسته در مجالس زنانه : توصیه من اینه که در محافل و مجالس زنانه و با لباسی باوقار شرکت کنید . این به شناسایی شما به دیگران کمک می کنه

21- استفاده از فناوری مدرن : تو این دیار مردم از فناوری های مدرن به نحو مطلوب و درست استفاده نمی کنند مثلا شبکه اینترنت می تونه مکان خوبی برای همسر یابی باشه الان رو سایت که بری می بینی از دور افتاده ترین نقاط سیبری دخترا مشخصات خودشون رو همراه عکس و تفصیلات در یک صفحه گذاشتن روی شبکه و همه می تونن اونا را ببینن چرا تو ایران این چیزا نیست و این رو بد می دونن . تازه معدود کسانی هم که تو این سایت ها هستن از خودشون عکسی نذاشتن ! مثلاً دخترای روسی و اکرایئنی سایتهای همسریابی دارند به همین جهت دخترا باید از این محیط فقط به اندازه اشنایی اولیه استفاده کند ولی یادتون باشه که اشنایی و ارتباط رو به خواستگاری موکول کنید
    -مراجعه به سایتهای همسریابی باعث خفت و خواری دختر نیست چون به معنی عیب دار بودنش نیست بلکه شاید برای اینه که مورد مناسبش به خواستگاریش نیامده و می خواهد بیشتر شناخته شود تا فرد مناسبش رو پیدا کنه پسرانی هم که از طریق سایتهای همسریابی مراجعه می کنند مشکل دار و بی عرضه نیستند چون گاهی وقت ها در دور و بر خود کسی را پیدا نکرده اند یا اینکه شاید خونواده آنها این کار را نکرده است یا سلیقه خونواده را قبول نداشته اند یا اینکه فکر می کنند ممکن است بتوانند از طریق اینترنت مورد بهتری پیدا کنند
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    البته اینکه چرا برخی از دخترها دیر ازدواج می کنن یه دلیلش می تونه این باشه که خواستگاری نداشتن و یا دست کم خواستگار مناسبی اون طور که باید و شاید و مناسب حالشون بوده براشون نیومده ولی خب انکار هم نمیشه کرد که معدود دخترانی هم هستن که خودشون نخواستن این کار رو انجام بدن ( حالا به هر علتی که بوده )
    ولی برای اونایی که خواستگار نداشتن خب یه دلیل ساده اش می تونه این باشه که پسر مناسب این دختر خانوم در بین اطرافیان و فامیل وجود نداشته

1- وقتی سن پسرها بالا میره توقعاتشون هم بیشتر می شه و دیگه راضی به ازدواج باهر دختری نمیشن !
    2- دیدن این همه خانوم های خوشگل و مانکن از ماهواره و اینترنت انتظارات پسرها رو خیلی بالا می بره
    3- وقتی سن دخترها از یه مرحله ای بالاتر میره دیگه تعداد پسرهایی که می تونن خواستگار اونا باشن کم میشه
    4- غرق شدن دخترها در درس و تحصیل و کار باعث میشه که دنبال شوهر نباشن و کسی هم اونا را خواستگاری نکنه
    6- گاهی هم مشکل از قیافه شما نیست و پسرها به علت شرایط بهتری که دخترهای دیگه دارن سراغ اونا میرن من یه همکاری داشتم که همش دنبال خانومی بود که شاغل باشه و پول دربیاره !
    7- وقتی دختری خواستگار نداره ربطی به قضا و سرنوشت و اینجور چیزها نداره با دعا کردن و نذر و نیاز هم درست نمیشه بنظرم بهتره فعالیت های اجتماعی انجام بده و خودش بره و یه نفر را پیدا کنه و بقول معروف تور کنه !
    8- سخت گیری والدین دخترها باعث می شه که خواستگارهای احتمالی گاهی جرات پاجلو گذاشتن رو نداشته باشن .
    9- دخترها نباید زیاد روی چهره ظاهری مرد سخت گیری کنند مردها باید ویژگیهای دیگری داشته باشن
    10- ساده لباس پوشیدن و آرایش نکردن باعث میشه که دخترها توجه هیچ پسری رو جلب نکنن . آسمون زمین بیاد همه مردها بصری اندیعنی به چهره و اندام و لباس زن خیلی اهمیت میدن .
    11- شما اگر توی خانه بشینید و برون نروید خدا از آسمان برای شما خواستگار نمی فرستد حداقل به یه استخر زنونه برید شاید مادر و یا خواهر یکی از این پسرها شما رو و دید برای پسرش خواستگاری کرد!
    12- اعتقاد به قسمت و سرنوشت و اینجور خرافات رو کنار بذارید اینکه خدا یک نفر رو برای ما انتخاب کرده که نمی توانیم با غیر او ازدواج کنیم عقیده چرندیه
    13- دخترا باید سعی کنن که با رفتارشون بطور غیر مستقیم پسرها رو به سمت خودشون بکشن به شکلی که علاقه جدی شکل بگیره و بیان خواستگاری نه اینکه فقط وعده و وعید دروغ باشه برای فریب دخترها
    14- هیچ ایرادی ندارد که یکی از عکسهای با وقار خود را از طریق اس ام اس یا ایمیل برایش بفرستید و از او هم بخواهید که عکسش را برای شما بفرستد وقتی چند عکس را مقایسه کنید می توانید تصویر نسبتاً واقعی از وی بدست آورید اگه تا اینجای کار چهره اش برای شما قابل قبول بود و شما هم برای او همین حالت رو داشتین می تونید به رابطه به شکلی جدی تر ادامه بدین و آشنایی بیشتری با هم پیدا کنید
    15- شیوه و اندازه ارتباط باپسر : دخترها نباید درارتباط با پسرها خیلی بسته و دگم عمل کنند و هیپ انعطافی نشون ندن و به اصطلاح طرف رو فراری بدن و نباید هم از اون طرف بام بیفتن پائین و و ذوق زده بشن و سریع پیش برن که خودشون رو بی ارزش کنن
    16- بیخود و بی جهت خواستگارهای خوب را بی خودی رد نکنید : اینو بدونید که ادم بی عیب و نقص پیدا نمیشه . بقول شاعر :
    تازه اگه این نفری که مقابل شماست گل باشه اگه از همون اولش خار باشه که دیگه هیچ... یادتون باشه که برخی عیب های قابل تحمل هم زندگی رو به هم نمی ریزه

17- زمان بسرعت می گذرد : یه فرق اساسی دخترها و پسرها اینه که پسرها در هر زمانی و هر سنی این امکان براشون هست که به خواستگاری یه دختر یا زن برن ولی دخترها این امکان رو ندارن که به خواستگاری پسر برن ویا حتی نمی تونن فرصت ازدواج با مرد بیوه رو آزمایش کنن . به همین جهت نباید بذارن سن شون از یه حدی فراتر بره . چاره ای نیست گاهی باید سبک و سنگین کرد بعضی وقتها گذشتن از منافع برای فرار از ضررهای بیشتر قابل توجیهه شاید این آقایی که سر راه شما قرار گرفته بهترین گزینه شما نباشه ولی دست کم از نظر عقلی ممکنه یکی از گزینه های مناسب موجود بر اساس شرایط شما باشه . اگه شما یه دختر سن بالا هستین این احتمال وجود داره که تا آخر عمر مجرد و تنها بمونین و به همین جهت بهتره که با فردی که تحصیلات یا شرایط ظاهری خیلی بالایی هم نداره یا حتی سالم نیست ! یا سنش خیلی بالاست ازدواج کنید یا حتی ممکنه کار به جایی بکشه که زن دوم مردی بشین که توانایی اداره دو زندگی رو داره هر چند من اینو توصیه نمی کنم چون به دردسرهاش نمی ارزه و باید فقط در شرایط خاص و با رضایت زن اول صورت بگیره ( شرایطی مثه بچه دار نشدن و از این جور چیزها ... )

18- رودربایستی رو کنار بذارین :خیلی وقتها باید ایده ال گرایی و رویا پردازی رو کنار بذارین به دوستان و آشنایان بسپرید که اگه مورد مناسبی رو سراغ دارن به شما معرفی کنن البته خیلی ها این کار رو نمی کنن شاید برای اینکه نمی خوان برای خودشون دردسر درست کنن و یا شاید هم بخاطر بخل و تنگ نظری ! ولی بهرحال شاید یه نفر پیدا بشه که واقعاً دلسوز و خیر باشه و بتونه براتون کار مثبتی انجام بده

19- در همه حال رفتارهای خوب داشته باشید : خیلی از دخترها فقط هنگامی که در ارتباط با پسری هستند رفتارشان خوب و معقول میشه ولی باید بدونید که در همه حال بهتره که خوش برخورد باشین شاید این خانومی که کمکش کردین که زنبیل خریدش رو به مقصد برسونه مادر همون پسری باشه که می تونه گزینه خوبی برای ازدواج شما باشه باور کنید خیلی از ازدواج های موفق این طوری صورت گرفته . مادرم خیلی ازوقتها از دخترهایی برای من حرف می زنه که به هنگام خرید با کارت اعتباری کمکش کردن و یا وقتی می خواسته برگرده خونه با ماشین اشون اونو رسوندن و این می تونه شروع یک رابطه جدی و صمیمی باشه که در نهایت منجر به ازدواج می شه

20- حضور آراسته در مجالس زنانه : توصیه من اینه که در محافل و مجالس زنانه و با لباسی باوقار شرکت کنید . این به شناسایی شما به دیگران کمک می کنه

21- استفاده از فناوری مدرن : تو این دیار مردم از فناوری های مدرن به نحو مطلوب و درست استفاده نمی کنند مثلا شبکه اینترنت می تونه مکان خوبی برای همسر یابی باشه الان رو سایت که بری می بینی از دور افتاده ترین نقاط سیبری دخترا مشخصات خودشون رو همراه عکس و تفصیلات در یک صفحه گذاشتن روی شبکه و همه می تونن اونا را ببینن چرا تو ایران این چیزا نیست و این رو بد می دونن . تازه معدود کسانی هم که تو این سایت ها هستن از خودشون عکسی نذاشتن ! مثلاً دخترای روسی و اکرایئنی سایتهای همسریابی دارند به همین جهت دخترا باید از این محیط فقط به اندازه اشنایی اولیه استفاده کند ولی یادتون باشه که اشنایی و ارتباط رو به خواستگاری موکول کنید
    -مراجعه به سایتهای همسریابی باعث خفت و خواری دختر نیست چون به معنی عیب دار بودنش نیست بلکه شاید برای اینه که مورد مناسبش به خواستگاریش نیامده و می خواهد بیشتر شناخته شود تا فرد مناسبش رو پیدا کنه پسرانی هم که از طریق سایتهای همسریابی مراجعه می کنند مشکل دار و بی عرضه نیستند چون گاهی وقت ها در دور و بر خود کسی را پیدا نکرده اند یا اینکه شاید خونواده آنها این کار را نکرده است یا سلیقه خونواده را قبول نداشته اند یا اینکه فکر می کنند ممکن است بتوانند از طریق اینترنت مورد بهتری پیدا کنند
    خب الان با پسرهایی که فقط ظاهربین هستن چی کتر میشه کرد؟ برم هزار تا عمل کنم یا خودم رو رنگ و وارنگ کنم؟
    در ضمن الان دیگه ازدواج های سنتی اونم تو شهرهای بزرگ‌ مثل تهران خیلی کم شده الان دختر و پسر همدیگه رو میپسندن ازدواج میکنن
    کدوم مادر و خواهری با یه کمک ساده مثل حمل خرید وسایل میاد سریع بدون شناخت برای پسرش در نظر بگیره

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

خب الان با پسرهایی که فقط ظاهربین هستن چی کتر میشه کرد؟ برم هزار تا عمل کنم یا خودم رو رنگ و وارنگ کنم؟
    در ضمن الان دیگه ازدواج های سنتی اونم تو شهرهای بزرگ‌ مثل تهران خیلی کم شده الان دختر و پسر همدیگه رو میپسندن ازدواج میکنن
    کدوم مادر و خواهری با یه کمک ساده مثل حمل خرید وسایل میاد سریع بدون شناخت برای پسرش در نظر بگیره

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

سایت های همسریابی جاییه برای مسخره بازی و سواستفاده
    پس فردا خواستم به خانوادم معرفیش کنم بگم کجا باهاش اشنا شدم؟

15. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

در شهر های بزرگ 25 سال سن برای دختر خیلی زیاد نیست

به نظرم اول حضور در مجالس زنانه کمک کنندس و برای بعضیها لذت بخش هم هست

دوم که اصلی ترین هست آشنایی شدن با خانمهایی که علاقه به رساندن جوونها به همدیگه دارن . راویهایی که پول میگیرند رو نمیگم منظور بعضی از خانم ها که نه به خاطر پول بلکه به خاطر علاقه یا هر چیزی خانواده ها رو بهم معرفی می کنند
    آشنا شدن با این آدما زیاد سخت نیست یکی دو جلسه هم صحبتی یه عالم خواستگار میفرستند

سوم حضور بیشتر در اجتماع مثل رفتن به باشگاه ورزشی ، حضور در بسیج ، هلال احمر و جاهایی از این دست

چهارم هم که مهمه همین کارها رو مادرتون باید انجام بده که به نظرم تاثیر گذاریش بیشتر هست
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

17. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام با این چیزایی که تعریف کردید شما شرایط بسیار خوبی برای ازدواج دارید الان سن ازدواج بالا رفته متاسفانه انقدر شرایط زندگی سخته تا ما مردا بریم سربازی تا درس بخونیم تا کار پیدا کنیم تا پس انداز کنیم شده 40 سالمون
    بنظر من سن ازدواج دخترا تا 35 سالم رفته الان
    فعالیتتون تو اجتماع زیاد کنیدو بدونید هنوز وقتش نیست براتون و بزودی پیش میاد
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

19. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    میزان امتیاز
    9

سایت های همسریابی جاییه برای مسخره بازی و سواستفاده
    پس فردا خواستم به خانوادم معرفیش کنم بگم کجا باهاش اشنا شدم؟
    کی به شما گفت تو سایت همسریابی ثبت نام کن
    امضای ایشان
    به دیگران رحم می کنند

فریدریش نیچه

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

مگه ظاهرتون چطوریه؟
    خب برا من پاکی مهمه و زیبایی
    اگر یه دختر پاک باشه و زیبایی نداشته باشه خب چجوری و به چه امیدی ازدواج کنیم؟

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    مگه ظاهرتون چطوریه؟
    خب برا من پاکی مهمه و زیبایی
    اگر یه دختر پاک باشه و زیبایی نداشته باشه خب چجوری و به چه امیدی ازدواج کنیم؟
    اولا که من نگفتم زیبایی ندارم گفتم معمولیم
    دوما که شما میتونی بری با یکی که خیلی قشنگه ولی اخلاق نداره ازدواج کنی البته منظورم این نیست که هر کی قشنگه و زیباست اخلاق نداره از این جهت میگم ظاهر برای ادم تکراری میشه ولی اخلاق که میمونه

23. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    کی به شما گفت تو سایت همسریابی ثبت نام کن
    جناب فرخ

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

ممنون از همگی
    ولی به نظر من اون زندگی که پسر بخواد تا چندین و چند سالگی مجرد بمونه تا پول جمع کنه یه ذره مسخره میشه اون زندگی قشنگه زن و شوهر در کنار هم با کم و زیاد بخوان با هم زندگی کنن
    باور کنین همینجوری الکی نمیگم دیدم که میگم
    البته این نظر منه هر کی میتونه نظر خودش رو داشته باشه

26. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

جناب فرخ
    نرو این سایتا جز بردن ابرو چیزی ندارن

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همگی
    ولی به نظر من اون زندگی که پسر بخواد تا چندین و چند سالگی مجرد بمونه تا پول جمع کنه یه ذره مسخره میشه اون زندگی قشنگه زن و شوهر در کنار هم با کم و زیاد بخوان با هم زندگی کنن
    باور کنین همینجوری الکی نمیگم دیدم که میگم
    البته این نظر منه هر کی میتونه نظر خودش رو داشته باشه
    من هم بر همین باورم
    اما اومدیم و مرد نتونست کار پیدا کنه یا کارش بدردبخور نبود؟
    اونوقت شما حاضری تو چادر زندگی کنی و غذات هر روز نون خشک باشه؟

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

اگر بور و سفید بودی تو 1 سالگی خواستگار داشتی

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    میزان امتیاز
    9

جناب فرخ
    حتما اشتباهی شده آقای فرخ ازین چیزا نمیگن هیچوقت ، اشتباه کپی کردن لابد
    امضای ایشان
    به دیگران رحم می کنند

فریدریش نیچه

31. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

حتما اشتباهی شده آقای فرخ ازین چیزا نمیگن هیچوقت ، اشتباه کپی کردن لابد
    کپی رو خوب امدی خخخخخخخخخخخخخخ

فرخ بفهمه پشت سرش حرف زدیم با تیپا پرتمون میکنه بیرون

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

همه که مثل شما اینجوری نمیپسندن
    البته من بور و سبزه نیستم ولی از بور و سفید بدم میاد مثل شیربرنج میمونن

34. 2 کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

خخخخخخخخ
    خلاصه اگر بور و سفید بودی خودم میگرفتمت

36. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    میزان امتیاز
    9

بس کن عمو
    امضای ایشان
    به دیگران رحم می کنند

فریدریش نیچه

37. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

38. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    میزان امتیاز
    9

خخخخخخخخ
    دیگه داری از حدودت خارج میشی چندسالته که نمیدونی با هرکسی نباید ازین شوخیای بی مزه کرد؟
    امضای ایشان
    به دیگران رحم می کنند

فریدریش نیچه

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

خخخخخخخخ
    شما چه علاقه ای به کل کل دارین

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

دیگه داری از حدودت خارج میشی چندسالته که نمیدونی با هرکسی نباید ازین شوخیای بی مزه کرد؟
    اوه نه بابا باشخصیت جنتلمن
    به تو چه
    میخوام بخندونمش از این حالت عبوس خارج بشه

41. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

من هم بر همین باورم
    اما اومدیم و مرد نتونست کار پیدا کنه یا کارش بدردبخور نبود؟
    اونوقت شما حاضری تو چادر زندگی کنی و غذات هر روز نون خشک باشه؟
    اولا که هر کسی باید در حد خودش ازدواج کنه
    بعدشم بحث سر این بود که پسرا به قول خودشون تا ۴۰ سالگی کار میکنن تا بهترین خونه و ماشین رو داشته باشن
    من میگم خب چه اشکالی داره اون خونه و ماشین سطحش کمتر باشه

42. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    میزان امتیاز
    9

شما چه علاقه ای به کل کل دارین
    ایشون اگه دقت کنی پروفایلش قرمز شده یعنی انقدر دل بچه هارو شکسته همه بهش امتیاز منفی داد اون پایین چراغ قرمز گرفته
    کلا از کاربرایی ان که بچه هارو اذیت میکنن مخصوصا دخترارو شما به حرفش توجه نکنین
    امضای ایشان
    به دیگران رحم می کنند

فریدریش نیچه

44. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    میزان امتیاز
    9

بعدشم بحث سر این بود که پسرا به قول خودشون تا ۴۰ سالگی کار میکنن تا بهترین خونه و ماشین رو داشته باشن
    شما خودتو نبین دخترا خیلی پرتوقع شدن پسرای بیچاره ام تا برسن به اونجا که دخترا می خوان پیر میشن
    البته بلانسبت امثال شما
    امضای ایشان
    به دیگران رحم می کنند

فریدریش نیچه

45. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

شما خودتو نبین دخترا خیلی پرتوقع شدن پسرای بیچاره ام تا برسن به اونجا که دخترا می خوان پیر میشن
    البته بلانسبت امثال شما
    نه خواهش میکنم
    ممنون

46. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

تو فکر میکنی مثلا من نمیخوام زود ازدواج کنم؟
    دوست ندارم تو سن جوونی تو اوج نشاط با یه دختر جوون ازدواج کنم؟
    چرا میخوام
    ولی شرایط نمیزاره
    اول اینکه این پول و ماشین رو برای شما میخوان خیلی از دخترها هستن شرط ازدواجشون خونه و ماشین هست
    اگرم نداشته باشی هیچ بعید نیست نتونی تا اخر عمرت یه خونه و ماشین جور کنی و همین باعث میشه از زندگی مشترک زده بشی
    دوم اینکه پولی که یه پسر داره شاید بتونه اوایلش برای خونه و ماشین در نظر بگیره ولی اگه ازدواج کرد ممکنه همشو بده طلاو لباس و خرج عروسی و مهمونی برای خانم
    و تا اخر عمر باید خرج دو نفر و مهمونی ها رو بده در حالی که الان ماشین نداره خونه هم نداره
    سوم اینکه دخترهایی هستن فقط دنبال ازدواجن و خونه و ماشین نمیخوان این دو حالت داره : 1- پاک نیستن و بیشتر به عشق ازدواج با یه پسر پاک اومدن 2- قیافه یا اخلاق یا اصل و نسب انچنانی ندارن
    اینم اضافه کنم دخترهای زیبای زیادی دیدم که خواسته هاشون زیاد نیست اما مشکل اینجاس سطح فکرشون بسیار پایینه
    مثلا از یه نژادی هستن که همه مسخرشون میکنن یا اینکه از این روستایی های بیسواد و بی فکر هستن

اینارو در نظر بگیرید

47. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

ایشون اگه دقت کنی پروفایلش قرمز شده یعنی انقدر دل بچه هارو شکسته همه بهش امتیاز منفی داد اون پایین چراغ قرمز گرفته
    کلا از کاربرایی ان که بچه هارو اذیت میکنن مخصوصا دخترارو شما به حرفش توجه نکنین
    با سپاس
    قرمزی منو به سبزی خودتون ببخشید

48. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

عزیزم این حرفو از یه زن متاهل بشنو

حتی اگر تا 40 سالگی ام تنها بمونی خیلی بهتر ازینه که خدانکرده ازدواج ناموفق داشته باشی

وقتی ازدواج کنی متوجه میشی که دیرو یا زود ازدواج کردن مهم نیست و ارزش اینو داره صبر کنی تا ادم مناسبش برات پیدا بشه
    برات دعا میکنم بهترینها نصیبت بشه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

49. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

تو فکر میکنی مثلا من نمیخوام زود ازدواج کنم؟
    دوست ندارم تو سن جوونی تو اوج نشاط با یه دختر جوون ازدواج کنم؟
    چرا میخوام
    ولی شرایط نمیزاره
    اول اینکه این پول و ماشین رو برای شما میخوان خیلی از دخترها هستن شرط ازدواجشون خونه و ماشین هست
    اگرم نداشته باشی هیچ بعید نیست نتونی تا اخر عمرت یه خونه و ماشین جور کنی و همین باعث میشه از زندگی مشترک زده بشی
    دوم اینکه پولی که یه پسر داره شاید بتونه اوایلش برای خونه و ماشین در نظر بگیره ولی اگه ازدواج کرد ممکنه همشو بده طلاو لباس و خرج عروسی و مهمونی برای خانم
    و تا اخر عمر باید خرج دو نفر و مهمونی ها رو بده در حالی که الان ماشین نداره خونه هم نداره
    سوم اینکه دخترهایی هستن فقط دنبال ازدواجن و خونه و ماشین نمیخوان این دو حالت داره : 1- پاک نیستن و بیشتر به عشق ازدواج با یه پسر پاک اومدن 2- قیافه یا اخلاق یا اصل و نسب انچنانی ندارن
    اینم اضافه کنم دخترهای زیبای زیادی دیدم که خواسته هاشون زیاد نیست اما مشکل اینجاس سطح فکرشون بسیار پایینه
    مثلا از یه نژادی هستن که همه مسخرشون میکنن یا اینکه از این روستایی های بیسواد و بی فکر هستن

اینارو در نظر بگیرید
    به نظر منم برای شما خیلییی زوده بخوای ازدواج کنی چون به بلوغش نرسیدی اگه رسیده بودی نه این طرز فکرت بود نه این رفتار و گفتارت
    منم نه میخوام خودمو برات توصیف کنم چون دلیلی نداره نه میخوام باهاتون بحث کنم چون خیلیییی کوته فکر هستین بهتره اول برین خودتون رو درست کنین بعد ایراد بگیرین از بقیه

50. 2 کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    عزیزم این حرفو از یه زن متاهل بشنو

حتی اگر تا 40 سالگی ام تنها بمونی خیلی بهتر ازینه که خدانکرده ازدواج ناموفق داشته باشی

وقتی ازدواج کنی متوجه میشی که دیرو یا زود ازدواج کردن مهم نیست و ارزش اینو داره صبر کنی تا ادم مناسبش برات پیدا بشه
    برات دعا میکنم بهترینها نصیبت بشه
    ممنون عزیزم

52. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

به نظر منم برای شما خیلییی زوده بخوای ازدواج کنی چون به بلوغش نرسیدی اگه رسیده بودی نه این طرز فکرت بود نه این رفتار و گفتارت
    منم نه میخوام خودمو برات توصیف کنم چون دلیلی نداره نه میخوام باهاتون بحث کنم چون خیلیییی کوته فکر هستین بهتره اول برین خودتون رو درست کنین بعد ایراد بگیرین از بقیه
    نخواستم توهین کنم
    این نظر خودم بود

54. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

نخواستم توهین کنم
    این نظر خودم بود
    ولی کردین

55. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

ولی کردین
    خب ببینید وقتی قیافه دختر مورد پسند پسر نیست چطوری میشه ازدواج کرد با چه امیدی؟

56. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

خب ببینید وقتی قیافه دختر مورد پسند پسر نیست چطوری میشه ازدواج کرد با چه امیدی؟
    ببینین این تاپیک منه
    منم نگفتم قیافم مورد پسند پسرها نیست
    بهتره اول خوب بخونین بعد نظر بدین
    مشکل شما هم به من مربوط نیست که از قیافه کسی خوشتون نمیاد و ظاهربین هستین
    شما هم نمیتونین مشکل منو حل کنین
    بهتره به جای نظرهای بی خود دیگه نیاین تو این تاپیک
    چون فقط باعث کدورت و اعصاب خوردی میشین
    در ظمن خوب نیست ادم اعتماد به سقف داشته باشه ممکنه از همون سقف یهو بخوره پایین که نفهمه از کجا خورده

57. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

ببینین این تاپیک منه
    منم نگفتم قیافم مورد پسند پسرها نیست
    بهتره اول خوب بخونین بعد نظر بدین
    مشکل شما هم به من مربوط نیست که از قیافه کسی خوشتون نمیاد و ظاهربین هستین
    شما هم نمیتونین مشکل منو حل کنین
    بهتره به جای نظرهای بی خود دیگه نیاین تو این تاپیک
    چون فقط باعث کدورت و اعصاب خوردی میشین
    در ظمن خوب نیست ادم اعتماد به سقف داشته باشه ممکنه از همون سقف یهو بخوره پایین که نفهمه از کجا خورده
    قشنگ داری تیکه میندازی
    من ظاهر بینم؟
    خوب برای ازدواج ظاهر دختر هم باید مد نظر باشه یا نه؟
    شما اگه ظاهرتون خوبه پس معلومه اخلاق تند و بدی دارید قشنگ پیداس

59. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35375
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    7

قشنگ داری تیکه میندازی
    من ظاهر بینم؟
    خوب برای ازدواج ظاهر دختر هم باید مد نظر باشه یا نه؟
    شما اگه ظاهرتون خوبه پس معلومه اخلاق تند و بدی دارید قشنگ پیداس
    کسی که هی میگه ظاهر ظاهر ظاهر هر کس دیگه ای هم باشه متوجه میشه اولویت اول دوم سوم برای ازدواجش ظاهره طرفه
    اتفاقا من خیلی محترمانه دارم جوابتون رو میدم ولی شما دارین هی مشکلات خودتون رو میارین تو تاپیکی که من گذاشتم و هی قصد توهین دارین به طوری که چند نفر هم بهتون گفتن هر کس دیگه ای هم باشه عصبانی میشه
    من ازتون خواستم دیگه نیاین بنویسین چون الکی الکی داره پست ها میره بالا
    در ضمن اخلاق من به خودم مربوطه نه شما نیازی هم به راهنمایی شما ندارم

60. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    همون بهتر که از این خواستگارا نداری من خودم حس خوبی ندارم یه مهمونی میرم یا جایی طرف بدون اینکه منو بشناسه خواستگاری میکنه . واقعا حس خوبی ندارم.مهم اصلا این نیس چندتا خواستگار داری چون اخرش با اونی که نیمه گمشدته و واقعا باهات جوره ازدواج میکنی و فقط همون مهمه پس یکم صبر کن تا اشالا نیمه گمشدت پیدا بشه.

62. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)